PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی به عنوان هاست دانلود

shahab2005
April 1st, 2012, 16:47
سلام .
میشه از سرور مجازی به عنوان هاست دانلود خوب و مطمئن استفاده کرد ؟ (برای پهنای باند کمتر 10 ترابایت و حجم فایل 100 گیگابایت که تا 200 قابل افزایشه )
اگر موافقید با توجه به این شرایط چه سرویسی با چه مشخصاتی پیشنهاد می کنید ؟ قیمت این سرویس رو هم ممنون میشم حدودی تخمین بزنید .
اصلاً این کار مقرون به صرفه هست یا بهتره از همون هاست دانلود نامحدود استفاده کرد ؟

faranetwork
April 1st, 2012, 17:11
با سلام قبل از هر چیز شما باید ببینید چقدر میتونین هزینه بکنین..بعد از اون باید بدونین میزان دانلود در هر روز چقدر هست...یعنی چقدر در روز دانلود میشه..چند تا کاربر...در مورد وی پی اس ها شما از هر کی بگیرین میتونین هارد رو هر زمان بخواین ارتقاء بدین....

shahab2005
April 1st, 2012, 17:16
راستش الان من دارم برای هاست دانلود ماهیانه 85000 هزینه میدم .
خوب اگه بتونم سرور مجازی بگریم فکر میکنم مقرون به صرفه تر باشه نسبت به هاست دانلود . من به کانفیگ و اطلاعات نخصصی سرور آشنایی ندارم و نمیدونم برای دانلود به چه کانفیگ و مشخصاتی نیاز داره .
دقیقاً هم نمیدونم در روز چند تا کابر دانلود میکنن . اطلاعاتی ک دارم اینه . . .
بازدید سایت به گزارش وبگذر = ماکزیمم 10 هزار بازدید روزانه با 4000-3000 بازدید کننده
دانلود روزانه 200 تا 300 گیگابایت از سایت

faranetwork
April 1st, 2012, 17:22
در مورد تعداد دانلود ها میتونین از کسی که هاست گرفتین سوال کنین بهتون میتونن حدودش رو بگن...در مورد مدیریت سرور شما میخواین هم دانلود کنید هم آپلود؟؟؟

shahab2005
April 1st, 2012, 17:27
ببینید از سرور فقط برای سرویس دانلود استفاده میشه و وب سایت روش قرار نمیگیره . برای دانلود و اپلود هم استفاده میشه دیگه . مثلاً از سرورهای دیگه فایل ترانسفر میکنیم و برای دانلود قرار میدیم .

از روی اطلاعات بالا نمیشه حدس زد به چه سیستمی احتیاجه ؟

faranetwork
April 1st, 2012, 17:29
ببینید از سرور فقط برای سرویس دانلود استفاده میشه و وب سایت روش قرار نمیگیره . برای دانلود و اپلود هم استفاده میشه دیگه . مثلاً از سرورهای دیگه فایل ترانسفر میکنیم و برای دانلود قرار میدیم .

از روی اطلاعات بالا نمیشه حدس زد به چه سیستمی احتیاجه ؟

چون میخواین هم دانلود بزارین هم آپلود کنین شما باید سرور مجازی ویندوز بگیرین که بتونین کارهای آپلود رو هم انجام بدین بعدش رو سرور هم یک iis یا wampserver نصب کنید معمولا از هر کسی بخرین به صورت رایگان نصب میکنن براتون..سرور هم حداقال رم بالای 1 گیگ لازم دارین..بهترین حالت 2 گیگ رم هست