PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتا سنتر - Caro.net

Nikan
January 8th, 2009, 13:57
سلام بر دوستان عزیز .
من همین امروز با فروم شما آشنا شدم و راستش از آنجایی که این تاپیک برام از همه جالب تر بود خواستم اولین پستم را در مورد دیتا سنتری که نماینده آن هستیم شروع کنم .

دیتا سنتر http://www.caro.net در کارولینای شمالی آمریکا قرار گرفته و در مجموع از نظر بزرگ بودن دیتا سنتر و تعداد سرور که در آن میزبانی می شوند نسبت به Theplanet و ... متوسط محسوب می شود ولی حسن Caro این هست که سخت افزار تمام سرورها را اصلی Dell استفاده می کند و Network خیلی خوبی هم دارد.

در مورد پشتیبانی هم به نظر من اگر بخواهم از 10 نمره به آنها امتیاز بدهم فکر می کنم نمره 9 عادلانه باشد بخصوص اگر شما سرور را به صورت Managed سفارش بدهید.

اگر سرورهای ارزان قیمت را می خواهید بررسی کنید : https://www.caro.net/closeouts.php

و در صورتی که سرور قدرتمند می خواهید : https://www.caro.net/dedicated.php

در صورتی که هرکدام از دوستان می خواهند تست کنند من می توانم به شما برای 48 ساعت سرور تست اضافه کنم .

برای دوستانی که بیشتر از یک سرور درخواست داشته باشند من می توانم قیمت خاص پیشنهاد کنم .

با تشکر

Vahid
January 9th, 2009, 01:38
با سلام خدمت دوست خوبمون
چه قدر دامینش مثل cari.net میمونه
با توجه به اینکه دیتا سنتر امریکایی هست در مورد تحریم اینا میشه یه توضیحی بدید؟

Created: 1995-11-06 Expires: 2015-11-05
خدا بده برکت چه دامین تازه کاری @-)

Nikan
January 9th, 2009, 03:18
سلام

ممنونم از جواب شما .

بله دامین Caro.net خیلی شبیه Cari.net هست ولی این دو سایت هیچ ارتباطی با هم ندارند . دیتا سنتر Cari در San Diego,California هست ولی Caro.net در کارولینای شمالی و در شارلوت هست. فکر می کنم Cari.net از نظر تعداد سرور خیلی کوچکتر از Caro باشه و تفاوت دیگه هم این هست که Caro.net از سرورهای اصلی Dell استفاده می کنه ولی Cari سرورها رو خودش جمع می کند.

در مورد تحریم هیچ کسی نمی تواند در آمریکا و کانادا و حتی شاید در اروپا تضمین کند که قطعا هیچ مشکلی نخواهد بود چون این مشکل فقط آمریکا نیست بلکه متاسفانه تمام دنیا کم کم دارن شامل می شوند ولی اصولا مشکل تحریم در آمریکا و آن هم ایالتهای خاص و در دیتا سنترهای بزرگ خیلی بیشتر سخت گیری می شود. در Caro.net در طی دو سال گذشته ما تنها مشکل تحریمی که مواجه شدیم مساله لایسنس cPanel بود برای 2 تا از سرورهای ما بود که خود Caro به ما پیشنهاد داد به صورت رایگان سرور را Restore می کنه و Plesk را نصب و هاست ها را منتقل می کند ( توجه داشته باشین که سرورهای ما بدون Managed سفارش داده شده بودند و قاعدتا Caro هیچ تعهدی در برابر ما نداشت ) ولی چون مشتری قبول نکرد آی پی های اصلی سرورها را که لایسنس cPanel را بر روی آن سفارش داده بودند را از سرورها حذف و لایسنس cPanel بر روی آی پی های دیگری گرفته شد و مشکل رفع شد .

امیدوارم این توضیح کامل باشد اگر باز هم سوالی بود خوشحال می شم بتوانم در خدمت باشم

با تشکر

Nikan
January 9th, 2009, 03:18
سلام

ممنونم از جواب شما .

بله دامین Caro.net خیلی شبیه Cari.net هست ولی این دو سایت هیچ ارتباطی با هم ندارند . دیتا سنتر Cari در San Diego,California هست ولی Caro.net در کارولینای شمالی و در شارلوت هست. فکر می کنم Cari.net از نظر تعداد سرور خیلی کوچکتر از Caro باشه و تفاوت دیگه هم این هست که Caro.net از سرورهای اصلی Dell استفاده می کنه ولی Cari سرورها رو خودش جمع می کند.

در مورد تحریم هیچ کسی نمی تواند در آمریکا و کانادا و حتی شاید در اروپا تضمین کند که قطعا هیچ مشکلی نخواهد بود چون این مشکل فقط آمریکا نیست بلکه متاسفانه تمام دنیا کم کم دارن شامل می شوند ولی اصولا مشکل تحریم در آمریکا و آن هم ایالتهای خاص و در دیتا سنترهای بزرگ خیلی بیشتر سخت گیری می شود. در Caro.net در طی دو سال گذشته ما تنها مشکل تحریمی که مواجه شدیم مساله لایسنس cPanel بود برای 2 تا از سرورهای ما بود که خود Caro به ما پیشنهاد داد به صورت رایگان سرور را Restore می کنه و Plesk را نصب و هاست ها را منتقل می کند ( توجه داشته باشین که سرورهای ما بدون Managed سفارش داده شده بودند و قاعدتا Caro هیچ تعهدی در برابر ما نداشت ) ولی چون مشتری قبول نکرد آی پی های اصلی سرورها را که لایسنس cPanel را بر روی آن سفارش داده بودند را از سرورها حذف و لایسنس cPanel بر روی آی پی های دیگری گرفته شد و مشکل رفع شد .

امیدوارم این توضیح کامل باشد اگر باز هم سوالی بود خوشحال می شم بتوانم در خدمت باشم

با تشکر

Nikan
January 11th, 2009, 11:03
من خوشحال می شوم اگر سایر دوستان سوالی داشته باشند

Nikan
January 13th, 2009, 19:56
سلام

به منظور راحتی و عدم نیاز به ارسال تیکت های پی در پی برای دیتا سنتر برای ریبوت سرور و ... یک پلن جداگانه برای دارندگان سرورهای اختصاصی در سایت Caro ایجاد شده تا کاربران بتوانند به سادگی سرور و یا سرورهای اختصاصی خود را ریبوت کنند و همین طور نمودارهای پهنای باند مصرفی خود را مشاهده نمایند .

با تشکر

Nikan
February 4th, 2009, 15:49
سلام

یکی از ویژگی هایی که من فراموش کردم در ابتدای این تاپیک توضیح بدهم امکان Dell Remote Access Controller - DRAC Remote KVM/IPاست .

البته این امکان در سایر دیتا سنتر ها هم وجود دارد ولی در Caro با قیمت ماهیانه 15 دلار قابل اضافه شدن به هر کدام از سرورها می باشد .

با تشکر

Nikan
February 9th, 2009, 23:52
سلام

از آنجایی که چند تا از دوستان از من در مورد Dell Remote Access Controller - DRAC Remote KVM/IP سوال پرسیدند . شاید مطالب زیر بتواند تا حدودی در این زمینه توضیح ارائه دهد.

ارتباط از راه دور از طریق KVM/IP

کارت رابط مدیریت ازراه دور Dell (Dell Remote Access Card – DRAC) امکان مدیریت مستقل را فراهم می سازد. این کارت دارای پردازشگر مجزا، حافظه، باتری، کارت اتصال به شبکه، و دسترسی به گذرگاه سیستم می باشد. از جمله قابلیتهای DRAC مدیریت قدرت، دسترسی مجازی رسانه ای، کنسول ازراه دور که همه از طریق مرورگر اینترنت قابل دسترسی می باشند. مدیر سرور کنترلی مشابه کنترل کامپیوتر شخصی روی سرور خواهد داشت.

کنسول از راه دور
این ویژگی DRAC به شما اجازه می دهد که از سیستم به بهترین شکل، بصورتی که واقعاً مقابل شماست، استفاده کنید؛ حتی می توانید از ابزار ورودی مثل کیبورد و ماوس برای ارسال فرمان استفاده کنید. تصاویر ویدئویی نیز قابل مشاهده و مدیریت می باشد (اما صدا از راه دور قابل کنترل نیست). قابلیت نمایش ویدئو از طریق افزونه Active X یا Java (بسته به مدل) امکان پذیر می باشد که از آن طریق پنجره ای برای نمایش ویدئو برای کامپیوتر مقصد به نمایش در خواهد آمد و ورودی کیبورد و ماوس را نیز پذیرا خواهد بود. این قابلیت تقریباً با راهکاری موجود برای ارتباط از راه دور دیگر مثل VNC یا RDP برابری می کند. درواقع، DRAC از پروتکل VNC استفاده می کند.

رسانه مجازی
DRAC امکان اتصال از راه دور disk image مشترک را فراهم می سازد، بشکلی که مانند دیسک سخت متصل به دستگاه عمل می کند. هنگامی که این قابلیت با کنسول از راه دور تلفیق شود شما قادر به نصب مجدد سیستم عامل نیز خواهید بود؛ چنین عملی بصورت معمول فقط از طریق دسترسی نزدیک و مستقیم به سرور میسر بود. رسانه مجازی از طریق مرورگر اینترنت و یا از طریق ابزار OpenManage که توسط Dell ارائه می شود، قابل دسترس می باشند.

با تشکر

Nikan
February 14th, 2009, 16:52
سلام

با توجه به علاقه دوستان به مشاهده فیلمی از دیتا سنتر و امکانات آن . من یکی از فیلم ها را برای شما در آدرس زیر قراردادم .

http://nikanhost.com/caro_video.html

با تشکر

Nikan
April 2nd, 2009, 14:19
سلام

بالاخره بعد از 1 ماه Rack ما در دیتا سنتر Caro راه اندازی شد. ما از 2 روز پیش شروع به انتقال بعضی از سرور ها کردیم . انشالله با تکمیل این Rack ما از این به بعد امکان ارائه سرورهای Caro با پهنای باند تعداد آی پی بیشتر را خواهیم داشت.

من طی چند روز آینده اولین فروش ویژه در Rack جدید را معرفی خواهم کرد.

با تشکر

Vahid
April 2nd, 2009, 20:11
یه سوال داشتم از خدمت شما
شما چه تعداد سروری رو از caro نمایندگی میکنید؟

Nikan
April 3rd, 2009, 10:58
سلام

در حال حاضر سرورهای ما در Caro بیشتر از 55 سرور می باشد و من امیدوارم که با شروع فروش ویژه جدید با امکاناتی که ما در RACK جدید داریم این تعداد به بیشتر از 70 تا برسد.

با تشکر

Nikan
April 9th, 2009, 11:05
سلام

من خیلی خوشحال هستم که اولین فروش ویژه در Rack جدید را در سایت Wenhostintalk.ir معرفی کنم. امروز انشالله فروش ويژه سرورهای Ex-860-Kenshfeild و همینطور Ex-1425-Xeon شروع می شود.

با تشکر

Nikan
May 6th, 2009, 18:05
سلام

مطابق پیگیری هایی که با دیتا سنتر Caro انجام شده است انشالله از این به بعد هزینه افزایش RAM برای سرورهای اختصاصی نیکان هاست به شدت کم می شود بر همین اساس فروش ویژه های آینده با RAM بالاتر از سایت Caro ارائه خواهد شد

P-CO
May 6th, 2009, 18:32
من سرور دومم پر شده!

زودتر لطفاً...

Nikan
May 7th, 2009, 09:08
من سرور دومم پر شده!

زودتر لطفاً...

سلام

شرمنده که این موضوع ram اینقدر طول کشید . بعد از 1 ماه ....

با تشکر

Nikan
August 28th, 2009, 12:47
سلام

شرمنده که من این تاپیک را مجدد را بروز می رسانم. علت این موضوع هم اعلام شروع سری جدید فروش ویژه سرورها می باشد و خوشحال می شوم که دوستان در صورتی که سوالی در مورد دیتا سنتر دارند در همین تاپیک مطرح کنند .

سری جدید فروش ویژه شامل 5 مدل سرور اختصاصی خواهد بود که همزمان با راه اندازی Rack دوم است.

با تشکر

IFACO.Net
August 28th, 2009, 14:11
سلام دوست بزرگوار جناب Nikan عزیز

لطفا به سوالات زیر جواب دقیق و کاملا شفافی بدید :

1- اگر ما سرور ها رو از شما خریداری کنیم برای درخواست ساپورت به چه کسی باید مراجعه کنیم ؟ آیا دیتاسنتر ما را یا شما که واسطه خرید هستید را مالک اصلی سرور میداند؟

2- درصد ریسک تحریم خود سرور در کارو چقدر هست؟

3- درصد ریسک تحریم سی پنل در کارو چقدر هست ؟ ( یعنی اینکه مثلا اگر شرکت سی پنل در مورد مالکیت سرور و استفاده کنندگان از سرور ، از دیتاسنتر سوال کند، آیا کارو هویت ما را پنهان می کند و به آنها گزارش ایرانی بودن ما را نمیدهد ؟)

4- سرور هایی که شما ارائه می کنید از چه نوعی هستند ؟ کیس یا راکمونت ؟ و با چه برندی ؟

با تشکر و احترام فراوان

IFACO.Net
August 28th, 2009, 18:31
Hi

We Await for Your Answer Too ...

Nikan
August 29th, 2009, 01:48
سلام

ممنون از سوالات شما در این تاپیک .

1 ) اصولا وظیفه پشتیبانی مرحله اول در مورد کلیه سرورها بر عهده ما است و ما تمامی درخواست ها را برای دیتا سنتر ارسال می کنیم و جواب انها را عینا برای شما ....
بر همین اساس کلیه سرورها در حساب کاربری ما در دیتا سنتر هستند. بخصوص در مورد سرورهای فروش ویژه که در Rack های ما قرار دارند و از امکانات بیشتری ( به طور مثال میزان پهنای باند پیشنهادی بیشتر و یا ... )نسبت به استاندارد Caro بر خوردار هستند.
در حالت عادی سرور های Caro به صورت مدیریت نشده هستند و Caro برای مدیریت سرورها و انجام امور نرم افزاری لیست قیمت دارد ( https://www.caro.net/managed.php ) البته خیلی از دوستان که از ما سرور می گیرند برای قسمت پشتیبانی Caro درخواست ارسال می کنند و آنها هم ممکن است پاسخ دهند ولی این وظیفه آنها نیست و بخصوص در مواردی که شامل مدیریت سرور و انجام امور نرم افزاری می شود از مشتری درخواست می شود که با ما تماس بگیرد چراکه برای انجام آن درخواست نیاز به تایید مالی وجود دارد تا پس از رفع اشکال فاکتور صادر شود .
ما برای تمامی مشتریان اکانتی در reseller.carohosting.com ایجاد می کنیم تا به صورت رایگان امکان Reboot و همینطور مشاهده میزان پهنای باند مصرفی وجود داشته باشد و نیاز به ارسال درخواست پشتیبانی برای دیتا سنتر تا حدی کم شود
در صورتی که دوستان بیشتر از 10 سرور و به صورت مدیریت شده سفارش دهند این امکان وجود دارد که به عنوان نماینده و همکار به دیتا سنتر معرفی شوند و بتوانند مستقیما موارد سرور های خودشان را پیگیری کنند .

2 ) همانطور که اعلام شده ما نماینده برتر Caro در منطقه هستیم ( https://www.caro.net/reseller.php ) البته آدرس و اطلاعات مالی ما ایران ثبت نشده چراکه اصلا امکان ارسال وجه از ایران وجود ندارد ولی کلیه افراد قسمت فروش و همینطور مدیران دیتا سنتر در جریان هستند که تعداد زیادی از مشتریان ما ایرانی هستند و از این نظر از دید دیتا سنتر اشکالی وجود ندارد. البته مثل تمامی موارد دیگر Abuse در صورتی که شکایتی از طرف فدرال و یا ایالت از یک سایت شما و یا سرور شما شود بایستی پاسخ دهید و به شما زمان داده می شود که اشکال را حل کنید. ( ما تا به امروز همچنین موضوعی نداشتیم )

3 ) در مورد موضوع تحریم cPanel هیچ تفاوتی بین دیتا سنتر ها وجود ندارد و درصد ریسک همه دیتا سنتر ها در آمریکا - کانادا و اروپا یکی است . در مورد اینکه آیا از دیتا سنتر به cPanel گزارشی داده می شود اصلا این طور نیست چراکه در صورتی که دیتا سنتر با موضوع cPanel مشکلی داشت مثل خیلی از دیتا سنتر های دیگر که به ایرانی ها cPanel نمی دهند از ما می خواست که تعیین کنیم کدام سرور برای ایرانی است و به آن مشتری cPanel نمی داد نه اینکه با قیمت تقریبا خوب cPanel را پیشنهاد بدهد.
در طی چند ماه قبل متاسفانه دو بار لایسنس های سی پنل ما دچار تحریم شد بعد از بررسی هایی که ما انجام دادیم دو عامل را باعث این اتفاقات پیدا کردیم 1 ) بی توجهی چند تا از مشتریان در ارتباط با مواردی مثل Hostname و .... 2 ) متاسفانه گویا چند تا از سرورهای مشتریان ما توسط همکاران ایرانی به سی پنل گزارش داده شده بودند.
لازم به توضیح است که آی پی سرور هایی که در Rack ما هستند کاملا توسط ما تعیین می شوند و Caro هیچ اطلاعی از اینکه هر آی پی مربوط به کدام سرور است ندارد.

4 ) یکی از مهمترین مزایای Caro این است که تمامی سرورها اصلی Dell هستند و اینکه در مشخصات هر سرور مدل کیس و همینطور اینکه rackmount و یا Tower است ذکر شده است. به غیر از مدل Cx-440-Pentium که ارزان ترین سرور و Tower است بقیه سرورها rackmount هستند.

من در همین تاپیک فیلمی از دیتا سنتر را هم قرارداده بودم که شما می توانید تا حدودی سرورها و همچنین از تجهیزات دیتا سنتر را مشاهده کنید.

با تشکر

Nikan
August 29th, 2009, 01:49
یه سوال داشتم از خدمت شما
شما چه تعداد سروری رو از caro نمایندگی میکنید؟

با شروع فروش ویژه جدید تعداد سرورهای ما در Caro به بیشتر از 100 سرور رسید

pardishosting
August 29th, 2009, 02:49
با شروع فروش ویژه جدید تعداد سرورهای ما در Caro به بیشتر از 100 سرور رسید

ببخشید ..
یه سوال برای بنده پیش اومد ، با توجه به جمله بالا و اینکه شما Rack اختصاصی دارید ، آیا شما مالک سرور ها هم هستید ؟

با تشکر:53:

parsbin
August 29th, 2009, 02:57
vps هم ارائه میدین؟
جدای از قیمتهای خودش که یکمی بالاست

Nikan
August 29th, 2009, 08:43
ببخشید ..
یه سوال برای بنده پیش اومد ، با توجه به جمله بالا و اینکه شما Rack اختصاصی دارید ، آیا شما مالک سرور ها هم هستید ؟

با تشکر:53:

سلام

خیر مالک سخت افزار سرورها Caro است

Nikan
September 22nd, 2009, 02:29
سلام

شرمنده که من مجدد این تاپیک را آپدیت می کنم ولی خوب شاید چون محلی برای بحث در مورد دیتا سنتر Caro است اینجا بهترین محل باشد.

با توجه به درخواست های دوستان برای ارائه سرور اختصاصی با پورت 1gbps . انشالله در طی چند روز آینده اولین فروش ویژه سرورهای اختصاصی با پورت 1000Mbps شروع خواهد شد. البته متاسفانه امکان ارائه سرورهای مورد نظر در Rack های ما وجود ندارد به همین دلیل میزان پهنای باند آن به صورت استاندارد Caro یعنی 2000 گیگ در ماه خواهد بود

با تشکر

tak407
September 22nd, 2009, 02:59
من پرسیدم گفت شما نماینده انحصاری در ایران و امارات نیستید , و گفت ما اصلا چیزی به نام exclusive agency (نماینده انحصاری) نداریم!
ریسلر داریم که شرایط هم در سایت موجوده و هر کسی میتونه ریسلر کارو بشه !
البته این انحصاری بودنو شما یه جای دیگه گفتی من گفتم تایپیکش خراب نشه و...

باتشکر

Nikan
September 22nd, 2009, 03:08
سلام

ممنون که در این تاپیک پاسخ دادید.

1 ) لطفا متن جوابی که برای شما ارسال کردن و یا اینکه متن Chat logs را بفرستید ممنون می شوم .
2 ) اگر شما جملات من را در همان تاپیکی که می فرمایید به دقت مطالعه کنید ( http://www.webhostingtalk.ir/showpost.php?p=32123&postcount=14 ) می بینید که جواب من این بوده است :

===============================

سلام

من همین الان این پست شما را دیدم و فکر می کنم که بهتر است در موردش توضیح بدهم .

اصولا Caro با ایران مشکلی ندارد کما اینکه همین الان یکی از دوستان غیر از ما نماینده Caro است و ما هم در جریان سفارشات و سرور ها و ... آنها هم هستیم ولی چون تعداد سرور آنها به نسبت تعداد مورد نیاز کمتر است لوگوی آنها در سایت نیست.

ولی علت اینکه نفر فروش Caro به شما اعلام کرده که به ایران سرور نمی فروشند شاید این بوده باشد که از 3 ماه پیش قرارداد جدید ما با Caro به سمت نماینده انحصاری برای ایران - امارات و ... نزدیک شده است البته اجرای فروش انحصاری در مورد وب خیلی سخت است و ما هم اصلا بدنبال اجرا به آن شکل نیستم . ولی شاید به همین دلیل بوده که نفر فروش Caro به شما به این صورت مطرح کرده که شما از طریق ما سرور را تهیه کنید .
اگر در مورد اینکه چطور ما کار می کنیم سوال دارید هم باید عرض کنم که کار ما بر مبنای صداقت - راستگویی و قبول مسئولیت ها و پاسخگو بودن در برابر مسئولیت ها بوده است تا جایی که در حال حاضر
قسمت فروش Caro ما را به عنوان یک بخش از تیم فروش می دانند .

شرمنده زیاد توضیح دادم . فقط آخرین جمله من این است که در مورد تحریم در Caro مشکلی نخواهید داشت.

با تشکر

=====================================

من از شما می خواهم مجدد متن جواب من را با دقت بیشتر بخوانید.

با تشکر

tak407
September 22nd, 2009, 04:31
ایمیل بود
خود شما هم میتونید بپرسید من کلا شما رو قبول دارم ولی دادن نمایندگی انحصاری در عصر وب2 و در یک منطقه جغرافیایی اون هم در رابطه با فروش یک کالای مجازی کاملا بعید و غیرعقلانی بود برای همین کنجکاو شدم.

موفق باشید

Nikan
September 22nd, 2009, 09:27
ایمیل بود
خود شما هم میتونید بپرسید من کلا شما رو قبول دارم ولی دادن نمایندگی انحصاری در عصر وب2 و در یک منطقه جغرافیایی اون هم در رابطه با فروش یک کالای مجازی کاملا بعید و غیرعقلانی بود برای همین کنجکاو شدم.

موفق باشید

سلام

ممنون از جواب شما. ولی ممنون می شوم که متن میل را برای من پیغام خصوصی کنید . من به نظر شما در مورد نحوه فروش و موضوع نمایندگی انحصاری احترام می گذارم ولی به هر حال همانطور که قبلا هم توضیح دادم ما داریم به این سمت حرکت می کنیم و انشالله تا چند وقت آینده بعضی موارد بعید را هم مشاهده خواهید کرد.

با تشکر