PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مورد فوری بعد از انتقال هاست

adakisp
March 29th, 2012, 12:04
سلام.دوستان من نیوک رو از یه هاست به هاست دیگه انتقال دادم.البته از سرور ترنسفر کردم.نمیدونم چی شده که این ارور رو میده.ممنون میشم راهنماییم کنین.

Internal Server ErrorThe server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@xmusic1.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

mehrshad.ho
March 29th, 2012, 12:36
باید بدین فول بک آپ رو مدیر سرور جابجا کنه

RoobinaServer
March 29th, 2012, 12:44
فول بکاب منتقل کنید روی سرور و رستور کنید احتمالا مشکلتون حل میشه ترنسفر سیپنل رو انجام ندید

ASEHost
May 12th, 2012, 20:16
احتمالا Dns هارو به هاست جدید ست کردید ولی انتقال ندادید . فول بکاپ بگیرین و اطلاع بدین ریستور کنن. برای اینکه مشکلی برای فونت های سایتتون بعد از انتقال پیش نیاد از Table ها جداگانه بک آپ بگیرین و منتقل کنین.

dicaprio_4244
August 26th, 2012, 19:24
من قبلا" با سایتم این مشکل رو داشتم دلیلش هم انتقال فایل به هاست از طریق سرور مجازی بود!!! هاست رو که عوض کردم مشکل حل شد، ظاهرا" نباید فایل زیاد با سرعت بالا به هاست فرستاد...

AvalinHost
August 26th, 2012, 20:28
سلام.دوستان من نیوک رو از یه هاست به هاست دیگه انتقال دادم.البته از سرور ترنسفر کردم.نمیدونم چی شده که این ارور رو میده.ممنون میشم راهنماییم کنین.

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@xmusic1.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
فایل .htaccess رو یکبار rename کنید ببینید برطرف میشه یا نه اگه شد این فایل رو دوباره اپلود کنید و اگر نشد هم سطح دسترسی دایرکتوری هاتون رو بررسی کنید که پوشه 755 و فایل 644 باشه.

من قبلا" با سایتم این مشکل رو داشتم دلیلش هم انتقال فایل به هاست از طریق سرور مجازی بود!!! هاست رو که عوض کردم مشکل حل شد، ظاهرا" نباید فایل زیاد با سرعت بالا به هاست فرستاد...

چه ربطی با انتقال با سرعت بالا داره؟؟!!!

dicaprio_4244
August 26th, 2012, 23:24
بعضی هاستها به این موضوع حساسن وقتی فایل های زیاد رو رو هاست با سرعت بالا آپلود کنی، مخصوصا" فایل های داخل اینکلود نیوک، اونا رو اسپم تشخیص میده و اون رو میبنده