PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در مورد انتخاب شرکت هاستینگ!

sajjad50
March 29th, 2012, 01:35
سلام.
دوستان من میخواستم بدونم به نظر شما از کدام یکی از شرکت های زیر هاست بخرم ؟

1- هاست نت افراز- خرید هاست و ثبت دامنه با امکان خرید آنلاین هاست و دامنه (http://www.netafraz.com)

2- هاست وارز | هاست رایگان | سرورو اختصاصی | هاست | cPanel | هاست نامحدود | سرور مجازی| طراحی سایت | (http://pershost.com/)

ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه !

noob
March 29th, 2012, 01:37
شما از مشترياشون بپرسيد بهتره
اينجا جواب مطمئني نصيبتون نميشه

sajjad50
March 29th, 2012, 01:53
شما از مشترياشون بپرسيد بهتره
اينجا جواب مطمئني نصيبتون نميشه

دوست عزیز اینجا مگه انجمن وب هاستینگ نیست ؟
من فکر کنم این جا جای مناسبی برای این سوال باشد .

کسانی که با این دو شرکت آشنا هستند لطفا جواب را به من بگویند .
ممنون.

vahab00
March 29th, 2012, 02:09
پرسش و پاسخ در اين موارد اخيرا اينجا ممنوع شده كه كار كاملا درستي هم هست
چون با اينگونه پرسش ها ممكنه يه سري از دوستان و همكاران برند زير سوال

ممنون.
بهترين پاسخگو به شما مديران شركت ها و كاربرانشون هستند
از كاربرانشون بپرسيد
يا حق

delta
March 29th, 2012, 02:38

ممنون.

اینجا انجمن هاست فروشان ایران هست ..اگر کسی از این شرکتها غیر خوبی چیزی بگه یعنی به همکارش توهین کرده و دردسر و دعوا و بزن بزن و شکایت و... واسه همین دوستمون گفتند جواب درستی اینجا نمیگیرید چون کسی از همکارش اینجا بد نمیگه..الکی هم شده تعریف و تمجید میکنند!!

1eng.ir
March 29th, 2012, 02:50
چون کسی از همکارش اینجا بد نمیگه..الکی هم شده تعریف و تمجید میکنند!!
حتی من؟ :d

.................................................. ....................................

نت افراز از لحاظ آماری (تعداد سایت های میزبانی شده) یازدهمین سرویس دهنده برتر هاست اشتراکی ایران هست.
حدود 3300 دامین روی سرویس هاشون میزبانی میشه (com net info org)
سرویس دهنده دومی که لینک دادید اولین باریه که دیدم و نمیتونم نظری بدم.
انتخاب نت افزار (از بین این دو مورد ذکر شده) عاقلانه تره ...

delta
March 29th, 2012, 03:13
حتی من؟ :d

.................................................. ....................................

نت افراز از لحاظ آماری (تعداد سایت های میزبانی شده) یازدهمین سرویس دهنده برتر هاست اشتراکی ایران هست.
حدود 3300 دامین روی سرویس هاشون میزبانی میشه (com net info org)
سرویس دهنده دومی که لینک دادید اولین باریه که دیدم و نمیتونم نظری بدم.
انتخاب نت افزار (از بین این دو مورد ذکر شده) عاقلانه تره ...

شرمنده این محمد یادم رفته بود که استثنا هستند ایشون!! :d میشه یکبار نظر بدم خرابش نکنی.... :d ...

1eng.ir
March 29th, 2012, 03:19
طرف تاپیک زده بود که کمکش کنید، همتون ریختید رو سرش که خلاف قوانینه :d اگه اینجا تاپیک نزنه پس باید تو مجید آنلاین یا تی وی سنتر تاپیک بزنه؟
هر کی نظر خودشو میگه، این دیگه با خودشه که کدومو باور کنه کدومو باور نکنه. تحقیق کنه که کدومش راسته کدومش دروغ ...
ولی، از اینکه اینجا تاپیک زده اشتباهی نکرده.
غیر از اینه مگه؟

Woshka
March 29th, 2012, 03:47
داشتن دامنه ی هاست شده ی زیاد زیاد هم دلیل کیفیت نیست
در کل ممکنه 10 هاستینگ بگید و هر 10 هاستینگ کارشون تایید بشه

ولی اگر بدیم به 10 نفر تست کنند ممکنه هر نفرشون فقط یکیشون رو خوب بدونه

مثلا یک نفر اطلاعات زیادی در مورد ساختن سایت نداره و تنها یکی از هاستینگ ها براش اسکریپت نصب می کنه به صورت رایگان
یا هاستینگ دیگه ای این کار رو اصلا نمی کنه ولی به کاربران حرفه ای در مشکل اسکریپتشون که خودشون نوشتن کمک می کنه
یا مثلا یکی می خواد به بانک وصل شه و نمیتونه و تنها یکی از هاستینگ ها تو این زمینه کمکش می کنه
یا مثلا یک یوزر فقط دوست داره هاستینگ هرچند کارش رو راه نندازه ولی جتی توی روز های تعطیل 24 ساعته سریع پاسخگو باشه حتی اگر مشکلش حل نشه
یا مثلا یک یوزر حرفه ای هستش و سرعت لود شدن صفحه براش مهم هستش و هاستینگی رو انتخاب کنه که زیاد از یک سرور بدبخت کار نمیکشه و یوزر بیش از حد روش هاست نمی کنه
و خیلی نیاز های دیگه که هر هاستینگی ممکنه بخشیشو پوشش بده
اندک هستن که همه کمکی می کنند که هزینشون هم بالاتر هستش

در کل باید ببینید از یک هاستینگ چه انتظاراتی دارید
شاید می خواید یک سایت html ساده داشته باشید و نیاز نیست خیلی پول بدید
پس اول نیازهاتون رو لیست کنید و بگید من این نیاز ها رو دارم و این انتخاب ها
اونوقت بچه ها می تونن بهتر در ضمینه ی انتخاب هاستینگ کمکتون کنند

parsianweb
March 29th, 2012, 04:38
دوتاشون خوبن ولی نت افراز معتبر تره

Ashkankamangar.ir
March 29th, 2012, 06:17
http://www.webhostingstuff.com/country/Iran-Hosting.html

sajjad50
March 29th, 2012, 09:21
پس اول نیازهاتون رو لیست کنید و بگید من این نیاز ها رو دارم و این انتخاب ها
اونوقت بچه ها می تونن بهتر در ضمینه ی انتخاب هاستینگ کمکتون کنند

دوستان من میخوام یه سایت پر بازدید داشته باشم .
یه سایت دانلود رایگان نرم افزار ، بازی و ... (انشاالله)
من میخواهم سرعت لود سایت بالا باشد ، پهنای باندم الکی الکی تموم نشه ، قیمت ها مناسب باشند ، پشتیبانی خوب باشه و همینطور ادب و فرهنگ را در پشتیبانی رعایت کنند ، پایداریش بیشتر باشه ، پشتیبانی 24 ساعته داشته باشه و اینم بگم که در سرویس برنزی نت افزار ساب دامین ، و پارک دامین و تعداد دیتا بیس ها خیلی کم هستند ؛ ادان دامین ندارد ، سرویس دهنده وب Apache است ولی در عوض فضای زیاد و بیشتری نسبت به پرس هاست داره اما باز پهنای باند پرس هاست نا محدود هست ولی پهنای باند نت افزار 150 گیگ هست و من فقط برای اینکه نت افزار فضا زیاد میده تحریک به خریدنش شدم وگرنه قصد خرید از پرس هاست رو داشتم .
حالا به نظر شما کدامیک را برگزینم ؟

masoudgolchin
March 29th, 2012, 09:25
http://www.webhostingstuff.com/country/Iran-Hosting.html

الان این صفحه‌ای که شما دادی بر چه اساس هاستینگ‌ها داخلش لیست شدن ؟

mehrshad.ho
March 29th, 2012, 09:31
همان طور که همکاران توضیح دادند بهترین راه پرسش از کاربرانشان هست

IranHosting
March 29th, 2012, 10:01
الان این صفحه‌ای که شما دادی بر چه اساس هاستینگ‌ها داخلش لیست شدن ؟
http://ranking.webhostingstuff.com/

masoudgolchin
March 29th, 2012, 10:12
http://ranking.webhostingstuff.com/

فکر کنم من از آقای کمانگر سوال پرسیدم ! :-b
آقای کمانگر این لیست رو اکثر اوقات ارائه میدن چون سایت‌شون در رتبه سوم ، چهارم این لیست قرار داره !

فقط خواستم در جواب به خودشون بگم ، اگر این لیست بر اساس review مشتری‌ها رتبه‌بندی میشه ، هیچ اعتباری نداره ! چون امکان تقلب درش خیلی خیلی زیاد هست.
(البته در کیفیت خوب و آپتایم بالای سرویس‌های ایشون هیچ شکی نیست !)

sajjad50
March 29th, 2012, 10:27
آقای کمانگر این لیست رو اکثر اوقات ارائه میدن چون سایت‌شون در رتبه سوم ، چهارم این لیست قرار داره !

فقط خواستم در جواب به خودشون بگم ، اگر این لیست بر اساس review مشتری‌ها رتبه‌بندی میشه ، هیچ اعتباری نداره ! چون امکان تقلب درش خیلی خیلی زیاد هست.

دوستان از همتون خواهش میکنم اینجا دعوا نکنید ؛ من فقط یه سوال کردم حالا هم فقط یه جواب میخوام ! همین!

---------- Post added at 10:27 AM ---------- Previous post was at 10:26 AM ----------

همان طور که همکاران توضیح دادند بهترین راه پرسش از کاربرانشان هست

دوست عزیز شما خودتون سرویس دهنده هستید ؟

sarvar
March 29th, 2012, 10:31
دوستان من میخوام یه سایت پر بازدید داشته باشم .
یه سایت دانلود رایگان نرم افزار ، بازی و ... (انشاالله)
من میخواهم سرعت لود سایت بالا باشد ، پهنای باندم الکی الکی تموم نشه ، قیمت ها مناسب باشند ، پشتیبانی خوب باشه و همینطور ادب و فرهنگ را در پشتیبانی رعایت کنند ، پایداریش بیشتر باشه ، پشتیبانی 24 ساعته داشته باشه و اینم بگم که در سرویس برنزی نت افزار ساب دامین ، و پارک دامین و تعداد دیتا بیس ها خیلی کم هستند ؛ ادان دامین ندارد ، سرویس دهنده وب Apache است ولی در عوض فضای زیاد و بیشتری نسبت به پرس هاست داره اما باز پهنای باند پرس هاست نا محدود هست ولی پهنای باند نت افزار 150 گیگ هست و من فقط برای اینکه نت افزار فضا زیاد میده تحریک به خریدنش شدم وگرنه قصد خرید از پرس هاست رو داشتم .
حالا به نظر شما کدامیک را برگزینم ؟

دوست عزیز اول شما راه اندازی بفرمایید بعد اگه گرفت دنبال هاست خیلی خوب بگردید راه بسیار است

sajjad50
March 29th, 2012, 10:37
دوست عزیز اول شما راه اندازی بفرمایید بعد اگه گرفت دنبال هاست خیلی خوب بگردید راه بسیار است

منظورتون چیه ؟

pardishosting
March 29th, 2012, 10:50

تو کوتاه مدت شاید بشه اون جا تقلب کرد ، اما در بلند مدت نه ، چون بدجورش گندش در می اد ، متاسفانه خیلی ها اون جا تقلب می کنند (چه ایرانی و چه خارجی) ولی بعدش خیلی تابلو می شه ، اینو به عنوان کسی که چند سال اون جا رو تحت نظر دارم می گم .. برای همین این نظر شما یه جورایی رد می شه.

1eng.ir
March 29th, 2012, 11:04
برای چک کردن آپتایم خوبه، مخصوصاً تو دوره زمانی بالا. 2 3 سال ... (نه 30 روز جناب ...!)
ولی Review رو قبول ندارم، سلیقه ای هست و جا واسه تقلب وجود داره. + تنها بخش کوچیکی از نظرات کاربران سرویس دهنده ها درج میشه.

sajjad50
March 29th, 2012, 11:11
برای چک کردن آپتایم خوبه، مخصوصاً تو دوره زمانی بالا. 2 3 سال ... (نه 30 روز جناب ...!)
ولی Review رو قبول ندارم، سلیقه ای هست و جا واسه تقلب وجود داره. + تنها بخش کوچیکی از نظرات کاربران سرویس دهنده ها درج میشه.

دوستان اینجا برای مشخص کردن تقلب ها و... نیست .
من یه سوال کردم .
چرا الکی شلوغش میکنید؟

لطفا اگر جواب سوال اولی را میدانید پاسخ دهید .
ممنون.

IranHosting
March 29th, 2012, 11:17
عزیز بین ایندو نت افزار تایید شده تر هست
ولی هاست بهتر از اینها هم هست

delta
March 29th, 2012, 11:18
حالا شما دنبال چی هستی؟ هاست خوب میخوای این همه دوستان اینجا هستند.. مشخصات درخواستی هاستت رو بگو شاید با هزینه کمتر و با کیفیت بهت آفر بدیم...

sajjad50
March 29th, 2012, 11:50
حالا شما دنبال چی هستی؟ هاست خوب میخوای این همه دوستان اینجا هستند.. مشخصات درخواستی هاستت رو بگو شاید با هزینه کمتر و با کیفیت بهت آفر بدیم...

باشه .
ببینید من یه میزبانی وب یا همون هاست لینوکسی میخوام که پهنای باند نامحدود داشته باشه ، فضاش بین 3 تا 4 گیگ و یا اصلا 5 گیگ باشه ، سرعت و آپتایمش بالا باشه ، تعداد اکانت ایمیل و ftp و ساب دامین و پارک دامین و ادان دامین و دیگر امکانات نا محدود باشه .
برای سایت دانلود رایگان نرم افزار مناسب باشه ، انتقال بر روی سرورش کاملا صحیح و رایگان انجام بشه (انتقال کامل سایت و هاست و دامین) ، وارز باشه ، آنتی ویروس و آنتی شل داشته باشه ، آنتی دی داس داشته باشه ، خلاصه همه امکاناتش تکمیل و به روز باشه و جدید و خوب و مقاوم .
قیمتشم بین 25 تا 30 هزار تومان سالانه باشه !

اگر هاستینگی با این مشخصات پیدا شد منو بی خبر نذاره !
ممنون.

1eng.ir
March 29th, 2012, 12:01
همه ی این ها رو میخوای با سالی 25 تومن؟ یعنی 12 دلار؟
جدی که نگفتید؟

- پهنای باند نامحدود برای سرویس "دانلود سنتر" رو بی خیال شید. به واقعیت نزدیک شید تا خیالات
- امنیت و کیفیت، ارزان نیست!
- پشتیبانی خوب هزینه داره.
- فول وارز کیفیت خوبی نداره. میشه چین و ایران و روسیه و اینجور کشورها. دنبال لوکیشنی باشید که گیر کمتری نسبت به وارز دارن. هلند و آلمان و فرانسه و ...
- حتماً و حتماً سایتتون رو از سرور دانلودتون جدا در نظر بگیرید.
- گول تبلیغات خیالی رو نخورید.

پیشنهاداتی بود برای انتخاب بهتر شما :)

noob
March 29th, 2012, 12:40
دوست عزيز شما يه هاست 5گيگ واسه سايت دانلود ميخوايين؟
اون هم 25 تومن واسه 1سال؟؟
توي 1ماه اگه 100 نفر كل اطلاعات هاست شما رو دانلود كنن700-800گيگ بيشتر حجم دانلود مصرف ندارين اونوقت حجم دانلود نامحدود ميخوايين؟
بگردين دنبال كسايي كه توي ياهو تبليغات ميكنن البته عواقب عدم پشتيباني صحيح- د زدي_ده شد هاست-و ... به عهده خودتون

sajjad50
March 29th, 2012, 12:42
همه ی این ها رو میخوای با سالی 25 تومن؟ یعنی 12 دلار؟
جدی که نگفتید؟

- پهنای باند نامحدود برای سرویس "دانلود سنتر" رو بی خیال شید. به واقعیت نزدیک شید تا خیالات
- امنیت و کیفیت، ارزان نیست!
- پشتیبانی خوب هزینه داره.
- فول وارز کیفیت خوبی نداره. میشه چین و ایران و روسیه و اینجور کشورها. دنبال لوکیشنی باشید که گیر کمتری نسبت به وارز دارن. هلند و آلمان و فرانسه و ...
- حتماً و حتماً سایتتون رو از سرور دانلودتون جدا در نظر بگیرید.
- گول تبلیغات خیالی رو نخورید.

پیشنهاداتی بود برای انتخاب بهتر شما :)

دوست عزیز من در اول صحبتم گفتم سرویس میزبانی وب ؛ نگفتم که هاست دانلود میخوام.
!!!!!!!!!

لطفا یکم حواستونو بیشتر جمع کنید.
بازم ممنون برای کمک هاتون .

delta
March 29th, 2012, 12:48
مطمعن باشید 100% ارزونتر هم گیرتون میاد اما یک ماه نشده ساپسنتتون میکنند و به بهانه های واحی مجبورتون میکنند یا از هاست برید یا پول بیشتر بدید.. اینها به کنار خطر از دست دادن سایت و بک آپ هم هست.. حالا اگر میتونید ریسک کنید بگید بهتون ساالنه همین الان 20 گیگ هاست سی پنل بدم!!

noob
March 29th, 2012, 13:03
!!!!!!!!!

شما چند به چند مورد توجه كنيد:
سيستم عامل لينوكس ويروس نميگيره
اپتايم و سرعت بالا منيج و رسيدگي بالا ميخواد كه براي يك مدير هاستينگ هزينه بر هست
هاست با امكانات نامحدود بيشتر ويژگي هاي مورد نياز شما مثل ftp و ساب دامين نامحدود رو دارا هستن
زماني كه يه اطلاعات يه هاست داراي درخواست دانلود هست از ram و cpu سرور استفاده بيشتري ميكنن كه به مرور زمان با بالا رفتن تعداد درخواست به سرور فشار بيشتري مياره و موجب كندي سرعت لود هاست و ديگر اكانت هاي اون سرور ميشه
انتقال سالم با پشتيباني درست مديريت هاستينگ ميسر ميشه كه مربوط به هاستينگي هست كه قراره ميزبان شما باشه پس به هاستينگي كه بالفرض الان اطلاعات شما رو ميزباني ميكنه مرتبط نيست
در مورد هاست وارز دوستان توضيح خوبي دادن
به روز بودن هم كه نياز به پشتوانه مالي داره كه فكر نميكنم هاستينگي كه سرور داره و هزينه ميكنه بتونه با سالي 25 هزار تومن واسه 5گيگ هاست با مشخصات مورد نياز شما دوام چنداني داشته باشه
اگه ميخوايين خيالتون راحت باشه و سايتي رو راه اندازي كنيد كه جنبه اموزش و تفريح نداشته باشه با تحقيق صحيح تر و هزينه بيشتر اقدام كنيد
موفق باشيد

1eng.ir
March 29th, 2012, 13:05
!!!!!!!!!

بابت جسارتم معذرت میخوام :)
امیدوارم برای تاپیک انتقادیتون از سرویس 12 دلاری با پهنای باند نامحدود، بیشتر از یه هفته به طول بینجامه ...

موفق باشید.

vahab00
March 29th, 2012, 17:23
باز هم سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و همكاران عزيز و گرامي
مخاطب حرف هام استارتر عزيز هستند و اصلا هم قصد جسارت ندارم
اما اينكه تاپيك ميديد و ميگيد بين اين ها كدوم بهتر هستند علنا با انتخاب و تاييد كاربران از يك سرويس ، سرويس ديگر زير سوال ميره
شايد سرويس دهنده دوم خيلي از سرويس دهنده اول بهتر باشه اما چون سرويس دهنده دوم اول راهش هست و كاربران زيادي جهت حمايت نداره همه نظر ها به سوي او بد خواهد شد
از اين رو بيان شد كه مقايسته دو سرويس دهنده كار درستي نيست
بهترين قضاض كاربران آن سرويس دهنده مي باشند
اما باز هم بايد خودتون ببينيد چه چيزي مد نظرتون هست
براي يك نفر قيمت مهمه براي يكي كيفيت
پس شما بهتره نيازهاتون رو گرد آوري كنيد و با سرويس دهنده هاي مورد نظر خود صحبت كنيد ك آيا اين امكاناتي كه شما ميخواهيد رو بهتون ميدن يا خير
خوشبختانه اين روزها درخواست بازگشت وجه هم كه همه جا زده شده
قبل خريد با سرويس دهنده صحبت كنيد
البته بحث بازگشت وجه به قوانين سرويس دهنده مربوط ميشه
جهت تست پشتيباني هم با وقت گذاشتن و تماس تلفني و تيكت در ساعات مختلف روز ميتونيد تست كنيد
از كاربران هم حتما آمار بگيريد

اين نظر شخصي بنده بوده به عنوان كوچكترين عضو اين انجمن
من كوچيك همه هستم و اميدوارم حرفام كسي رو ناراحت نكنه
موفق و سربلند باشيد
يا حق

sajjad50
March 31st, 2012, 01:38
باز هم سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و همكاران عزيز و گرامي
مخاطب حرف هام استارتر عزيز هستند و اصلا هم قصد جسارت ندارم
اما اينكه تاپيك ميديد و ميگيد بين اين ها كدوم بهتر هستند علنا با انتخاب و تاييد كاربران از يك سرويس ، سرويس ديگر زير سوال ميره
شايد سرويس دهنده دوم خيلي از سرويس دهنده اول بهتر باشه اما چون سرويس دهنده دوم اول راهش هست و كاربران زيادي جهت حمايت نداره همه نظر ها به سوي او بد خواهد شد
از اين رو بيان شد كه مقايسته دو سرويس دهنده كار درستي نيست
بهترين قضاض كاربران آن سرويس دهنده مي باشند
اما باز هم بايد خودتون ببينيد چه چيزي مد نظرتون هست
براي يك نفر قيمت مهمه براي يكي كيفيت
پس شما بهتره نيازهاتون رو گرد آوري كنيد و با سرويس دهنده هاي مورد نظر خود صحبت كنيد ك آيا اين امكاناتي كه شما ميخواهيد رو بهتون ميدن يا خير
خوشبختانه اين روزها درخواست بازگشت وجه هم كه همه جا زده شده
قبل خريد با سرويس دهنده صحبت كنيد
البته بحث بازگشت وجه به قوانين سرويس دهنده مربوط ميشه
جهت تست پشتيباني هم با وقت گذاشتن و تماس تلفني و تيكت در ساعات مختلف روز ميتونيد تست كنيد
از كاربران هم حتما آمار بگيريد

اين نظر شخصي بنده بوده به عنوان كوچكترين عضو اين انجمن
من كوچيك همه هستم و اميدوارم حرفام كسي رو ناراحت نكنه
موفق و سربلند باشيد
يا حق

ممنون از تمام دوستانی که به من راهنمایی کردند !
خوشبختانه مشکلم توسط همه دوستان که به سوال من پاسخ دادند حل شد .

از همه ممنون و سپاس گذارم .
ممنون .

یا حق .

KamranOnline
April 2nd, 2012, 12:10
میتونید از سرویس های ما استفاده نمایید

www.ehost.ir

Ashkankamangar.ir
April 2nd, 2012, 12:18
در بخش آموزشی آفر نمیدن قابل توجه اون دوستان که خودشون میدونند
عزیز الان نصف ایران هاست فروشی زدن
شما باید به قدمت و سابقه و رضایت مشتریهاشون پی ببرید
نه اینکه تاپیک بزنید

kamkar
April 2nd, 2012, 12:54
معمولا خیلی ها دوست دارند لقمه رو جویده بزارن تو دهنشون و اسم یک هاستینگ رو بهش بگند. البته معمولا همین مشکل بین کاربران عادی که میخوان از فقط یک میزبان برای سایت خودشون داشته باشند هست، نه سایت های بزرگ یا نماینده ها یا فروشنده ها
دوستان هم اشاره کردند که نمیشه اسم یک هاستینگ خاص رو گفت و چه اینجا و چه جای دیگه از این کار نتیجه ای حاصل نمیشه... چون نیازها و سطح توقعات متفاوتی بین تمام مردم وجود داره.
بعضی هم با پیام خصوصی به یک نفر اسم هاستینگ رو میپرسن یا میگن این خوبه یا این خوبتره؟! اونجا هم خیلی راحت "ذهنیت" کاربر خراب میشه.

من یک بار این رو برای یک کاربر که شدیدا در این موضوعات تازه کار بود فرستادم، اینجا هم میزارم:

تو همین سایت، بخش فروش هاست اشتراکی رو ببینید، اما این موارد رو در نظر بگیرید:
1- کسی که میفروشه آتیش نزده باشه به مالش!! یعنی یه پلن خفن رو خیلی ارزون بده! (چند وقت پیش یکی اومده بود رایگان میداد، تا چند نفر بهش گیر دادن جلوی همه فحش رو کشید بهشون!!!)

2- اسم صاحبش یا شرکتش رو توی گوگل و این سایت سرچ کنید، اگر خیلی ازش بد گفته بودند یعنی یه ریگی تو کفشش هست، اگه یه کم بد گفته بودن، یعنی هرچه بادا باد! میتونید حتی یه سرویس کوچیک بگیرید تست کنید. (بهشون نگید برای تسته!!)

3- سعی کنید قبل از خرید ازشون مشاوره بگیرید، چند حالته: یا جواب درست نمیدن یا بد جواب میدن، یا اطلاعات درستی ندارن و مزخرف میگن، یا میخوان به هر قیمتی مشتری جذب کنند، کلی وعده و وعید میدن، هر چی بگید میگن میشه، آخرش بد جور دعواتون میشه چون امکاناتی که گفتن نمیتونن بدن!!!

4- اگر خیلی خوب گفته بودند حتما بخرید یا یه تست بزنید، ارزش داره، اما دقت کنید کسایی که خوب گفتند کی هستند و در چه سایتی، مثلا سایت های کامپیوتری مثل اینجا، پرشین تولز، پی سی تولز و...
اگر هم یه عده اومده بودن که کلا یه پست داده بودن، در همون لحظه ی افتتاح سایت اون بابا یا شرکت عضو شدند یعنی الکیه همش، به دوستاش گفته بیان تعریف کنند!!

5- ممکنه بگن هاست نامحدود میدن، گفتنش ایراد نداره، مثلا 5 تا شرکت بزرگ در سراسر جهان هاست نامحدود میدن، اما اونا کجا و اینا کجا؟
ما چیزی به اسم نامحدود نداریم، هرچه قدر هم فضای ناحدود بدن، اصلا 5000000000 پتا بایت، بالاخره یه جا تموم میشه، ظرفیت داره...
قوانین اونها رو حتما و حتما مطالعه کنید و احتمالا تصوری که از هاست نامحدود دارید عوض میشه، تا ببینند هاردشون داره پر میشه و زیاد تر پولی که دادید آش میخورید پرتتون میکنند بیرون!

6- هر کس از کسی دیگه، هر کسی، سایتی، گروهی، شخصی، شرکتی، بد گفت (و از خودش تعریف کرد) یعنی اصلا اخلاق نداره، بویی هم از جوانمردی نبرده، روزی ممکنه یکی از همین بلاها سر شما بیاره...

7- دنبال هاست وارز و غیر قانونی و سرور برای اسپم نرید. چون هر اونها از هر نظر غیر قانونیه، مجبور هم میشن سرور های درب و داغون در یک جایی بگیرن که اون کشور و قوانینش بهشون گیر نده، زیاد هستند، اما احتمال این که کیفیت پایینی داشته باشند بالا است. به هر حال آدم برای وقت و اطلاعاتش ارزش قائله دیگه؟ نه؟

9- باز هم سرچ کنید :d اگر یه نفر خیلی حاشیه داشت و هی اومده بودن در محیط عمومی مثل اینجا شکایتشو کرده بودند (حتی اگر حق با اون باشه) نشون میده شاید شما هم به مشکل بخورید. مثلا یک نفر خیلی حرفه ای هست، شما یه سوال ناشیانه بپرسید جوش بیاره و.......

masterphp
April 9th, 2012, 20:57
باید ببینی کدوم پشتیبانی بهتری میده و سرویسای کدوم قویتره
هاستینگ های دیگه هم سر بزن

amirarsalan
April 18th, 2012, 10:48
786
باسلام
1- آیا از شرکتهای ایرانی که سرورشان در ایران است هاست خریداری کنم؟
2- کدام شرکتهای ایرانی میزبان وب هاست خوب هستند و شما از آن رضایتمند هستید؟

باتشکر

H.G.N
April 18th, 2012, 11:27
786
باسلام
1- آیا از شرکتهای ایرانی که سرورشان در ایران است هاست خریداری کنم؟
2- کدام شرکتهای ایرانی میزبان وب هاست خوب هستند و شما از آن رضایتمند هستید؟

باتشکر

با سلام

پاسخ سوال 1 : هاست داخل کشور مزایایی مانند ( بالا رفتن سرعت لود سایتها , امنیت اطلاعات و .... ) و معایبی چون پهنای باند بسیار گران را در پی دارد و اگر مصرف سایتهای شما بالاست قطعا هزینه سنگینی رو باید برای پهنای باند پرداخت کنید اما در دیتاسنترهای خارج کشور پهنای باند مفت هستش نسبت به کشور ما .

پاسخ سوال 2 : مشتریان و کاربران ممکن است هر کدام از عملکرد یکی از دپارتمانهای شرکت هاستینگ رضایت داشته باشند ( مانند جواب دادن سریع به تیکت ها ) و کیفیت داشتن سرویس ها و تحویل سریع سرویس ها و .... اما اگر هزینه کنید قطعه همه موارد بالا را در یک شرکت میتونید بدست بیارید .

موفق و پیروز باشید

amirarsalan
April 18th, 2012, 14:25
1- لطفا لیستی از شرکتهایی که سرورشان در ایران است، قرار دهید؟
2- لیست شرکتهایی که در ایران ثبت شده اند از کجا می توان استعلام کرد؟
3- اگر کسی چنین لیستی را دارد لطفا قرار دهد؟
4- چرا شماره ثبت بعضی از شرکتها را در سایت روزنامه رسمی (http://www.gazette.ir) جستجو می کنیم چیزی نمایش نمی دهد؟ آیا باید در جای دیگر استعلام گرفت؟ کجا؟

باتشکر

Ramin
April 18th, 2012, 15:29
نت افزار پیشنهاد می شود . بنده از مشتریان چند ساله این شرکت هستم . اگر نیاز به اطلاعات تکمیلی داشتید سوال کنید تا پاشخ دهم !

javadi_31456
April 18th, 2012, 16:54
هر دو مورد تایید هستند

amirarsalan
April 18th, 2012, 21:15
بترتیب اولویت سوال می پرسم.
از کدام سازمان یا ارگان می شود شرکتهای ارائه دهنده میزبان وب در ایران که ثبت شده باشند را استعلام کرد و لیستی از شرکت ها را بدست آورد؟

Ramin
April 18th, 2012, 21:26
بترتیب اولویت سوال می پرسم.
از کدام سازمان یا ارگان می شود شرکتهای ارائه دهنده میزبان وب در ایران که ثبت شده باشند را استعلام کرد و لیستی از شرکت ها را بدست آورد؟

اینجا ایران است ... !

amirarsalan
April 19th, 2012, 10:48
یعنی چی؟
آیا منظورتان این است که این شرکتهایی که شماره ثبت داده اند از خودشان یکسری عدد در آورده اند و این شماره ثبت در هیچ کجا ثبت نشده است؟

Ashkankamangar.ir
April 19th, 2012, 10:51
والا برای ثبت شرکت باید مجوز ارشاد گرفت و میتونید شمار ههای ثبت رو داخل سایت های مربوطه بررسی کنید
در ضمن دوست عزیز درسته اینجا ایرانه ولی کسی نمیتونه به همین راحتی بگه شرکتیم و شماره ثبت بده در ضمن ثبت شرکت همچین سخت هم نیستا
ما با کلا 3 ماه وقت و 100 تومن هزینه ثبت کردیم
این سه ماه هم همش الکی بود و فقط مارو بین اتاقا پاس کاری کردند
دلیل اینکه کمتر افراد شرکت ثبت میکنن
اول اینکه برخی ریسلر هستند و ثبت شرکت براشون ارزش نداره
برخی از دوستان هنوز دانشجو یا تی دبیرستانی هستند و چون به سن قانونی نرسیدند و یا سربازی نرفتند نمیتونن شرکت ثبت کنند
و برخی از دوستان هم از ترس مالیات این کارو نمیکنند

shahram51
April 24th, 2012, 17:02
با سلام

ثبت شرکت واقعی یا واهی آنچنان تضمین کننده کیفیت سرور نیست ... به شخصه سرویسهایی از اشخاص گرفته ام بسیار بهتر از شرکتها بوده است ( نه فقط هاستینگ ، ... ) برخی شرکتها نیز فقط اسم شرکت را دارند و یک نفر هستند ، البته این قانون همیشگی نیست ، مثلا ما از پارس دیتا سرویس داشتیم و ناراضی بودیم رفتیم روی رادکام ، اما هزاران نفر از پارس دیتا راضی هستند ، از پشتیبانی و بی ادبی شرکت فراکارانت به ستوه آمدیم که البته عنصر خود سر را اخراج کردند

مسئله دیگر نیز این است که معمولا به خاطر تحریم اکثر اشخاص و شرکتها از یک سری سرورهای خاص استفاده می کنند ، پس کیفیت تقریبا یکسان می شود و فقط می ماند وضعیت پشتیبانی

پس بهترین راه حل جستجو است و بررسی شرکتها و ارائه دهنده های خدمات و بررسی فیدبک کاربران ...

hostarzan
April 25th, 2012, 21:53
با سلام سایت هاست ارزان یکی از بهترین سیستم های هاست دهی با قیمتی مناسب هست میتونین قیمتاش رو ببینین من 1گیگ هاست همه جا پرسیدم کمتر از 25تومان سالیانه گیرم نیومد اما هاست ارزان 1گیگ میده 22تومان اگه تو یاهو ادش کنین کمتر هم براتون حساب میکنه هاستینگش حرفه ایه
cpanel
پهنای باند نامحدود
و همه امکانات دیگشو به نامحدود میده
هاست ارزان - صفحه اصلی پورتال (http://www.hostarzan.com)

amirkish25
May 22nd, 2012, 14:43
از این سایت اکانت تست بگیرید به من دوساعته اکانت تست دادن ولی آشنایی با سیپانل نداشتم شما بگیرید امتتحان کنید اگر خوب بود همینجا اطلاع رسانی کنید
فضا نامحدود و دامنه رایگان آی آر میده سالی 15000 تومان
به قول خودشون رم سرور 65 گیگابایته

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:42 PM ----------

منظورم این سایت است
Hostforiran.ir

دوستان وب
May 22nd, 2012, 15:45
از این سایت اکانت تست بگیرید به من دوساعته اکانت تست دادن ولی آشنایی با سیپانل نداشتم شما بگیرید امتتحان کنید اگر خوب بود همینجا اطلاع رسانی کنید
فضا نامحدود و دامنه رایگان آی آر میده سالی 15000 تومان
به قول خودشون رم سرور 65 گیگابایته

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:42 PM ----------

منظورم این سایت است
Hostforiran.ir
هاست نامحدود سالانه 15 تومان =))

amirkish25
May 22nd, 2012, 17:09
بله هاست نامحدود میده / من فقط اکانت تست را امتحان کردم/هنوز اکانتو خریداری نکردم/

nima50
March 22nd, 2013, 22:26
سلام
این سایت هم هاستینگ میده اما من از سرویس معمولیش استفاده میکنم الان 2ساله ازش سرویس دارم تا الان که خوب بوده

پربازدید هم داره ولی استفاده نکردم

این هم ادرش HOSTFORIRAN.IR

هاست ایرانیان, پارسیان وب هاستینگ, هاست لینوکس, هاست ویندوز,دامنه ,SSL گواهینامه ,دامین, سروراختصاصی, میزبانی هاست,هاستینگ (http://www.hostforiran.ir)

arash ap
April 10th, 2013, 10:59
من خودم قبلا با جند جا کار کردم ولی الان چند سالی هست که با شرکت آذران وب کار میکنم.و همه جوره راضیم.هم از نحوه برخوردشون هم پشتیبانی هم قسمت فروش که پیگیری های مستمر میکنه برای اینکه حتی 1 روزم از موعد قرارداد نگذره تا با مشکل قطعی روبرو نشیم.:53: