PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست vps تست

soheil0
March 31st, 2012, 00:03
سلام من یه vps دانلود و اپلود میخوام واسه تست 1 ساعته قیمت ها رو هم بگید و و کدام مناسب تره واسه دانلود و اپلود ؟

irlogo
March 31st, 2012, 00:08
info at webvillage dot ir

serverstar.ir
March 31st, 2012, 00:08
سلام من یه vps دانلود و اپلود میخوام واسه تست 1 ساعته قیمت ها رو هم بگید و و کدام مناسب تره واسه دانلود و اپلود ؟

با سلام
فکر میکنم کمتر کسی حاضر باشه تست بده چون خودم تجربه اینکار رو داشتم و سروری برای تست به کسی دادم ایشون هم لطف کردن تا میتونستن اسپم زدن البته منظورم این نیست که شما میخواید اینکارو کنید شما میتونید سرور خریداری کنید اکثر دوستان اگر مشتری راضی نبود پول رو برگشت میزنن
موفق باشید

soheil0
March 31st, 2012, 00:14
اقا اصلا اکانت تست ولش کن من یه سایت دانلود دارم و میخوام لینک مستقیم بده باید چیکار کنم میشه از vps لینک مستقیم داد ؟

serverstar.ir
March 31st, 2012, 00:17
اقا اصلا اکانت تست ولش کن من یه سایت دانلود دارم و میخوام لینک مستقیم بده باید چیکار کنم میشه از vps لینک مستقیم داد ؟
بله میشه ما این کار رو واسه خیلی از کاربرانمون انجام دادیم که لینک دانلود مستقیم و با سرعت خوب می خواست

soheil0
March 31st, 2012, 00:18
بله میشه ما این کار رو واسه خیلی از کاربرانمون انجام دادیم که لینک دانلود مستقیم و با سرعت خوب می خواست

پهنای باند و فضا و قیمتو میشه بهم بگی ؟

tizparvaz
March 31st, 2012, 00:30
تو قسمت درخواست سرویس تاپیک بزنید دوستان آفر میدن اینجا نمیشه آفر داد بخش آموزش هستش اینجا