PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش تصویری ست کردن مک آدرس در vmware

faranetwork
March 28th, 2012, 15:23
آموزش تصویری ست کردن مک آدرس در vmware
با سلام خدمت دوستان امروز آموزش ست کردم مک آدرس در vmware رو براتون آماده کردیم که بیشتر به درد سرورهای OVH میخوره..

لینک دانلود آموزش:
http://faranetwork.ir/dl/setmacovh.rar

فرانتورک آرزومند آرزوهایتان

آموزش بعدی : مدیریت پورت در OVH به زودی

Mehregan
June 29th, 2012, 03:47
سلام
اگر روی یک سرور مجازی بخوام 2 ای پی داشته باشم، چه باید کرد؟
چون هر آی پی مک جدا داره !

majidisaloo1
June 29th, 2012, 12:09
سلام
اگر روی یک سرور مجازی بخوام 2 ای پی داشته باشم، چه باید کرد؟
چون هر آی پی مک جدا داره !

شما باید بخ کسی که به شما سرور میده سحبت کنید تا براتون 2 تا کارت شبکه ادد کنه اونجوری هم میتونی 2تا آی پی ست کنی و هم 2 تا مک

faranetwork
July 1st, 2012, 20:30
شما باید بخ کسی که به شما سرور میده سحبت کنید تا براتون 2 تا کارت شبکه ادد کنه اونجوری هم میتونی 2تا آی پی ست کنی و هم 2 تا مک

با سلام...خیر راه دیگه هم داره میشه 2 تا آی پی رو با یک مک ست کرد

Mehregan
July 8th, 2012, 19:03
چطوری میشه اینکار را کرد؟

mmamin
February 22nd, 2013, 23:27
باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان میخواستم بدانم که میتوان مک آدرس دیگر مودمهارا روی دیگری استفاده کرت باتشکر:-?

maders
August 20th, 2013, 00:19
کسی این آموزشو داره بزاره این سایت فرانتورک پاک شده فایل هاشم نیست ، کار منم خیلی گیره به این :))

MagicVps.Com
August 20th, 2013, 02:46
کسی این آموزشو داره بزاره این سایت فرانتورک پاک شده فایل هاشم نیست ، کار منم خیلی گیره به این :))

کار خاصی نیتس دوست عزیز
شما مک ادرس که دراید وقتی ویپیاس ساختید از قسمتی که میرید و رم و سپیو و بقیه موادر تنظیم میکنید (منظورم منو ادیت ستینگ هست ) کارت شبکه را انتخاب کنید و از روی حالت اتوماتیک مک ادرس را روی حالت تنظیمات مانوال یا دستی قرار میدین و مک ادرس کپی پست کنید و بعدش اوکی و خلاص بعد هم ویپیاس روشن میکنی و مابقی ماجرا

دیگه از این سادتر فکرنکنم باشه

SainaServer
August 20th, 2013, 02:58
دوستمون بالا توضیح دادن
ولی اگر تازه کار هستید یه مقدار ساده تر میگم احتیاج به آموزش نباشه :D
وی پی اس رو که ساختی روش راست کلیک کن Edit رو بزن بعد روی کارت شبکت کلیک کن این بغل طرف راست یه جا نوشته مک آدرس بزارش روی منوال مک آدرست روی کپی کن داخل اون کادر بغل
بعد وی پی اس رو روشن کن اگه وینه داخل کارت شبکه آیپی گت وی و دیگر موارد...
ساده تر از این نمیشد و به زبان ساده :D
امیدوارم به کارت بیاد
موفق باشید.

maders
August 20th, 2013, 03:05
کار خاصی نیتس دوست عزیز
شما مک ادرس که دراید وقتی ویپیاس ساختید از قسمتی که میرید و رم و سپیو و بقیه موادر تنظیم میکنید (منظورم منو ادیت ستینگ هست ) کارت شبکه را انتخاب کنید و از روی حالت اتوماتیک مک ادرس را روی حالت تنظیمات مانوال یا دستی قرار میدین و مک ادرس کپی پست کنید و بعدش اوکی و خلاص بعد هم ویپیاس روشن میکنی و مابقی ماجرا

دیگه از این سادتر فکرنکنم باشه

دوستمون بالا توضیح دادن
ولی اگر تازه کار هستید یه مقدار ساده تر میگم احتیاج به آموزش نباشه :D
وی پی اس رو که ساختی روش راست کلیک کن Edit رو بزن بعد روی کارت شبکت کلیک کن این بغل طرف راست یه جا نوشته مک آدرس بزارش روی منوال مک آدرست روی کپی کن داخل اون کادر بغل
بعد وی پی اس رو روشن کن اگه وینه داخل کارت شبکه آیپی گت وی و دیگر موارد...
ساده تر از این نمیشد و به زبان ساده :D
امیدوارم به کارت بیاد
موفق باشید.

در کل ممنون مشکلم این نبود مشکلم نحوه ی ساختن مک برای ای پی بود که پشتیبانی عرض کردند خدمتم . ولی بازم ممنون
فقط یک چیز دیگه ای من میخوام تنظیمات شبکه رو روی سنت او اس 6.4 انجام بدم باید فایل /etc/sysconfig/network-scripts/ifcfg-eth0 رو ویرایش کنم که من با دستور نانو میزنم پیدا نشد میده میخوام پکیج نانو رو هم نصب کنم نمیشه باید چی کار کرد ؟

MagicVps.Com
August 28th, 2013, 13:46
در کل ممنون مشکلم این نبود مشکلم نحوه ی ساختن مک برای ای پی بود که پشتیبانی عرض کردند خدمتم . ولی بازم ممنون
فقط یک چیز دیگه ای من میخوام تنظیمات شبکه رو روی سنت او اس 6.4 انجام بدم باید فایل /etc/sysconfig/network-scripts/ifcfg-eth0 رو ویرایش کنم که من با دستور نانو میزنم پیدا نشد میده میخوام پکیج نانو رو هم نصب کنم نمیشه باید چی کار کرد ؟

با استفاده از ویرایشگر vi استفاده کنید عزیز

MagicVps.Com
August 28th, 2013, 13:48
faranetwork عزیز لینک دانلود شما خراب می باشد.لطفاً اصلاح کنیدپیج قبل 3 یا 4ت ا پست قبلتر بخونید کامل توضیح داده شده چیزی نیست که بخواد فیلمش باشه حتما و بدون فیلم و نتونی انجام بدین از اب خوردن هم راحتر توضیح نوشته شده بخونید و طبق توضیحات انجام بدین دیدن گیر کردین سوال کنید راهنمایی میشود حتما