PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وایرلس چی بخرم

sarwhost
April 2nd, 2012, 20:57
با سلام و خسته نباشید
دوستان قصد دارم یک وایرلس بخرم اطلاعاتم در مورد وایرلس کمه دوستان پیشنهاد میکنید؟.... از لحاظ سرعت اینا چطوره در کل راهنمایی کنید ممنون میشم قیمتش چقد در میاد

parsianweb
April 2nd, 2012, 21:02
وایمکس مبین نت
قیمت دقیقش هم در سایتش موجوده

j4b3r
April 2nd, 2012, 21:03
سلام
این لینک رو ببینید:
http://www.rayansaba.com/index.php?categoryID=94
من قویا پیشنهاد میکنم از linksys استفاده کنید
مقداری هزینه بیشتر میشه ولی واقعا عالیه از همه نظر

sarwhost
April 2nd, 2012, 21:37
سلام
این لینک رو ببینید:
Modem ― RayanSaba - رایان صبا (http://www.rayansaba.com/index.php?categoryID=94)
من قویا پیشنهاد میکنم از linksys استفاده کنید
مقداری هزینه بیشتر میشه ولی واقعا عالیه از همه نظر

دوست عزیز خودت استفاده کردین بردش چطوره با مانع و بی مانع تو سایتش خیلی توضیح نداده

j4b3r
April 2nd, 2012, 22:05
دوست عزیز خودت استفاده کردین بردش چطوره با مانع و بی مانع تو سایتش خیلی توضیح نداده
سلام
من برد رو تست کردم فقط یه بار
نسبت به tp link و asus خیلی قوی تر بود
تست مسافت نکردم
از نظر بهتر بودن تکنولوژی N رو داره
چیپست قوی تره داره
و مهم تر از هم کیفیت شبکه اش بهتره
با مودم های معمولی وقتی وصل میشی بخوای فایل ترانسفر کنی بین دو تاسیستم
حداکثر سرعت نسبت به لینک اتصال که مثلا 63 هست خیلی کمتره
ولی توی linksys با این افت سرعت مواجه نمیشی

alfavps
April 2nd, 2012, 22:06
سلام

کجا تشریف دارید ؟
برای رادیو چقدر میتونید هزینه کنید ؟

sarwhost
April 2nd, 2012, 22:08
سلام کجا تشریف دارید ؟ برای رادیو چقدر میتونید هزینه کنید ؟ میشه بیشتر توضیح بدین قیمتش چقدر درمیاد برد اینا

Ramin
April 2nd, 2012, 22:14
شرکت ارتباطات مبین نت :: تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران :: اینترنت پرسرعت بی سیم :: اینترنت شخصی :: تلفن اینترنتی :: شبکه های مجازی اختصاص (http://www.mobinnet.ir/)

sarwhost
April 2nd, 2012, 22:41
با تشکر از همه دوستان
دوستان لطف کنید وایر لس معرفی کنید ممنون

taghi.karimi
April 3rd, 2012, 11:24
درود
دوست من شما مودم های adsl به وایرلس نیاز دارید یا نه کلا اینترنت بر بستر وایرلس ؟

RoobinaServer
April 3rd, 2012, 11:34
با توضیحات و سوالی که کردن که بردش چه قدره و ... فکر کنم منظورشون دستگاه مودمه

من

دلینک دارم

D-Link

خیلی خوبه و راضی هستم البته برای من پیشرفتشه دو تا آنتی داره فقط که یکی برای ارسال یکی برای دریافت استفاده میشه و با با بهترین سرعت کارش رو انجام میده قابلیت اتصال 4 یوزر وایرلش و 4 یوزر لن رو همزمان داره و خودش سرعت رو بین همه تقسیم میکنه که کسی حق دیگران رو نخوره :105: :D

---------- Post added at 10:34 AM ---------- Previous post was at 10:32 AM ----------

راستی میگن بردش 150 متره و هرچی بالاتر قرار بگیره مثلا سقف و ... مثل شرکت ها که قرار میدن بهتر برد میده

من تستش کردم وقتی جلوش مانعی باشه چندان سرعتش اصلا کم نمیشه ولی خب بردش کمتر میشه چون فضای بسته حساب میشه دیگه

اگر میخواید نه سرعت نه برد کم بشه باید مودم هایی با تکنولوژی مادون قرمز (رادیویی) تهیه کنید که خیلی گرون هستن و شبکش دنگ و فنگ زیاد داره استفاده نکردم ولی دیدم کسی که استفاده بکنه خیلی رو دستش خرج گذاشته ولی در آخر خیلی راضی بوده

sarwhost
April 3rd, 2012, 22:08
درود
دوست من شما مودم های adsl به وایرلس نیاز دارید یا نه کلا اینترنت بر بستر وایرلس ؟

یکی خریدم همون در کل اینترنت جمعه میارن نصب ممنون خبرش میدم

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

با توضیحات و سوالی که کردن که بردش چه قدره و ... فکر کنم منظورشون دستگاه مودمه

من

دلینک دارم

D-Link

خیلی خوبه و راضی هستم البته برای من پیشرفتشه دو تا آنتی داره فقط که یکی برای ارسال یکی برای دریافت استفاده میشه و با با بهترین سرعت کارش رو انجام میده قابلیت اتصال 4 یوزر وایرلش و 4 یوزر لن رو همزمان داره و خودش سرعت رو بین همه تقسیم میکنه که کسی حق دیگران رو نخوره :105: :D

---------- Post added at 10:34 AM ---------- Previous post was at 10:32 AM ----------

راستی میگن بردش 150 متره و هرچی بالاتر قرار بگیره مثلا سقف و ... مثل شرکت ها که قرار میدن بهتر برد میده

من تستش کردم وقتی جلوش مانعی باشه چندان سرعتش اصلا کم نمیشه ولی خب بردش کمتر میشه چون فضای بسته حساب میشه دیگه

اگر میخواید نه سرعت نه برد کم بشه باید مودم هایی با تکنولوژی مادون قرمز (رادیویی) تهیه کنید که خیلی گرون هستن و شبکش دنگ و فنگ زیاد داره استفاده نکردم ولی دیدم کسی که استفاده بکنه خیلی رو دستش خرج گذاشته ولی در آخر خیلی راضی بوده

ممنون از شما ببینیم چی میشه

psfa
April 3rd, 2012, 23:31
بنده هم مبين نت رو پيشنهاد مي كنم