PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدبختی به نام من! ( اینجانب )

talebi1372
March 28th, 2012, 22:39
سلام
خیلی خوشحال میشم یک شرحی از زندگی خودمو بگم !
(مطالب زیر اصلا به عنوان اعتراض به قوانین انجمن و اینا و اعتراض به مدیران عزیز و زحمت کش نیست چون این عزیزان مقصر نیستند و هر چی هست زیر سره این شانسه در ضمن انجمن مدیر داره و مدیران در وضع قوانین مختارند )
تقریبا یک جوریه که من دست رو هر کاری بزارم اون کار نابود میشه ! مثل اینکه سرش بمب اتم انداختن ! شوخی نمیکنتم . کلا آدم بسیار خوش شانسی هستم !!!!!!
خیلی به شانس معتقد نیستم و هر وقت صحبت از شانس میشه من با یقین قلبی میگم شانس یک چیزه از من درآوردیه ولی هر دفعه این شانس یک جوری خودشو به من نشون میده و می خواد بگه که نه اشتباه میکنی من اینجا هستم اومدم روزگارتو سیاه کنم.
خوب بگذریم . بعد از یک مدت طولانی کار تو انجمن تازه امروز صبح 100 پسته شدم :105:
پست 101 ام رو هم یک افر تو بخش درخواست دادم که میتونید اینجا ببینید. (حتما ببینید )
http://www.webhostingtalk.ir/f12/44441/index2.html#post407566
بله دیگه . بالاخره به من هم اجازه فروش و معرفی محصول داده شد . چقدر خوشحال شدم امروز من !
من با دیتا سنتر های وارز کار کردم ( تقریبا 2سال ) و معمولا دوستان یاهو هم منو به عنوان فروشنده وارز میشناسن . ( فول وارز )
از چین و روسیه و بعضی دیتا سنتر های اروپایی که مقر شرکتشون تو امریکای جنوبی باشه و پاناما سرور داشتم .
خدا رو شکر یک 2 تومنی هم از کسی ندز.دیدم تو این مدت . هیچی هم از این راه گیرم نیومده و نون خور بابام هستم.
ولی امروز باز هم این شانس من گل کرد ! بهار شد . خربزه با خیار شد ( ببخشید اومد ) . به هر حال . همین یک ساعت پیش تاپیک زیر رو دیدم و داشتم اشک شوق میریختم !
http://www.webhostingtalk.ir/f11/44525/
دوستانی که وارز کار میکنید . منو ببخشید . اگه چیزی هم شده به خاطر شانسه منه . زیاد برام پیش اومده . باز هم معذرت میخوام . درصورتی که خواستید دلار ارزون بشه میتونید یکم ریال بهم بدید تا دلار بخرم سر 12 ساعت قیمت دلار 900 تومن میشه .
میتونید امتحان کنید.
دوستانی که میگید خوب وارز کار نکن بیا تو کار معمولی ( مطمئن هستید از گفته خودتون ؟ فردا من شروع کنم ایران کلا تحریم میشه همتون از نون خوردن میافتید )
شاید بگید بیچاره قاطی کرده !!
نه عزیزم تاپیک های بالا نشانگر همه چی هستن .
بازم خواستید از شانس زیبام براتون خاطره میگم . اونقدر خاطره دارم !
اصلا یک تاپیک میزنم فردا تو بخش متفرقه از تمام بلاهایی که سرم اومده براتون میگم .
شاد باشید.
خوشحال میشم نظرات زیباتون رو بشنوم . اگه با کلمات زیبا هم مورد عنایت قرار دادید مشکلی نیست عادت کردیم.