PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده و یک سوال دیگر

iWrite
March 30th, 2012, 05:08
سلام
ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر از موفقیت و شادکامی برای شما دوستان ، 2 تا سوال داشتم :

1.اخیرا سایتم رو به یک هاست جدید انتقال دادم و همه چیز اوکی ئه به جز یه مورد که نمیدونم علتش چیه.و اون مورد پیغام " خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده" هستش.وقتایی که تو پنل سایت هستم به صورت اتفاقی با یک رفرش ظاهر میشه .. و دوباره با رفرش بعدی غیب میشه ...
این مشکل رو چطوری باید حل کنم؟8-}

2.برای قراردادن لوگو در قسمت هیدر سایت دقیقا چه کدی رو باید وارد کنم و کجای هیدر؟ ( این کار رو قبلا انجام دادم ولی متاسفانه فراموش کردم - ببخشید که سوالم ابتدایی هستش.)

با تشکر:67:

هاست 97
March 30th, 2012, 08:25
برای انتقال باید فول بک آپ را ادمین سرور جدید ریستور کند که شما قبلا از سرور قبلی گرفته اید - با این کار خطاها کاهش میابد

قالب را پیوست کنید(فایل header)

iWrite
March 30th, 2012, 09:10
متاسفانه از سرور قبلی بک آپ نداشتم ( در واقع به شکل ناگهانی اطلاعاتم رو روی هاست قبلی از دست دادم ) و تنها یک بک آپ Sql از مطالب و کامنت های سایت در اختیارم بود و هست#-o

این هم فایل Header.php :

https://skydrive.live.com/redir.aspx?cid=104bd82dcb27cd22&resid=104BD82DCB27CD22!231&parid=104BD82DCB27CD22!152&authkey=!AKHnZeSqqkgXLVc

خیلی ممنون.

peymankazemi
March 31st, 2012, 16:06
با سلام به نظر من :

99 % این خطا موقعی اتفاق می یوفته که سرور تحت فشار باشه و یا دیتابیس سرور رو یه سرور دیگه باشه و قطع بشه !

" خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده"

iWrite
March 31st, 2012, 23:57
یعنی شما می فرمایید مشکل از هاسته؟

sazsaz
April 1st, 2012, 00:22
بعید می بینم از هاست باشه از قالب و افزونه های هست که اطلاعاتش در دیتابیس وجود دارد و خودشون وجود نداره
باید شما یک کار کنید با استفاده از جداول دیتابیس اطلاعات را بازسازی نمایید
برای راهنمایی بیشتر می توانید به انجمن راهنمای وردپرس فارسی (http://wp-help.ir/) تشریف ببرید

ZarinServer
April 1st, 2012, 00:51
حتما باید از پشتیبانی سرویس صحبت کنید

iWrite
April 1st, 2012, 08:44
بعید می بینم از هاست باشه از قالب و افزونه های هست که اطلاعاتش در دیتابیس وجود دارد و خودشون وجود نداره
باید شما یک کار کنید با استفاده از جداول دیتابیس اطلاعات را بازسازی نمایید
برای راهنمایی بیشتر می توانید به انجمن راهنمای وردپرس فارسی (http://wp-help.ir/) تشریف ببرید

مرسی بسیار هوشمندانه بود و احتمالا تشخیص شما درسته چون :

من یک بک آپ از دیتابیس رو روی سرور ریختم و الان ممکنه بخش هاییش وجود نداشته باشه ! :109:

من سر این انتقال سایت ، همه محتوای تصویری سایت رو از دست دادم ( به ناچار ) و فقط تونستم مطالب رو برگردونم ... افزونه ها هم از بین رفتند.ولی ممکنه اثری از افزونه ها در دیتابیس مونده باشه که دیگه وجود نداره!ولی حالا چطوری باید تک تکشون رو پیدا کنم و اثرشون رو از بین ببرم؟

حتما باید از پشتیبانی سرویس صحبت کنید

سرویس هاستم تقریبا شخصیه ... یعنی پشتیبانی چندانی نداره.

مرسی از شما 2 دوست عزیز و محترم.

AmirHosein
April 1st, 2012, 08:51
مرسی بسیار هوشمندانه بود و احتمالا تشخیص شما درسته چون :

من یک بک آپ از دیتابیس رو روی سرور ریختم و الان ممکنه بخش هاییش وجود نداشته باشه ! :109:

من سر این انتقال سایت ، همه محتوای تصویری سایت رو از دست دادم ( به ناچار ) و فقط تونستم مطالب رو برگردونم ... افزونه ها هم از بین رفتند.ولی ممکنه اثری از افزونه ها در دیتابیس مونده باشه که دیگه وجود نداره!ولی حالا چطوری باید تک تکشون رو پیدا کنم و اثرشون رو از بین ببرم؟

سرویس هاستم تقریبا شخصیه ... یعنی پشتیبانی چندانی نداره.

مرسی از شما 2 دوست عزیز و محترم.

اگر اثری از افزونه ها داخل دیتابیس باشه میتونید دیتابیس رو باز کنید و تیبل هارو مشاهده کنید از اسمشون میشه تشخیص داد.