PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیغام گوگل در مورد عدم تبادل لینک

saeid1346
March 30th, 2012, 19:59
سلام بچه یه چند هفته پیش بود که ماجرای گوگل پاندا شروع شد بیین وب مسترا و بعضی از وبمسترا از پایین اومدن ورودی حرف میزدن حالا هم جدیدا بعضی از افراد یه شایعه ای رو پخش کردن که شاید راست باشه!!!!

لغو تبادل لینک 2 طرفه و فروش بک لینک تبلیغاتی (http://4downloads.ir/2012/03/%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9.php)

لینک بالا رو ببینید یکی از سایت به استناد پیغامی که گوگل براش فرستاده میگه گوگل گفته تبادل لینک ممنوعه و باید لینک های تبادل شده حذف بشه!

من نامه رو ترجمه کردم اما حرفی از حذف تبادل لینک نبود در مورد لینک های مصنوعی بود!!!

منظور گوگل از لینک های مصنوعی چیه ؟

حالا به نظر شما قضیه چیه ایا واقعا دیگه نباید تبادل لینک کرد ؟ واقعا چنین چیزی میشه ؟ چرا حالا که یک ماه و نیم یک ماه مونده به اپ بعدی پیج رنک ها چنین حرفی بیین وبمسترا!!!؟؟؟؟؟؟؟

و درضمن خواهشا اگر کسی میتونه دقیق این نامه رو ترجمه کنه ، ترجمه اش کنه تا ببینم قضیه چیه چون بعضی ها اگر چنین نامه ای براشون بیاد نخونده لینک ها رو حذف میکنن!!!!

راستی هنوز چنین چیزی برای من نیومده اگر بقیه وب مسترا براشون چنین چیزی اومده اعلام کنن متن نامه رو هم اینجا بزارن ممنون میشم

منتظر پاسخ های شما هستم با تشکر

saeid1346
March 31st, 2012, 22:26
دوستان اصلا براتون اهمیت نداره موضوع ؟ @-)