PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وایمکس

company_hosting
April 2nd, 2012, 20:11
سلام.وایمکس ایرانسل بهتره یا مبین نت؟

areff
April 2nd, 2012, 20:19
من خودم مبین نت دارم راضیم ازش

cotgnx
April 2nd, 2012, 20:26
مبین نت بهتره. هم کیفیت هم پشتیبانی هم پوشش

j4b3r
April 2nd, 2012, 21:00
سلام
من 1 سال و 7 ماه هست ایرانسل دارم
جاهایی که پوشش داره واقعا عالیه
من الان هم به عنوان سرویس دوم ازش استفاده میکنم گاهی وقتها که adsl دچار مشکل میشه وایمکس کارم رو حل میکنه
2 تا نکته رو مدنظر قرار بدید:
1.از هر سرویس دهنده ای میخوایید استفاده کنید حتما تو نقطه استفاده قبلا تست کنید تا ببینید خوب انتن میده
2. ایرانسل پهنای باندش باز نیست مثلا 512 حداکثر 64 دانلود میده و 1 مگ حداکثر 128 تا

parsianweb
April 2nd, 2012, 21:04
میبن نت کار تخصصیش وایمکسه پس عاقلانه است که خدمات بهتری ارائه بده

amirizadi
April 2nd, 2012, 21:45
هر 2 را تست کردم و هر 2 به نظرم خوب بودن

Ramin
April 2nd, 2012, 22:20
مبین نت بهتر است . تنها اپراتور دارنده پروانه ارائه خدمات اینترنت بیسیم در سراسر ایران است . در حال حاضر 100 شهر را تحت پوشش قرار داده اند که در آینده تمام کشور تحت پوشش قرار می گیرد . اما این ویژگی در سرویس ایرانسل وجود ندارد حتی در آینده چرا که مجوز این کار را ندارد ! سرعت ، پشتیبانی و کیفیت مبین نت هم بسیار بالاتر است چرا که کار تخصصی این شرکت تنها ارائه اینترنت است !

tizparvaz
April 2nd, 2012, 22:51
هر جفتش واسه یکی خوب کار میکنه واسه یکی بد هیچی adsl نمیشه ایرانسل دارم 512 اما وی ام ور کار نمیده مجبورم از تو vps وصل بشم انقد سرعتش کمه حالا واسه من اینطوریه واسه یکی دیگه مثلا 512 خیلی خوب کار میکنه در کل وایمکسرو بذارید استفاده دوم adsl خیلی بهتره
اینم بگم آنتنم پره