PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه من روزی بمیرم!

sadegh
October 27th, 2009, 11:42
نمودنم چند نفر تو wht هستند که به تنهایی کار می کنند یعنی اینکه شرکت ندارند و به تنهایی اقدام به تهیه سرور می کنند وهاست و...
تا به حال به این فکر کردین که اگه یه مشکلی مثلا رفتن به دیار باقی:-ss:63:(خدای نکرده)(البته شتری که دیرو زود داره سوخت و سوز نداره :65: ) اتفاق بیفته تکلیف مشتری ها چی میشه ؟
پیشنهاد هاتو ن رو در این مورد بدین ببینیم چی میشه؟

LoveLife
October 27th, 2009, 12:42
دقیقا ! بنده هم برای همین هست کا تا به حال کار هاستینگ رو شروع نکردم ! تا وقتی که شریک مناسب پیدا کنم !

Vahid
October 27th, 2009, 13:11
نگرد نیست شریک مناسب !
کار شریکی هرکسی هم باشه اخرش مشکل دار میشه

Sajad
October 27th, 2009, 13:17
من همین الان هم بمیرم مشکلی پیش نمیاد :-s

LoveLife
October 27th, 2009, 14:00
آقا سجاد شما نباشی که اینجا می شه حموم زنونه !
پس چکار باید کار آقا وحید ؟

Sajad
October 27th, 2009, 14:07
آقا سجاد شما نباشی که اینجا می شه حموم زنونه !

کلانتر هست 8-|

nilkooh
October 27th, 2009, 14:30
نمودنم چند نفر تو wht هستند که به تنهایی کار می کنند یعنی اینکه شرکت ندارند و به تنهایی اقدام به تهیه سرور می کنند وهاست و...
تا به حال به این فکر کردین که اگه یه مشکلی مثلا رفتن به دیار باقی:-ss:63:(خدای نکرده)(البته شتری که دیرو زود داره سوخت و سوز نداره :65: ) اتفاق بیفته تکلیف مشتری ها چی میشه ؟
پیشنهاد هاتو ن رو در این مورد بدین ببینیم چی میشه؟

زیاد فرقی نداره- حداقل اون موقع تکلیفت مشخصه که باید زودتر کاسه کوزه رو جمع کنی بری یک جای دیگه. کی میدونه ،شاید هم دوستان از اون دنیا شبکه زدن به اینور - :106:

Mostafa
October 27th, 2009, 14:49
این مشتری هایی که ما دیدیم (ساعت 2 نصف شب تلفن می زنه باسه نصب نیوک!) اگر انسان به ملکوت اعلی هم بپیونده باز هم راحتش نمی گذارند!:106:

1eng.ir
October 27th, 2009, 15:18
نگرد نیست شریک مناسب !
کار شریکی هرکسی هم باشه اخرش مشکل دار میشه
یعنی میخوای بری ؟! :d پنل من چی میشه، اونم با خودت میبریش ؟ :56:

من همین الان هم بمیرم مشکلی پیش نمیاد :-s
اشکال نداره، برو ما هستیم !!! :67:

کلانتر هست 8-|
کوشیش ؟
الان 3 ماهه پیداش نیست که !!!

این مشتری هایی که ما دیدیم (ساعت 2 نصف شب تلفن می زنه باسه نصب نیوک!) اگر انسان به ملکوت اعلی هم بپیونده باز هم راحتش نمی گذارند!:106:
ای خدااااااااااااا !!!
شب اول قبر طرف زنگ بزنه بگه ویندوزم بالا نمیاد، یالا نصب کن :)) اونورم عزراویل خفتت کنه بگه یالا بگو دیروز چرا کار مشتریتو دیر راه انداختی !!! :71:

sadegh
October 27th, 2009, 15:23
من که نظرم برادر خوندگی هاستینگ !
انتقال یوزر ها؟

sadegh
October 27th, 2009, 15:24
من که نظرم برادر خوندگی هاستینگ !
انتقال یوزر ها؟