PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دایرکت ای با name.com چه فرقی داره ؟

Kambiz
October 25th, 2009, 15:00
بصورت کلی می خوام بدونم

tak407
October 25th, 2009, 15:44
نیم
ودیعه نداره یعنی 100 درصد ماله خوده در دایرکتی به طور 100 درصد به پنل و دامین های ریسلر و کاستومر دسترسی دارند
رجیستری معتبر تری هست از دایرکتی (رنک و کشور)
با ایران مشکلی نداره
پنل خوش دست تر و سریع تری داره
بازاریابی و آفرهای بهتری داره
ساپورت خوبی داره
Google Apps هم داره (که خودم نمیدونم چیه :d)

tak407
October 25th, 2009, 15:45
نیم
ودیعه نداره یعنی 100 درصد ماله خوده در دایرکتی به طور 100 درصد به پنل و دامین های ریسلر و کاستومر دسترسی دارند
رجیستری معتبر تری هست از دایرکتی
با ایران مشکلی نداره
پنل خوش دست تری داره
ساپورت خوبی داره

Online24
October 25th, 2009, 17:10
نیم
رجیستری معتبر تری هست از دایرکتی
با ایران مشکلی نداره
پنل خوش دست تری داره
ساپورت خوبی داره

name یک شرکت آمریکایی هست !
PublicDomainRegistry یا به صورت عامیانه Direct i یک شرکت هندی هستش .
--
ریسلری Direct i هزینه اولیه نیاز داره ، در حالی که نیم اینطور نیست

--
Direct i رتبه 10 ثبت کننده دامین در جهان را در اختیار دارد ،
در حالی که name از نظر رتبه در جایگاه 27 ام قرار دارد .

---
حرفه ای ترین و کاربرپسند ترین پنل دامین متعلق به direct i هست

---
از نظر آفر و قیمت هم به نظر من از direct i بهتر نیست .

Google apps هم اصطلاحا کپن گوگل هست و به صورت اعتباری هست که میتونید با استفاده از اون از خدمات پولی گوگل ( مثل Google add words ) استفاده کنید
* برای ثبت دامین فکر نمیکنم به شما google apps بدن

=====
*پاورقی :
Direct i = PublicDomainRegistry
PublicDomainRegistry is a Direct i business &

1eng.ir
October 25th, 2009, 20:03
Google apps هم اصطلاحا کپن گوگل هست و به صورت اعتباری هست که میتونید با استفاده از اون از خدمات پولی گوگل ( مثل Google add words ) استفاده کنید
نه بابا ربطی به Add Words نداره :)
Google Apps سرویسیه که امکان راه اندازی ایمیل رو با دامنه ی دلخواهت میده ;) + name.com همچین امکانیو میده :)

از نظر آفر و قیمت هم به نظر من از direct i بهتر نیست .
آفرای name.com بهتره :)
مثلاً الان 2-3 هفته ای ـه که روزای جمعه com. و net. رو 5.99 دلار ثبت میکنه
info. هم که 1.99 دلار بود، چند وقتیه شده 3.99 دلار
me. هم که اینجوره قیمتاش: نیم 12.95 دلار - دایرکت آی 23.99 دلار
+ بیشتر وقتا کد تخفیف نیم گیر میاد :)
الان کدومش بهتر شد ؟ :)

name.com برای دادن پنل به یوزر زیاد جالب نیست. البته ساب اکانت داره که مورد پسند واقع نمیشه :)
یه خوبی ای که داره اینه دامین تو پنل خودت ثبت میشه و کسی بالا دستت نیست ... بر عکس دایرکت آی که شونصد (600) نفر بالا دستتن :-p

@ کامبیز: شرمنده که حال نداشتم تو یاهو بهت توضیح بدم :(

sshiran
October 25th, 2009, 21:18
منظورتون چی بود لطفا کامل بگید.
یه خوبی ای که داره اینه دامین تو پنل خودت ثبت میشه و کسی بالا دستت نیست ... بر عکس دایرکت آی که شونصد (600) نفر بالا دستتن

1eng.ir
October 25th, 2009, 21:36
منظورتون چی بود لطفا کامل بگید.
دامین که ثبت میکنی کسی به نام ریسلر و ساب ریسلر بالاسرت نیست که به دامینت دسترسی داشته باشه، در حالی که دایرکت آی اینجوریه ...

Arashdn
October 25th, 2009, 22:53
publicdomainregistry یا به صورت عامیانه direct i یک شرکت هندی هستش .
هندی / آمریکایی
فقط هندی نیست
فقط آمریکایی هم نیست

Kambiz
October 26th, 2009, 01:02
پس برای پنل شخصی name بهتره
از directi به name میشه ترنسفر کرد ؟ هزینش چقدره ؟

1eng.ir
October 26th, 2009, 01:41
پس برای پنل شخصی name بهتره
از directi به name میشه ترنسفر کرد ؟ هزینش چقدره ؟
100%
7-8-9 دلاری خرجشه :)

Domain
October 26th, 2009, 01:49
جدیداً name.com به آیپی زیاد گیر میده!
دوستانی که کمتر دسترسی به وی-پی-ان دارن، حواسشون باشه!

1eng.ir
October 26th, 2009, 03:27
من یه اکانتی دارم از 2 سال پیشه، هر روز هم با یه آی پی میرم توش :) هیچ مشکلی هم نداره. ایران (تهران-کرج) - آمریکا - هلند - کانادا ...
به اکانتهای جدید ساخته شده گیر میده :)

persian.developer
October 26th, 2009, 12:43

سلام
جدیداً نیست و همیشه همینجور بوده وقتی یک روز با چند آی پی بری عاقلانه ترین کار همین هست که اکانت شما بسته بشه وبرای تایید تلفنی مشکل رو حل کنید.

Domain
October 26th, 2009, 13:52
سلام
جدیداً نیست و همیشه همینجور بوده وقتی یک روز با چند آی پی بری عاقلانه ترین کار همین هست که اکانت شما بسته بشه وبرای تایید تلفنی مشکل رو حل کنید.
عزیز جان اکانت های بدون مشکل هم داریم! :113:

من یه اکانتی دارم از 2 سال پیشه، هر روز هم با یه آی پی میرم توش :) هیچ مشکلی هم نداره. ایران (تهران-کرج) - آمریکا - هلند - کانادا ...
به اکانتهای جدید ساخته شده گیر میده :)

1eng.ir
October 26th, 2009, 15:21
سلام
میخوای یه اکانت بهت بدم با هر آی پی دلت خواست برو توش، هیچ بلایی سرش در نمیاد :)

Mohsen
November 15th, 2009, 12:28
کسی می‌تونه در مورد نحوه پرداخت و شارژ شدن اکانت تو name توضیح بده؟ حتما باید مشخصات کارت یا حساب یه نفر رو بدیم و از حساب اون کم کنه؟ (Automatic Billing Engine (ABE)) یا اینکه میشه مشخصات اکنت مون رو بدیم به یکی و اون اکانت رو شارژ کنه برامون؟

alimosavi
November 15th, 2009, 12:47
خیلی ساده ..

با پیپال (وریفای یا غیر وریفای ) - یا همون موقع پرداخت با کارت ( نیازی به ثبت مشخصات نیست ) - اعتبار ( که پکیحج های 25 - 50 - 100 و .. داره که می ریزی به حسابت )

جدیدنو نمی دنم ولی من هر روز 20 بار وارد حسابم می شم و هر موقع بخوام پرداخت کنم با تونل ip عوض می کنم .. هیچ مشکلی هم نبوده

1eng.ir
November 15th, 2009, 12:49
کسی می‌تونه در مورد نحوه پرداخت و شارژ شدن اکانت تو name توضیح بده؟ حتما باید مشخصات کارت یا حساب یه نفر رو بدیم و از حساب اون کم کنه؟ (automatic billing engine (abe)) یا اینکه میشه مشخصات اکنت مون رو بدیم به یکی و اون اکانت رو شارژ کنه برامون؟
بدین یه نفر با پی پال براتون شارژ کنه ;)

1eng.ir
November 15th, 2009, 12:50
خیلی ساده ..

با پیپال (وریفای یا غیر وریفای ) - یا همون موقع پرداخت با کارت ( نیازی به ثبت مشخصات نیست ) - اعتبار ( که پکیحج های 25 - 50 - 100 و .. داره که می ریزی به حسابت )

جدیدنو نمی دنم ولی من هر روز 20 بار وارد حسابم می شم و هر موقع بخوام پرداخت کنم با تونل ip عوض می کنم .. هیچ مشکلی هم نبوده
زیاد به آی پی گیر نمیدن.
من با آی پی ایران گرفته تا ........... آمریکا و آلمان میرم تو اکانتم. مشکلی نداره ;)

alisc
October 11th, 2010, 11:09
name.com برای دادن پنل به یوزر زیاد جالب نیست. البته ساب اکانت داره که مورد پسند واقع نمیشه :)
:(

چرا برای پنل دادن جالب نیست ، میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید ؟
( ساب اکانتش چه مشکلی داره ؟ مشکل هست ؟ )

Sajad
October 11th, 2010, 11:21
Google Apps سرویسیه که امکان راه اندازی ایمیل رو با دامنه ی دلخواهت میده ;) + name.com همچین امکانیو میده :)
چه مزیتی نسبت به سرویس دهنده های دیگه داره ؟ بقیه سرویس دهنده ها هم میشه این امکان رو روی دامنه هاشون فعال کرد.

iranserver.com
October 11th, 2010, 14:48
شما در پنل Reseller خودتون در Directi میتونید اکانتهایی رو به عنوان Customer و Sub-Reseller بدید که Sub-Reseller های شما نیز میتونند Customer و Sub-Reseller بدهند و این موضوع ادامه داره . . .
شاید برای شما این مهمترین موضوع باشه .
در کل Directi راحتتر و دوست داشتنی تر هست ! ;)

چرا برای پنل دادن جالب نیست ، میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید ؟
( ساب اکانتش چه مشکلی داره ؟ مشکل هست ؟ )

alisc
October 11th, 2010, 15:18
شما در پنل Reseller خودتون در Directi میتونید اکانتهایی رو به عنوان Customer و Sub-Reseller بدید که Sub-Reseller های شما نیز میتونند Customer و Sub-Reseller بدهند و این موضوع ادامه داره . . .
شاید برای شما این مهمترین موضوع باشه .
در کل Directi راحتتر و دوست داشتنی تر هست ! ;)

یعنی داخل name.com نمیشه به مشتری پنل داد ، یا ساب ریسلر ایجاد کرد ؟؟؟ ( یا میشه اما ف سخت و دشوار :) )

iranserver.com
October 11th, 2010, 15:41
خیر - name.com فقط یک پنل به شما ارائه میده و همه دامنه ها داخل اون ثبت میشن و امکان ارایه پنل مجزای sub-reseller وجود نداره !
یک نوع sub-account در name وجود داره که نمیتونید به مشتری ارائه بدین و فقط مشخصات مشتری توی اون قابل ثبت هست ، چیزی شبیه زیر مجموعه ها در OnlineNic !

alisc
October 11th, 2010, 17:26
خیر - name.com فقط یک پنل به شما ارائه میده و همه دامنه ها داخل اون ثبت میشن و امکان ارایه پنل مجزای sub-reseller وجود نداره !
یک نوع sub-account در name وجود داره که نمیتونید به مشتری ارائه بدین و فقط مشخصات مشتری توی اون قابل ثبت هست ، چیزی شبیه زیر مجموعه ها در OnlineNic !

با تشکر از IranServer.com عزیز ، توضیحات تکمیلی و جامع بود .

پس با این اوصاف Name.com فقط به درد ثبت دامنه به صورت اختصاصی میخوره ، به درد ثبت برای مشتری نمیخوره !