PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی از شاتل هاست

aminh03
April 1st, 2012, 13:38
سلام
کسی از شاتل هاست نمایندگی هاست وب گرفته؟
کیفیتش چطوری هست و این که گفته اگر یه پنل 2 گیگ بگیرید می تونید به مشتری فضایی را معادل 10 گیگ بدید راسته یا فقط برای جذب مشتری هست.
وارز هست؟
اگر تاییدش می کنید بگید
با تشکر

HyperServer
April 1st, 2012, 14:04
سلام
کیفیتش چطوری هست و این که گفته اگر یه پنل 2 گیگ بگیرید می تونید به مشتری فضایی را معادل 10 گیگ بدید راسته یا فقط برای جذب مشتری هست.
وارز هست؟
اگر تاییدش می کنید بگید
با تشکر

در مورد قسمت قرمز رنگ فقط توضیح خدمتتون میدم و اونم اینه که به احتمال زیاد قابلیت oversell براتون فعال میکنن

nima17701
April 1st, 2012, 14:26
دوست گرامی ، بهتر است از مشتریانشان سوال کنید ؛ بهتر میتونند راهنمایتان کنند
در صورتی که اورسلینگ فعال باشد مشکلی بابت فروش بیش از سرویستان نخواهید داشت
موفق باشید

diyaco
April 1st, 2012, 14:26
والـــا چـــی بــگــــم ....

aminh03
April 1st, 2012, 15:35
والـــا چـــی بــگــــم ....
یعنی چی :چی بگم ؟؟؟؟
اگر از مشتریانش هستید نظرتونو بگید
چون من قصد خرید دارم
با تشکر

0060
April 1st, 2012, 16:10
من خودم مشتریشون نبودم ولی دوستانی که ازشون سرویس داشتن از پشتیبانی راضی نبود

kianesfahan
April 1st, 2012, 18:01
بنده قبلا مشتریش بودم .

این که میگه با یک نمایندگی 2 گیگ می توانید اکانت 10 گیگ بدهید درسته . حتی شما می توانید اکانت 100 گیگ بدهید اما وقتی مشتری 2 گیگ از اون 10 یا 100 گیگ را استفاده کرد نمایندگی شما تمام میشود و دیگر نمی توانید پنل ارائه بدهید .
در اصل مشتری هم می توانید فقط 2 گیگ فضا اصلی داشته باشد .
وارز هست
اما سایت هایی با بازدید بالا نمی توانید روش قرار دهید چون سرور مسدود میکنه . و به هیچ وجه براتون سایت را باز نمی کنند چون می گویند به سرور فشار میاره

برخوردش خوبه

از من میشنوی سرور مجازی بگیر

takghalam
April 1st, 2012, 18:42
اصلا تایید نمیشه
وقتی دان میشن یا آی پیشون میسوزه جواب تلفن نمیدن تیکت هم میدی 12 ساعت بعد جواب میدن

kianesfahan
April 1st, 2012, 19:28
درود .
اره تیکت هاشون را خیلی دیر جواب میدن و معمولا 12 شب به بعد جواب میدن و خیلی کم جواب تلفن میدن

aminh03
April 1st, 2012, 21:01
دوستان پس لطفا لطفا جایی را معرفی کند که نمایندگی هاست وارز بدهد و قیمتش هم مناسب باشد

masterphp
April 9th, 2012, 21:00
شاتل هاست آشغاله من قبلا نزدیک 2 سال باهاش کار کردم

hostarzan
April 25th, 2012, 21:57
با سلام سایت هاست ارزان یکی از بهترین سیستم های هاست دهی با قیمتی مناسب هست میتونین قیمتاش رو ببینین من 1گیگ هاست همه جا پرسیدم کمتر از 25تومان سالیانه گیرم نیومد اما هاست ارزان 1گیگ میده 22تومان اگه تو یاهو ادش کنین کمتر هم براتون حساب میکنه هاستینگش حرفه ایه
cpanel
پهنای باند نامحدود
و همه امکانات دیگشو به نامحدود میده
هاست ارزان - صفحه اصلی پورتال (http://www.hostarzan.com)

victor7732
April 26th, 2012, 14:39
کلا از شاتل خوشم نمی آید !

ourweb
April 26th, 2012, 15:31
سلام
وارز هست؟
اگر تاییدش می کنید بگید
با تشکر

ما یک دامنه پیش اون ها ثبت کردیم ما رو ... کردن با این جواب دادن شون اخرش هم به زرر شرکت ما شد که مشتری رفت شکایت کرد از ما . دیگه هرجور خودت میدونی

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:28 PM ----------

پنل های میزبانی ما به این ادرس میباشد میتونید یک نگاه بهشون بندازید قیمت های ارزان و خوب

http://www.webhostingtalk.ir/f160/46773/

tinyboy
April 26th, 2012, 16:09
بنده مشتریشون هستم و بهتون توصیه می کنم که بیخیال این شرکت بشید ....

RoobinaServer
April 26th, 2012, 16:16
دوستان پس لطفا لطفا جایی را معرفی کند که نمایندگی هاست وارز بدهد و قیمتش هم مناسب باشد

ببخشید ولی فکر کنم دوستانی که آفر دادن بلوک بشن توسط ادمین اگر بفهمه

http://www.webhostingtalk.ir/f160/44525/

خرید و فروش و - ا ر ز ممنوع هست برای خوتون گفتم دوستان و همکاران

درباره سوال شما بگم که :

1. شاتل پشتیبانیش ضعیفه
2. امنیتش 50% هست که خیلی کمه من خودم ... بماند :d

cdcenterahmadi
May 2nd, 2012, 13:52
اصلا تایید نمیشه
وقتی دان میشن یا آی پیشون میسوزه جواب تلفن نمیدن تیکت هم میدی 12 ساعت بعد جواب میدن

سلام
شما چند تا فروشنده تو این انجمن می شناسید که وقتی سرورشون داون میشه جواب تیکت بدن...
ما که ندیدیم...

Ashkankamangar.ir
May 2nd, 2012, 14:00
سلام
شما چند تا فروشنده تو این انجمن می شناسید که وقتی سرورشون داون میشه جواب تیکت بدن...
ما که ندیدیم...
چرا عزیز اتفاقا بهتره وقتی دان میشیم موبایلهای همه روشن باشه و جیمیل و یاهو هم آن
به نظر من بهتره آدم با مشتری روراست باشه
بهتره تا دروغ بگیم
بنده تجربه کردم و توصیه میکنم (اینجوری مشتری هم هواتو داره و برای رفع مشکل دعا هم میکنه):111:

cdcenterahmadi
May 2nd, 2012, 14:03
ببخشید...
شما از خودت تعریف نکنی کی تعریف کنه:57::57:

Ashkankamangar.ir
May 2nd, 2012, 14:05
ببخشید...
شما از خودت تعریف نکنی کی تعریف کنه:57::57:
چی بگم مارو همه میشناسن
در ضمن من جمع گفتم فعلهارو
راستی شما؟؟؟؟:71::71:
در ضمن حالا که بحث تعریف از خود شد
http://www.webhostingtalk.ir/f41/41510/
از این دست تاپیک ها در مورد ما کم نیست
فقط جستجو بفرمایید نه فقط در این انجمن بلکه در کل اینترنت و باقی فروم ها
این توصیه رو هم به همه دوستان کردم شما که مصرف کننده ای

cdcenterahmadi
May 2nd, 2012, 14:11
چی بگم مارو همه میشناسن
در ضمن من جمع گفتم فعلهارو
راستی شما؟؟؟؟:71::71:

امیدوارم تو کارتون موفق و پیروز باشید.:67::):)

RoobinaServer
May 2nd, 2012, 14:47
سلام
ما که ندیدیم...

نمیخوام از کسی تعریف کنم یا رو کار و اشتباه کسی سرپوش بگذارم

اما میتونم با جرات بگم 50 درصد فروشنده ها که در چنین مواقعی گوشیشون رو خاموش میکنن بهترین کار ممکن را انجام میدن

وقتی سرور دان میشه به نظر شما مشتری زنگ میزنه چه سوالاتی میکنه؟

مشتری درست :
سرور مشکلی داره ؟ کی حل میشه؟ حدود زمان حل شدن را بگید؟

فوقش چند تا سوال دیگه

مشتری نادرست :
آقا سرورتون چرا همش قطعه این چه وضعشه؟ (حالا شاید دفعه اوله قطع شده ها)
آقا کی درست میشه؟ اگر نمیشه هزنیه ما رو بدید ما بریم جای دیگه
آقا . آقا . آقا ... و همچنان ادامه دارد ...

که از 100 تا مشتری شاید 10 تاش مشتری درست باشن

و فکر میکنن مشتری ها که با این کارشون سایتشون یا سرورشون سریعتر درست میشه درصورتی که بدتر دارن وقت میگیرن و اعصاب واحد ساپرت رو به هم میریزن نمیگذارن تسلط داشته باشه رو کارش و سریعتر مشکل رو حل کنه

متاسفانه تو این دوره زمونه طرف با 10 تومان فکر میکنه ارث پدرش رو از فروشنده طلب میخواد

وقتی کسی سرور میخره از یه جا میشه مشتری اون سرور اصلیه حالا سروره اگر زمانی بهمشکل سخت افزاری بخوره طبق مسئولیت مدیر سرور و مشتری مداریش وظیفه داره به مشکل رسیدگی و مشکل را حل کنه نه این که همش سرکوفت بخوره

اگر مشکل از پرداخت نکردن سرور و ... باشه درست ولی متاسفانه اکثرا اینجوری نیست و همش فروشنده میشه آدم بده ...

خود بنده رفتیم در 2 سال که در زمینه هاست وب فعالیت میکنم در گروه روبینا

بهترین مشتری ما که همه جا میگم Pespars هست از نظر اخلاق خوب همین اوایل کار که با ما آشنا شدن و مشکلات زیادی بود فقط میپرسیدن کی حل میشه و پای مشکل صبر میکردن تا درست بشه

یعنی اگر گوشی بنده رو همه قطع بود روی ایشون کاملا باز بود و همیشه جوابگوشون بودم که خداروشکر مشکلات برطرف شد و این جریان مال پارساله (مشکل هم سر بلوکه شدن آیپی سیپنل به دلیل تحریم بود و همینطور که میبینید مشکل از فروشنده نبوده)

این همه حرف زدم که به اینجا برسم که :

همیشه جواب گویی پشتیبانی به یه مشتری در مقابل رفتار خود مشتریه دوست عزیز
به نظر من بهتره بعد بالا آمدن سرور مشتری از مدیر سرورش سوال کنه دلیل چی بوده و آیا باز ممکنه پیش بیاد ؟ اگر بله نمیتونیم و باید منتقل کنیم و ... (این بهترین و کاملترین راه منطقیه که اکثرا بلد نیستن)

موفق باشید - یا حق

alireza9549
May 6th, 2012, 13:51
بیشتر سوال کنید . :65:

m_hdi
May 6th, 2012, 15:38
عزیز از 100 تا مشتری 100 تاشون خوب هست این که ما فکر میکنیم خوب نیستند بدلیل ضعیف بودن کار ما هست وقتی کار ما خوب باشه مشتری بیدلیل نمیاد گیر بده مگه پدر کشتگی داره مشتری بنده خدا پول میده انتظار داره
من نمیتونم انتظارش رو برطرف کنم نباید خدمات اراه بدم چرا به مشتری توهین کنم
همیشه حق با مشتری هست

pmd2000
May 6th, 2012, 15:44
پشتیبانی خوبی نداره

30SecondToMars
September 9th, 2012, 01:21
ببخشید ولی فکر کنم دوستانی که آفر دادن بلوک بشن توسط ادمین اگر بفهمه

http://www.webhostingtalk.ir/f160/44525/

خرید و فروش و - ا ر ز ممنوع هست برای خوتون گفتم دوستان و همکاران

درباره سوال شما بگم که :

1. شاتل پشتیبانیش ضعیفه
2. امنیتش 50% هست که خیلی کمه من خودم ... بماند :d

شما هنوز فرق وارز و غیر و وارز رو نمیدونی ؟

برو اول یاد بگیر

سایتهای اروپا وارز نیستند
حتی هلند

فقط سوئد وارزه

کافیه یک اهنگ از کریس براون، بزاری تو سرورای المان و هلند تا بفهمی وارزن یا نه ؟!:))

30SecondToMars
September 9th, 2012, 01:24
نمیخوام از کسی تعریف کنم یا رو کار و اشتباه کسی سرپوش بگذارم

اما میتونم با جرات بگم 50 درصد فروشنده ها که در چنین مواقعی گوشیشون رو خاموش میکنن بهترین کار ممکن را انجام میدن

وقتی سرور دان میشه به نظر شما مشتری زنگ میزنه چه سوالاتی میکنه؟

مشتری درست :
سرور مشکلی داره ؟ کی حل میشه؟ حدود زمان حل شدن را بگید؟

فوقش چند تا سوال دیگه

مشتری نادرست :
آقا سرورتون چرا همش قطعه این چه وضعشه؟ (حالا شاید دفعه اوله قطع شده ها)
آقا کی درست میشه؟ اگر نمیشه هزنیه ما رو بدید ما بریم جای دیگه
آقا . آقا . آقا ... و همچنان ادامه دارد ...

که از 100 تا مشتری شاید 10 تاش مشتری درست باشن

و فکر میکنن مشتری ها که با این کارشون سایتشون یا سرورشون سریعتر درست میشه درصورتی که بدتر دارن وقت میگیرن و اعصاب واحد ساپرت رو به هم میریزن نمیگذارن تسلط داشته باشه رو کارش و سریعتر مشکل رو حل کنه

متاسفانه تو این دوره زمونه طرف با 10 تومان فکر میکنه ارث پدرش رو از فروشنده طلب میخواد

وقتی کسی سرور میخره از یه جا میشه مشتری اون سرور اصلیه حالا سروره اگر زمانی بهمشکل سخت افزاری بخوره طبق مسئولیت مدیر سرور و مشتری مداریش وظیفه داره به مشکل رسیدگی و مشکل را حل کنه نه این که همش سرکوفت بخوره

اگر مشکل از پرداخت نکردن سرور و ... باشه درست ولی متاسفانه اکثرا اینجوری نیست و همش فروشنده میشه آدم بده ...

خود بنده رفتیم در 2 سال که در زمینه هاست وب فعالیت میکنم در گروه روبینا

بهترین مشتری ما که همه جا میگم Pespars هست از نظر اخلاق خوب همین اوایل کار که با ما آشنا شدن و مشکلات زیادی بود فقط میپرسیدن کی حل میشه و پای مشکل صبر میکردن تا درست بشه

یعنی اگر گوشی بنده رو همه قطع بود روی ایشون کاملا باز بود و همیشه جوابگوشون بودم که خداروشکر مشکلات برطرف شد و این جریان مال پارساله (مشکل هم سر بلوکه شدن آیپی سیپنل به دلیل تحریم بود و همینطور که میبینید مشکل از فروشنده نبوده)

این همه حرف زدم که به اینجا برسم که :

همیشه جواب گویی پشتیبانی به یه مشتری در مقابل رفتار خود مشتریه دوست عزیز
به نظر من بهتره بعد بالا آمدن سرور مشتری از مدیر سرورش سوال کنه دلیل چی بوده و آیا باز ممکنه پیش بیاد ؟ اگر بله نمیتونیم و باید منتقل کنیم و ... (این بهترین و کاملترین راه منطقیه که اکثرا بلد نیستن)

موفق باشید - یا حق

درود بر شما دوست عزیز

حرف حساب رو زدی . ♥

habiballahafg
September 9th, 2012, 01:29
من رمانی که تازه طراحی وب را شروع کردم با شاتل هاست کار کردم اصلا راضی نیستم واقعا از نظر پشتیبانی ضعیف هستند و سرورها بی کیفیت و از نظر امنیتی پایین دارند به نظر من از این شرکت نگیرید

habiballahafg
September 9th, 2012, 01:32
عزیز از 100 تا مشتری 100 تاشون خوب هست این که ما فکر میکنیم خوب نیستند بدلیل ضعیف بودن کار ما هست وقتی کار ما خوب باشه مشتری بیدلیل نمیاد گیر بده مگه پدر کشتگی داره مشتری بنده خدا پول میده انتظار داره
من نمیتونم انتظارش رو برطرف کنم نباید خدمات اراه بدم چرا به مشتری توهین کنم
همیشه حق با مشتری هست
وافعا خوشم اومد دمت گرم ان شاالله همیشه در کارهاتون موفق باشید
راست میکه همیشه حق با مشتری است

30SecondToMars
September 9th, 2012, 01:36
من چهار ساله مشتریشونم

عالیه داداش

لابود میخاین بگین میهن وب هاست خوبه (برای میهن دانلوده)

یکی از بچه های همین فروم سایت داشت. بنده خدا گفت سرور میهن وب هاست سوخته بود بک اپ سه ماه پیش رو ریکاوری کردن

همه چیش پاک شده بود

در حالی که شاتل دمش گرم اطلاعات هفته ی قبل رو برام چندبار اورده

هک شدیم درست کردن
سرور سوخت درست کردن

به قول دوست بالایی طرف فکر میکنه پشتیبانی یعنی فلان بلان

نه بابا اصلا به پشتیبان نیاز نیست

اکثر وب مسترها اماتورن و بلد نیستن خیلی چیزارو . و سوالای چرت و پرت میپرسن که اصلا وظیفه ساپروت نیست جواب بده

پردیس هاستینگ و شاتل بهترین های ایرانن

مدیراشون هم گلن

خود من تو این چهار سال ده تا درخواست بیشتر ندادم که اون هم بابت هک و سوختن سرور و درخواست عوض کردن ایمیلم بابت هک شدنم بود

حداکثر تا 24 ساعت جواب میدن

بابا جون اونا هم ادمن دیگه

خواب دارن زن و بچه دارن
دو نفر هم مدیر ساپورتن کلا ....

مثل هاست یاهو و ارویکس نیستن که هزارتا پرسنل ساپورت داشته باشن. تازه اون هم تیکت ها رو شده بعد از یک هفته جواب دادن .

واقع بین باشین دوستان

مدیر هاست بد کسیه که:

بک اپ نده به شما

بک اپ بیش از دو هفته بده به شما

موقع هک و ریستور کردن کمکتون نکنه

سایت هر روز هر شب به خاطر ضعف سرور دان بشه

همین

دیگه ماهی، سه ماهی ، یک بار قطع شدن طبیعیه

همه سرورا این رو دارن و کسی نمیتونه بگه سرور من دان نمیشه
به خاطر اختلال ماهواره ها ،فیبرهای نوری و .... هست

habiballahafg
September 9th, 2012, 01:43
حداکثر تا 24 ساعت ولی این زمان خیلی زیاده و ممکنه کسی که از ایشون نمایندگی هاست داشته باشه یوزرهاش همه تسویه حساب کنند و این که ممکنه خیلی ضرر بکنه الان فرانتورک را میخوندم که اصلا جواب نمیدون یوزرهاش همه ازش شاکی هستش و دارند هی بدوبیراه به مبین پارسیان مدیر فرانتورک میده ایا این درسته
هاست دی ال فقط 15 دقیقه بعد از ارسال تیکت پاسخ میده حتی نصف شب

hostarya
September 9th, 2012, 02:00
دوستانی که افر فروش دادین اینجا بخش اموزشی هستش لطفا دقت کنین:53:

shatelhost4
September 11th, 2012, 00:38
با سلام.

دوست عزیز که سوال کرده اید در مورد شاتل هاست

باید خدمت شما بگم که به حرف دوستان گوش نکنید
اینجا هزار تا ادم درست و نادرست هستن که به نفع خودشان صحبت میکنن و یا بدون اطلاعات صحبت میکنند و حتی فرق بین وارز یا هزار چیز دیگه ای که هر مدیر سایتی باید بداند را نمی دانند پس سوال از این جور افراد به نظر من درست نیست .
کسی که هاستش خوب نباشه هاست ماهیانه نمی فروشه , مطمئن باشید ....
و تضمین بازگشت پول هم در صورت نارضایتی از هاست , در هر زمان هم جز قوانین آن نیست .
بازهم تصمیم با شماست .
در ضمن هر نوع سایتی که بخواهید ما نمونه از آن روی سرور های خودمان به شما میدهیم که می توانید از مدیر آن در مورد ما سوال کنید و نه از افراد مبتدی و ...!

با تشکر از دوستان و همکاران گرامی

hostarya
September 11th, 2012, 00:47
با سلام.

دوست عزیز که سوال کرده اید در مورد شاتل هاست

باید خدمت شما بگم که به حرف دوستان گوش نکنید
اینجا هزار تا ادم درست و نادرست هستن که به نفع خودشان صحبت میکنن و یا بدون اطلاعات صحبت میکنند و حتی فرق بین وارز یا هزار چیز دیگه ای که هر مدیر سایتی باید بداند را نمی دانند پس سوال از این جور افراد به نظر من درست نیست .
کسی که هاستش خوب نباشه هاست ماهیانه نمی فروشه , مطمئن باشید ....
و تضمین بازگشت پول هم در صورت نارضایتی از هاست , در هر زمان هم جز قوانین آن نیست .
بازهم تصمیم با شماست .
در ضمن هر نوع سایتی که بخواهید ما نمونه از آن روی سرور های خودمان به شما میدهیم که می توانید از مدیر آن در مورد ما سوال کنید و نه از افراد مبتدی و ...!

با تشکر از دوستان و همکاران گرامی

دوست عزیز این نوع حرف زدنتون یک نوع توهین بود هر کسی نرش رو میده شما حق نداری به کسی توهین کنی لطفا در ایجاد پست حتما محترمانه تر برخورد کنین شاید خود شما که تازه عضو شدی به دلیل تبلیغات از شاتل هاست میای اینجا از اونا تعریف میکنی پس دلیل نمیشه لطفا تجدیید نظر

ima
December 23rd, 2012, 14:44
آره
هفته ای دوبار و چی میگی 7
هر بار بالای 24 ساعت؟؟؟؟

شاتل خوب بود الان مزخرفه

شما هم خورده برده ای داری والا منم 4 ساله مشتری شم . داون هاستش کولاکه یعنی آپتایمی زیر 90 درصه می گی نه بگو آمار رسمی از منبع معتبر بیاره
سرور غدیرشم که زاییده

بروید و از شاتل هاست فرار کنید

ima
December 23rd, 2012, 14:46
مدیر هاست بد کسیه که:

بک اپ نده به شما

بک اپ بیش از دو هفته بده به شما

موقع هک و ریستور کردن کمکتون نکنه

سایت هر روز هر شب به خاطر ضعف سرور دان بشه

همین

دیگه ماهی، سه ماهی ، یک بار قطع شدن طبیعیه

همه سرورا این رو دارن و کسی نمیتونه بگه سرور من دان نمیشه
به خاطر اختلال ماهواره ها ،فیبرهای نوری و .... هست

آره
هفته ای دوبار و چی میگی 7
هر بار بالای 24 ساعت؟؟؟؟

شاتل خوب بود الان مزخرفه

شما هم خورده برده ای داری والا منم 4 ساله مشتری شم . داون هاستش کولاکه یعنی آپتایمی زیر 90 درصه می گی نه بگو آمار رسمی از منبع معتبر بیاره
سرور غدیرشم که زاییده

بروید و از شاتل هاست فرار کنید

naghi123
December 23rd, 2012, 17:46
والا ما یه تیکت زدیم سه روز پیش هنوز منتظر پاسخیم فوق العاده پستیبانیشون ضعیفه سرورش هم که چی بگم والا

ima
March 19th, 2013, 01:06
الان شما درستی
دوستان نخرید
کسی که کارش درست باشه آدرس دروغ نمیده

نخرید نخرید نخرید

شاتل = حروم کردن پول

Mihan-Server
March 19th, 2013, 02:25
شاتل نسبتا خوب هست ،
بنده از سرویس های اینترنتشون واقعا راضی هستم ، نهایت کیفیت رو دارند ، سرور های اختصاصی شونو نمیدونم .. !! به نظر میاد اونا هم خوب باشند .

saeedonline
April 8th, 2013, 16:41
شاتل ...
الانم نصف سروراش دو روز قطع شده کلی ضرر زده به ما