PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماجراي خريد هاست از هاست ايران و فرجام کار

internet
October 26th, 2009, 17:28
سلام
شب گذشته خواستم هاست بگيرم از هاست ايران و تا امروز ظهر ساعت سه بعداظهر که بنده معطل يک هاست 50 مگابايتي سرور ايراني بودم آخرش هاست رو در عرض يک دقيقه از بنده گرفتند و بنا به دلايلي که خودتون در تيکت هاي زير مشاهده مي کنيد و توسط مديريت اين شرکت ملغي کردند فقط وقت بنده رو از ديشب تا الان گرفتند خودتون بخونيد
لطف کنيد تصويري که در زير گذاشتم از پايين بخونيد نکات قرمز رو که توضيح دادم مکفي هست و بيايد به سمت بالا
با تشکر و سپاس
کريمي از شيراز
کساني که در اين فروم تک پستي هستند و مي يان اينجا عضو مي شن و نظر مي دهند قابل قياس نيست فقط کاربران با سابقه و داراي هاستينگ و سرور که اينجا فعال هستند و بي طرف هستند حرفشون سنديت داره
کل تيکت هاي بنده از ابتدا تا انتها به صورت کامل هست اش شما اگه جايي حرفي حديثي مشاهده کرديد شرکت هاست ايران مي گن که بنده برخورد خوبي نداشتم و چون گفتم هاست رو تست مي کنم که ببينم داخل ايران هست به تريج قباشون بر خورده

http://img.majidonline.com/pic/239348/hostiran.jpg

Aria
October 26th, 2009, 17:47
سلام.

بله قربان، تمام صحبت های شما تایید میشه و همانطور که مشخص هست، هاست شما برای شما تهیه شد و به شما تحویل داده شد.

مدیر محترم شرکت میزبانی هاست ایران، پس از بررسی تیکت شما، دلیلی برای تهدید های شما ندیدند و طبق قوانین هاستنگ جهانی که می گوید "شرکت سرویس دهنده، حق معلق و حذف کردن سرویس را در هر زمان داراست و در اضای این حق، می بایست، مبلق پرداختی در اضای ارائه سرویس را به مشتر به صورت کامل بازگردانی کند" تصمیم گرفتند که هاست شما را حذف کنند و به بخش فروش نیز اعلام کردند که وجه پرداختی، مسترد شود.

در هر حال، صحبت های شما مشخص است و از شما برای ارسال عکس از تیکت کمال تشکر را دارم.

با تشکر.

internet
October 26th, 2009, 18:01
سلام.

بله قربان، تمام صحبت های شما تایید میشه و همانطور که مشخص هست، هاست شما برای شما تهیه شد و به شما تحویل داده شد.

مدیر محترم شرکت میزبانی هاست ایران، پس از بررسی تیکت شما، دلیلی برای تهدید های شما ندیدند و طبق قوانین هاستنگ جهانی که می گوید "شرکت سرویس دهنده، حق معلق و حذف کردن سرویس را در هر زمان داراست و در اضای این حق، می بایست، مبلق پرداختی در اضای ارائه سرویس را به مشتر به صورت کامل بازگردانی کند" تصمیم گرفتند که هاست شما را حذف کنند و به بخش فروش نیز اعلام کردند که وجه پرداختی، مسترد شود.

در هر حال، صحبت های شما مشخص است و از شما برای ارسال عکس از تیکت کمال تشکر را دارم.

با تشکر.

اين بنده خدا که الان حق به جانب صحبت مي کنند قضيه رو خودشون همونطور که در تيکت ها هم مشخص هست و نام کاربريشون هم که مشخص هست از همين دست اندرکاران هاست ايران هستند و خوب الان هم براي خالي نبودن عريضه و اين که بگن بله کارشون خيلي درست هست اين مطلب رو بيان کردند
اين تيکت هست شما تيکت بنده رو بخونيد مگه کسي بنده رو مي شناسه اينجا دو تا پست بيشتر ندارم
شما تيکت رو بخونيد اصلا نه کسي کاري به بنده و حرف هام داشته باشه نه به چيز ديگه
شما تيکت رو بخويند ببنيد آيا بنده توهيني کردم به اين شرکت يا شخص يا ... ديگه
بعد مگه هاستي که شما به من مي دهيد اخلاق درش دخيل هست ؟
اخلاق من بد خوب يا هر چيزي شما يه هاست مي خواي بدهي نمي خواهي حالا اخلاق من هر چي مي خواهد باشه مگه به کسي ربطي داره ؟
مگه من پولي که به حساب شما ريختم شما پرسيدي اين پول رو از کجا آوردي ؟ شما چنين سوالي رو هيچوقت نمي پرسي درسته؟ ولي اگه من پول به حساب شما نريزم يا مثلا پنج هزار تومن بريزم شما مگه به من هاستي مي دهيد؟
حالا من هم حق دارم چيزي که خريدم ببينم درسته يا نيست چنين حقي که دارم؟ ندارم؟
بعد هاستي که به من داده نشده چه طور مي تونه اينگونه با برگشت پول همه وقت و ... ديگه رو از بنده بگيره به هر حال فکر کنم دودش مستقيم توي چشم هاست ايران بره
بعد مگه بنده حرف بدي زدم هاست گرفتم مي خوام ببينم داخل ايران هست يا نه
الان هم مي گم حق با مشتري هست که ببنيه چيزي که خريده درسته يا نيست کلاه سرش نزاشته باشند همين الان هم مي گم ترس و واهمه اي از کسي ندارم
مگه بنده شما رو ديدم مگه مدير هاست ايران رو ديدم ؟ مگه هيچوقت مي بينم ؟
خوب پس بحث سر اين هست که من سر موقع پول واريز کردم و چيزي هم که مد نظرم هست مي خواهم

internet
October 26th, 2009, 18:06
سلام.

با تشکر.

شما يه لطفي کنيد از همين تيکت هاي بنده به قول شما از صحبت هاي من مشخص هست يه متني بياريد که بنده به هاست ايران يا کسي توهيني کرده باشم ؟
شايد شما اشتباه تيکت يکي ديگه رو خونديد
اين پولي هم که شما برگشت بدهيد بايد به خاطر اين زماني که از بنده تلف کرديد و همچنين خريد يه هاست ديگه و همچنين تماس تلفني بيست دقيقه اي که با هاست ايران داشتم
يعني شما ضرر زيادي به بنده وارد کرديد و الان حق به جانب داريد صحبت مي کنيد

Aria
October 26th, 2009, 18:12
اين بنده خدا که الان حق به جانب صحبت مي کنند قضيه رو خودشون همونطور که در تيکت ها هم مشخص هست و نام کاربريشون هم که مشخص هست از همين دست اندرکاران هاست ايران هستند و خوب الان هم براي خالي نبودن عريضه و اين که بگن بله کارشون خيلي درست هست اين مطلب رو بيان کردند
اين تيکت هست شما تيکت بنده رو بخونيد مگه کسي بنده رو مي شناسه اينجا دو تا پست بيشتر ندارم
شما تيکت رو بخونيد اصلا نه کسي کاري به بنده و حرف هام داشته باشه نه به چيز ديگه
شما تيکت رو بخويند ببنيد آيا بنده توهيني کردم به اين شرکت يا شخص يا ... ديگه
بعد مگه هاستي که شما به من مي دهيد اخلاق درش دخيل هست ؟
اخلاق من بد خوب يا هر چيزي شما يه هاست مي خواي بدهي نمي خواهي حالا اخلاق من هر چي مي خواهد باشه مگه به کسي ربطي داره ؟
مگه من پولي که به حساب شما ريختم شما پرسيدي اين پول رو از کجا آوردي ؟ شما چنين سوالي رو هيچوقت نمي پرسي درسته؟ ولي اگه من پول به حساب شما نريزم يا مثلا پنج هزار تومن بريزم شما مگه به من هاستي مي دهيد؟
حالا من هم حق دارم چيزي که خريدم ببينم درسته يا نيست چنين حقي که دارم؟ ندارم؟
بعد هاستي که به من داده نشده چه طور مي تونه اينگونه با برگشت پول همه وقت و ... ديگه رو از بنده بگيره به هر حال فکر کنم دودش مستقيم توي چشم هاست ايران بره
بعد مگه بنده حرف بدي زدم هاست گرفتم مي خوام ببينم داخل ايران هست يا نه
الان هم مي گم حق با مشتري هست که ببنيه چيزي که خريده درسته يا نيست کلاه سرش نزاشته باشند همين الان هم مي گم ترس و واهمه اي از کسي ندارم
مگه بنده شما رو ديدم مگه مدير هاست ايران رو ديدم ؟ مگه هيچوقت مي بينم ؟
خوب پس بحث سر اين هست که من سر موقع پول واريز کردم و چيزي هم که مد نظرم هست مي خواهم

سلام.

با تشکر از پاسخ شما، ولی حق به جانب صحت نمی کنم، در واقع همانطور که خود شما فرمودید، شما هاست رو میگیرید و بعد بررسی می کنید.

شما قبل از بررسی 4 بار این سوالات رو به روش های مختلف و تهدید های مختلف مطرح کردید !

هنوز هم از این کارتون دست بر نمی دارید، با اینکه میدونید صحبت شما اشباه است و تنها یک اطلاعات غلط از طرف یکی از دوستان یا همکاران شما هست که خوشحال میشم نام و مشخصاتشون رو بدونم تا همانطور که در تیکت هم عرض کردم، از روش های قانونی، به دلیل شایعه پراکنی و تهمت زدن، پرونده ایشان رو دنبال کنیم.

به هر حال، برای اطمینان بیشتر، بخش از صحبت های شما را که در بخش Livechat سایت شرکت میزبانی هاست ایران، با همکارانم در بخش فروش داشتید رو برای قضاوت بهتر همکاران در این انجمن قرار میدم.

Shariat: و براتون روی سرورهای ایران می سازیم
karimi: انشا الله بعد پيگير داخل بودنش رو خواهيم کرد ديگه
karimi: بله ممنون
Shariat: ضمنا نگفتم یک هفته
karimi: حالا کلا من وقتي سرور رو دريافت کردم اساتيد در فروم هستند که خوراکشون هست اين کارها
karimi: و بعد انشا الله مشکلي پيش نمي ياد
Shariat: عرض کردم باید به ترتیب انجام بشه
karimi: نه ديشب فرموديد
karimi: امشب يا فردا
karimi: بعد ايميل هم گفت دقايقي ديگه
karimi: شما دقيق بگيد کي
karimi: ؟
karimi: سه ساعت
karimi: ده ساعت
karimi: سي ساعت
Shariat: به هر حال هیچ اصراری نیست
karimi: خوب
Shariat: شما هر سوالی پرسیدید ما جواب دادیم خدمتتون
karimi: نه اصراري نيست جواب نشد
karimi: من سرور رو که گرفتم
karimi: بعد مشخصات کامل در فروم قرار مي دهم
karimi: و تاپيک باز مي کنم
karimi: که دوستان چک کنند
karimi: يعني تا بيست و چهار ساعت مي زارم اساتيد چک کنند ببنيد سرور کجا هست
karimi: بعد اگه اوکي بود من کارم رو شروع ميکنم
karimi: ولي اگه اوکي نبود بعد ديگه هاست ايران
karimi: علاوه بر پول هاستين
karimi: هاستينگ
karimi: بايد خسارتي که به بنده وارد مي شه و زمان و ديگه رو پرداخت کنه
karimi: به هر حال مزاحم نمي شم
karimi: موق باشيد
karimi: من منتظرم
karimi: روز خوش و خدانگهدار

نوع برخورد شما، نشانگر سطح سواد و شخصیت شماست، که متاسفانه، شرکت میزبانی هاست ایران از پذیرفتن چنین کاربرانی، به شدت خودداری می کند.

با تشکر.

internet
October 26th, 2009, 18:12
به نظر من آریا جواب منطقی دادن
الآن مشکل چیه؟

خوب ديشب به من مي گفتند که شما ممکنه هاست بخري از ما هر وقت دلمون خواست مثلا شب خوابيديم صبح بيدار مي شيم مي گيم اقا هاست ات شده ماست يه شماره حساب بده تا پولت رو پس بدهيم
اگه چنين چيزي هست شما و ايشون دارند درست مي گيد

internet
October 26th, 2009, 18:19
سلام.

با تشکر از پاسخ شما، ولی حق به جانب صحت نمی کنم، در واقع همانطور که خود شما فرمودید، شما هاست رو میگیرید و بعد بررسی می کنید.

شما قبل از بررسی 4 بار این سوالات رو به روش های مختلف و تهدید های مختلف مطرح کردید !

هنوز هم از این کارتون دست بر نمی دارید، با اینکه میدونید صحبت شما اشباه است و تنها یک اطلاعات غلط از طرف یکی از دوستان یا همکاران شما هست که خوشحال میشم نام و مشخصاتشون رو بدونم تا همانطور که در تیکت هم عرض کردم، از روش های قانونی، به دلیل شایعه پراکنی و تهمت زدن، پرونده ایشان رو دنبال کنیم.

به هر حال، برای اطمینان بیشتر، بخش از صحبت های شما را که در بخش Livechat سایت شرکت میزبانی هاست ایران، با همکارانم در بخش فروش داشتید رو برای قضاوت بهتر همکاران در این انجمن قرار میدم.

Shariat: و براتون روی سرورهای ایران می سازیم
karimi: انشا الله بعد پيگير داخل بودنش رو خواهيم کرد ديگه
karimi: بله ممنون
Shariat: ضمنا نگفتم یک هفته
karimi: حالا کلا من وقتي سرور رو دريافت کردم اساتيد در فروم هستند که خوراکشون هست اين کارها
karimi: و بعد انشا الله مشکلي پيش نمي ياد
Shariat: عرض کردم باید به ترتیب انجام بشه
karimi: نه ديشب فرموديد
karimi: امشب يا فردا
karimi: بعد ايميل هم گفت دقايقي ديگه
karimi: شما دقيق بگيد کي
karimi: ؟
karimi: سه ساعت
karimi: ده ساعت
karimi: سي ساعت
Shariat: به هر حال هیچ اصراری نیست
karimi: خوب
Shariat: شما هر سوالی پرسیدید ما جواب دادیم خدمتتون
karimi: نه اصراري نيست جواب نشد
karimi: من سرور رو که گرفتم
karimi: بعد مشخصات کامل در فروم قرار مي دهم
karimi: و تاپيک باز مي کنم
karimi: که دوستان چک کنند
karimi: يعني تا بيست و چهار ساعت مي زارم اساتيد چک کنند ببنيد سرور کجا هست
karimi: بعد اگه اوکي بود من کارم رو شروع ميکنم
karimi: ولي اگه اوکي نبود بعد ديگه هاست ايران
karimi: علاوه بر پول هاستين
karimi: هاستينگ
karimi: بايد خسارتي که به بنده وارد مي شه و زمان و ديگه رو پرداخت کنه
karimi: به هر حال مزاحم نمي شم
karimi: موق باشيد
karimi: من منتظرم
karimi: روز خوش و خدانگهدار

نوع برخورد شما، نشانگر سطح سواد و شخصیت شماست، که متاسفانه، شرکت میزبانی هاست ایران از پذیرفتن چنین کاربرانی، به شدت خودداری می کند.

با تشکر.

دوستان عزيز ملاحظه مي فرمائيد که ايشون يعني پشيتبان يا هر چيزي در هاست ايران هستند
اين متني که در بالا کپي کردن متن چت آنلاين هاست ايران با بنده هست اش
حال از چت که بگذريم که هيچ حرف بد و زشتي درش نيست در پايان همين کسي که الان ادعاي فهم و شعور و سواد مي کنند در پايان به بنده توهين کردند
از قديم گفتند اول يه سوزن به خودت بزن بعد يه جوالدوز به ديگران
در هر حال من که يه روز الاف هاست ايران شدم و هاستي هم دريافت نکردم و کلي هزينه و وقت ... ديگه هيچ حرف و توهيني به هاست ايران نکردم حتي الان هم که شاکي هستم از هاست ايران باز هم خود دار بودم و همه رو به ساير کاربران واگذار کردم که نظر بدهند ولي اين جناب aria الان به بنده دارند توهين مي کنند باز هم قضاوت اش با شما

Aria
October 26th, 2009, 18:22
شما يه لطفي کنيد از همين تيکت هاي بنده به قول شما از صحبت هاي من مشخص هست يه متني بياريد که بنده به هاست ايران يا کسي توهيني کرده باشم ؟
شايد شما اشتباه تيکت يکي ديگه رو خونديد
اين پولي هم که شما برگشت بدهيد بايد به خاطر اين زماني که از بنده تلف کرديد و همچنين خريد يه هاست ديگه و همچنين تماس تلفني بيست دقيقه اي که با هاست ايران داشتم
يعني شما ضرر زيادي به بنده وارد کرديد و الان حق به جانب داريد صحبت مي کنيد

توهین - تحدید و تهمت !

موارد واضح در صحبت های شما هستند که تمامی کاربران - مدیران و همکاران ایرانی ما آشکارا می توانند آنها را مشاهده کنند.

در مورد موارد دیگر ذکر شده توسط شما:

1. همانطور که در تیکت هم عرض شد، مسائل بخش فروش، در ساعات اداری بررسی می شود و به دلیل بالا بودن تعداد سفارشات، به ترتیب به یک به یک آنها رسیدگی می شود و این عمل در مورد سایت شما نیز انجام شد و به نظر جایی برای اعتراض و یا ضعف در سرویس دهی شرکت میزبانی هاست ایران وجود ندارد.

2. من به شما عرض کردم که وقت خودتان را طلف نکنید و در صورت تمایل به دریافت مجدد هاست خود، در همان تیکت از همکاران من در بخش فروش و همینطور مدیریت شرکت میزبانی هاست ایران، معضرت خواهی کنید تا هاست شما مجدداً فعال شود.

3. شما تمایل به برقراری ارتباط تلفنی داشتید و با لحنی بسیار تند و دور از ادب، فرمودید که موضوع را خودتان حل خواهید کرد. پس در واقع شما هزینه تماس 20 دقیقه ای را برای برطرف کردن نیاز خودتان پرداخت کرده اید و در این حالت، شرکت میزبانی هاست ایران، مسول هیزنه آن نخواهد بود.

4. من خدمت شما عرض کردم که شما بیش از 30 دقیقه از وقت مرا در یاهو گرفتید و من حاظر هستم شخصاً وجه پرداختی هاست شما را به همراه خصارت آن به شما باز گردانی کنم ولی بیش از این وقت مرا حدر ندهید زیرا من به اضای ساعات کاری، حقوق دریافت می کنم و در اضای این حقوق مسولیت هایی دارم که باید به آنها رسیدگی کنم و در نهایت شما فرمودید که مشکل شما هاست و هزینه آن نیست و شما خودتان شخصاً به این مشکل رسیدگی خواهید کرد.

در هر حال، من در پایان صحبت در یاهو به شما اخطار دادم که در صورت برقراری تماس با شرکت میزبانی هاست ایران و صحبت با مدیریت محترم شرکت، هاست شما قطعاً خذف خواهد شد و در صورت ادامه این لحن تند و بدون ادب، ممکن است وجه پرداختی نیز، به شما بازگردانی نشود و باز هم شما ....!

با تشکر.

internet
October 26th, 2009, 18:25
من اون بالاي تيکت نوشتم من يک کاربرم مثل هر کاربر اينترنت نه مهندس هاست و سرور هستم نه مهندس ... ديگه خودم هم که حرفي نزدم از خودم حرفي زدم گفتم خودم تست مي کنم ؟
گفتم ديگران تست مي کنند به خدا به هر عقل سليمي بگيد اين مسائل رو مي تونه حلاجي کنه و نتيجه بگيره
شما وقتي يه چيزي رو نمي دوني ممکنه سوالي بکني که به مزاق اوني که مي دونه هم خوش نياد چون سوالت ممکنه اشتباه باشه يا هر چيزي پس بايد بهش زمان بدهيد و بهش فرصت بدهيد که به مشکل خودش پي ببره نه اين که با عجله اون رو از گردونه خارج کنيد

Aria
October 26th, 2009, 18:28
اسماعیلی رو می شناسم و از نزدیک آشنا هستم باهاش ! اخلاق فوق العاده گندی داره و مغرور ! سره p30download دوستیمون تمام شد ! چون از حق دفاع کردم ! البته بماند که با مجید و ... هم دعوام شد عجیب !
اینا حرفه ایی نیستند !
حق رو به شما دوست عزیز می دم

سلام.

در مورد سایت P30Download در صورت تمایل، تاپیک جدا باز کنید.

در مورد جناب اسماعیلیان هم، مقرور بودن درست هست و همینطور عصبانی بودن.

ولی در کل، حرفه ای نبودن، نظر شماست که به جای خود محترم است.

ولی از شما ممنون میشم که سایت های هاستینگ و قوانین آنها را مشاهده نمایید و همینطور با برخی از مشتریان شرکت میزبانی هاست ایران صحبت بفرمایید تا در مورد قدرت سرور ها - شبکه ها - امنیت و پشتیبانی شرکت، بیشتر اطلاعات کسب نمایید و سپس در این انجمن نظر خود را مطرح کنید.

با تشکر.

internet
October 26th, 2009, 18:31
توهین - تحدید و تهمت !

موارد واضح در صحبت های شما هستند که تمامی کاربران - مدیران و همکاران ایرانی ما آشکارا می توانند آنها را مشاهده کنند.

در مورد موارد دیگر ذکر شده توسط شما:

1. همانطور که در تیکت هم عرض شد، مسائل بخش فروش، در ساعات اداری بررسی می شود و به دلیل بالا بودن تعداد سفارشات، به ترتیب به یک به یک آنها رسیدگی می شود و این عمل در مورد سایت شما نیز انجام شد و به نظر جایی برای اعتراض و یا ضعف در سرویس دهی شرکت میزبانی هاست ایران وجود ندارد.

2. من به شما عرض کردم که وقت خودتان را طلف نکنید و در صورت تمایل به دریافت مجدد هاست خود، در همان تیکت از همکاران من در بخش فروش و همینطور مدیریت شرکت میزبانی هاست ایران، معضرت خواهی کنید تا هاست شما مجدداً فعال شود.

3. شما تمایل به برقراری ارتباط تلفنی داشتید و با لحنی بسیار تند و دور از ادب، فرمودید که موضوع را خودتان حل خواهید کرد. پس در واقع شما هزینه تماس 20 دقیقه ای را برای برطرف کردن نیاز خودتان پرداخت کرده اید و در این حالت، شرکت میزبانی هاست ایران، مسول هیزنه آن نخواهد بود.

4. من خدمت شما عرض کردم که شما بیش از 30 دقیقه از وقت مرا در یاهو گرفتید و من حاظر هستم شخصاً وجه پرداختی هاست شما را به همراه خصارت آن به شما باز گردانی کنم ولی بیش از این وقت مرا حدر ندهید زیرا من به اضای ساعات کاری، حقوق دریافت می کنم و در اضای این حقوق مسولیت هایی دارم که باید به آنها رسیدگی کنم و در نهایت شما فرمودید که مشکل شما هاست و هزینه آن نیست و شما خودتان شخصاً به این مشکل رسیدگی خواهید کرد.

در هر حال، من در پایان صحبت در یاهو به شما اخطار دادم که در صورت برقراری تماس با شرکت میزبانی هاست ایران و صحبت با مدیریت محترم شرکت، هاست شما قطعاً خذف خواهد شد و در صورت ادامه این لحن تند و بدون ادب، ممکن است وجه پرداختی نیز، به شما بازگردانی نشود و باز هم شما ....!
با تشکر.

شما از تيکت بنده که اون بالا گذاشتم جمله توهين اميزي که مي گيد بياريد
مگه شما نمي گيد حرف بدي زدم؟ شما چرا از بالا نمي يارد من که تصوير تيکت رو گذاشتم پنل هم که دست خودتون هست تيکت و ايميل يا هر چيزي که بوده هست چرا شما باز هم نظر شخصي خودتون رو بيان مي کنيد؟
حالا از اين ها بگذريم چرا شما من رو تهديد کرديد ؟
شما که انقدر ادعاي فهم و سواد و شخصت داريد چرا بنده و تهديد کرديه که اگه تماس بگيرم پولم برگشت نمي خوره ؟ (منظورم متن بالا هست که قرمز رنگ کردم)
شما تهديد کرديد که هاست ايران پول بنده رو هم برگشت نمي ده ؟
حالا من چه حرف بدي به شما يا هاست ايران زدم ؟
شما بياريد ديگه اون خط يا متن يا کلمه رو بياريد ديگران قضاوت کنند

Aria
October 26th, 2009, 18:31
من اون بالاي تيکت نوشتم من يک کاربرم مثل هر کاربر اينترنت نه مهندس هاست و سرور هستم نه مهندس ... ديگه خودم هم که حرفي نزدم از خودم حرفي زدم گفتم خودم تست مي کنم ؟
گفتم ديگران تست مي کنند به خدا به هر عقل سليمي بگيد اين مسائل رو مي تونه حلاجي کنه و نتيجه بگيره
شما وقتي يه چيزي رو نمي دوني ممکنه سوالي بکني که به مزاق اوني که مي دونه هم خوش نياد چون سوالت ممکنه اشتباه باشه يا هر چيزي پس بايد بهش زمان بدهيد و بهش فرصت بدهيد که به مشکل خودش پي ببره نه اين که با عجله اون رو از گردونه خارج کنيد

سلام.

من به شما عرض کردم که شما هر نوع فعالیتی در هیته قوانین هاستینگ، می توانید بر روی هاست خود انجام دهید.

شما فرمودید که هاست خود را در انجمن قرار می دهید تا بررسی ها توسط کاربران انجمن صورت گیرد.

با توجه به موارد امنیتی، این کار شما باعث خواهد شد که سروری که سایت شما بر روی آن هاست شده است، دچار خطر بروز مشکلات امنیتی شود و به دلیل اشتراکی بودن هاست و سرور مربوطه، شما اجازه انجام چنین عملی را نخواهید داشت.

با تشکر.

Aria
October 26th, 2009, 18:34
شما از تيکت بنده که اون بالا گذاشتم جمله توهين اميزي که مي گيد بياريد
مگه شما نمي گيد حرف بدي زدم؟ شما چرا از بالا نمي يارد من که تصوير تيکت رو گذاشتم پنل هم که دست خودتون هست تيکت و ايميل يا هر چيزي که بوده هست چرا شما باز هم نظر شخصي خودتون رو بيان مي کنيد؟
حالا از اين ها بگذريم چرا شما من رو تهديد کرديد ؟
شما که انقدر ادعاي فهم و سواد و شخصت داريد چرا بنده و تهديد کرديه که اگه تماس بگيرم پولم برگشت نمي خوره ؟ (منظورم متن بالا هست که قرمز رنگ کردم)
شما تهديد کرديد که هاست ايران پول بنده رو هم برگشت نمي ده ؟
حالا من چه حرف بدي به شما يا هاست ايران زدم ؟
شما بياريد ديگه اون خط يا متن يا کلمه رو بياريد ديگران قضاوت کنند

متاسفانه شما کماکان در حال ادامه بحث های مشابه در یاهو هستید و باز هم متاسفانه بنده به دلیل کمبود وقت و منتقی نبودن صحبت های شما، قادر به ادامه بحث با شما نیستم.

قضاوت را به همکاران و مدیران این انجمن میسپارم.

با تشکر.

internet
October 26th, 2009, 18:39
متاسفانه شما کماکان در حال ادامه بحث های مشابه در یاهو هستید و باز هم متاسفانه بنده به دلیل کمبود وقت و منتقی نبودن صحبت های شما، قادر به ادامه بحث با شما نیستم.

قضاوت را به همکاران و مدیران این انجمن میسپارم.

با تشکر.

بنده نه در ياهو هستم نه جاي ديگه
شما هم بهتره به جاي سفسطه کردن و با پنبه سر همه مقدسات رو بريدن يه خورده منصفانه تر با مسائل برخورد کنيد اين مسائل مي گذره
اين بحث ها تلنگري هست براي هاست ايران و شرکت هاي مشابه که حداقلش مشتري اگه سوالي پرسيد و اطلاعي نداشت گر همه که مشتري اشتباه کنه باز هم شما صبر رو پيشه کنيد و کاري نکنيد که اون مشتري نه تنها دلچرکين بشه بلکه ديگه به هيچ شرکت يا هيچ کسي اعتماد نکنه وقتي هاست ايران اين برخورد رو بکنه ديگه تعامل با شرکت هاي ديگه يه خورده سخت مي شه

Aria
October 26th, 2009, 18:41
فکر نمی کنم!

من هیچ قضاوتی نمی کنم، ولی به نظرم این که کسی مشخصات سروری را در یک انجمن معرفی کند تا دیگران بفهمند این سرور در ایران است یا خارج کشور، نه مشکل امنیتی ایجاد می کند و نه بی ادبی است!!!

سلام.

ایشون از صحبت هاشون مشخص هست که قادر به انجام چنین کاری نیستند.

پس در نتیجه، احتمالاً می خوان هاست رو (به همراه مشخصات FTP و ...) دست دوستان یا کاربران این انجمن بدن که درواقع میشه Public کردن هاست و این یعنی خطر مشکلات امنیتی.

درسته ؟

با تشکر.

internet
October 26th, 2009, 18:45
فکر نمی کنم!

من هیچ قضاوتی نمی کنم، ولی به نظرم این که کسی مشخصات سروری را در یک انجمن معرفی کند تا دیگران بفهمند این سرور در ایران است یا خارج کشور، نه مشکل امنیتی ایجاد می کند و نه بی ادبی است!!!

احسنت
شما بنبيد گفتگوي چت روم که ايشون کپي کردن ديگه نهايت صحبت بنده با هاست ايران بوده يعني ديگه ته ته اش کف کف اخرالاخرين اش بوده که گذاشتند ولي من چيز بدي در اون نمي بينم من ديدم اپراتور آنلاين ساکت شدند و من هم مي خواستم برم نهار و گفتم صحبت ام رو بگم و اخرش هم خداحافظي کردم و بعد هم هاست رو براي بنده اوکي کردند و من يوزر و پسورد رو وارد کردم وارد هم شدم اي پي هم چک کردم ولي خوب من هم بي خيال شدم و پيش خودم گفتم مهم نيست اصلا هاست اش هر جا باشه سرعت اش خوب باشه کافيه ديگه
باورتون نمي شه من يه سر رفتم تا دم درب خونه برگشتم ديدم هاست ايران، هاست بنده رو بسته و يه تيکت زده که شما چون در چت آنلاين اينطوري صحبت کرديد و فلان هستيد و چنان، هاست رو از من گرفتند و ادامه ماجرا

Aria
October 26th, 2009, 18:48
بنده نه در ياهو هستم نه جاي ديگه
شما هم بهتره به جاي سفسطه کردن و با پنبه سر همه مقدسات رو بريدن يه خورده منصفانه تر با مسائل برخورد کنيد اين مسائل مي گذره
اين بحث ها تلنگري هست براي هاست ايران و شرکت هاي مشابه که حداقلش مشتري اگه سوالي پرسيد و اطلاعي نداشت گر همه که مشتري اشتباه کنه باز هم شما صبر رو پيشه کنيد و کاري نکنيد که اون مشتري نه تنها دلچرکين بشه بلکه ديگه به هيچ شرکت يا هيچ کسي اعتماد نکنه وقتي هاست ايران اين برخورد رو بکنه ديگه تعامل با شرکت هاي ديگه يه خورده سخت مي شه

سلام.

جالب هست که شما سوال می فرمایید، ولی جواب نمی خواید. دلیل:

Aria Fahimipour: salam
Aria Fahimipour: lotf mikonid shomare tamasetoon ro be man bedin ?
welcomepeyman: اقا بنده حرفی با شما ندارم
welcomepeyman: نه اقا بنده هیچ صحبتی با شما ندارم
welcomepeyman: موفق باشید
Aria Fahimipour: magar bahse shoma hal kardane moshkel nist ?
Aria Fahimipour: man ehsas mikonam too forum va chat, nemishe sohbat kard
welcomepeyman: مهم نیست دیگه بی خیال
welcomepeyman: بگذریم واگذار شما به خدا اگه خدایی باشه
welcomepeyman: و شما قبولش داشته باشید
Aria Fahimipour: mersi
Aria Fahimipour: ba ejazatoon man in chat ro mizaram too anjoman ke shoma khodetoon doost nadarid sohbat konid va moshkel ro hal koni
Aria Fahimipour: moshkeli nist ?
welcomepeyman: بله بفرمائید
welcomepeyman: شما هر چیزی دوست دارید بزارید
welcomepeyman: می خواهید هم یه چند تا تیکت بزنید به اسم من بزارید
welcomepeyman: مشکلی نیست
Aria Fahimipour: yani shoma alan jenabe aghaye Peyman Karimi nistid ?
welcomepeyman: خوب
welcomepeyman: هستم شما لطف کنید تیکت بزنید
Aria Fahimipour: man khodam shakhsan khastam az emarat mostaghiman ba shoma tamas begiram va tozihe koochiki be shoma bedam
welcomepeyman: تیکت بزنید
Aria Fahimipour: vali shoma mayel nistid
Aria Fahimipour: doroste ?
welcomepeyman: خیلی ممنون نیازی نیست شما زحمت بکشید
Aria Fahimipour: ba tashakor
welcomepeyman is typing a message.
Aria Fahimipour: Ya Ali
Aria Fahimipour:

در هر حال موفق باشید.

با تشکر.

internet
October 26th, 2009, 18:52
سلام.

ایشون از صحبت هاشون مشخص هست که قادر به انجام چنین کاری نیستند.

پس در نتیجه، احتمالاً می خوان هاست رو (به همراه مشخصات ftp و ...) دست دوستان یا کاربران این انجمن بدن که درواقع میشه public کردن هاست و این یعنی خطر مشکلات امنیتی.

درسته ؟

با تشکر.

در اخرين تيکت يعني از بالا عرض کردم مگه شما هاستي به بنده داديد
بارها به شما اين مطلب رو گفتم شما
شما هاست رو به من مي داديد اگه من چنين کاري مي کردم بعد شما هر چيزي مي گفتيد درست بود
ولي اينطوري خيلي بده که هاست رو به کسي بدي بعد از يک دقيقه ازش بگيري
فکر کنم براي يک شرکت مثل هاست ايران جالب نباشه يه چنين کارهايي و من به هاست ايران هم گفتم که کاري که کردند به نظر بنده دو صد چندان ناجورتر از حرفي بود که بنده در جهت تست کردن سرور و از روي اطلاع مبتديانه خودم زدم

internet
October 26th, 2009, 18:57
سلام.

جالب هست که شما سوال می فرمایید، ولی جواب نمی خواید. دلیل:

aria fahimipour: Salam
aria fahimipour: Lotf mikonid shomare tamasetoon ro be man bedin ?
Welcomepeyman: اقا بنده حرفی با شما ندارم
welcomepeyman: نه اقا بنده هیچ صحبتی با شما ندارم
welcomepeyman: موفق باشید
aria fahimipour: Magar bahse shoma hal kardane moshkel nist ?
Aria fahimipour: Man ehsas mikonam too forum va chat, nemishe sohbat kard
welcomepeyman: مهم نیست دیگه بی خیال
welcomepeyman: بگذریم واگذار شما به خدا اگه خدایی باشه
welcomepeyman: و شما قبولش داشته باشید
aria fahimipour: Mersi
aria fahimipour: Ba ejazatoon man in chat ro mizaram too anjoman ke shoma khodetoon doost nadarid sohbat konid va moshkel ro hal koni
aria fahimipour: Moshkeli nist ?
Welcomepeyman: بله بفرمائید
welcomepeyman: شما هر چیزی دوست دارید بزارید
welcomepeyman: می خواهید هم یه چند تا تیکت بزنید به اسم من بزارید
welcomepeyman: مشکلی نیست
aria fahimipour: Yani shoma alan jenabe aghaye peyman karimi nistid ?
Welcomepeyman: خوب
welcomepeyman: هستم شما لطف کنید تیکت بزنید
aria fahimipour: Man khodam shakhsan khastam az emarat mostaghiman ba shoma tamas begiram va tozihe koochiki be shoma bedam
welcomepeyman: تیکت بزنید
aria fahimipour: Vali shoma mayel nistid
aria fahimipour: Doroste ?
Welcomepeyman: خیلی ممنون نیازی نیست شما زحمت بکشید
aria fahimipour: Ba tashakor
welcomepeyman is typing a message.
Aria fahimipour: Ya ali
aria fahimipour:

در هر حال موفق باشید.

با تشکر.

اين بچه بازي ها در شأن يک شرکت به قول گفتني بزرگ مثل هاست ايران نيست و برازنده مديرانش هم نيست
به نظر بنده گر همه که يک کاربر هم يه صحبتي بکنه از سر ناداني و يا ندونم کاري يه کاري بکنه اون شرکت بايد انقدر صبور باشه انقدر متانت و گذشت داشته باشه که اگه کاربر هم يه حرفي زده محرم اسرار کاربراش باشه و راضي نباشه که شخصيت اش خورد بشه اون هم يک شرکت بزرگ مثل هاست ايران
حالا اگه يه هاستينگ دم دستي و دسته دوم و سوم باشه خوب بهش خرده اي نمي شه گرفت ولي هاست ايران توقع ديگه اي ازش هست
گفتگوي بالا هم که ناگفته پيداست و چون که صد آمد نود هم پيش ماست
به هر حال از ما که گذشت ديگران هم قضاوت مي کنند

Aria
October 26th, 2009, 18:58
در اخرين تيکت يعني از بالا عرض کردم مگه شما هاستي به بنده داديد
بارها به شما اين مطلب رو گفتم شما
شما هاست رو به من مي داديد اگه من چنين کاري مي کردم بعد شما هر چيزي مي گفتيد درست بود
ولي اينطوري خيلي بده که هاست رو به کسي بدي بعد از يک دقيقه ازش بگيري
فکر کنم براي يک شرکت مثل هاست ايران جالب نباشه يه چنين کارهايي و من به هاست ايران هم گفتم که کاري که کردند به نظر بنده دو صد چندان ناجورتر از حرفي بود که بنده در جهت تست کردن سرور و از روي اطلاع مبتديانه خودم زدم

پاسخ شما توسط خود شما در پاسخ قبل داده شده:

احسنت
شما بنبيد گفتگوي چت روم که ايشون کپي کردن ديگه نهايت صحبت بنده با هاست ايران بوده يعني ديگه ته ته اش کف کف اخرالاخرين اش بوده که گذاشتند ولي من چيز بدي در اون نمي بينم من ديدم اپراتور آنلاين ساکت شدند و من هم مي خواستم برم نهار و گفتم صحبت ام رو بگم و اخرش هم خداحافظي کردم و بعد هم هاست رو براي بنده اوکي کردند و من يوزر و پسورد رو وارد کردم وارد هم شدم اي پي هم چک کردم ولي خوب من هم بي خيال شدم و پيش خودم گفتم مهم نيست اصلا هاست اش هر جا باشه سرعت اش خوب باشه کافيه ديگه
باورتون نمي شه من يه سر رفتم تا دم درب خونه برگشتم ديدم هاست ايران، هاست بنده رو بسته و يه تيکت زده که شما چون در چت آنلاين اينطوري صحبت کرديد و فلان هستيد و چنان، هاست رو از من گرفتند و ادامه ماجرا

در ضمن، برای بررسی کردن ایران بودن یا نبودن سرور ها، نیازی به هاست نبود و شما می توانستید ip سرور هایی رو که من در یاهو خدمت شما ارائه کردم، در انجمن بزارید و همکاران و دوستان در این انجمن به شما بگن که ایران هست یا نه.

با تشکر.

internet
October 26th, 2009, 19:02
سلام به همگی. آقا بحث رو میخوام تموم کنم.قصد توهین ندارم ولی کاملا تابلو شد همه چی.
Internet یه access خیلی کوچیک از هاست ایران بده به من تا بدم دوستام بیارنش پایین واست که جبران مافات شده باسه.ببین مثلا یه پنل بده ازش یا یه شل بریز بده بهم و دیگه کاریت نباشه.
تکرار میکنم قصدم جبران مافات هستش .

هشدار به ایران هاست : با من کل کل نکنی الان ها.من حرفمو زدم چون که آدم باید خجالت بکشه با مشتری اینجوری رفتار کنه.

والله خيلي ناراحتم از هاست ايران حقيقت اش رو بخواهيد چون از ديشب که با رمز ياب بدون معطلي پول رو واريز کردم و تا امروز ظهر ساعت سه بعداظهر که اونها هاست رو که به من ندادند در عرض يک دقيقه هم ازم گرفتند
مثل اين مي مونه که شما يه چيزي به کسي بدي بعد ازش بگيري بعد ديگه اگه اون چيز رو طلا بکني و بهش بدي اون حال اوليه رو نخواهد داشت
به هر حال شما محبت داريد

internet
October 26th, 2009, 19:05
پاسخ شما توسط خود شما در پاسخ قبل داده شده:

در ضمن، برای بررسی کردن ایران بودن یا نبودن سرور ها، نیازی به هاست نبود و شما می توانستید ip سرور هایی رو که من در یاهو خدمت شما ارائه کردم، در انجمن بزارید و همکاران و دوستان در این انجمن به شما بگن که ایران هست یا نه.

با تشکر.

در اين جا اي پي رو گذاشتم http://whois.domaintools.com
ديدم کشور سوئد اومد و گفتم خوب سرعتش خوبه کافيه
پيش خودم گفتم خويشتن داري بهتر از اين هست که الان يه تيکت بزنم و بگم اقا چرا اين کشور سوئد مي ياد
يعني حتي مزاحم شما و هاست ايران هم نشدم و گفتم مردم هم کار و زندگي دارند مزاحمشون نشم و ديگه تيکت نزدم بعدش توي تيکت صفحه اولي هم مشخص هست ولي متاسفانه بعد از يک دقيقه ديدم هاست رو از من گرفتيد

internet
October 26th, 2009, 19:11
آی پی رو بزارید چک کنیم

هاست رو در عرض يک دقيقه از بنده گرفتند و اصلا فرصت نشد که من هاست رو ببينم در همين حد که بنده وارد هاست شدم ديدم سرعتش خوبه بعد اي پي رو هم چک کردم ديگه گفتم خوبه و بعدش هم نمي خواستم اينجا پست بزنم و يا تست کنم
فقط مي خواستم تشکر کنم از هاست ايران که ديدم هاست رو بستند

internet
October 26th, 2009, 19:45
اين هم تصوير حذف کردن هاست تاريخ خريد و تاريخ حذف رو مشاهده کنيد:

http://img.majidonline.com/pic/239362/2.jpg

LoveLife
October 26th, 2009, 19:56
آقای اسماعیلی رو از وقتی که دامین رو از پنل شرکت ... در اورود می شناسم ! یادمه رسللر شرکت ... بود !
خیلی مغرور هستند

internet
October 26th, 2009, 20:08
یک سوال ؟ چرا رفتید سراغ هاست ایران که این همه مشکل باسه سایت بزرگ ایرانمون یعنی P30Download بوجود آورده ؟
مگه شما جریانشو نشنیده بودید ؟

همینجا در خواست میداد دوستان هستند قیمت میدادند و خرید میکردید و خیالتون راحت میبود :)

چرا رفتید سراغ هاست ایران ؟

همين جناب Aria که در اين جا هستند داشتم در قسمت هاست هاي خارجي نيگاه مي کردم بعد ديدم نظر دادند و ايران هم نيستند سايت اشون هم ديدم و بعد توي چت باهاشون تماس گرفتم و گفتم خودتون هاست نداريد گفتند نه
گفتند از هاست ايران بگير گفتم سرور ايران مي خوام گفتند خوب اونها هم دارند و سي پنل هست
و يه چند تا آي پي هم دادند من هم زياد البته سر در نمي يارم فقط پينک کردم ديدم سرعت خيلي خوب بود من هم همون ديشب خريداري کردم و پول رو واريز کردم با رمز ياب
بعد ديدم يه نام کاربري پشتيبان هاست ايران مال ايشون هست البته مهم نبود اين قضيه و خوب هاست رو خواستم بگيرم ولي نمي دونم چرا يک دقيقه بيشتر نشد

internet
October 26th, 2009, 20:19
جدا ؟
جناب آریا نکنه شما اسماعی.. هستید

مي خواستم هم تماس بگيرم مي گفتند نگيريد که نه تنها هاست بهتون نمي دهند بلکه پولتون هم ديگه ممکنه پس ندهند خودشون هم در پست هاي قبلي نوشتند اين موضوع رو
من خودم هم تعجب کردم ديدم پول رو که واريز کردم بعد از يه چند دقيقه ديدم کاربري به نام Aria کارم رو اوکي کردند و تخفيف هم که برام گرفتند من هم تشکر کردم فقط چيز خاصي نگفتم
اخه ايشون گفتند من دوبي هستم حالا خودتون توي تيکت هاي نام کاربريشون رو مشاهده مي کنيد
با اين حال من کاري به اين قضايا نداشتم و فقط هدفم هاست بود يعني با اين که اين مسائل رو متوجه شدم ولي روي خودم نزاشتم و خوب هدفم فقط هاست خوب بود اين مسائل مهم نبود برام ولي نمي دونم چي شد که اينطوري با من برخورد کردند
البته من تماس گرفتم با هاست ايران امروز عصر و هر چي مي گفتم مسئولش يه چيز ديگه مي گفت
من هم گفتم دودش مستقيم توي چشم هاست ايران مي ره ولي ايشون با خنده مي گفتند اصلا مهم نيست شما بيا تهران شکايت کن آدرس بهت مي دهيم نمي دونم خيابان کجا يعني اصلا مهم نبود که حالا يه نفر ازش هاست خريده و وقت من يک روز تلف شده

internet
October 26th, 2009, 20:31
وقت خوندنش نیست
یکی بیاد تو 3-4 خط توضیح بده بینم داستان چیه ...

حتما
ديشب داشتم در اين جا جستجو مي کردم در بخش سرويس دهندگان خارجي :
http://webhostingtalk.ir/forumdisplay.php?f=36
بعد به آقاي Aria برخورد کردم بعد توي چت روم باهاشون چت کردم
ايشون گفتند دوبي هستند و هاستينگ داشتند ولي براي ايراني ها نيست
گفتند هاست ايران بگير و من هم گفتم سرور ايراني مي خواهم حتما باشه
گفتند باشه هاست ايران سرور سي پنل هم داره که سرور هم داخل ايران هست
من هم تيکت زدم و درخواست دادم به هاست ايران بعد ديدم يه کاربري با همين نام کاربري Aria که توي تيکت ها هم هست اومده کارم رو راه بندازه و اوکي کنه من هم روي خودم نزاشتم و خوب من هدفم هاست بود
بعد همون ديشب مبلغ هاست رو واريز کردم براي هاست 50 مگابايت سرور ايران و سه گيگ پهناي باند ولي شرط کردم حتما ايران باشه
امروز صبح يه نفر که اينجا هم فعال هستند گفتم مي خواهم از هاست ايران بگيرم ايشون گفتند که هاست ايران سرور داخل ايران نداره و خلاصه يه لينک هم پيدا کردم توي اين فروم و براي هاست ايران فرستادم که هاست شما در ايران هست اش اونها هم گفتند بله و به دلايل ...
بعد هم تا امروز ساعت سه بعداظهر من منتظر هاست بودم که ساعت سه آماده بشه
قبلش توي چت آنلاين هاست ايران و تيکت همونطور که در تصوير مشخص هست گفتم اقا من هاست رو که گرفتم مي دهم دوستان اينجا چک کنند و حرف شما سند هست براي بنده
بعد از چند دقيقه هاست رو به بنده دادند و بعد از يک دقيقه هاست رو از من گرفتند و تيکت زدند که شما به علت اين که توهين کرديد و ... ديگه که خودشون مي گن و هاست ايران ديگه قادر به ارائه هاست به شما نيست و شماره حساب بدهيد
يعني هاست رو به من نداده بودند که خودشون گرفتند و من هم توي اون يک دقيقه اي پي رو چک کردم که سوئد بود ولي خودم چون هدفم هاست پر سرعت بود بي خيال بودم فقط خواستم تشکر کنم ازشون که سرعت خوبه و سايت ام رو راه اندازي کنم که ديدم هاست رو ازم گرفتند
شرمنده دوستان و اساتيد هم شدم خيلي وقتشون رو گرفتم

internet
October 26th, 2009, 20:35
همونطور که بنده عرض کردم و جناب lovelife گفتند . سرعت زیاد چشمگیر نیست . حالا شما به خاطر این یکم سرعت خودتون رو درگیر این مسائل و بد بختی ها میکنید . ;)

موفق باشید :53:

به خدا تيکت ابتدايي بنده رو بخونيد اين هاست ايران هاست رو به بنده دادند يک دقيقه بعد گرفتند
خوب بايد هاست به من بدهند که من هاست داشته باشم بعد بگن اقا شما کار خلافي انجام دادي
وقتي من چيزي به دستم نرسيده چطور مي تونند بيان و از من بگيرند
حرف سر اين هست که چرا وقت مردم رو تلف مي کنند و بعد مهم نيست براشون و مسئولش مي گه ادرس مي دهيم شما بيا شکايت کن اينجا و از اينکه مي گم من اين جا در اين فروم موضوع رو مطرح مي کنم همين کاري که الان کردم بهم مي خندند و مي گن مهم نيست مي خواي تا بياي فلان جا و شکايت هم بکن يعني کاربري که بنده باشم اصلا براشون سر سوزني ارزش ندارم مسئله سر اين موضوع هست

Aria
October 26th, 2009, 21:05
سلام.

متاسفانه بیشتر کاربران سخن از حرفه ای بودن یا نبودن می گویند.

یک سری در مورد P30Download نظر میدهند و دسته ای دیگر ....

بعضی وقت ها تاسف می خورم که ایرانی هستم و از بیانش خجالت می کشم.

در هر حال صحبت آخر از طرف خودم و مدیریت شرکت میزبانی هاست ایران:

شرکت هاست ایران سالهاست که در حال فعالیت است و یکی از معدود شرکت هایی هست که به شهرت و قدرت این چنینی رسیده است و در هر حال، معمولاً شرکت های بزرگ، مخالفانی هم دارند که این مساله کاملاً طبیعی هست و برمیگرده به انسان بودن همه ما که برخی موافق و برخی مخالف موضوع یا شخص یا شرکت یا ... هستیم.

درواقع شرکت میزبانی هاست ایران اهداف بزرگ و دور اندیشانه ای دارد که بهترین راه عملکرد را اهمیت ندادن به هواشی های پیرامون و موضوعات متفرقه قلمداد می کند و گروه خود را در جهت رسیدن به اهداف خود آموزش می دهد.

مشتریان ما معمولاً متخصصان بوده و از همکاری با ما بسیار خوشحال و راضی هستند زیرا تنها ایشان از معنی فعالیت حرفه ای سر در آورده و آن را می ستایند و به دنبال رسیدن به این سطح از کیفیت هزینه می کنند.

در هر حال، کاربرانی هم هستند که شانس استفاده از امکانات حاظر را از دست می دهند و این بسیار طبیعی بوده و جای سوال و شک ندارد.

نظرات اشخاص به نوع خود محترم بوده و در صورت سازنده بودن آنها، به گرمی از ایشان استقبال خواهد شد.

کاربر گرامی، Internet امیدوارم شما هم هاستینگ مورد نظر خود را بیابید و بعد ها متوجه عرض های بنده بشوید.

من با توجه به کمبود وقت و نداشتن موضوعیت و منتق این تاپیک و گرایش این تاپیک به مسائل جانبی و بی ارزش، از ادامه پاسخگویی در این تاپیک خودداری خواهم کرد.

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان و همکاران عزیز.

با تشکر.

internet
October 26th, 2009, 21:15
من نه قبل از خريد از هاست ايران نه در حين خريد از هاست ايران نه الان که از هاست ايران دلخور هستم نه حرف بدي به کسي زدم نه توهيني به کسي کردم نه در مورد هاست ايران اظهار نظر کردم
فقط مي گم چرا بايد هاستينگي با اين همه حرف و حديث و اين همه به قول شما اعتبار بايد به کاربري که اصلا هاستي دريافت نکرده اينطور برخورد کنه
به نظر من اگه هاست ايران خطايي هم از کاربر سر بزنه باز هم بايد انقدرها تحمل داشته باشه و هيچوقت به خاطر يه کاربري که اصلا از هاست اطلاعي نداره و فقط به خاطر سوالاتش حالا درست يا غلط بياد و هاست رو ازش بگيره هاستي که هيچ وقت اون رو بهش نداده
الان حق بنده ضايع شده وگرنه هاست ايران کک اش هم نمي گزه

internet
October 26th, 2009, 22:10
جناب internet بر خلاف همه دوستان که طرف شما رو گرفتند باید بگم که خیلی هم حق با شما نیست. شما گفتید 50 مگابایت هاست می خوام و بعد کلی سوال و جواب که در ایران هست یا در خارج هست و میزارم تو فروم و نمی دونم اگه نبود باید خسارت بدید و ... .
محض اطلاع شما هیچ جا رسم نیست کاربر تکلیف تعیین کنه که اگه این طوری نشد فلان میشه! قوانین شرکت سرویس دهنده رو باید بخونید اگه قبول دارید سرویس می گیرید اگه نه هم نه، شما برید یه دیتاسنتر یا یه شرکت معتبر خارجی پیدا کنید که حاضر باشه شما براش شرط بزارین! هیچ جا این رسم نیست، اونم برای 50 مگابایت! هاست ایران چند هزارتا مشتری داره و طبیعی هست که حاضر نباشه برای جلب یه مشتری 50 مگابایتی همه جور شرط و شروطی رو قبول کنه، دوستانی هم که دم از مشتری مداری و برخورد مناسب با مشتری می‌زنند باید بگم بله تا زمانی که تعداد مشتری‌ها و پشتیبان‌ها کم هست همه چیز رو میشه کنترل کرد ولی اداره کردن چند هزارتا کاربر این قدر هم که شما فکر می‌کنید ساده نیست. خیلی از دوستان هم متاسفانه ایستادند تا همدیگه رو تخریب کنند و ... . بالاخره اونم یه شرکت همکار شماست و نباید همین‌طوری تخریبش کنید و ... .
قصدم این نیست که از هاست ایران دفاع کنم یا بگم خوب هست، نه اصلا، طبیعتا آدم باید از جایی سرویس بگیره که راحت باشه و به مشکلاتش رسیدگی بشه ، اما قضیه این قدر هم که شما قصد بزرگ کردنش رو دارین بزرگ نیست، شما گفتی هاست می‌خوام گفتن می‌دیم بعد هم به هر دلیلی به این نتیجه رسیدن به شما سرویس ندن پول‌تون رو هم گفتن پس بدن و از این بابت هم که مشکلی نیست، دیتایی هم نبوده که از بین رفته باشه و ... . شما هم اگه وقت‌ راه‌اندازی سایت‌تون مهم بود الان دنبال راه‌اندازیش بودین نه این بحث‌ها و ...
شما الان اگه سرور ایرانی میخواین تو همین فروم چند تا از دوستان ارائه میدن اگه هم مهم نیست که خیلی از دوستان می‌تونند سرویس‌های خوبی از خارج از کشور بهتون بدن.

فرمايش شما متين
اقا اصلا يک مگابايت هاست و هزار تومن پول اصلا يحث سر يک مگ و ده گيگ يا هزار تومن و صد هزار تومن نيست
بحث اين جا سر اين مسئله است که قبول اصلا بنده حرفي زده باشم که نسنجيده باشه درست
هاست ايران به من هاست رو چرا مي ده بعد مي گيره اقا هاست نده
حالا هاست داده خوب تيکت هم زده خوب صبر کنه ببنيه بنده تشکر مي کنم چيکار مي کنم مي رم جنجال به پا مي کنم هاست ايران بايد صبور باشه ديگه
حالا گيرم بنده يه حرفي زده باشم که خوب جالب هم نباشه که حالا من همچين حرفي هم نزدم درست
به بنده مي گند من هم مي گم با عرض معذرت از اين که اسباب ناراحتي شما رو فراهم کردم عذر خواهي مي کنم
من همون ديشب رفتم و همينطور حدسي دو تا dns رو روي دامنه خودم ست کردم و امروز ظهر همين هاست يک دقيقه اي که هاست ايران به من داد همه چيز تميز و عالي بود و آماده شروع به فعاليت
تا همين الان اش بنده به جز اون بيست هزار تومن قشنگ سي هزار تومن ضرر خوردم حالا به چه علت بماند و الان هم ديگه واقعا دل و دماغ سايت و کار کردن روي اون رو ندارم
در ثاني مبلغ رو هاست ايران فردا واريز کنه که من بتونم حالا کمتر يا بيشتر از اون هاستي تهيه کنم
با تشکر

internet
October 26th, 2009, 22:16
جناب lovelife من که گفتم نمی‌خوام از هاست ایران دفاع کنم یا ... .
ولی این قضیه که تحلیل هاست ایران نیست، یکی رفته یه جایی هاست بخره ، حالا پشیمون شدن بهش ندادن، بیاد جار و جنجال کنه نمیشه که، اسلام رو هم بری ببینی تا سه روز میشه معامله رو بهم زد! یه طوری رفتار نکنید که همه فکر کنند هر شرطی بزارن ما باید قبول کنیم! این در مورد این قضیه، در مورد هاست ایران هم خوب و بدش فکر میکنم روشنه نیازی به بحث نداره!

شما يه محبت بکنيد ببنيد تيکت هايي که در همين تاپيک در پست اول هست مطالعه کنيد
بايد يه چيزي باشه که بگن اقا شما به اين علت دچار تخلف شدي مثلا
اسپم کردي يا سرور رو در معرض خطر قرار داديد يا هر چيزي که شما بهتر مي دونيد
اصلا بايد يه هاستي به من بدهند که بعد بگن اقا شما فلان خطا رو کرديد يا فلان حرف رو زديد
هنوز چيزي به من ندادند و من سوال کردم و گفتم خوب هاست انشا الله که در ايران هست و بعد تست مي کنم که دليل بر خط و نشان کشيدن نيست
مگه شما مثلا مي ريد آبگرمکن يا مثلا يخچال بخريد مگه از مشخصات فني اون خبر داريد هزار رقم اش رو براتون مي چينند خوب شما هم ممکنه يه چيزي بگيد که به مزاق فروشنده خوش نياد حالا از سر نداشتن اطلاعات يا هر چيز ديگه اي
اين دليل نمي شه که فروشنده پول بگيره يک روز هم شما رو الاف کنه بعد هم جنس رو بده بعد وسط راه بگه اقا اين جنس رو پس بده من فروشنده نيستم شما چون سوال کردي و نظر بيجا دادي جنس و رو بهت نمي فروشم
کسي با شما يه چنين کاري بکنه شما چيکار مي کنيد اونوقت؟

internet
October 26th, 2009, 22:24
چه طور هاست ايران مي تونه هر کاري دلش خواست بکنه يک روز منو الاف کنه بعد هم که دامنه من ست شده و همه چيز محيا هست بعد يه چيز پيش پا افتاده رو بکنه دستمال عثمون و اخرش هم با خنده مي گه برو هر کاري دلت مي خواهد بکن مي گه مي خواي آدرس بدهم برو شکايت کن
بعد من نمي تونم يه تاپيک باز کنم از حق خودم دفاع کنم؟

internet
October 26th, 2009, 22:32
امروز عصر ساعت چهار من با هاست ايران تماس گرفتم
مي خواستم ببنيم نظر هاست ايران چيه و خوب اگه لازم باشه بگم اقا شرمنده حالا ما يه حرفي زديم شما به بزرگواري خودتون ببخشيد
ديدم طرف مي گه بله شما بيا خيابان فلان شعبه فلان شکايت کن
فهميدم که ايشون کلا با بنده حال به هر دليل مشکل داره با اين که اولين بار هم بود من زنگ زدم بهشون و اصلا نمي دونستم ايشون کي هستند و اخرش هم نپرسيدم چون فکر کردم همين که اسم ايشون رو ندونم بهتره
حالا خوب شده خودشون هاست رو از من گرفتند و گفتند پول رو پست مي دهيم اگه يه از خدا بي خبري بياد هاست بگيره و بعد بگه پولم رو پس بدهيد فکر کنم ديگه مرغ هاي آسمون بايد به حالش گريه کنند تا به پولش برسه

internet
October 26th, 2009, 22:38
باسلام
------------
ما قبلا با شرکت ouriran کار کرده بودیم و یکی از سایت هامون اونجا بود واقعا راضی بودیم . ولی جربان یکی از دوستان که اونجا کار میکرد رو گفتم . از نظر من هاست ایران شرکت درستی نیست اگه خارج بود تا الان 100 دفعه در شرکتش رو تخته کرده بودند .
دامنه می***ه ... و ... !

دوست عزیز از یکی از دوستان یک هاست بگیر و کارت رو شروع کن .

و در جواب دوستمون unknown . یکی از دوستان بنده اصلا شل دارن روی سرور و قشنگ میتونن سرور رو بخوابونند . هاست ایران چند وقت پیش بود دیگه هارداش همش پاک شد !!! داغونش کردند .

یکی اعدا این ها رو باید کم کنه ;)

موفق باشید :53:

والله ديگه دل و دماغ و حس اش نيست امروز تا اين ساعت بنده به خاطر اين موضوع از همه کارهام باز شدم
و شما هم جاي بنده بوديد همين حس رو داشتيد

internet
October 27th, 2009, 01:14
مثال عرض مي کنم بر فرض محال که يک کاربر بين هزاران کاربر حرف بدي بزنه گيرم اون حرف اصلا خوب نباشه و به مزاق هيچ کس در اون شرکت خوش نياد و با شنيدن اون حرف هر شنونده اي دچار شرم بشه
يک مدير خوب و يک شرکت خوب هيچوقت نمي ياد حيثيت و آبروي خودش رو به خاطر اون حرف به خطر بندازه و با متانت و آرام کردن اوضاع سعي مي کنه که دل صاحب دعوي رو به دست بياره تا هم اون فرد شاکي رو متقاعد کنه و به شرکت اش اميدوار کنه که بالطبع اون هم در آينده براشون تبليغ مي کنه و به صورت تصاعدي هزاران مشتري روانه مي کنه و هم اين که حيثيت و آبروي يک شرکت و از همه مهم تر اعتبارش اينطوري زير سوال نمي ره
حالا نه تنها حرف شرم آوري در ميان نبوده بلکه هم فقط يه صحبت خيلي معمولي که اقا من هاستي که از شما مي گيرم رو تست مي کنم و انشا الله که هاست داخل ايران هست و حرف شما براي بنده سند هست در همين حد
بنده که يک کاربر معمولي اينترنت هستم با اينکه تجربه اين کارها رو هم ندارم ولي خيلي خوب مي دونم که هميشه براي انجام هر کاري راه بهتري هم هست و هر کاري که ما انجام مي دهيم و نتيجه همه اعمالمون به خودمون بر مي گرده از قديم هم گفتند از ماست که بر ماست

Aria
October 27th, 2009, 03:22
سلام.

اول از همه بگم همه دوستان درست می فرمایند. شما باور های خودتون رو میتونید بیان کنید، حالا دروغ و یا راستش رو کاربران انجمن خواهند فهمید و همینطور مشتریان ما.

فقط چند نکته ظریف:

1. کاربر عزیز Internet شما می تونید به ده ها شرکت دیگه مراجعه کنید و کارتون رو از سر بگیرید، انشالاه به زودی که دل و دماغ (به گفته خودتون) از دست رفته، بازگردانی شد، میتونید مجدداً به دنبال شرکتی بگردید که به شما هاستیگ لینوکس ایران، با Uptime 99.9% و همینطور سرویس cPanel بر روی سرور های داخل ایران ارائه کند. ;)

2. خوشبختانه با تمام گفته های شما دوستان، مشتریان سرویس های شرکت میزبانی هاست ایران به صورت روزانه و با تعداد بالا به جمع مشتریان شرکت میزبانی هاست ایران اضافه میشوند و صحبت های بی سند و مدرک شما اشخاص شناخته شده، سبب هیچ گونه اختلال در این پیشرفت روز افزون نخواهد شد.

3. در مورد P30Download هم شما هر موقع پشتیبان و حامی سایتی شدید و میلیون ها تومان برای اون سایت خرج کردید و سایت رو از 0 به همه جا رسوندید، و سپس با مدیر سایت که برای شما ادعای همه کاره بودن می کند و رسماً شما را بی فایده خطاب می کند بر خوردید، پس از این همه هزینه و وقت گزاشته شده، بعد اینجا ادعای ***ی و ... بفرمایید. در ضمن، این مورد در 3 جلسه دادگاه بررسی شد و در نهایت، رای به نفع شرکت میزبانی هاست ایران داده شد و موضوع تمام شد. ولی باز هم شما و دیگر افراد و مدیر نا مشروع سایت، می توانند ادعاهای بی دلیل و مدرک خود را بیان کنند و به هدف آشکار خود، با امید واحی موفق شدن در این راه، ادامه دهند.

4. هر کدام از همکاران (چه خرده کار، چه معروف و بزرگ) حاظر به از دست دادن تمامی کاربران و همینطور یکی از سرور های هاستینگ خودشان، برای دریافت وجه 20 هزار تومان و شنیدن انواع تحدید شدند، می توانند به کاربر Internet هاست فروخته و منتظر عواقب آن باشند. در ضمن، شرکتی را به من معرفی کنید، که مشتری ای را که قصد ارائه دسترسی به سرور های شرکت را در محیط عمومی مانند همین انجمن دارد، در مجموعه خود قبول کند تا از ایشان درس گرفته و روش ایشان را سر مشق خود کنیم ؟ (ایرانی و یا خارجی، فرقی نمی کند)

5. کاربر یا کاربرانی که سرویس ایشان، به دلیل نوع رفتار و برخوردشان، قبل از خرید سرویس، در حین خرید و بعد از خرید، بسته و یا حذف می شود، طبق استاندارد های جهانی شرکت های برتر هاستینگ، وجه پرداختی ایشان مسترد می گردد، حتی اگر 1 روز به پایان قرارداد هاست ایشان مانده باشد.

6. اینجا جای حق طلبی نیست، اگر مورد قانونی بر علیه شرکت هاست ایران در نظر هر یک از شما مدعیان در این تاپیک وجود دارد، لطفاً آن را به مراجع قانونی ارائه کرده و به تمامی کاربران این انجمن و دیگر انجم ها ثابت کنید که حق با شماست و در غیر این صورت، پیشنهای می کنم صحبت های بی پایه و اساس خود را خاطمه داده و بیش از این آبروی خود را نبرید.

7. شرکت میزبانی هاست ایران، بیش از 200 مشتری دولتی و نیمه دولتی و همینطور حدود 6000 هزار کاربر عادی و یا اداری (خصوصی) داشته که این تعداد کاربر، دارای سرویس های مختلف هاستینگ، سرور مجازی و سرور اختصاصی از شرکت میزبانی هاست ایران هستند و سالهاست که همکاری خود را با این شرکت ادامه می دهند و این نمی تواند دلیل بر بد بودن خدمات شرکت باشد. اگر خلاف این است، لطفاً با ارائه دلیل و مدرک، آن را برای من و دیگر کاربران انجمن، شرح دهید لطفاً ؟

8. ما به هیچ یک از کاربران محترم و عزیز شرکت میزبانی هاست ایران بی احترامی نکرده و نمی کنیم و تعداد انگشت شماری از مشتریان ما دچار مشکلات مشابه می شوند و پس از برقراری تماس و صحبت با کادر مدیریت، مشکل برطرف شده و ایشان و یا ما، متوجه اشتباه خود می شویم و مشکل را برطرف کرده و به صورت رضایت دو طرفه، به همکاری با یکدیگر ادامه می دهیم.

9. من از ایرانی بودن خود تاسف می خورم، زیرا تنها تعداد بسیار کمی از هموطنان من وجود دارند که از آن تمدن هزاران ساله پیروی کرده و آن را سر مشق زندگی خود نموده اند و باز هم از ایرانی بودن خود تاسف می خورم که حتی حاظر نیستیم موضوع بحث را به دقت بخوانیم و در راه حل مشکل شخص شاکی، قدم برداریم و تنها به بیان احساسات و نظر های پوچ و بی اساس خود می پردازید (البته دسته ای از پاسخ ها، نه همه ی آنها). پس جای تاسف دارد که من ایرانی هستم و هموطن چنین اشخاص پوچ و بی فرهنگی هستم که مشخصاً ایرانی اصیل نبوده و تنها نام ایرانی را ختشه دار می کنند.

در هر حال، گفتنی ها بسیار است، ولی امیدوارم که شما هم بتوانید با چشم باز و گوش شنوا با مسائل برخورد کنید که البته در ایران، چنین اخلاقیاتی به شدت مورد هجوم ایرانی نما ها قرار گرفته است و دیگر رنگی بر روخسار ایرانیان اصیل و واقعی نگذاشته است.

وای به حال نسل سوخته ما ....!

با تشکر.

internet
October 27th, 2009, 08:44
با سلام،
اول روی سخن با جناب interanet :
من فقط اون عکس ها را خوندم ، شما 2 بار ، یک مقداری لحنتون تهدید آمیز بود ، خب شرکتی مثل هاست ایران تحمل این مدل رفتاری را لابد ندارد ، شما بهتر بود اول سرویس را می گرفتید و بعد می گفتید که "خسارت من چه می شود؟"
البته هاست ایران هم یک مقداری بی حوصلگی به خرج داده ، اما خب نمی توان زیاد به طرفین خرده گرفت و مسئله این قدر ها هم بزرگ نیست !

روی سخن با آریا :
برادر آریا ، میشه لطفا لینک جایی که نوشته هاست ایران gold partner سی پنل است را بدید؟
خودتان شاید باید بهتر بدانید که طبق قوانین معملات آمریکا ، هر کسی که با ایرانیان معامله کند جریمه اش 20 سال زندان و پرداخت 1 میلیون دلار جریمه می باشد .
در نتیجه من اصلا فکر نمی کنم شرکت عظیم سی پنل که قسمتی از هیئت مدیره آن نیز اسرائیلی می باشد ، به خاطر ماهی 200،300 دلار پرداخت هاست ایران ، این خطر را به جان بخرد !!!!!
لطفا شفاف سازی کنید!

قبل از اين که بخواهند برام اکانت باز کنند و بعد بگن ما هزينه کرديم و پولتون قابل بازپرداخت نيست اتمام حجت کردم که اگه سرور داخل ايران هست بهم هاست بدهند اگه نيست هم که ديگه پول رو پس بدهند و برام پنل باز نکنند چون هاست خارجي نمي خواهم
بعد حالا گيرم که من يه خورده لحن ام به مزاق هاست ايران خوش نيومده باشه هاست رو به من دادند و من خودم تست کردم در همون يک دقيقه اي که هاست براي من باز مي شد ديدم سرور سوئد هست حالا هر جا کاري ندارم بعد ديدم سرعت اش هم خوبه يه سر رفتم درب منزل و برگشتم ديدم هاست ارور مي ده و تيکت زدند که شما تهديد کرديد و ... ديگه با اين که بنده نه تنها توي اين فروم نمي خواستم تاپيک باز کنم بلکه مي خواستم سايت ام رو سريع راه اندازي کنم چون شب قبل اش خودم دي ان اس ها رو پيدا کرده بودم و دامنه ست شده بود چون دامنه هم ir بود يعني بنده بعد از دريافت هاست فقط مي خواستم تشکر کنم و بگم اقا خيلي ممنون و خوبه انشا الله که مشکلي نداره و من هم کارم رو شروع کنم که اين طور برخورد کردند و فکر کنم برخورد هاست ايران با اين کاري که کردند دو صد چندان تندتر از اون لحني بود که من با هاست ايران صحبت کردم چون اون در حد يک چت آنلاين بود ولي اونها در عمل اين حرکت رو از خودشون نشون دادند
ولي اين که جناب Aria از من خواستند که به هاست ايران تماس نگيرم و بعد تهديد کردند که اگه تماس بگيرم پول ديگه به دستم نمي رسه فکر کنم تهديد بزرگتري هست که خودشون در پست هاي بعدي بيان کردند چه طوره که شما براي يک تماس تلفني با هاست ايران تهديد مي کنيد که پولم رو پس نمي دهيد ولي بنده که مي خواهم هاست بخرم حق ندارم بدونم هاست کجا هست؟
چه طور هست که شما مي گيد از ايراني بودن ... که همه شنيدند ولي به خودتون اجازه مي ديديد که ديگران رو تهديد کنيد و پول حلال اونها رو به قول خودتون با تهديد بالا بکشيد؟ اگه شما به اين مسائل و ايراني بودن و نبودن اعتقاد داريد نبايد در حرف و صحبت هاتون هم از اين عبارات استفاده کنيد که پولت رو پس نمي دهم با اين که اين پول ها خوردن نداره

internet
October 27th, 2009, 08:56
سلام.

اول از همه بگم همه دوستان درست می فرمایند. شما باور های خودتون رو میتونید بیان کنید، حالا دروغ و یا راستش رو کاربران انجمن خواهند فهمید و همینطور مشتریان ما.

فقط چند نکته ظریف:

1. کاربر عزیز internet شما می تونید به ده ها شرکت دیگه مراجعه کنید و کارتون رو از سر بگیرید، انشالاه به زودی که دل و دماغ (به گفته خودتون) از دست رفته، بازگردانی شد، میتونید مجدداً به دنبال شرکتی بگردید که به شما هاستیگ لینوکس ایران، با uptime 99.9% و همینطور سرویس cpanel بر روی سرور های داخل ایران ارائه کند. ;)

2. خوشبختانه با تمام گفته های شما دوستان، مشتریان سرویس های شرکت میزبانی هاست ایران به صورت روزانه و با تعداد بالا به جمع مشتریان شرکت میزبانی هاست ایران اضافه میشوند و صحبت های بی سند و مدرک شما اشخاص شناخته شده، سبب هیچ گونه اختلال در این پیشرفت روز افزون نخواهد شد.

3. در مورد p30download هم شما هر موقع پشتیبان و حامی سایتی شدید و میلیون ها تومان برای اون سایت خرج کردید و سایت رو از 0 به همه جا رسوندید، و سپس با مدیر سایت که برای شما ادعای همه کاره بودن می کند و رسماً شما را بی فایده خطاب می کند بر خوردید، پس از این همه هزینه و وقت گزاشته شده، بعد اینجا ادعای ***ی و ... بفرمایید. در ضمن، این مورد در 3 جلسه دادگاه بررسی شد و در نهایت، رای به نفع شرکت میزبانی هاست ایران داده شد و موضوع تمام شد. ولی باز هم شما و دیگر افراد و مدیر نا مشروع سایت، می توانند ادعاهای بی دلیل و مدرک خود را بیان کنند و به هدف آشکار خود، با امید واحی موفق شدن در این راه، ادامه دهند.

4. هر کدام از همکاران (چه خرده کار، چه معروف و بزرگ) حاظر به از دست دادن تمامی کاربران و همینطور یکی از سرور های هاستینگ خودشان، برای دریافت وجه 20 هزار تومان و شنیدن انواع تحدید شدند، می توانند به کاربر internet هاست فروخته و منتظر عواقب آن باشند. در ضمن، شرکتی را به من معرفی کنید، که مشتری ای را که قصد ارائه دسترسی به سرور های شرکت را در محیط عمومی مانند همین انجمن دارد، در مجموعه خود قبول کند تا از ایشان درس گرفته و روش ایشان را سر مشق خود کنیم ؟ (ایرانی و یا خارجی، فرقی نمی کند)

5. کاربر یا کاربرانی که سرویس ایشان، به دلیل نوع رفتار و برخوردشان، قبل از خرید سرویس، در حین خرید و بعد از خرید، بسته و یا حذف می شود، طبق استاندارد های جهانی شرکت های برتر هاستینگ، وجه پرداختی ایشان مسترد می گردد، حتی اگر 1 روز به پایان قرارداد هاست ایشان مانده باشد.

6. اینجا جای حق طلبی نیست، اگر مورد قانونی بر علیه شرکت هاست ایران در نظر هر یک از شما مدعیان در این تاپیک وجود دارد، لطفاً آن را به مراجع قانونی ارائه کرده و به تمامی کاربران این انجمن و دیگر انجم ها ثابت کنید که حق با شماست و در غیر این صورت، پیشنهای می کنم صحبت های بی پایه و اساس خود را خاطمه داده و بیش از این آبروی خود را نبرید.

7. شرکت میزبانی هاست ایران، بیش از 200 مشتری دولتی و نیمه دولتی و همینطور حدود 6000 هزار کاربر عادی و یا اداری (خصوصی) داشته که این تعداد کاربر، دارای سرویس های مختلف هاستینگ، سرور مجازی و سرور اختصاصی از شرکت میزبانی هاست ایران هستند و سالهاست که همکاری خود را با این شرکت ادامه می دهند و این نمی تواند دلیل بر بد بودن خدمات شرکت باشد. اگر خلاف این است، لطفاً با ارائه دلیل و مدرک، آن را برای من و دیگر کاربران انجمن، شرح دهید لطفاً ؟

8. ما به هیچ یک از کاربران محترم و عزیز شرکت میزبانی هاست ایران بی احترامی نکرده و نمی کنیم و تعداد انگشت شماری از مشتریان ما دچار مشکلات مشابه می شوند و پس از برقراری تماس و صحبت با کادر مدیریت، مشکل برطرف شده و ایشان و یا ما، متوجه اشتباه خود می شویم و مشکل را برطرف کرده و به صورت رضایت دو طرفه، به همکاری با یکدیگر ادامه می دهیم.

9. من از ایرانی بودن خود تاسف می خورم، زیرا تنها تعداد بسیار کمی از هموطنان من وجود دارند که از آن تمدن هزاران ساله پیروی کرده و آن را سر مشق زندگی خود نموده اند و باز هم از ایرانی بودن خود تاسف می خورم که حتی حاظر نیستیم موضوع بحث را به دقت بخوانیم و در راه حل مشکل شخص شاکی، قدم برداریم و تنها به بیان احساسات و نظر های پوچ و بی اساس خود می پردازید (البته دسته ای از پاسخ ها، نه همه ی آنها). پس جای تاسف دارد که من ایرانی هستم و هموطن چنین اشخاص پوچ و بی فرهنگی هستم که مشخصاً ایرانی اصیل نبوده و تنها نام ایرانی را ختشه دار می کنند.

در هر حال، گفتنی ها بسیار است، ولی امیدوارم که شما هم بتوانید با چشم باز و گوش شنوا با مسائل برخورد کنید که البته در ایران، چنین اخلاقیاتی به شدت مورد هجوم ایرانی نما ها قرار گرفته است و دیگر رنگی بر روخسار ایرانیان اصیل و واقعی نگذاشته است.

وای به حال نسل سوخته ما ....!

با تشکر.

تعجب ما هم در اين هست که يک شرکت به اين بزرگي و اين همه توضيح و تفسير بايد براي يه موضوع به اين کوچکي و چيزي که هنوز به کسي نداده انقدر از خودش نقطه ضعف نشون بده و همين که شرکتي با اين همه ادعا مي ياد يک چنين حرکتي مي کنه جاي بسي تعجب و ... داره

internet
October 27th, 2009, 09:18
جناب آریا ممنون می شم خودتون رو معرفی کنید ! چون بنده یه حدس هایی زدم راجع به شما ، با توجه به اینکه تو هاست ایران کار می کنید!

ايشون ديروز ظهر سر همين قضيه يه دفعه توي چت روم اومدند و خيلي از بنده شاکي شدند و ...
بعد هم انگار که داشتند تلفني صحبت مي کردند مي گفتند هاست ايران و اقاي فلان مي گه شما ... کرديد و بعد هم گفتند شما آبروي من رو پيش هاست ايران برديد و چند بار هم اسمايل تلفن رو ارسال کردند و اينکه بله من با هاست ايران تماس مي گيرم و ... ديگه
فقط برام عجيبه که ايشون اگه دبي هستند چه طور اونشب انقدر تبليغ هاست ايران رو کردند و بعد هم بنده رو ترغيب کردند که هاست بگيرم و تا الان که اينجا تاپيک زدم ايشون آتيش بيار معرکه هستند فکر نکنم هزينه تماس ايران و دبي زياد به صرفه باشه که ايشون بخواهند براي يه کاربر مثل من که نمي شناسند و اينطور باهاش رفتار مي کنند و براشون هم سنار ارزش ندارم وقت و هزينه بزارند
خدا عالمه

internet
October 27th, 2009, 09:26
به ماجرای منو علیرضا هم نگاه بندازید لطفا :(
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=4491

از همين دوستمون ms1992 هم يک هفته قبل هاست خريدم البته پول زيادي هم که هزينه هاست نبود فقط گفتم اگه هاست مشکلي داشت مهم نيست پولش حلال البته سايت ام بالاست مشکلي هم نداره
اين هم مستندات اش:
http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=4369
انشا الله که مشکل شما حل بشه
موفق باشيد

Aria
October 27th, 2009, 09:33
با سلام،
اول روی سخن با جناب interanet :
من فقط اون عکس ها را خوندم ، شما 2 بار ، یک مقداری لحنتون تهدید آمیز بود ، خب شرکتی مثل هاست ایران تحمل این مدل رفتاری را لابد ندارد ، شما بهتر بود اول سرویس را می گرفتید و بعد می گفتید که "خسارت من چه می شود؟"
البته هاست ایران هم یک مقداری بی حوصلگی به خرج داده ، اما خب نمی توان زیاد به طرفین خرده گرفت و مسئله این قدر ها هم بزرگ نیست !

روی سخن با آریا :
برادر آریا ، میشه لطفا لینک جایی که نوشته هاست ایران Gold Partner سی پنل است را بدید؟
خودتان شاید باید بهتر بدانید که طبق قوانین معملات آمریکا ، هر کسی که با ایرانیان معامله کند جریمه اش 20 سال زندان و پرداخت 1 میلیون دلار جریمه می باشد .
در نتیجه من اصلا فکر نمی کنم شرکت عظیم سی پنل که قسمتی از هیئت مدیره آن نیز اسرائیلی می باشد ، به خاطر ماهی 200،300 دلار پرداخت هاست ایران ، این خطر را به جان بخرد !!!!!
لطفا شفاف سازی کنید!

سلام.

دقیقاً نکته همینجاست.

چرا IP های سرورهای ایران ما به نام شرکت ثبت شده ما در کشور سوئد شده است ؟ ;)

به نظر شما و دیگر همکاران، پس از این همه خرج کردن و خطر کردن و .... ما به خاطر 20 هزار تومان یا اصلاً 2 میلیون تومان یا هر چقدر پول، شرکت خود را به خطر می اندازیم ؟؟؟ :))))

کاربر internet شما همچنان به صحبت های خود ادامه می دهید، بله قربان، هاست ایران بسیار بی حوصله است و ارزشی برای مشتریان دردسر ساز قائل نیست و باز هم همین رفتار و حتی رفتاری تند تر با ایشان می کند.

حق شما ضایع شده ؟

مشکل شما پول از دست داده شما هست ؟

شماره حسابتان را برای من پ.خ بفرمایید، من 10 برابر مبلغ پرداختی رو به شما پس میدم و شما رو راضی می کنم. شما خودتان هم متوجه صحبت های خودتان نیستید و چندین بعد از مشکلات را بیان می کنید.

شما تنها مایل به ایجاد بحث و حق به جانب نشان دادن خود هستید.

بله قربان، شرکت هاست ایران با شما تند برخورد کرده و از این کار خود اصلاً پشیمان نیست.

شرکت ما با تلاش فراوان، زحمات 24 ساعته، هزینه های هنگفت، ایده های نو و بکر و موارد ارزشمند بسیاری بنیاد گزاشته شده و اشخاصی که در این تاپیک سعی بر تخریب آن را دارد، چه بسا که خودشان یکی از مصرف کنندگان سرویس های ما هستند و در حال لذت بردن از سرویس های ما ؟ ;)

ساده نباشید، آقای internet شما هم اگر بحث اصلی پول و خسارت هست، من همینجا اعلام می کنم، خیلی بیشتر از 20 هزارتومان به شما بازگردانی می کنیم ولی شما را به مجموعه کاربران هاست ایران راه نمی دهیم و این یک حقیقت است، چه خوشایند باشد و چه تلخ !

اگر مشکل شما حق طلبی است، اینجا سازمان ناجا - کلانتری - دادگاه و مرجع قانونی نیست، لطفاً شکایت خود را رسماً و کتباً به مراجع قانونی ارائه بفرمایید و پیگیری کنید.

اگر هم مشکل شما رفتار تند است، متاسفانه ما چه در هاست ایران، و چه در دیتاسنتر آمریکای خود، با کاربرانی همچون شما که بی شرمانه به ما تحمت می زنند و سپس در انجمن با لحن حق به جانب، می گویند "اتمام حجت کردم" همینگونه برخورد می کنیم و چه بسا محکمتر و به هیچ وجه پشیمان نیستیم چون کاربران ما نیاز به راحتی اعصاب و خیال آسوده دارند تا بتوانند به فعالیت های حرفه ای خود با استفاده از سطح سرویس بسیار بالا و حرفه ای ادامه دهند. پس جایی برای شما و دیگر اشخاص که از روحیه مشابه با شما برخوردارند، در هاست ایران نیست ;)

در هر حال، لطفاً در پاسخ بعدی نیاز های خود را که از دست من و شرکت میزبانی هاست ایران بر می آید مطرح کنید تا به کادر مدیریت ارائه شود و تصمیمات لازم در مورد آن گرفته شود و انشاالاه شما را راضی کند و اگر هم قصد شما تنها ادامه دادن بحث و داغ نگه داشتن یک موضوع بی سر و ته است، لطفاً ادامه دهید و از پاسخ کاربران دیگر که همچون شما تفکر می کنند و فکر می کنند با 20 هزار تومان یا هر مبلغ دیگری می توان شخصیت افراد را خرید، هم لذت ببرید. :)

با تشکر.

internet
October 27th, 2009, 09:52
سلام.

دقیقاً نکته همینجاست.

چرا ip های سرورهای ایران ما به نام شرکت ثبت شده ما در کشور سوئد شده است ؟ ;)

به نظر شما و دیگر همکاران، پس از این همه خرج کردن و خطر کردن و .... ما به خاطر 20 هزار تومان یا اصلاً 2 میلیون تومان یا هر چقدر پول، شرکت خود را به خطر می اندازیم ؟؟؟ :))))

کاربر internet شما همچنان به صحبت های خود ادامه می دهید، بله قربان، هاست ایران بسیار بی حوصله است و ارزشی برای مشتریان دردسر ساز قائل نیست و باز هم همین رفتار و حتی رفتاری تند تر با ایشان می کند.

حق شما ضایع شده ؟

مشکل شما پول از دست داده شما هست ؟

شماره حسابتان را برای من پ.خ بفرمایید، من 10 برابر مبلغ پرداختی رو به شما پس میدم و شما رو راضی می کنم. شما خودتان هم متوجه صحبت های خودتان نیستید و چندین بعد از مشکلات را بیان می کنید.

شما تنها مایل به ایجاد بحث و حق به جانب نشان دادن خود هستید.

بله قربان، شرکت هاست ایران با شما تند برخورد کرده و از این کار خود اصلاً پشیمان نیست.

شرکت ما با تلاش فراوان، زحمات 24 ساعته، هزینه های هنگفت، ایده های نو و بکر و موارد ارزشمند بسیاری بنیاد گزاشته شده و اشخاصی که در این تاپیک سعی بر تخریب آن را دارد، چه بسا که خودشان یکی از مصرف کنندگان سرویس های ما هستند و در حال لذت بردن از سرویس های ما ؟ ;)

ساده نباشید، آقای internet شما هم اگر بحث اصلی پول و خسارت هست، من همینجا اعلام می کنم، خیلی بیشتر از 20 هزارتومان به شما بازگردانی می کنیم ولی شما را به مجموعه کاربران هاست ایران راه نمی دهیم و این یک حقیقت است، چه خوشایند باشد و چه تلخ !

اگر مشکل شما حق طلبی است، اینجا سازمان ناجا - کلانتری - دادگاه و مرجع قانونی نیست، لطفاً شکایت خود را رسماً و کتباً به مراجع قانونی ارائه بفرمایید و پیگیری کنید.

اگر هم مشکل شما رفتار تند است، متاسفانه ما چه در هاست ایران، و چه در دیتاسنتر آمریکای خود، با کاربرانی همچون شما که بی شرمانه به ما تحمت می زنند و سپس در انجمن با لحن حق به جانب، می گویند "اتمام حجت کردم" همینگونه برخورد می کنیم و چه بسا محکمتر و به هیچ وجه پشیمان نیستیم چون کاربران ما نیاز به راحتی اعصاب و خیال آسوده دارند تا بتوانند به فعالیت های حرفه ای خود با استفاده از سطح سرویس بسیار بالا و حرفه ای ادامه دهند. پس جایی برای شما و دیگر اشخاص که از روحیه مشابه با شما برخوردارند، در هاست ایران نیست ;)

در هر حال، لطفاً در پاسخ بعدی نیاز های خود را که از دست من و شرکت میزبانی هاست ایران بر می آید مطرح کنید تا به کادر مدیریت ارائه شود و تصمیمات لازم در مورد آن گرفته شود و انشاالاه شما را راضی کند و اگر هم قصد شما تنها ادامه دادن بحث و داغ نگه داشتن یک موضوع بی سر و ته است، لطفاً ادامه دهید و از پاسخ کاربران دیگر که همچون شما تفکر می کنند و فکر می کنند با 20 هزار تومان یا هر مبلغ دیگری می توان شخصیت افراد را خرید، هم لذت ببرید. :)

با تشکر.

ابن بله قربان گفتن ها با ساير حرف هاي شما زمين تا آسمون فرق داره
اگه بنده حرفي زدم تا الان چه خوب و چه بد اون چيزي بوده که در وجود و فطرت بنده بوده
بدون دليل و ناخواسته نه بله قربان گو بودم نه اين که در پشت اين بله قربان حيثيت و آبروي ديگران رو لکه دار کردم
اين که شما بياي بگي بله قربان بعد در پشت اون يه حرفي بزني که برازنده نباشه اصلا به عقل جور در نمي ياد
حالا من کاربر عادي و معمولي هستم شما که ديتا سنترت سر از سوئد و آمريکا در مي ياره چرا بله قربان گو هستي و پشت اش هر چيزي دلت مي خواهد به خلق الله نثار مي کنيد؟
دليل و مدرکي داريد حرف بدي زدم شما سند بيار چرا نظر شنيع خودت رو پشت لفافه بله قربان بيان مي کنيد؟

Vahid
October 27th, 2009, 10:04
پست های بی مورد پاک شد
اگه کسی مشکلی با شرکتی برای 1000 امن بار برید تاپیک جدا گونه باز کنید نیاید تاپیک رو به انحراف بکشید
توی این تاپیک هم نطر خواهی کسی نکرده که همه دارند نطر میدند
غیر اقای اینترنت و اعضای پشتیبانی هاست ایران کسی اجازه پست زدن نداره در غیر اینصورت بن میشه
یکم رعایت کنید
با تشکر

Aria
October 27th, 2009, 10:15
ابن بله قربان گفتن ها با ساير حرف هاي شما زمين تا آسمون فرق داره
اگه بنده حرفي زدم تا الان چه خوب و چه بد اون چيزي بوده که در وجود و فطرت بنده بوده
بدون دليل و ناخواسته نه بله قربان گو بودم نه اين که در پشت اين بله قربان حيثيت و آبروي ديگران رو لکه دار کردم
اين که شما بياي بگي بله قربان بعد در پشت اون يه حرفي بزني که برازنده نباشه اصلا به عقل جور در نمي ياد
حالا من کاربر عادي و معمولي هستم شما که ديتا سنترت سر از سوئد و آمريکا در مي ياره چرا بله قربان گو هستي و پشت اش هر چيزي دلت مي خواهد به خلق الله نثار مي کنيد؟
دليل و مدرکي داريد حرف بدي زدم شما سند بيار چرا نظر شنيع خودت رو پشت لفافه بله قربان بيان مي کنيد؟

سلام.

قرار شد شما نیازتون رو بفرمایید و شکایت و مورد اصلیتون، نه سفسطه !

من هرجور صحبت می کنم، خوب یا بد، انشاالاه با دبیر اخلاقیاتم مشکل رو حل می کنم و ازشون کمک می گیرم.

شما اگر مشکلی در مورد موضوع تاپیک که مطرح کردید دارید، بفرمایید تا مشکلتون رو در حیئت مدیریت شرکت میزبانی هاست ایران مطرح کنم و تصمیمات بعدی رو خدمت شما اعلام کنم.

اگر هم تنها تمایل به "حرف زدن" دارید، لطفاً ادامه بدید تا مدیرست سایت با شما برخوردهای لازم رو انجام بدند.

اینجا انجمن هاستینگ ایران هست، نه خونه مادر بزرگه و چای خانه، لطفاً مشخصاً درخواستتون رو بفرمایید. :)

با تشکر.

internet
October 27th, 2009, 10:20
اين رو هاست ايران الان براي بنده ارسال کرده والله چي بگم خودتون بخونيد:

اطلاعات کاربری شما در پرتال هاست ایران ناقص می باشد.
خواهشمند است در اسرع وقت نسبت به تکمیل اطلاعات خود (نام و نام خانوادگی،آدرس، تلفن ثابت و تلفن همراه صحیح )اقدام فرمائید.

با تشکر
روز خوبی داشته باشید.
ارادتمند
واحد crm
گروه میزبانی هاست ایران

پاسخ:
بنده ديگه کاري با هاست ايران ندارم
يه هاست مي خواستم که برخورد هاست ايران رو ديديم
شماره حساب هست که توي تيکت خدمتتون عرض کردم
انشا الله تا ظهر شما هزينه رو برگشت بدهيد چون تا الان سه روزه معطل هاست ايران هستم

internet
October 27th, 2009, 10:23
سلام.

من هرجور صحبت می کنم، خوب یا بد، انشاالاه با دبیر اخلاقیاتم مشکل رو حل می کنم و ازشون کمک می گیرم.

شما اگر مشکلی در مورد موضوع تاپیک که مطرح کردید دارید، بفرمایید تا مشکلتون رو در حیئت مدیریت شرکت میزبانی هاست ایران مطرح کنم و تصمیمات بعدی رو خدمت شما اعلام کنم.

اگر هم تنها تمایل به "حرف زدن" دارید، لطفاً ادامه بدید تا مدیرست سایت با شما برخوردهای لازم رو انجام بدند.

اینجا انجمن هاستینگ ایران هست، نه خونه مادر بزرگه و چای خانه، لطفاً مشخصاً درخواستتون رو بفرمایید. :)

با تشکر.

تيکت ارسال کرده ام با اين مضمون به دستتون نرسيده؟

يه محبت کنيد چون بنده قصد خربد هاست دارم و خوب هيچ دليلي نمي بينم که بخواهم صبر کنم تا امروز ظهر به هر شکل هست پول بنده رو به حسابي که خدمتتون ارائه کردم واريز کنيد چون مي خواهم در اسرع وقت هزينه رو صرف خريد يک هاست ديگه بکنم و از ديروز تا الان معطل هاست ايران هستم

internet
October 27th, 2009, 10:28
سلام.

با تشکر.

هر کي خربزه مي خوره ...
يه آدم نادان يک سنگي رو توي چاه مي اندازه که صد تا ...
تو خود حديث مفصل بخوان ...

Aria
October 27th, 2009, 11:04
اين رو هاست ايران الان براي بنده ارسال کرده والله چي بگم خودتون بخونيد:

پاسخ:
بنده ديگه کاري با هاست ايران ندارم
يه هاست مي خواستم که برخورد هاست ايران رو ديديم
شماره حساب هست که توي تيکت خدمتتون عرض کردم
انشا الله تا ظهر شما هزينه رو برگشت بدهيد چون تا الان سه روزه معطل هاست ايران هستم

تيکت ارسال کرده ام با اين مضمون به دستتون نرسيده؟

هر کي خربزه مي خوره ...
يه آدم نادان يک سنگي رو توي چاه مي اندازه که صد تا ...
تو خود حديث مفصل بخوان ...

سلام.

من هنوز پاسخ شما را مبنی بر درخواست شما "در این انجمن از ما" دریافت نکردم :)

با تشکر.

internet
October 27th, 2009, 11:22
سلام.

من هنوز پاسخ شما را مبنی بر درخواست شما "در این انجمن از ما" دریافت نکردم :)

با تشکر.

بنده همونطور که در پست اول الي آخر خود بيان کردم ديروز که هاست رو بهم داديد با اينکه توي يک دقيقه تست اش کردم بعد قصد راه اندازي سايت ام رو داشتم و تشکر از هاست ايران و نه قصد داشتم اينجا تاپيک باز کنم نه مي خواستم هاست شما رو بدهم دست کسي تست کنه نه هيچ چيز ديگه اي فوق فوق اش در حد يک پينگ کردن
ولي بعد از بوجود آوردن اين مشکل که تا الان سه روز هست هاست ايران و جنابعالي بنده رو معطل و همون ديروز که هاست ايران نمي خواست هاست بده خوب پول بنده رو پس مي داد نه اينکه به امروز فردا موکول مي کرد هاست ايران نه تنها به بنده هاست نداده بلکه هزينه هاي زيادي هم به بنده خسارت وارد کرده است هم مادي هم معنوي
در مورد اين تاپيک و موضوع هم شما تماس بگيريد حالا شايد هم خودتون ديروز مخاطب بنده بوديد پشت تلفن در هاست ايران اگه هم نبوديد تماس بگيريد بپرسيد ديروز من با هاست ايران تماس گرفتم و مثل ايشون با بنده پدر کشتگي داشتند و من قصد نداشتم که با اين فرد کل کل کنم ولي اين فرد علاوه بر اين که بنده رو ترغيب کردند که بله شما برو تاپيک باز کن بلکه آدرس دادند که اگه خواستم شکايت کنم هم راه باز هست و جاده دراز و طوري با خنده و تمسخر صحبت مي کردند که تاپيک زدن اينجا براشون مثل اينکه که خاکشير نبات ريختيم حلقشون
به هر حال بنده هم الوعده وفا تا بيام بخواهم هاست و ماست بگيرم و دامنه ست کنم پول بريز و چاق سلامتي و .. ديگه حداقل يک هفته عقب هستم اون هم به خاطر اين مشکلاتي که هاست ايران براي بنده ايجاد کرده و بنده تا قيام قيامت از دست هاست ايران ناراحت و دلخور هستم و الان هم يه خانمي تماس گرفتند از شرکت شما و بي خبر از هر جا بنده خدا و من هم گفتم والله از همکاراتون بپرسيد چه بلايي که سر بنده سراپا تقصير نياوردند و هاست نداده رو پس گرفتند و مشکلاتي که براي بنده ايجاد کردند و ايشون هم گفتند شرمنده ببخشيد و ...
به هر حال بنده تيکت زدم و الان ساعت ده و بيست دقيقه و تا ظهر منتظر واريز وجه هستم تا يه هاست ديگه بگيرم شما فقط پول بنده رو در اسرع وقت واريز کنيد چون مي خواهم هاست بگيرم و تا الانش هم خيلي وقتم به خاطر شما و هاست ايران تلف شده

Aria
October 27th, 2009, 11:40
بنده همونطور که در پست اول الي آخر خود بيان کردم ديروز که هاست رو بهم داديد با اينکه توي يک دقيقه تست اش کردم بعد قصد راه اندازي سايت ام رو داشتم و تشکر از هاست ايران و نه قصد داشتم اينجا تاپيک باز کنم نه مي خواستم هاست شما رو بدهم دست کسي تست کنه نه هيچ چيز ديگه اي فوق فوق اش در حد يک پينگ کردن
ولي بعد از بوجود آوردن اين مشکل که تا الان سه روز هست هاست ايران و جنابعالي بنده رو معطل و همون ديروز که هاست ايران نمي خواست هاست بده خوب پول بنده رو پس مي داد نه اينکه به امروز فردا موکول مي کرد هاست ايران نه تنها به بنده هاست نداده بلکه هزينه هاي زيادي هم به بنده خسارت وارد کرده است هم مادي هم معنوي
در مورد اين تاپيک و موضوع هم شما تماس بگيريد حالا شايد هم خودتون ديروز مخاطب بنده بوديد پشت تلفن در هاست ايران اگه هم نبوديد تماس بگيريد بپرسيد ديروز من با هاست ايران تماس گرفتم و مثل ايشون با بنده پدر کشتگي داشتند و من قصد نداشتم که با اين فرد کل کل کنم ولي اين فرد علاوه بر اين که بنده رو ترغيب کردند که بله شما برو تاپيک باز کن بلکه آدرس دادند که اگه خواستم شکايت کنم هم راه باز هست و جاده دراز و طوري با خنده و تمسخر صحبت مي کردند که تاپيک زدن اينجا براشون مثل اينکه که خاکشير نبات ريختيم حلقشون
به هر حال بنده هم الوعده وفا تا بيام بخواهم هاست و ماست بگيرم و دامنه ست کنم پول بريز و چاق سلامتي و .. ديگه حداقل يک هفته عقب هستم اون هم به خاطر اين مشکلاتي که هاست ايران براي بنده ايجاد کرده و بنده تا قيام قيامت از دست هاست ايران ناراحت و دلخور هستم و الان هم يه خانمي تماس گرفتند از شرکت شما و بي خبر از هر جا بنده خدا و من هم گفتم والله از همکاراتون بپرسيد چه بلايي که سر بنده سراپا تقصير نياوردند و هاست نداده رو پس گرفتند و مشکلاتي که براي بنده ايجاد کردند و ايشون هم گفتند شرمنده ببخشيد و ...
به هر حال بنده تيکت زدم و الان ساعت ده و بيست دقيقه و تا ظهر منتظر واريز وجه هستم تا يه هاست ديگه بگيرم شما فقط پول بنده رو در اسرع وقت واريز کنيد چون مي خواهم هاست بگيرم و تا الانش هم خيلي وقتم به خاطر شما و هاست ايران تلف شده

سلام.

وجه پرداختی در اسرع وقت و پس از طی مراحل اداری، مسترد می گردد.

درضمن، مدارک خود را در مورد وارد شدن خسارت از طرف شرکت میزبانی هاست ایران به شما، در همین تاپیک ارائه کنید.

همینطور لطفاً لیست خسارت های مالی که شرکت میزبانی هاست ایران به شما وارد کرده است را برای من و دیگر بینندگان این تاپیک شرح دهید تا به آنها نیز رسیدگی شود و در صورت تایید، خسارت نقدی خدمت شما پرداخت شود.

لطفاً داستان سرایی نفرمایید و به اصل مشکل و راه حل آن اندیشیده و موارد لازم را ذکر کنید و نا مثل - شعر - قصیده و داستان هایی که مربوط به انجمن هاستینگ ایران نیست و جای آنها در انجمن شب شعر ایران هست اگر اشتباه نکنم. :)

منتظر پاسخ شما هستم.

با تشکر.

internet
October 27th, 2009, 12:08
سلام.

وجه پرداختی در اسرع وقت و پس از طی مراحل اداری، مسترد می گردد.

درضمن، مدارک خود را در مورد وارد شدن خسارت از طرف شرکت میزبانی هاست ایران به شما، در همین تاپیک ارائه کنید.

همینطور لطفاً لیست خسارت های مالی که شرکت میزبانی هاست ایران به شما وارد کرده است را برای من و دیگر بینندگان این تاپیک شرح دهید تا به آنها نیز رسیدگی شود و در صورت تایید، خسارت نقدی خدمت شما پرداخت شود.

لطفاً داستان سرایی نفرمایید و به اصل مشکل و راه حل آن اندیشیده و موارد لازم را ذکر کنید و نا مثل - شعر - قصیده و داستان هایی که مربوط به انجمن هاستینگ ایران نیست و جای آنها در انجمن شب شعر ایران هست اگر اشتباه نکنم. :)

منتظر پاسخ شما هستم.

با تشکر.

شما بهتره بيشتر از اين شهيد نمايي نکنيد و بنده نه نيازي به دلجويي شما دارم نه نيازي به صدقه هاست ايران
بنده داستان سرايي نکردم بلکه حرف حق و حقيقت رو اينجا بيان کردم
حالا چي شده تا پست دوستاني که مخالف هاست ايران بودند از اين تاپيک حذف شد شما يه دفعه شدي دايه عزيز تر از مادر
بهتره شما هم ديگه نعل وارونه نزنيد و يه فکري به حال آب رفته ز جوي بکنيد

internet
October 27th, 2009, 12:19
من چند دقيقه پيش تماس گرفتم با هاست ايران همون اقايي که ديروز عصر ساعت چهار بهش صحبت کردم و گفتم الان سه روزه معطل هاست ايران هستم و نه تنها وقت بلکه هزينه اي که پرداخت کردم در گرو تصميم شرکت هاست ايران هست
بنده که پول ***ي نيوردم بدهم به شما پول ***ي آوردم پولي که به هاست ايران دادم رو از سر گردنه هم پيدا نکردم الان هم نمي تونم معطل هاست ايران بشم
چه طور هاست ايران هاست به کاربرش مي ده يک دقيقه بعد مي گيره و هيچي هم براش مهم نيست چرا حالا من بايد صبر کنم براي پولي که بي جهت در حساب هاست ايران هست ؟
و گفتم شما تا چه ساعتي نهايتاً پول بنده رو واريز مي کنيد
و ايشون با لحني تند مي گن شما وايسا تا زير پات علف سبز بشه
الان هم تيکت زدند بخونيد:

دیروز اخر وقت خدمت شما عرض کردم مبلغ خمورد نظر شما ظرف 1 روز کاری آینده واریز خواهد شد. تعریف 1 روزی کار رو می تونید از دوستان خودتون در فروم سوال بفرمایید.

تیکت رو ارجاع میدم به واحد مالی لطفا در این رابطه مجددا پیگیری نفرمایید امروز براتون ارسال میشه.
ارادتمند شما
ناظر فنی
گروه میزبانی هاست ایران
اين تيکت همين بنده خدايي هست که با بنده سر جنگ دارند و الان گفتند وايسا علف زير پات سبز بشه
حالا نتيجه گيري اين که اگه يک شرکت بياد و در اول صحبت هاش پسوند:
بله قربان
عرض کردم خدمتتون
ارادتمند شما
و ... بکار ببره و بعد با کاربرش که هيچ هاستي دريافت نکرده اينطور برخورد بکنه و بعد هم بگه برو وايسا زير پات علف سبز بشه خوب خيلي زشته که بعد دوباره بياد بگه قربان من خدمت انور با سعادتتون عرض کردم که مبلغ شما طي يک روز کاري پرداخت مي شه
من هم مي گم يک روز کاري يعني کي ساعت چند ساعت يازده شب - دو عصر کي ؟
مي گم شما اصلا بگذر از اين قضيه شما چه ساعتي نهايتاً مي خواي پول بنده رو واريز کنيد مي گه شما به ما امر نمي کنيد ؟
اخه شما خودتون قضاوت کنيد من هاست که نگرفتم هيچ حالا يه چيزي هم بدهکار ايشون هستم
علت تماسم اين هست که هيچ دليلي نمي بينم که بخواهم وايسام و صبر کنم براي دريافت پول و حالا خيلي هم صبور بودم تا الان صبر کردم به هر حال اين انجمن فقط جهت اطلاع رساني هست اش نه نهايت پيگيري بنده
چه طور هاست ايران مي تونه کاربرش رو معطل کنه و بعد هيچ چيزي بهش نده من هم تماس مي گيرم و حق ام رو مي خواهم چه طور هاست ايران هاست خودش رو يک دقيقه بعد کنسل کرد ولي من الان بايد يک روز کاري صبر کنم تا ايشون وقت کنند و برن واريز کنند؟

Aria
October 27th, 2009, 12:32
من چند دقيقه پيش تماس گرفتم با هاست ايران همون اقايي که ديروز عصر ساعت چهار بهش صحبت کردم و گفتم الان سه روزه معطل هاست ايران هستم و نه تنها وقت بلکه هزينه اي که پرداخت کردم در گرو تصميم شرکت هاست ايران هست
بنده که پول ***ي نيوردم بدهم به شما پول ***ي آوردم پولي که به هاست ايران دادم رو از سر گردنه هم پيدا نکردم الان هم نمي تونم معطل هاست ايران بشم
چه طور هاست ايران هاست به کاربرش مي ده يک دقيقه بعد مي گيره و هيچي هم براش مهم نيست چرا حالا من بايد صبر کنم براي پولي که بي جهت در حساب هاست ايران هست ؟
و گفتم شما تا چه ساعتي نهايتاً پول بنده رو واريز مي کنيد
و ايشون با لحني تند مي گن شما وايسا تا زير پات علف سبز بشه
الان هم تيکت زدند بخونيد:

دیروز اخر وقت خدمت شما عرض کردم مبلغ خمورد نظر شما ظرف 1 روز کاری آینده واریز خواهد شد. تعریف 1 روزی کار رو می تونید از دوستان خودتون در فروم سوال بفرمایید.

تیکت رو ارجاع میدم به واحد مالی لطفا در این رابطه مجددا پیگیری نفرمایید امروز براتون ارسال میشه.
ارادتمند شما
ناظر فنی
گروه میزبانی هاست ایران
اين تيکت همين بنده خدايي هست که با بنده سر جنگ دارند و الان گفتند وايسا علف زير پات سبز بشه
حالا نتيجه گيري اين که اگه يک شرکت بياد و در اول صحبت هاش پسوند:
بله قربان
عرض کردم خدمتتون
ارادتمند شما
و ... بکار ببره و بعد با کاربرش که هيچ هاستي دريافت نکرده اينطور برخورد بکنه و بعد هم بگه برو وايسا زير پات علف سبز بشه خوب خيلي زشته که بعد دوباره بياد بگه قربان من خدمت انور با سعادتتون عرض کردم که مبلغ شما طي يک روز کاري پرداخت مي شه
من هم مي گم يک روز کاري يعني کي ساعت چند ساعت يازده شب - دو عصر کي ؟
مي گم شما اصلا بگذر از اين قضيه شما چه ساعتي نهايتاً مي خواي پول بنده رو واريز کنيد مي گه شما به ما امر نمي کنيد ؟
اخه شما خودتون قضاوت کنيد من هاست که نگرفتم هيچ حالا يه چيزي هم بدهکار ايشون هستم
علت تماسم اين هست که هيچ دليلي نمي بينم که بخواهم وايسام و صبر کنم براي دريافت پول و حالا خيلي هم صبور بودم تا الان صبر کردم به هر حال اين انجمن فقط جهت اطلاع رساني هست اش نه نهايت پيگيري بنده
چه طور هاست ايران مي تونه کاربرش رو معطل کنه و بعد هيچ چيزي بهش نده من هم تماس مي گيرم و حق ام رو مي خواهم چه طور هاست ايران هاست خودش رو يک دقيقه بعد کنسل کرد ولي من الان بايد يک روز کاري صبر کنم تا ايشون وقت کنند و برن واريز کنند؟

سلام.

در صورتی که نمی توانید صبر کنید، لطفاً به مراجع قانونی مراجعه کنید و بفرمایید که من نمی توانم 1 روز کاری صبر کنم و می خواهم از طریق شما اقدام کنم.

همینطور لطفاً مبلغ طلب را بفرمایید تا مراجع قانونی بهتر متوجه موضوع بحث شما شوند.

با توجه به تمامی صحبت های شما، اینطور پیداست که هیچ لحن و نوع سخنی برای شما پسندیده نیست و من به شما پیشنهاد می کنم خود را به یک پزشک نشان داده و مشکل خود را با ایشان مطرح کنید.

در ضمن، ارائه نکردن مدارک در مورد خسارت هایی که از آنها نام بردید، نشانگر آن است که حرف های شما بی محتوا بوده و تنها سخن هایی احساسی می باشد که هیچ سندیتی ندارد و باور های شخص شما است.

در صورتی که با صحبت من مخالف هستید، لطفاً مدراک خود را مبنی بر وارد شدن خسارت از طرف شرکت میزبانی هاست ایران، به شما، ارائه بفرمایید و در غیر این صورت بحث ها و صحبت های پوچ و تو خالی خود را خاطمه داده و منتظر بمانید تا مراحل اداری برای مسترد شدن وجه پرداختی شما، طی شود.

در هر حال، انتخاب با شماست.

با تشکر.

internet
October 27th, 2009, 12:43
سلام.

در صورتی که نمی توانید صبر کنید، لطفاً به مراجع قانونی مراجعه کنید و بفرمایید که من نمی توانم 1 روز کاری صبر کنم و می خواهم از طریق شما اقدام کنم.

همینطور لطفاً مبلغ طلب را بفرمایید تا مراجع قانونی بهتر متوجه موضوع بحث شما شوند.

با توجه به تمامی صحبت های شما، اینطور پیداست که هیچ لحن و نوع سخنی برای شما پسندیده نیست و من به شما پیشنهاد می کنم خود را به یک پزشک نشان داده و مشکل خود را با ایشان مطرح کنید.

در ضمن، ارائه نکردن مدارک در مورد خسارت هایی که از آنها نام بردید، نشانگر آن است که حرف های شما بی محتوا بوده و تنها سخن هایی احساسی می باشد که هیچ سندیتی ندارد و باور های شخص شما است.

در صورتی که با صحبت من مخالف هستید، لطفاً مدراک خود را مبنی بر وارد شدن خسارت از طرف شرکت میزبانی هاست ایران، به شما، ارائه بفرمایید و در غیر این صورت بحث ها و صحبت های پوچ و تو خالی خود را خاطمه داده و منتظر بمانید تا مراحل اداری برای مسترد شدن وجه پرداختی شما، طی شود.

در هر حال، انتخاب با شماست.

با تشکر.

مديريت فروم خيلي عنايت داشتند که اومدند و پست هاي دوستان رو حال به صلاحديد خودشون حذف کردند که خوب بنده به کار فروم و مديريت ايشون هيچ هجمه اي رو وارد نمي دونم
در مورد مدرک و سند خوب تيکت هست اش من دو شب قبل تقاضاي هاست کردم الان نه هاستي در کار هست و فقط بنده وقت و هزينه تلفن و سه روز معطلي و الان هم پولم در گرو هاست ايران هست و بنده قصد خريد هاست رو دارم خوب هاست ايران چرا پول بنده رو گرو برداشته ؟ هاستي که به بنده نداده نداده پولش هم فعلا که به دست من نرسيده حالا تا ايشون بخواهند واريز کنند و بنده يه هاست بخرم و دامنه رو ست کنم حداقلش يکي دو روز کاري به قول خود شما زمان مي بره
بعد شما که شب اول سنگ هاست ايران رو به سينه مي زديد و بعد هم بنده رو ترغيب کرديد که برم هاست بگيرم خوب از اول مي گفتيد اقا هاست ايران دلبخواهي عمل مي کنه و ممکنه هاست بده بعد از يک دقيقه منصرف بشه من که مسخره دست شما يا هاست ايران نيستم
اين هم تصوير زماني هست که بنده پول واريز کردم به حساب هاست ايران ساعت و زمان پرداخت مشخص هست تا الان به نظر شما چقدر از کار سايت من انجام شده بود؟
و من چقدر روي فروشگاهم کار کرده بودم؟
اين زمان ها براي شما مهم نيست ؟
چه طور شما ساعتي نمي دونم چقدر بهتون پرداخت مي کنند رو صد بار اينجا بيان کرديد ولي الان که سه روز من معطل شما هستم رو نمي بينيد
والله خوب رويي داريد به خدا
تصوير فيش:

http://picfu.net/33d717/large.jpg

Aria
October 27th, 2009, 13:07
مديريت فروم خيلي عنايت داشتند که اومدند و پست هاي دوستان رو حال به صلاحديد خودشون حذف کردند که خوب بنده به کار فروم و مديريت ايشون هيچ هجمه اي رو وارد نمي دونم
در مورد مدرک و سند خوب تيکت هست اش من دو شب قبل تقاضاي هاست کردم الان نه هاستي در کار هست و فقط بنده وقت و هزينه تلفن و سه روز معطلي و الان هم پولم در گرو هاست ايران هست و بنده قصد خريد هاست رو دارم خوب هاست ايران چرا پول بنده رو گرو برداشته ؟ هاستي که به بنده نداده نداده پولش هم فعلا که به دست من نرسيده حالا تا ايشون بخواهند واريز کنند و بنده يه هاست بخرم و دامنه رو ست کنم حداقلش يکي دو روز کاري به قول خود شما زمان مي بره
بعد شما که شب اول سنگ هاست ايران رو به سينه مي زديد و بعد هم بنده رو ترغيب کرديد که برم هاست بگيرم خوب از اول مي گفتيد اقا هاست ايران دلبخواهي عمل مي کنه و ممکنه هاست بده بعد از يک دقيقه منصرف بشه من که مسخره دست شما يا هاست ايران نيستم
اين هم تصوير زماني هست که بنده پول واريز کردم به حساب هاست ايران ساعت و زمان پرداخت مشخص هست تا الان به نظر شما چقدر از کار سايت من انجام شده بود؟
و من چقدر روي فروشگاهم کار کرده بودم؟
اين زمان ها براي شما مهم نيست ؟
چه طور شما ساعتي نمي دونم چقدر بهتون پرداخت مي کنند رو صد بار اينجا بيان کرديد ولي الان که سه روز من معطل شما هستم رو نمي بينيد
والله خوب رويي داريد به خدا
تصوير فيش:

http://img.majidonline.com/pic/239521/rasid.jpg

سلام.

با تشکر از شما که بالاخره چند مورد را به صورت منتقی مطرح کردید.

مواردی که شما فرمودید، و پاسخ آن، به شرح زیر است:

1. بله، تیکت موجود هست، جواب های ما به شما نیز موجود هست، برخورد شما و روش صحبت شما نیز موجود است، قوانین شرکت میزبانی هاست ایران نیز در سایت ایشان موجود است و این وضیفه شما هست که آنها را مطالعه کرده و در صورت توافق، از شرکت هاست خریداری بفرمایید.

2. سایت شما در مدت 2 روز کاری، بدون هیچ تبلیغ و شهرتی و حتی بودن داشتن سیستم فروشگاه و طراحی مورد نظر (که حداقل به 3 روز کاری زمان نیاز دارد) چگونه می تواند ضرر ده باشد ؟ لطفاً این مورد را برای بینندگان انجمن مشخص فرمایید.

3. هاست شما "دلبخواهی" از شما گرفته نشد و دلیل آن همانطور که بارها عرض شد، نوع رفتار و صحبت شما بود که مدیریت محترم شرکت میزبانی هاست ایران، برخورد شما را در شان و شخصیت یکی از مشتریان محترم این شرکت ندیده و از قبول کردن شما به عنوان یکی از مشتریان سرویس های ارائه شده توسط این شرکت، سر باز زده و در عوض، توافق کردند که وجه پرداختی را خدمت شما مسترد بفرمایند.

4. لطفاً در صورت تمایل، مدراک خود را جمع آوری کرده و همانطور که در صحبت تلفنی توسط مدیریت شرکت میزبانی هاست ایران خدمت شما عرض شد، به همراه نام و آدرس شرکت به مراجع قانونی ارائه نمایید تا پرونده شما به جریان افتاده و ادعاهای شما و ما در دادگاه بررسی شود و در صورت حق به جانب بودن شما، با کمال میل، تصمیم دادگاه در مورد پرداخت هر گونه خسارت به شما، انجام خواهد شد.

5. همانطور که بارها به شیوه های مختلف عرض شد، پول شما در گرو شرکت میزبانی هاست ایران نیست و به دلیل اشتباه شما در روش برخورد، هاست شما از سرور های ما حذف شده و وجه پرداختی شما "پس از طی مراحل اداری در حداکثر یک روز کاری" به شما بازگردانی خواهد شد.

6. بنده شما رو ترقیب می کنم که خود را به چاه بیندازید. لطفاً همین حالا این مورد را انجام دهید، ممنون از شما. در ضمن، من به شما عرض کردم که ما سرویس مورد نظر شما را برای ارائه به مشتریان، دارا هستیم و شما به دلیل ایرانی و فارسی زبان بودن، بهتر است از هاست ایران خرید بفرمایید تا از شخص بنده که مستقیماً با ایران در ضمینه فروش هاستینگ اشتراکی کار نمی کنم و دلایل شخصی خود را دارم که البته حدوداً مشخص است. من حتی برای شما از هاست ایران تخفیف نیز گرفتم و این کار عملاً هیچ دلیلی نداشت و من تنها به این دلیل این کار را برای شما انجام دادم که شما راضی و خوشحال باشید. به هر حال انتخاب همیشه با شماست و شما می توانید گفته های اینجانب را بشنوید اما از آنها استفاده نکنید.

7. در صورتی که طرز برخورد غلط چندین باره خود را مرور کنید (در یاهو با شخص بنده، در livechat بخش فروش سایت هاست ایران و همینطور در تیکت های ارسالی به شرکت) متوجه دلیل بسته شدن هاست خود خواهید شد.

8. نکته مهم و ذکر نشده ای در این بحث بود که لازم به مطرح شدن آن دیدم. شما در یاهو از من IP خواستید و من هم IP چند سرور متعلق به شرکت هاست ایران که در داخل ایران هستند را به شما دادم و شما بررسی کرده و فرمودید Ping عالی هست و مشکلی نیست و درست هست. پس از این صحبت، شما اقدام به خریداری هاست از شرکت هاست ایران کردید ولی باز هم فرمودید که در انجمن مطرح خواهید کرد و اساتید بررسی کنند و .... که این هیچ معنی ای به جز ارائه کردن سطح دسترسی به در محیط عمومی ندارد که یکی از بند های قوانین ذکر شده در سایت شرکت است که به شما این حق را نمی دهد و در صورت انجام چنین کاری، هاست شما حذف شده و مبلغ پرداختی، بازگردانده نمی شود.

در هر حال، ادامه این بحث با شما، دیگر دلیلی ندارد و در صورتی که صحبت منتقی دیگری دارید، خوشحال می شود پاسخگو باشم. :)

با تشکر.

internet
October 27th, 2009, 15:17
سلام.

با تشکر از شما که بالاخره چند مورد را به صورت منتقی مطرح کردید.

مواردی که شما فرمودید، و پاسخ آن، به شرح زیر است:

1. بله، تیکت موجود هست، جواب های ما به شما نیز موجود هست، برخورد شما و روش صحبت شما نیز موجود است، قوانین شرکت میزبانی هاست ایران نیز در سایت ایشان موجود است و این وضیفه شما هست که آنها را مطالعه کرده و در صورت توافق، از شرکت هاست خریداری بفرمایید.

2. سایت شما در مدت 2 روز کاری، بدون هیچ تبلیغ و شهرتی و حتی بودن داشتن سیستم فروشگاه و طراحی مورد نظر (که حداقل به 3 روز کاری زمان نیاز دارد) چگونه می تواند ضرر ده باشد ؟ لطفاً این مورد را برای بینندگان انجمن مشخص فرمایید.

3. هاست شما "دلبخواهی" از شما گرفته نشد و دلیل آن همانطور که بارها عرض شد، نوع رفتار و صحبت شما بود که مدیریت محترم شرکت میزبانی هاست ایران، برخورد شما را در شان و شخصیت یکی از مشتریان محترم این شرکت ندیده و از قبول کردن شما به عنوان یکی از مشتریان سرویس های ارائه شده توسط این شرکت، سر باز زده و در عوض، توافق کردند که وجه پرداختی را خدمت شما مسترد بفرمایند.

4. لطفاً در صورت تمایل، مدراک خود را جمع آوری کرده و همانطور که در صحبت تلفنی توسط مدیریت شرکت میزبانی هاست ایران خدمت شما عرض شد، به همراه نام و آدرس شرکت به مراجع قانونی ارائه نمایید تا پرونده شما به جریان افتاده و ادعاهای شما و ما در دادگاه بررسی شود و در صورت حق به جانب بودن شما، با کمال میل، تصمیم دادگاه در مورد پرداخت هر گونه خسارت به شما، انجام خواهد شد.

5. همانطور که بارها به شیوه های مختلف عرض شد، پول شما در گرو شرکت میزبانی هاست ایران نیست و به دلیل اشتباه شما در روش برخورد، هاست شما از سرور های ما حذف شده و وجه پرداختی شما "پس از طی مراحل اداری در حداکثر یک روز کاری" به شما بازگردانی خواهد شد.

6. بنده شما رو ترقیب می کنم که خود را به چاه بیندازید. لطفاً همین حالا این مورد را انجام دهید، ممنون از شما. در ضمن، من به شما عرض کردم که ما سرویس مورد نظر شما را برای ارائه به مشتریان، دارا هستیم و شما به دلیل ایرانی و فارسی زبان بودن، بهتر است از هاست ایران خرید بفرمایید تا از شخص بنده که مستقیماً با ایران در ضمینه فروش هاستینگ اشتراکی کار نمی کنم و دلایل شخصی خود را دارم که البته حدوداً مشخص است. من حتی برای شما از هاست ایران تخفیف نیز گرفتم و این کار عملاً هیچ دلیلی نداشت و من تنها به این دلیل این کار را برای شما انجام دادم که شما راضی و خوشحال باشید. به هر حال انتخاب همیشه با شماست و شما می توانید گفته های اینجانب را بشنوید اما از آنها استفاده نکنید.

7. در صورتی که طرز برخورد غلط چندین باره خود را مرور کنید (در یاهو با شخص بنده، در livechat بخش فروش سایت هاست ایران و همینطور در تیکت های ارسالی به شرکت) متوجه دلیل بسته شدن هاست خود خواهید شد.

8. نکته مهم و ذکر نشده ای در این بحث بود که لازم به مطرح شدن آن دیدم. شما در یاهو از من ip خواستید و من هم ip چند سرور متعلق به شرکت هاست ایران که در داخل ایران هستند را به شما دادم و شما بررسی کرده و فرمودید ping عالی هست و مشکلی نیست و درست هست. پس از این صحبت، شما اقدام به خریداری هاست از شرکت هاست ایران کردید ولی باز هم فرمودید که در انجمن مطرح خواهید کرد و اساتید بررسی کنند و .... که این هیچ معنی ای به جز ارائه کردن سطح دسترسی به در محیط عمومی ندارد که یکی از بند های قوانین ذکر شده در سایت شرکت است که به شما این حق را نمی دهد و در صورت انجام چنین کاری، هاست شما حذف شده و مبلغ پرداختی، بازگردانده نمی شود.

در هر حال، ادامه این بحث با شما، دیگر دلیلی ندارد و در صورتی که صحبت منتقی دیگری دارید، خوشحال می شود پاسخگو باشم. :)

با تشکر.

مي دونيد که اين بحث هاي شما که بنده بارها پاسخ دادم هيچ ارزشي براي بنده نداره
هاست ايران بايد هاست رو بده بعد اگه مشکلي بود اين حرف و حديث ها باشه اگه هاستي داده و مشکل ايجاد شده مدعي باشيد اگه نداده همه اين حرف ها و اين بحث هاي شما کن فيکون هست
شما هم ديگه بهتر اين چت و مت و ليو چت و ... که ديگه آخرين زوري بوده هاست ايران زده و شما هم اينجا کپي کرديد بگم ديگه اين راه و روش ها لوث شده و ارزش و اعتباري براي کسي نداره
املاي منطق هم اين شکلي هست

internet
October 27th, 2009, 15:28
به هر حال هاست ايران مبلغ رو همين الساعه واريز کرد و خودش رو از اين معظلي که ايجاد کرده بود رها کرد
ولي خوب اين رو در نظر داشته بايد که حداقلش اينجا ده کاربر هم متقاعد بشه حالا يا مثبت يا منفي
اگه مثبت باشه
يک نفر به يک نفر ديگه مي گه بعد مي شن دو نفر بعد اون دو نفر به دو نفر ديگه مي شن چهار تا بعد مي شه 16 - 32 - 64 خلاصه مثل سرعت رم سرور بالا مي ره حالا در اين بين هاست ايران که به قول شما همون هاست ايران بوده ديگه آپولو که اينجا هوا نکرده ؟ هاست ايران توي اين بحثي که براي بنده ايجاد شده از قبل و الانش همون هاست ايران بوده که بگيم حالا به خاطر اين قضيه هاست ايران شده آخر سرور و هاستينگ در ايران
پس به اين نتيجه مي رسيم که اين تاپيک و اين بحث جنبه منفي پيدا مي کنه براي هاست ايران و خوب اون تصاعدي که عرض کردم به عدد خيلي زيادي مي رسه
البته اگه بحث هاست ايران در اين فروم به همين چند تا تاپيک بسط داده بشه و هاست ايران هم از فردا صبح منشور اخلاقي خودش رو بر اساس اين چند تاپيک ببنده و در معرض ديد همکاران قرار بده که خوب شايد به همين بهانه ممکنه گواهينامه ايزو هم بگيره و خوب فرجي بشه و يکي دو نفر هم برند و دو سه نفر جديد بيان و دري به تخته اي بخوره و دو سه تا کور شفا پيدا کنند و يه دفعه هاست ايران بشه بهترين هاست، ايران در اين صورت شايد اينجا دو سه تا تاپيک زده بشه که همه از هاست ايران تعريف و تمجيد و مبالغه بکنند که هاست ايران چه مي کنه
البته اين پاراگراف آخر که عرض کردم جزء محالات هست و با اين رويه اي که بنده ديدم از هاست ايران که الان در پيش گرفته باش تا صبح دولتت بدمد

Aria
October 27th, 2009, 15:48
به هر حال هاست ايران مبلغ رو همين الساعه واريز کرد و خودش رو از اين معظلي که ايجاد کرده بود رها کرد
ولي خوب اين رو در نظر داشته بايد که حداقلش اينجا ده کاربر هم متقاعد بشه حالا يا مثبت يا منفي
اگه مثبت باشه
يک نفر به يک نفر ديگه مي گه بعد مي شن دو نفر بعد اون دو نفر به دو نفر ديگه مي شن چهار تا بعد مي شه 16 - 32 - 64 خلاصه مثل سرعت رم سرور بالا مي ره حالا در اين بين هاست ايران که به قول شما همون هاست ايران بوده ديگه آپولو که اينجا هوا نکرده ؟ هاست ايران توي اين بحثي که براي بنده ايجاد شده از قبل و الانش همون هاست ايران بوده که بگيم حالا به خاطر اين قضيه هاست ايران شده آخر سرور و هاستينگ در ايران
پس به اين نتيجه مي رسيم که اين تاپيک و اين بحث جنبه منفي پيدا مي کنه براي هاست ايران و خوب اون تصاعدي که عرض کردم به عدد خيلي زيادي مي رسه
البته اگه بحث هاست ايران در اين فروم به همين چند تا تاپيک بسط داده بشه و هاست ايران هم از فردا صبح منشور اخلاقي خودش رو بر اساس اين چند تاپيک ببنده و در معرض ديد همکاران قرار بده که خوب شايد به همين بهانه ممکنه گواهينامه ايزو هم بگيره و خوب فرجي بشه و يکي دو نفر هم برند و دو سه نفر جديد بيان و دري به تخته اي بخوره و دو سه تا کور شفا پيدا کنند و يه دفعه هاست ايران بشه بهترين هاست، ايران در اين صورت شايد اينجا دو سه تا تاپيک زده بشه که همه از هاست ايران تعريف و تمجيد و مبالغه بکنند که هاست ايران چه مي کنه
البته اين پاراگراف آخر که عرض کردم جزء محالات هست و با اين رويه اي که بنده ديدم از هاست ايران که الان در پيش گرفته باش تا صبح دولتت بدمد

سلام.

مبلغ پرداختی شما مسترد شد.

نظرات شما از نظر من و همکارانم و مجموعه هاست ایران، تنها صحبت هایی غیر حرفه ای و بی منطق است و ارزش تفکر ندارد.

به هر حال، شما می توانید نظرتان را برای خودتان و اطرافیانتان نگه داشته و حالا که 20 هزار تومان خود را دریافت کرده اید به فکر خرید یک هاست بر روی سرور های ایران، با Uptime 99.9% و با امکانات cPanel و پشتیبانی حرفه ای و 24 ساعته بگردید و فروشگاه پر درامد خود را فعال سازید.

در ضمن، با تشکر به دلیل گوشزد کردن املای منتطق. این مورد را از شما یاد گرفتم. :)

از مدیران خواهش می کنم تاپیک رو ببندند. :)

با تشکر.