PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پشتیبان دری دیتالایف انجین

Arzu-TV
October 25th, 2009, 21:40
سلام به همه دوستان
من یکی از شهروندان افغانستان هستم که طراحی وب و html,php,css رو تو ایران عزیز خوندم و کاملاً بلدم
چون افغانستان هیچ سیستم مدیریت محتوای نداره ما قصد کردیم که سیستم دیتالایف رو به دری ترجمه کنیم و پشتیبانی اولین سیستم مدیریت محتوا رو تو افغانستان تهداب گذاری کنیم و همچنین تو افغانستان اینترنت رایگانه به همین دلیل خیلی افغان ها به طراحی وب علاقه دارند اما چون سیستم مدیریت محتوای دری تو افغانستان وجود نداره نمیتونند تو این قسمت پیشرفت کنند به همین دلیل به نظر من ترجمه نمودن یک سیستم به دری تو افغانستان بازار خوبی داره و من میخوام سیستم دیتالایف رو به دری ترجمه کنم اما چون هاست و دومین ندارم اومدم تا کسی پیدا بشه اسپانسر ما بشه و حتماً قول میدم هر هاستینگ که پشتیبان ما بشه خیلی مشتری پیدا میکنه چون تو افغانستان هاستینگ کمه
امیدوارم من رو دست خالی برنگردونید

nimap
October 25th, 2009, 21:44
با ای دی من تماس بگیرید

1eng.ir
October 25th, 2009, 21:46
برای شروع میتونم یه هاست 2 گیگی بهتون بدم، اگه در آینده نیاز شد وی پی اس هم میدم
دامین رو خودتون ثبت کنین بهتره تا مثل قضیه دیتالایف سی ام اس پیش نیاد :)

دامینو انتخاب کردین ؟

توضیحات بیشتری که میدونی مورد نیازه رو بفرمایین ...

kashaneh
October 25th, 2009, 21:53
سلام
فکر نمیکنم دری و فارسی تفاوت زیادی داشته باشه
ایرانی ها هم که در پشتیبانی سیستم های مدیریت محتوا (فارسی) فعالیت می کنند سیستم رو به نام فارسی زبانان ترجمه میکنند.
-------------------
به هر حال من دوست دارم کمکتون کنم و کاری از دستم بر بیاد انجام میدم
اطلاعات تماس در پیغام خصوصی شما ارسال کردم - چک کنید

bijans
October 26th, 2009, 01:23
دوست عزیز من در خدمت هستم. خوشحال می شویم اسپانسر شما بشویم. برایم پیغام خصوصی بگذارید.

iMIZBAN
October 26th, 2009, 15:58
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
من معمولا شب ها بین ساعت های 9 تا 11 آنلاین هستم .
می تونید با این آی دی تماس بگیرید : amirreza.nejati@yahoo.com
منتظر تون هستم .
موفق باشید .

Arzu-TV
October 26th, 2009, 20:31
ببخشید دوستان که دیر جواب دادم، خوب من هاست از سرور لایت اسپید میخوام کسی میتونه برام بده و اسپانسر ما بشه در عوض تبلیغاتش رو تو سه جای سایت میزارم و براش مشتری بیشتری پیدا میکنم

Arzu-TV
October 26th, 2009, 21:02
خوب کسی نیست که از سرور لایت اسپید هاست بده منتظرم:63:

1eng.ir
October 26th, 2009, 21:11
خوب کسی نیست که از سرور لایت اسپید هاست بده منتظرم:63:
تو یاهو گفتم که داریم ...