PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترين ديتا سنتر هاي جهان كدامند؟

Parshosts
October 26th, 2009, 02:58
سلام دوستان
يه ليست از بهترين ديتا سنتر هاي جهان ميشه بديد ؟ و دليل قانع كننده بگيد.

parsbin
October 26th, 2009, 03:10
فکر میکنم سافت لایر و دپلانت باشن.
دلیلم هم حسن شهرتشون هستش!

Fazaha
October 26th, 2009, 03:18
LiquidWeb

ms1992
October 26th, 2009, 03:20
only Iweb canada

Fazaha
October 26th, 2009, 04:19
only iweb canada

با سلام،

می شه لطفا دلیل خود را بیان کنید؟

موفق باشید

Aria
October 26th, 2009, 07:41
سلام.

از نظر من، لیست درخواستی شما به شرح زیر است:

1. ThePlanet
کمترین مشکلات فنی و بهترین سطح سرویس در نوع خود در دنیای هاستینگ.
یکی از Stable ترین شرکت های دنیا که همیشه نو آور بوده و بیشترین هم و غم اش، به روز رسانی سیستم هایشان بوده و هست.

2. Rackspace
دارای کمترین شکایت ها و بیشترین نظرات مثبت، پس از شرکت ThePlanet و موفق ترین شرکت از نظر خدمات Managed Hosting در دنیا که تایید این صحبت، با یک سرچ گوگل به راحتی قابل یافت هست.

3. Softlayer
بهترین سطح سرویس به همراه Hardware های واقعاً به روز و کارشناسان قوی و حرفه ای در ضمینه هاستینگ و متخصص در ایجاد شبکه های Cluster و Cloud با جدید ترین روش های روز دنیا.

4. Wiredtree
نو آور ترین شرکت هاستینگ دنیا در شاخه سرورهای لینوکس که بیشترین درصد مشتریان راضی و خوشحال رو در ضمینه میزبانی سرورهای لینوکس داشته و تنها نقطه ضعفش رو میشه قیمت های بیش از حد بالاش دونیست.

شرکت های دیگری هم هستند که میشه ازشون نام برد ولی اینها بهترین های دنیا هستند و این نتیجه تحقیقات من در بازار جهانی هست.

با تشکر.

Sepahrad
October 26th, 2009, 08:02
جناب آریا عزیز خودتون از این چند دیتاسنتر کدومش رو بیشتر قبول دارید . که هم از نظر قیمت خوب باشه (معقول ) هم کیفیت عالی باشه :)

موفق باشید :53:

Aria
October 26th, 2009, 08:53
جناب آریا عزیز خودتون از این چند دیتاسنتر کدومش رو بیشتر قبول دارید . که هم از نظر قیمت خوب باشه (معقول ) هم کیفیت عالی باشه :)

سلام.

من خودم دقیقاً به ترتیب لیستی که دادم، این شرکت ها رو قبول دارم.

با همشونم کار کردم و دقیقاً برابر با چیزایی که نوشتن در موردشون هستند.

ولی الان دیگه همه ی اینها رو جمع کردم و در نهایت شده دیتاسنتر خودمون :71:

با تشکر.

LoveLife
October 26th, 2009, 10:49
1and1 هم بد نیست ! تو خود آمریکا خیلی خیلی معروفه ! مثلا سرویس میل اوباما از 1and 1 بوده

Sepahrad
October 26th, 2009, 16:00
1and1 هم بد نیست ! تو خود آمریکا خیلی خیلی معروفه ! مثلا سرویس میل اوباما از 1and 1 بوده

حالا انگار اوباما کی هست :d :)) @-) :106::-s:76::65:

آقای آریا عزیز , دیتاسنترتون گیر میده به فایل های روی سرور ؟ هوای مشتری رو داره یا نه ؟ از این گیر هاست ؟

LoveLife
October 26th, 2009, 16:38
اوباما رئیس جمهور کل دنیا حساب می شه !! کم کسی نیست ! چه بخواهیم چه نخواهیم قدرت مطلق دنیا هست ! چه اقتصادی ، چه نظامی ! ( بحث رو سیاسی نکنید !)
1and 1 اکثر شخصیت های معروف دنیا ازش استفاده می کنند ! تو فرانسه ، انگلیس و آمریکا بزرگترین هست ! قیمت هاش و کیفیتش هم خیلی خوبه ! واقعا خوبه!

Sepahrad
October 26th, 2009, 16:49
lovelife عزیز شوخی بود . کی خواست سیاسی کنه اصلا کی حاشو داره به خدا :)) :d

سایت این 1and1 رو میدی بی زحمت ؟

mostafaonline
October 26th, 2009, 16:54
http://order.1and1.com/xml/order/Home;jsessionid=9230F7BDFABCF59608909C906F78DAD8.T Cpfix140b?__reuse=1256559815351

Aria
October 26th, 2009, 16:59
حالا انگار اوباما کی هست :d :)) @-) :106::-s:76::65:

آقای آریا عزیز , دیتاسنترتون گیر میده به فایل های روی سرور ؟ هوای مشتری رو داره یا نه ؟ از این گیر هاست ؟

سلام.

خیر قربان، مشتریانی که از طرف من سرور خریداری می کنند، تحت نظارت خودمون هستند و شرکت آمریکا هیچ کاری به سرور هاشون نداره مگر اینکه شکایت دریافت بشه، که در اون صورت هم بیشن 24 تا 72 ساعت زمان به مدیر سرور داده میشه که به شکایت رسیدگی کنند.

در کل میشه گفت مشکلی نیست ;)

با تشکر.

Aria
October 26th, 2009, 17:02
اوباما رئیس جمهور کل دنیا حساب می شه !! کم کسی نیست ! چه بخواهیم چه نخواهیم قدرت مطلق دنیا هست ! چه اقتصادی ، چه نظامی ! ( بحث رو سیاسی نکنید !)
1and 1 اکثر شخصیت های معروف دنیا ازش استفاده می کنند ! تو فرانسه ، انگلیس و آمریکا بزرگترین هست ! قیمت هاش و کیفیتش هم خیلی خوبه ! واقعا خوبه!

شرکت 1and1 یکی از بهترین ها و بزرگترین های هاستینگ جهان هست و صحبت شما تایید میشه.

ولی در ضمینه سرور اختصاصی کمتر از 2 سال هست فعالیت می کنند و با توجه به بررسی های من و پرسش و جو از همکاران حرفه ای که از این شرکت سرور داشتند، قدرت سرورها زیاد بالا نیست (از لحاظ سخت افزار) و مشکل پشتیبانی هم هست که از لحاظ سرور اختصاصی خیلی ضعیف هست.

البته سطح کار این دوستان من بسیار بالا بود و تعداد 5 سرور از این شرکت داشتند که متاسفانه بعد از 4 ماه دیگه طاقت نیوردند و خسارت لغو قرارداد رو دادند و از اونجا رفتند به Leaseweb که الان حدود 1 سال میشه اونجا هستند.

با تشکر.

Sepahrad
October 26th, 2009, 19:45
ممنون آریا عزیز :)

آقا این سایت دیتاسنتر شما راه نیفتاد ؟ اگه راه افتاده بدید بی زحمت یه بررسی بشه .

LoveLife
October 26th, 2009, 19:54
شرکت 1and1 یکی از بهترین ها و بزرگترین های هاستینگ جهان هست و صحبت شما تایید میشه.

ولی در ضمینه سرور اختصاصی کمتر از 2 سال هست فعالیت می کنند و با توجه به بررسی های من و پرسش و جو از همکاران حرفه ای که از این شرکت سرور داشتند، قدرت سرورها زیاد بالا نیست (از لحاظ سخت افزار) و مشکل پشتیبانی هم هست که از لحاظ سرور اختصاصی خیلی ضعیف هست.

البته سطح کار این دوستان من بسیار بالا بود و تعداد 5 سرور از این شرکت داشتند که متاسفانه بعد از 4 ماه دیگه طاقت نیوردند و خسارت لغو قرارداد رو دادند و از اونجا رفتند به leaseweb که الان حدود 1 سال میشه اونجا هستند.

با تشکر.

نظر شما محترم ! ولی تا حالا مشکلی نبوده که انجام ندند ! یا تعلل کنند!
کیفیت ساپورت خوبی هم دارند !

Mozafary
October 26th, 2009, 22:15
شما هرگز نمیتونید شرکتی که رسیدن به ۱۰هزار سرور(iweb) رو به تازگی جشن گرفته با شرکتی که بیش از ۱۸میلیون وب سایت رو پشتیبانی میکنه(Theplanet) مقایسه کنید.
در حال حاضر ThePlanet حرف اول رو در ارایه سرویسهای هاستینگ میزنه، ۷دیتاسنتر در ایالات متحده و یکی ار اروپا
بعد از اون شرکتهایه دیگه مثل Softlayer یا سه دیتاسنتر و مشتریان کاملا راضی، Liquidweb هم با سه دیتاسنتر و پشتیبانی بی نظیر، LayeredTech و ServerBeach و RackSpace رو میتوان از قدرتهای دنیای هاستینگ دانست.
احساس میکنم یکی رو جا انداختم!

IFACO.Net
October 27th, 2009, 01:05
http://www.webhostingtalk.ir/showpost.php?p=39759&postcount=9

sebastian
June 17th, 2010, 05:10
شما هرگز نمیتونید شرکتی که رسیدن به ۱۰هزار سرور(iweb) رو به تازگی جشن گرفته با شرکتی که بیش از ۱۸میلیون وب سایت رو پشتیبانی میکنه(Theplanet) مقایسه کنید.
در حال حاضر ThePlanet حرف اول رو در ارایه سرویسهای هاستینگ میزنه، ۷دیتاسنتر در ایالات متحده و یکی ار اروپا
بعد از اون شرکتهایه دیگه مثل Softlayer یا سه دیتاسنتر و مشتریان کاملا راضی، Liquidweb هم با سه دیتاسنتر و پشتیبانی بی نظیر، LayeredTech و ServerBeach و RackSpace رو میتوان از قدرتهای دنیای هاستینگ دانست.
ما نباید نگاه کنیم که کدوم یک از این دیستاسنتر ها بیشترین تعداد سرور رو ارئه میدن باید به کیفیت کارشون و اینکه به کشور ما چه سرویس هایی رو میدن و چه پشتیبانی میکنن توجه کنیم

Arashdn
June 17th, 2010, 06:53

آی وب هم کیفیت خیلی خوبی داره و سرویس هاش عالیه
شما هم OVH رو یادت رفت و بلو اسکوار انگلیس (که eukhost هم از زیر مجموعه هاشه)

---------------------------
ولی نظر شخصی خود منو بخواهید xlhost ...

Mozafary
June 19th, 2010, 17:21
سلام
من هم در مورد کیفیت صحبت کردم، ولی این تاپیک در مورد رابطه دیتاسنترها و ایرانی‌ها نیست!

---------- Post added at 05:21 PM ---------- Previous post was at 05:19 PM ----------

سرویس iwebقابل فبول هست ولی عالی نیست. ovh هم معمولی هست. روال کاریشون با مواردی که من گفتم کاملا متفاوت هست.