PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اشتراک گذاری فایلهای سیستم با Vmware

nekooee
March 28th, 2012, 01:18
سلام

من روی سرور مجازیم راست کلیک میکنم و از قسمت settingis->option->shared folder یک پوشه تو دسکتاپم رو اضافه میکنم ولی وقتی وارد ویندوز مجازی میشم در قسمت network place هیچ پوشه ای نیست.
میشه راهنماییم کنید؟

---------- Post added at 01:02 AM ---------- Previous post was at 12:58 AM ----------

فهمیدم فکر کنم باید vmware tools نصب باشه

---------- Post added at 01:18 AM ---------- Previous post was at 01:02 AM ----------

اما حالا میگه نمیتونم به سرور وصل شم و نصبش کنم. این رو چجوری باید نصبش کنم؟ نمیشه جدا دانلود کرد از جایی نصب کرد؟

nekooee
March 29th, 2012, 18:38
با برنامه های تغییر IP خیلی سرعت پایین بود نمیتونست بگیره به بدبختی با سرورم لینکش و مستقیم کردم گرفتم. لینکش رو اینجا هم میگذارم دوستان خواستند دانلود کنند. اگر این نباشه خیلی کارها منجمله اشتراک گذاری فایل بین سرور اصلی و سیستم عامل نصب شده انجام نمیشه. باید روی ویندوزی مجازی نصبش کنید. حجمش حدود 59 مگابایت هست. این آخرین ورژنش هست

request download ticket | VMware-tools-windows-8.6.5-621624-x86-x64.iso - ifile.it (http://ifile.it/pqn80rz/VMware-tools-windows-8.6.5-621624-x86-x64.iso)