PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد هاستینگ

bamahost
March 31st, 2012, 17:22
درود
دوستان میخوام سرور مجازی بگیرم و هاستینگ روش راه اندازی کنم البته میخوام بدونه واسطه و به طور مستقیم خرید کنم
شرکت های ارائه دهنده سرور مجازی و اختصاصی رو معرفی کنید لطفا و اینکه چه کشوری پینگ پایین تری داره؟

sebastian
March 31st, 2012, 17:36
اگه بخواید سرور مجازی تهیه کنید که بهتون پیشنهاد میکنم از یکی از هاستینگ های ایرانی تهیه کنید چون قیمت های سرور مجازی در دیتاسنتر ها خیلی هزنیش بیشتر برای شما تموم میشه

bamahost
March 31st, 2012, 17:57
اگه اینطوره یعنی سرویس دهنده های داخلی با ضرر میفروشن؟

it-net
March 31st, 2012, 18:00
خیر با ضرر نمی فروشن و چون بازار رقابتی شده به قیمت مایه یا کمی بالاتر به فروش میرسونن.

bamahost
March 31st, 2012, 18:16
خوب اونا خودشون از کجا خرید میکنن؟ سایت معرفی کنید برم سرور اختصاصی بگیرم خودم روش vps نصب کنم هم خودم استفاده کنم هم بفروشم
بهترین دیتا سنتر ها رو معرفی کنید.
اگر حدود قیمت رو هم میدونید لطفا بگید
تشکر.

milade
March 31st, 2012, 18:33
از کلیه دیتاسنتر های دنیا !

برخی مواقع مشکلاتی پیش میاد که برای یک ایپی و یا یک تراکنش و یا 2 ساعت داون تایم ابروشون میره !

شما برا استارت از مجازی شروع کنی بهتره .

در کل اگر همچنان اصرار داری یه سری برو توی بخش فروش سرور اختصاصی .

از 200 هزار تومن ماهیانه هست تا بره بالا !

it-net
March 31st, 2012, 18:43
خوب اونا خودشون از کجا خرید میکنن؟ سایت معرفی کنید برم سرور اختصاصی بگیرم خودم روش vps نصب کنم هم خودم استفاده کنم هم بفروشم
بهترین دیتا سنتر ها رو معرفی کنید.
اگر حدود قیمت رو هم میدونید لطفا بگید
تشکر.

در صورت نیاز می تونیم براتون آماده کنیم از دیتاسنتر هتزنر

bamahost
March 31st, 2012, 18:54
دوستان من میخوام مثل دامین که از ریسلر کلاب به صورت مستقیم نمایندگی داده میشه سرور رو هم مستقیم از دیتا سنتر ها بگیرم
البته فعلا شاید از داخل ایران بگیرم ولی برای چند ماه بعد از شروع کار نیاز میشه که راهمو جدا کنم و مستقل بشم
فکر کنم اونجوری به صرف تر هست برام

it-net
March 31st, 2012, 19:05
زیاد فرقی براتون نمی کنه که شاید مشکلاتتون زیادتر بشه.
مثلا خرید از داخل کشور فروشنده سود کمتری رویه سرور میکشه و اگر بخواین خودتون بخرین نهایتا 5 - 10 هزار تومان ارزونتر خواهد بود.
بعد از اون باید تمام قوانین دیتاسنتر رو به درستی اجرا کنید و در صورت ضروری سریع جوابگو باشید که نیاز به زبان انگلیسی خوب باید باشید.

bamahost
March 31st, 2012, 19:22
یعنی هاستینگ های معتبر هم از واسطه میگیرن؟
یعنی خودشون مستقیم نمیگیرن و از جایی دیگه گرفتن؟
فکر نکنم اینطور باشه

sebastian
April 1st, 2012, 00:08
یعنی هاستینگ های معتبر هم از واسطه میگیرن؟
یعنی خودشون مستقیم نمیگیرن و از جایی دیگه گرفتن؟
فکر نکنم اینطور باشه
ببینید دوست عزیز
اگه تا حالا با دیتاسنتر ها کار نکردید و روال کاری رو نمیدونید سعی نکنید با دیتاسنتر های خارجی کار کنید چون مشکلات معمولی بوجود میاد که اگه تجربه ی اونها رو نداشته باشید زمان زیادی میبره تا شما مشکلات رو حل کنید و پایداری سرویس خودتون رو به مشتری هاتون برگردونید
به همین جهت هستش که میگیم از شرکت های ایرانی تهیه کنید
و شرکت های معتبر ایرانی هم به صورت مستقیم با دیتاسنتر ها کار میکن و واسطه ای بین آنها برای خرید وجود ندارد

peymankazemi
April 1st, 2012, 11:10
با سلام سایت برای خرید سرور مجازی
با سی پنل

Managed VPS Hosting Packages | Managed VPS Experts | VPSLatch (http://www.vpslatch.net/vps.html)

bamahost
April 1st, 2012, 13:41
ممنون دوستان پس من برای شروع کار هاستینگ از شرکت های ایرانی یک سرور مجازی بگیرم فعلا کافیه

milade
April 1st, 2012, 13:51
اره

همین سایت افرهای رنگارنگی بهتون میده .

موفق باشید .