PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيا امكان دانلود در هنگام استندباي وجود دارد؟

psfa
April 2nd, 2012, 15:21
سلام دوستان من مي خواستم بدونم امكان دانلود كردن در حالت استنباي وجود داره يعني شب دانلود بزاريم اما كامپيوتر روشن باشه؟
آخه يه جا شنيده بودم ميشه
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

areff
April 2nd, 2012, 15:54
نه همچین چیزی نمیشه چون بخشهایي مثل هارد خاموش مي شوند

psfa
April 2nd, 2012, 16:33
خوب ميشه كاري كرد فقط هارد روشن بمونه؟ آخه كامپيوتر من صداش زياد شده نميدونم چرا
بعد هارد روشن باشه مودم خودش دريافت رو انجام ميده ديگه

areff
April 2nd, 2012, 16:35
اگر بشه هارد خاموش نشه میشه
چون رم و سی پی یو کار میکنند

psfa
April 2nd, 2012, 17:04
خوب چي جوري اين كارو بكنم؟

HyperServer
April 2nd, 2012, 17:52
در صورتی که بزارید برای دانلود فقط مانیتور شما standby میشه و بقیه قطعات روشن هستند.

Ramin
April 2nd, 2012, 18:02
دوست عزیز در حالت استندبای امکان پذیر نیست! همانطور که دوستان فرمودند مانیتور اف می شود اما سایر اجزا فعال باید باشند

psfa
April 2nd, 2012, 18:06
آخه كامپيوتر من صداي زيادي ميده و نميدونم از چيه كيس رو هم تميز كردم اما صداش زياده البته صداي گوش خراشي نيستش اما اذيت مي كنه

Ramin
April 2nd, 2012, 18:09
آخه كامپيوتر من صداي زيادي ميده و نميدونم از چيه كيس رو هم تميز كردم اما صداش زياده البته صداي گوش خراشي نيستش اما اذيت مي كنه

احتمالا یکی از فن ها ( پاور ، سی پی یو و ... ) دچار مشکل شده است . تعویض فن معیوب کار ساده ای است . مشکل برطرف میشود

psfa
April 6th, 2012, 18:15
قيمت فن چيجوريه؟

boy_ofpersia
September 8th, 2012, 04:16
سلام دوستان... راه حلی وجود داره حداقل کارت گرافیک بره تو حالت استندبای؟! و بی خود داغ نکنه؟!
من یک دفعه کارت 9600gt xfx سر همین شب روشن موندن ها 2 از خازن هاش ترکید...
البته هر شب روشن می موند!

psfa
September 8th, 2012, 11:36
سلام دوستان... راه حلی وجود داره حداقل کارت گرافیک بره تو حالت استندبای؟! و بی خود داغ نکنه؟!
کارت گرافیک که کاری نمیکنه برای چی داغ کنه؟

boy_ofpersia
September 8th, 2012, 20:10
کارت گرافیک که کاری نمیکنه برای چی داغ کنه؟
چرا دیگه آقا!! گرافیک تا صبح تصویر میده!! من خودم دستی مانیتور رو خاموش می کنم.

mizbanaval
September 8th, 2012, 20:17
سلام
احتمالا فن گرافیکتون از کار افتاده معمولا رو کامپیوتر های دسکتاپ این مورد پیش میاد با 4-5 تومن فنش رو باید تعویض میکردید مگرنه دلیلی نداره بترکه
موفق باشید