PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایین بودن سرعت ریموت - ویندوز سرور ۲۰۰۳ ، علت ؟!

OmidX
April 2nd, 2012, 20:42
درود ،

سرعت ریموت و کار با vps با این کانفیگ :

2core
ram 1gm
hdd 150 gb
port : 1gb

و مجازی ساز zen ، باید چطوری باشه ؟!

من یک IE باز میکنم ، هنگ میکنه و دو ساعت باید w8 کنم تا از حالت not responding دربیاد ؟! این طبیعیه ؟!

آیا با افزایش رم مشکل حل میشه ؟! یا اصلا مشکل جای دیگه ست ؟! راهنمایی کنید ....

TOOBA IT
April 2nd, 2012, 20:47
1- احتمال داره مشکل از سمت سرور باشه (کمبود منابع)
2- احتمال دوم این هست که سرعت نت شما پایین باشه .
ولی توصیه میکنم به جای اینترنت اکسپلورر از فایرفاکس استفاده نمایید ....

SaMaN0861
April 2nd, 2012, 20:48
درود ،

سرعت ریموت و کار با vps با این کانفیگ :

2core
ram 1gm
hdd 150 gb
port : 1gb

و مجازی ساز zen ، باید چطوری باشه ؟!

من یک IE باز میکنم ، هنگ میکنه و دو ساعت باید w8 کنم تا از حالت not responding دربیاد ؟! این طبیعیه ؟!

آیا با افزایش رم مشکل حل میشه ؟! یا اصلا مشکل جای دیگه ست ؟! راهنمایی کنید ....

با سلام؛
والا فکر کنم از Windows Server 2003 باید باشه چون من وقتی Windows Server 2008 نصب میکنم سرعتش فضاییه !!
دوستان باز تست کنن اعلام کنن ، ممنون میشم .

OmidX
April 2nd, 2012, 20:52
من نتم 2mb شهراد ه و دانلودم رو ۴۰۰ - ۵۰۰ ه ، آپلودم هم رو ۱۰۰ - ۱۲۰ ه ،

از نظ مرورگر هم ، من اصلا OS ام مک ه ، IE ندارم ، فقط رو سافاری یا کرومم ،

اما نسخه ویندوز سرور من ، Enterprise و برای ریموت از Remote Desktop Connection for OS X استفاده میکنم ،

ممکنه مشکل از نسخه ۲۰۰۳ باشه ؟

---------- Post added at 08:52 PM ---------- Previous post was at 08:51 PM ----------

با سلام؛
والا فکر کنم از windows server 2003 باید باشه چون من وقتی windows server 2008 نصب میکنم سرعتش فضاییه !!

والا چی بگم ، آخه ۲۰۰۸ با ۱گیگ رم مشکلی نداره ؟!‌:d

TOOBA IT
April 2nd, 2012, 20:53
با سلام؛
والا فکر کنم از Windows Server 2003 باید باشه چون من وقتی Windows Server 2008 نصب میکنم سرعتش فضاییه !!

احتمالا ویندوز سرور 2003 شما مشکل داره , بنده چندین تا سرور مجازی با ویندوز 2003 رو سرور دارم
تا به حال افت سرعت به دلیل سیستم عامل رو در بین سرور های مجازی مشاهده نکرده ام ....

talebi1372
April 2nd, 2012, 21:08
چند بار این بلا سر من اومده که به خاطر کم شدن منابع مثل پورت و رم اینا هست . مطمئن هستید فروشنده اورسل نکرده ؟
سیستموتون ویروسی نیست؟

نه این سیستم آی ای رو باید به راحتی باز کنه .
پیشنهاد من اینه یک انتی ویروس رایگان بزنید . اپدیت کنید و اسکن.
اگه چیزی نبود یک بار دیگه هم ویندوز نصب کنید و یک تستی بکنید . اگه درست نشد برید یک جای دیگه چون 100 درصد اورسل شده.

OmidX
April 2nd, 2012, 21:12
چند بار این بلا سر من اومده که به خاطر کم شدن منابع مثل پورت و رم اینا هست . مطمئن هستید فروشنده اورسل نکرده ؟
سیستموتون ویروسی نیست؟

نه این سیستم آی ای رو باید به راحتی باز کنه .
پیشنهاد من اینه یک انتی ویروس رایگان بزنید . اپدیت کنید و اسکن.
اگه چیزی نبود یک بار دیگه هم ویندوز نصب کنید و یک تستی بکنید . اگه درست نشد برید یک جای دیگه چون 100 درصد اورسل شده.

من آنتی ویروس روش نصب نکردم ، چون ترسیدم دیگه بالا نیاد :d ، جتی فایروال خود ویندوز رو هم off کردم .

میدونید پروسس غیر عادی در تسک منیجرم نیست ، اما سرعت لود پایین ه ، مثلا کروم رو نصب کردم و ۳ - ۴ مین طول میکشه باز شه .

پ.ن : اورسل چیه دیگه ؟!

Mehdi_Enter
April 2nd, 2012, 21:25
100% مشکل از طرف سرور شما هست (کمبود منابع)
شما بهتر هست به اون کسی بگید که سرور از اون تهیه کردید
من کم کم 80 سرور با ویندوز 2003 دارم و دادم به کاربر این جور نیست
یا شاید هم ویندوز شما مشکل داره

mh_suport
April 2nd, 2012, 22:07
درود ،
مشکل از طرف سرور شما هست (اورسل)

Ramin
April 2nd, 2012, 22:21
پینگ نت خود را چک کنید.

ping -t 4.2.2.4

نتیجه را اعلام کنید.

مورد دیگر اینکه : همانطور که دوستان گفتند سرعت ریموت در 2008 نسبت به 2003 با منابع یکسان و اینترنت مشابه واقعا بیشتر است !دلیل را نمی دانم اما شخصا تجربه کردم. یک سرور 2003 بود بعد از نصب 2008 به صورت چشمگیری سرعت کار با ریموت افزایش پیدا کرده است . دلیل این مورد را کسی اطلاع دارد؟ پروتکل ریموت در 2008 نسبت به 2003 متفاوت است؟

RoobinaServer
April 2nd, 2012, 22:33
من آنتی ویروس روش نصب نکردم ، چون ترسیدم دیگه بالا نیاد :d ، جتی فایروال خود ویندوز رو هم off کردم .

میدونید پروسس غیر عادی در تسک منیجرم نیست ، اما سرعت لود پایین ه ، مثلا کروم رو نصب کردم و ۳ - ۴ مین طول میکشه باز شه .

پ.ن : اورسل چیه دیگه ؟!

با سلام

مشکل oversell هست و کیفیت سرور شما پائینه به ویندوز مربوط نیست

در همین تاپیک توضیح داده شده :
http://www.webhostingtalk.ir/f93/42435/

OmidX
April 2nd, 2012, 23:28
پینگ نت خود را چک کنید.

ping -t 4.2.2.4

نتیجه را اعلام کنید.

http://up.vbiran.ir/images/uyjik8ab07r7nmthorbp.jpg

RoobinaServer
April 2nd, 2012, 23:36
http://up.vbiran.ir/images/uyjik8ab07r7nmthorbp.jpg

نت سیستمتون درسته و عالیه

مشکل از overselll هست

OmidX
April 2nd, 2012, 23:50
نت سیستمتون درسته و عالیه

مشکل از overselll هست

خب من ... موقع خرید ، از کجا باید بفهمم کی اورسل ه ، کی نیست ؟! 8-}

RoobinaServer
April 3rd, 2012, 00:00

شما پنل مجازی سازی دادن به هتون ؟

از جاهای خرید کنید که تضمین کیفیت میدن که اگر oversell بشه هزینتون رو برگردونن یا تا روزی که oversell نبوده هزینه رو کم کنن و بقیه رو برگردونن

راهی نداره

مگر سرور رو به صورت کاملا اختصاصی بخرید که گرونتر از سرورهای شیر شده هست و هزینه خیلی بیشتری باید بدید

OmidX
April 3rd, 2012, 00:21
شما پنل مجازی سازی دادن به هتون ؟

خیر ...

RoobinaServer
April 3rd, 2012, 00:24
خیر ...

خب سعی کنید از جاهایی بگیری که مجازی سازی میدن اونجوری خیالتون راحت تره و کنترل خاموش و روشن کردن سرورم دست شماست

اگر بازم سوالی بود در خدمتم :53:

sazsaz
April 3rd, 2012, 00:31
با سلام

مشکل oversell هست و کیفیت سرور شما پائینه به ویندوز مربوط نیست

در همین تاپیک توضیح داده شده :
http://www.webhostingtalk.ir/f93/42435/
حرفتون کاملا درست
ولی ازش پرسیدن باچه اینترنتی وصل می شه
مسلما خیر
اگر سیستم و منابع زغالی هم باشه باید بتونه با ریموت وصل بشه یا نه و نیاز به یک اینترنت داره
متاسفانه شما یک طرفه نگاه می کنید نیمه خالی لیوان را نبینید و به نیمه پر هم نگاهی کنید

alfavps
April 3rd, 2012, 00:47
سلام

ببخشید شما کجای ایران هستید که یه همچین پینگی دارید ؟
مطمئنید پینگ خودتون هستش ؟

sazsaz
April 3rd, 2012, 00:50
پینگ از درون وی پی اس هست

alfavps
April 3rd, 2012, 00:53
دوست عزیزم پینگ خودت رو بذار نه پینگ وی پی اس رو !
این تایم که شما داری به احتمال زیاد توی شرکت ارتباطات زیرساخت هستی !!!
بعدش به مدیر سرور بگو به عکس از منابع سرور بهت بده

delta
April 3rd, 2012, 01:10
سیستم عامل مک همراه با اینترنت 2 مگابیت!!!! داداش من جردن میشینی یا زعفرانیه؟ یک سرور اختصاصی بگیر خوب داداش من!!

milade
April 3rd, 2012, 01:22
سلام

نمیدونم چرا ، اما وقتی یه پست ایجاد میشه همه دوست دارند شرکت کنند و اعتبار یک شرکت/گروه رو با حدس هاشون به باد بدهند ...

دوست عزیز ،
خطای ذکر شده در هیچ حالتی از اینترنت و اینها نیست .
سیستمهای عامل نمیتونند پروسس ها رو کنترل کنند ، فقط در کدهای ناپایان و یا بسیار سنگین این خطا رو تولید میکنند ( از بحث تخصصی خودداری میکنم ) .
در کل این مشکل میتونه از شرایط زیر حاصل بشه :
مقدارم رم کم ( دلیل نمیشه چون هیچ پروسسی در جریان نیست رم هم پایین باشه ) . بنابراین سیستم مجبور میشه برای لود کردن یک برنامه ، زمان بیشتری رو جهت Fetch از هارد به رم و رم به حافظه نهان اختصاص بده .
حجم کاری زیاد ریز پردازنده .که قابل چک کردنه . و اینکه میفرمایید لود کردن یک برنامه زیاد طول میکشه از رم و CPU میتونه باشه .
عدم توانایی سیستم عامل در به موقع شرایط deadlock که منتهی به گرفتن مقدار زیادی از واحد کاری سیستم میشه .

توصیه من اطلاع به واحد پشتیبانی هستش . اونها میتونند دقیقتر به شما کمک کنند .

وقت به خیر .

Ramin
April 3rd, 2012, 01:28
سلام

نمیدونم چرا ، اما وقتی یه پست ایجاد میشه همه دوست دارند شرکت کنند و اعتبار یک شرکت/گروه رو با حدس هاشون به باد بدهند ...

دوست عزیز ،
خطای ذکر شده در هیچ حالتی از اینترنت و اینها نیست .
سیستمهای عامل نمیتونند پروسس ها رو کنترل کنند ، فقط در کدهای ناپایان و یا بسیار سنگین این خطا رو تولید میکنند ( از بحث تخصصی خودداری میکنم ) .
در کل این مشکل میتونه از شرایط زیر حاصل بشه :
مقدارم رم کم ( دلیل نمیشه چون هیچ پروسسی در جریان نیست رم هم پایین باشه ) . بنابراین سیستم مجبور میشه برای لود کردن یک برنامه ، زمان بیشتری رو جهت Fetch از هارد به رم و رم به حافظه نهان اختصاص بده .
حجم کاری زیاد ریز پردازنده .که قابل چک کردنه . و اینکه میفرمایید لود کردن یک برنامه زیاد طول میکشه از رم و CPU میتونه باشه .
عدم توانایی سیستم عامل در به موقع شرایط deadlock که منتهی به گرفتن مقدار زیادی از واحد کاری سیستم میشه .

توصیه من اطلاع به واحد پشتیبانی هستش . اونها میتونند دقیقتر به شما کمک کنند .

وقت به خیر .

جسارتا طبق گفته ی شما در سطر اول اگر کسی پینگ 800 برای سرویس اینترنت خود داشته باشد یعنی ریموت کند نیست برای این شخص؟؟؟ همانطور که اطلاع دارید پینگ ربطی به پهنای باند ندارد. چه بسا یک نفر نت 2 مگ داشته باشد اما بنا بر دلایلی پینگ تایم 600 !! لطفا اطلاعات دست بدهید . سرعت ریموت به پینگ تایم سرویس اینترنت کلاینت به صورت 100% مستقیم ربط دارد !!!!

Hostpolis
April 3rd, 2012, 04:17
از دیتاسنتر یا سرویس دهندتون سوال کنید که پورت های ریموت دسکتاپ رو محدود کردند یا نه. طی چند هفته اخیر به دلیل یک Worm که روی پورت ریموت دسکتاپ ساکن میشد، خیلی از دیتاسنترها دچار مشکل شدند و پورت های RDP رو برای جلوگیری از حملات بستند یا محدود کردند. این محدودیت ها از طریق سوئیچ تعریف میشه روی پورت.

اگر مورد این باشه فقط دیتاسنتر میتونه محدودیت رو برداره اونم به شرطی که بتونید اثبات کنید ویندوزتون آخرین آپدیت رو داره و ایمن هست.

AmirHosein
April 3rd, 2012, 07:46
سیستم عامل مک همراه با اینترنت 2 مگابیت!!!! داداش من جردن میشینی یا زعفرانیه؟ یک سرور اختصاصی بگیر خوب داداش من!!
تو چرا داغ میکنی؟ :d دارندگی و برازندگی امید بچه الهیه هستش :d
اما در جواب به تاپیک:
پیشنهاد من اینه که سرویس دهنده رو عوض کن! حدس میزنم از ایم یک گیگ رم تو دارن 100 نفر استفاده میکنن :d
در ضمن چرا از سرور 2008 استفاده نمیکنی؟ :-?
و پیشنهاد آخرم اگر از این سرویس های ارزون خریدید {که بعید میدونم :d} سرویس دهنده رو عوض کن من با 256 تا رم مثل یه شیر از وی پی اس ام کار میکشم! تو با 1 یک گیگ اینه مشکلت؟
یه عکس از taskmanager ات هم بزار ببینم {مال ریموت دسک تاپ رو بزار}

milade
April 3rd, 2012, 08:59
جسارتا طبق گفته ی شما در سطر اول اگر کسی پینگ 800 برای سرویس اینترنت خود داشته باشد یعنی ریموت کند نیست برای این شخص؟؟؟ همانطور که اطلاع دارید پینگ ربطی به پهنای باند ندارد. چه بسا یک نفر نت 2 مگ داشته باشد اما بنا بر دلایلی پینگ تایم 600 !! لطفا اطلاعات دست بدهید . سرعت ریموت به پینگ تایم سرویس اینترنت کلاینت به صورت 100% مستقیم ربط دارد !!!!
سلام

اول اینکه بنده اشاره مستقیم به شخص خاصی نکردم ، که باعث رنجش خاطر شما شده .
دوم اینکه درسته حرف شما و منطقی ، اما به موضوع سوال یک بار دیگه توجه کنید .

ایشون فرموده اند :

وقتی ایشون IE رو باز میکنند سیستم و یا برنامه ایشون دچار یک Deadlcok میشه ، این اتفاق به دلیل اینه که پردازنده دچار یک حلقه میشه که دو منبع همزمان یکدیگر رو درخواست میکنند .
پس الان در هیچ زمانی اینترنت ایشون قوی و ضعیف نشده !

در جای دیگری اشاره کرده بودند که مرورگر کروم رو هم که باز میکنند لودینگ بالا داره .
همون ظور که اطلاع داریم ، اپکد ها باید از هارد به رم ، رم به کش ، کش به رجیستر بشینند که عملیات انجام بشه . حالا اگر سیستم کش و یا رم قوی نداشته باشه و یا پروسسور Busy باشه ، لودینگ بالا میره .
باز هم اینجا ربطی به پینگ تایم و سرعت اینترنت ایشون نداشت .

در اخر اینکه اینجا یه فروم علمی هستش ، بنده هم خوشحال میشم که مطلبی یاد بگیرم ؛
نتیجه اخلاقی هم خودتون بگیرید :دی

با تشکر

Mehdi92
April 3rd, 2012, 09:53

عزیز، بهترین کیفیت رو واسه سرور مجازی ویندوز hyper-v میده و همه چیزشم اختصاصیه! بگرد ببین کی با این مجازی ساز کار میکنه و وی پی اس میفروشه.

OmidX
April 3rd, 2012, 13:14
پینگ از درون وی پی اس هست

سلام

ببخشید شما کجای ایران هستید که یه همچین پینگی دارید ؟
مطمئنید پینگ خودتون هستش ؟

دوست عزیزم پینگ خودت رو بذار نه پینگ وی پی اس رو !
این تایم که شما داری به احتمال زیاد توی شرکت ارتباطات زیرساخت هستی !!!
بعدش به مدیر سرور بگو به عکس از منابع سرور بهت بده

آقایون ... پینگ من که اینه :

http://up.vbiran.ir/images/28tziyunh8p0alk8qo84.jpg

پینگ قبلی ، مال خود سرور بود ...

پ.ن : من فک کردم ، پینگ سرور رو میگین . . . sry :77:

خب ، این موضوع به من مربوط میشه ، نه شما ...

ضمن اینکه ، همیشه همه چی اونطوری نیست که به نظر میاد.

از دیتاسنتر یا سرویس دهندتون سوال کنید که پورت های ریموت دسکتاپ رو محدود کردند یا نه. طی چند هفته اخیر به دلیل یک Worm که روی پورت ریموت دسکتاپ ساکن میشد، خیلی از دیتاسنترها دچار مشکل شدند و پورت های RDP رو برای جلوگیری از حملات بستند یا محدود کردند. این محدودیت ها از طریق سوئیچ تعریف میشه روی پورت.

اگر مورد این باشه فقط دیتاسنتر میتونه محدودیت رو برداره اونم به شرطی که بتونید اثبات کنید ویندوزتون آخرین آپدیت رو داره و ایمن هست.

باشه ، میپرسم .

عزیز، بهترین کیفیت رو واسه سرور مجازی ویندوز hyper-v میده و همه چیزشم اختصاصیه! بگرد ببین کی با این مجازی ساز کار میکنه و وی پی اس میفروشه.

بله درسته ، اما الان اکثرا OpenVZ ان.

پیشنهاد من اینه که سرویس دهنده رو عوض کن! حدس میزنم از ایم یک گیگ رم تو دارن 100 نفر استفاده میکنن :d
در ضمن چرا از سرور 2008 استفاده نمیکنی؟ :-?
و پیشنهاد آخرم اگر از این سرویس های ارزون خریدید {که بعید میدونم :d} سرویس دهنده رو عوض کن من با 256 تا رم مثل یه شیر از وی پی اس ام کار میکشم! تو با 1 یک گیگ اینه مشکلت؟
یه عکس از taskmanager ات هم بزار ببینم {مال ریموت دسک تاپ رو بزار}

من همیشه لینوکس استفاده میکردم ، امیرحسین جان . . . هیچ مشکلی هم نداشتم .

و کلا این اولین باره ، که دارم با ویندوز کار میکنم ، گفتم شاید سرور ۲۰۰۳ ساده تر و سبک تر از ۲۰۰۸ باشه .

http://up.vbiran.ir/images/yprrfsj8ce8z7kpphdzj.jpg

کدوم سرویس دهنده رو پیشنهاد میکنی ... که پایدار و اهل اورسل و این حرفها نباشه ، پ.خ کن ، که به بعضی ها بر نخوره .

ممنون از همه که تو این تاپیک شرکت کردن ...

پ.ن : امروز سرور بهتر شده ، فقط نمیدونم چرا هر ۲۴ ساعت یکبار ریست میشه :39:

با تشکر ،

امید