PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل سرورهای هتزنر جناب خسروی

3245
March 27th, 2012, 17:17
سلام و علیکم.خواهشمند است موضوع را پاک نکنید.خواهشا
دوست عزیز جناب خسروی.بالاخره چی شد؟اقا نمیخوای یک خبری بدی؟ بالاخره ما حق داریم در جریان کار باشیم دیگه.من و بقیه دوستانی که از شما سرور دارن و فکر میکنم تقریبا به خاک سیاه نشستن منتظر پاسخ شما هستیم.اکی اقا؟پاسخ بدید لطفا...
ممنون

hack2hacker
March 27th, 2012, 17:26
کم کم قضیه داره مشکوک میشه ها
اونایی که می گفتن صبر کنید
حالا میگن به فکر سرور جدید باشید>:)

faranetwork
March 27th, 2012, 17:28
والا ما هم موندیم چیکار کنیم سرور هاستینگ هست و تا الان برامون خیلی ضرر داشته...(باز خوبه ما شب قبل بک آپ رو در سرور دیگه گرفتیم)

Ashkankamangar.ir
March 27th, 2012, 17:42
بله امروز هم انگار تموم شد
انگار صبر کردن ها داره زیاد از حد میشه

PENOIL
March 27th, 2012, 17:43
تا اینجا فکر کنم نصف مشتریام پریدن

mohammad.mzhr
March 27th, 2012, 17:43
من که بیچاره شدم بک آپ هم نگرفتم
آقای اکبری هم که دیگه جوابگو نیستند

saeed_m27
March 27th, 2012, 17:49
مسخرست واقعا 2 روز 10 وی پی اس من سر سهل انگاری این آقا آف هستش کی پاسخگو ضرر بنده میشه ؟!!تازه این جای خود مدیریت سایت میاد نظرات کاربران رو که حق دارن
پیگیر سروررهاشون باشند در حالی که این آقا جوابگو نیست باشند رو میاد دیلیت میکنه این از همه مضحک تره !!! شما یا ضرر مالی نمیدونی چیه جناب یا اگر میدونی
باید قبل اینکه ملت رو به خاک سیاه بشونی فکر این جاهاشو میکردی ... به قول معروف هر کی خربزه میخوره باید پای لرزش هم بشینه !!

mohammad.mzhr
March 27th, 2012, 17:53
مسخرست واقعا 2 روز 10 وی پی اس من سر سهل انگاری این آقا آف هستش کی پاسخگو ضرر بنده میشه ؟!!تازه این جای خود مدیریت سایت میاد نظرات کاربران رو که حق دارن
پیگیر سروررهاشون باشند در حالی که این آقا جوابگو نیست باشند رو میاد دیلیت میکنه این از همه مضحک تره !!! شما یا ضرر مالی نمیدونی چیه جناب یا اگر میدونی
باید قبل اینکه ملت رو به خاک سیاه بشونی فکر این جاهاشو میکردی ... به قول معروف هر کی خربزه میخوره باید پای لرزش هم بشینه !!
تو این سایت تا میای حرف بزنی یا پستات رو پاک میکنند یا بنت میکنند
واقعا مسخرست الان دو روز هست که سرور من قطع هست کسی هم جوابگو نیست
این آقای اکبری هم غیب شدند
کی جواب ضرر من رو میده؟

aph
March 27th, 2012, 17:54
امیدوارم آقای خسروی دیگه واضح جواب بدن.

تا الان من فقط یکبار بهشون پیام خصوصی دادم و صبر کردم.

دیگه داره اوضاع بدتر میشه.

از دیروز داریم یا تلفن جواب میدیم یا تیکت یا یاهو

تمام مشتزی ها خسارت می خوان. بابت اشتباهی که از سهل انگاری پیش اومده.

گناه این همه آدم چیه ؟ بابت هولد شدن یک پرداخت باید چندین میلیون چند نفر ضرر کنن.؟ اعتبارشون رو از دست بدن؟ بد و بیراه بشنون؟

mohammad.mzhr
March 27th, 2012, 17:59
این چه وضعشه دیگه حالم از هتزنر بهم میخوره
از دیروز مشتریهام دیوونم کردند
گناه این همه آدم چیه که باید اعتبارشون بره زیر سوال؟
خدایا خودت کمک کن

Ashkankamangar.ir
March 27th, 2012, 17:59
به خدا قسم دیگه تحملش سخته
مشتری به پدر و مادرم فحش میده
بابا یک کلمه بگید سرور بخریم یا نه
بگید تا امشب باز میشه؟
یا سرور بخریم

AvalinHost
March 27th, 2012, 18:00
من آقای خسروی رو نمیشناسم و هیچ ارتباطی هم با ایشون ندارم فقط در همین انجمن تاپیکهاشون رو خوندم. و آشنایی نسبی پیدا کردم.
هر چی باشه ایشون همکارتون هست. اعتبارشون هم اینطور که بنده متوجه شدم زیاد هست.
اون زمان که هرکی سرور هتزنر میخواست همتون میگفتین برین از آقای خسروی بگیرین، کلی هم تشکر میکردین ازشون ولی الان که یه مشکل براشون به وجود اومده همتون تیشه برداشتین به به ریشه آبروی این بنده خدا میزنین؟
خودشون که عرض کردن مشکل رو دارن بررسی میکنن.

SatSat
March 27th, 2012, 18:02
حداقلش اینه که ایشون بیاد و از پیشرفت یا پس رفت کار دیگران رو در جریان بزاره این کارو که می تونید بکنید جناب خسروی

با اینکه در انجمن حضور دارید ولی متاسفانه هیچ خبری از شما نیست

ممنون می شم نتیجه پیگیریتون رو بفرمایید

Ashkankamangar.ir
March 27th, 2012, 18:03
اقا اعتبارشون بالا
و بسیار انسان شریفی هستن ما حرفمون اینه بیاد بگه امشب نشد تا فردا لااقل من بفهمم باید چیکار کنم
ما بچه نیستیم
شعور داریم میتونید فکر کنیم تصمیم بگیریم
ولی پا در هوا هستیم از طرفی میگم سرور بخرم 24 ساعت بعد تحویل میدن تا کانفیگ امنیتی و ... اکی بشه حداکثر 30 ساعتی میشه
حالا واقعا این آقا بگه آیا امیدی هست؟ همین فقط میخوام بدونم که امشب میشه یا نه
خواسته زیادیه؟ بابا خودم نوکر این آقای خسروی هستم اعتبارشم پیش ما یه دنیاست خودم شاهد تلاشش هستم فقط بیاد بگه امشب نشد تا آخر هفته ما تکلیفمون مشخص بشه

nekooee
March 27th, 2012, 18:04
یک سرور سوییس پیدا کردم قیمتش مناسبه. چیکار کنم دیگه همین و بگیرم. فقط میترسم پینگ سرور سوییس به خوبی سرور آلمان نباشه:(

s.w.a.t
March 27th, 2012, 18:04
مدیریت سایت میاد نظرات کاربران رو که حق دارن

تو این سایت تا میای حرف بزنی یا پستات رو پاک میکنند یا بنت میکنند
واقعا مسخرست الان دو روز هست که سرور من قطع هست کسی هم جوابگو نیست

لازم شد جواب برخی از دوستان رو بدم!
شما موقع ثبت نام تیکت قبول قوانین را زدید و با قوانین این انجمن موافقت کردید. حالا به هردلیلی وقتی قوانین رو زیر پا میزارید با شما برخورد میشه!
در هر صورت باز هم گوش زد میکنم هرگونه حرکت خلاف قوانین انجمن باهاش برخورد جدی میشه.

در مورد مشکل پیش آمده هم باید منتظر جواب سرویس دهنده خود باشید و مطمئن باشید با ارسال 1000000 پست هم نمیتونید سرورهای خود را روشن کنید.
پس صبر کنید تا نتیجه کار مشخص شود.
در مورد دوستانی هم که میگونید امروز هم تمام شد محض اطلاع ساعت کار در خارج از ایران در کشورهایی مثل آلمان، انگلیس و ... از ساعت 9 صبح الی 5 بعدظهر میباشد. به ساعت بنده هم در آلمان الان ساعت 15:33 دقیقه میباشد. یعنی چیزی حدود 1.30 دیگه وقت هست.

موفق باشید

okey
March 27th, 2012, 18:05
الان سرور های ovh رفته رو هوا یا هتزنر ؟‌

aph
March 27th, 2012, 18:06
آقای خسروی اعتبارشون بالاست ما همه می دانیم.

اما آیا این حق ما نیست که از حقمون دفاع کنیم؟ نگران باشیم ؟ یا باید بیخیال حق شد!!!

faranetwork
March 27th, 2012, 18:08
الان سرور های ovh رفته رو هوا یا هتزنر ؟‌

هترنز عزیزم....

درمورد آقای خسروی ایشون همشهری من و از دوستان من هستن...خیالتون راحت از سمت ایشون مشکلی نیست از سمت هتزنر هست

nekooee
March 27th, 2012, 18:08
شما یکبار دیگه قوانین انجمنتون رو بخونید. خوبه که این قوانین تو همه انجمنها یکسان هست و چنین چیزی نیست که در یک تایپیک چون تعداد پستها زیاد شده بیان حذف کنن.
میترسید حجم دیتابیستون بره بالا؟؟ اصلا پستهای تایپیک بشه 200000 چه مشکلی پیش میاد؟؟ اولا که اینها حجمی نمیگیرن فایل که اتچ نمیشه. دوما پستها مربوط هست و نامربوط نیست. سوما به کسی توهینی نمیشه همه پیگیرن و خبرهایی دستشون میرسه دارن میگذارن. چهارما صبر کنید مشکل حل شد کل تایپیک رو حذف کنید که نگران بالا رفتن تعداد پستها نباشید اگرچه هیچ اهمیتی نداره این مسئله

بابا ما همه انجمن داریم از انجمن شما خیلی پر کاربر تر و معتبر تر. به یکی بگید اینها رو ندونه

3245
March 27th, 2012, 18:13
اینکه یک پست زدیم وواز یک نفر که انجمن بزرگش کرده خلاف قوانینه؟ کی بد و بیرا گفت؟ غیراز همکار اقای خسروی یکی اومد فحش بده؟ پس اگر واقعا قانون مند هستید ایشون رو بلاک کنید\این از این\
ما یک تایپیک بازکردیم.اگر کسی فحش داد طرف رو بلاک کنید.به بقیه احترام بزارید\اینم از این\
اگر پست ما حجم زیادی میگیره.پس بزارید نتیجه کار معلوم بشه تایپیک رو کامل پاک کنید
پس بازم میگم جناب خسروی. بیا جواب بده.قطعا این همه سر درد دارن.مشکل درست میکنن برات.

s.w.a.t
March 27th, 2012, 18:14
شما یکبار دیگه قوانین انجمنتون رو بخونید. خوبه که این قوانین تو همه انجمنها یکسان هست و چنین چیزی نیست که در یک تایپیک چون تعداد پستها زیاد شده بیان حذف کنن.
میترسید حجم دیتابیستون بره بالا؟؟ اصلا پستهای تایپیک بشه 200000 چه مشکلی پیش میاد؟؟ اولا که اینها حجمی نمیگیرن فایل که اتچ نمیشه. دوما پستها مربوط هست و نامربوط نیست. سوما به کسی توهینی نمیشه همه پیگیرن و خبرهایی دستشون میرسه دارن میگذارن. چهارما صبر کنید مشکل حل شد کل تایپیک رو حذف کنید که نگران بالا رفتن تعداد پستها نباشید اگرچه هیچ اهمیتی نداره این مسئله

بابا ما همه انجمن داریم از انجمن شما خیلی پر کاربر تر و معتبر تر. به یکی بگید اینها رو ندونه

پیشنهاد میکنم شما یک بار دیگه قوانین رو بخونید( گرچه میدونم اصلا مطالعه نکردید!)
قوانين بخش فروش

انجمن فروش جايي براي نوشتن ابراز احساسات نسبت به قيمت ,طراحي سايت, و ...... نيست .
هرگونه اظهار نظر در مورد سرويسها و پيشنهادات سرويس دهندگان در تاپيک آنها ممنوع بوده و به سرعت حذف ميگردد.

پیشنهاد میکنم قبل از فعالیت مجدد حتما این صفحه رو از اول تا آخر مطالعه کنید!
http://www.webhostingtalk.ir/f2/1591/
شاد باشید

s.w.a.t
March 27th, 2012, 18:16
اینکه یک پست زدیم وواز یک نفر که انجمن بزرگش کرده خلاف قوانینه؟
در کادر زرد رنگ بالای صفحه نوشته شده

۴- مسئولیت خرید و فروش های انجام شده در سایت به عهده طرفین میباشد و انجمن وب هاستینگ تالک هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد.

در مورد بقیه موارد هم رجوع کنید به این صفحه قوانین (http://www.webhostingtalk.ir/f2/1591/) حتما جواب سوال رو پیدا میکنید.
شاد باشید!

nekooee
March 27th, 2012, 18:18
هرگونه اظهار نظر در مورد سرويسها و پيشنهادات سرويس دهندگان در تاپيک آنها ممنوع بوده و به سرعت حذف ميگردد.

اگر این قانون درسته چرا رعایت نمیشد تا حالا که از سرویسها تعریف میشد؟ حالا که یکی خراب کرده رعایت میشه؟ دیگه هر کی ندونه خودتون میدونید که همه فروشنده ها تایپیک که میزنن به کاربراشون پیام میدن که بیاین تو اون تایپیک و تعریف کنید از کیفیت ما. و اگر تایپیکهای فروش رو نگاه کنید چندین صفحه گفته شده کیفیت تایید میشه آقای فلانی بهترین فروشنده هست و .... چرا تا حالا رعایت نمیکردید و این همه تعریف و تمجید رو حذف نمیکردید؟ الآن که میبینید مشکلی پیش آمده درک کنید و بگذارید کاربرها به کارشون برسن!

s.w.a.t
March 27th, 2012, 18:25
اگر این قانون درسته چرا رعایت نمیشد تا حالا که از سرویسها تعریف میشد؟ حالا که یکی خراب کرده رعایت میشه؟ دیگه هر کی ندونه خودتون میدونید که همه فروشنده ها تایپیک که میزنن به کاربراشون پیام میدن که بیاین تو اون تایپیک و تعریف کنید از کیفیت ما. و اگر تایپیکهای فروش رو نگاه کنید چندین صفحه گفته شده کیفیت تایید میشه آقای فلانی بهترین فروشنده هست و .... چرا تا حالا رعایت نمیکردید و این همه تعریف و تمجید رو حذف نمیکردید؟ الآن که میبینید مشکلی پیش آمده درک کنید و بگذارید کاربرها به کارشون برسن!

شما هرگونه انتقادی دارید با مدراک تشریف ببرید در این محل (http://www.webhostingtalk.ir/f129/) (اگر امکان ایجاد ندارید مدارک رو ارسال کنید) و انتقاد کنید.

هرگونه ارسال و یا رفتار و یا ... که باعث بشه نظم انجمن بهَم بخوره باهاش برخورد میشه.
پس قاعدتا شما اینقدر دَرکتون بالا هست که رفتاری نکنید که باعث دلخوری خودتون بشه!
هر مشکلی هم دارید صبر کنید. با ارسال پست و تاپیک و ... مشکل شما حل نمیشه ... .

شاد باشید!

AriyaCenter
March 27th, 2012, 18:26
بنده قصد دخالت نداشتم اما کش مکش های ما واقعا زیاد بوده متاسفانه خیلی دارید فشار میارید به این شخص
حتما خیلی زنگ خور و مراجعه کننده وجود دارند البته درک میکنم قطعی در سرور کلمه بی معنی باید باشد ولی خوب این اتفاق کم و زیادش واسه تمامی ما همکار ها پیش خواهد امد
شما کاربر شخص یا شرکت هستید و خودتون هم کاربر دارید وقتی خوب هست استفاده میکنید وقتی بد هست بد و بیراه میگید؟ بنده با اینکه جناب خسروی یک مشکل کوچیکی با ایشون داشتم اما به حق دیدم
اینجا نظر خودم بگم و حالا که سرور گرفتید روزهای خوب بودید روزهای بد هم هستند لطفا تحمل کنید و ایشاله که واسطون جبران میکنه و شما هم برای کاربرانتون جبران کنید
با سپاس از تمامی مشتریان هزتنرو جناب خسروی
نه اشنایی با اقای خسروی دارم نه امیلامون هستش فقط واسه عمل اخلاقی این تایک دادم
ارزوی بهترین ها
به امید حل شدن این موضوع
بدرود همگی

mohammad.mzhr
March 27th, 2012, 18:28
عزیز حرف شما متینه و باید تو چهار چوب حرفا زده بشه
ولی واقعا وقتی این دوستان تو یاهو جوابی نمیگیرند باید یه جاخودشونو خالی کنند
این دوستان فقط دارن(خودمم همین طور)خودشونو تخلیه میکنن وگرنه به خدا منفجر میشیم بابا ما همه ایرانی هستیم و مسئولیت پذیر
واسمون گرون تموم شده
اعتبارمون و خیلی چیزای دیگه رو از دست دادیم
خداییش بذارید بچه ها با هم اینجا صحبت کنن در چهارچوب قانون بذارید یه سوپاپی بمونه
ایشونم که نمیاد یه جوابی بده تا ملت یه کم آروم بشن

از مدیران سایت خواهشمندم که پست ها و تایپک ها در مورد این فاجعه رو پاک نکنند

Gazmali
March 27th, 2012, 18:31
عجب آدم بی مسئولیتی این خسروی ! اگه همونطور که خودش می گفت میخواست حضوریم ببره پولو بده و ساعت 11 با اسبی چیزی راهی میشد الان باید رسیده بود !

جناب مدیر شمام کوتاه بیا بزار ملت از حقشون دفاع کنن , اگه این قانون انجمنه که هیشکی نمیتونه نسبت به چیزی که گرفته اعتراض کنه پس کلا قانون مشکل داره ...

بزار درست شه بعد هیشکی تو انجمن پست نمیده ... با خیال راحت همش رو یه جا پاک کن ... مام گناه داریم والا

3245
March 27th, 2012, 18:34
توروخدا این پست هارا حذف نکنید.بزارید تکلیف ما معلوم بشه
سر نماز خم ابروی تو بریاد امد اقای خسروی الان که دیگه ج هم نمیدی

s.w.a.t
March 27th, 2012, 18:34
جناب مدیر شمام کوتاه بیا بزار ملت از حقشون دفاع کنن , اگه این قانون انجمنه که هیشکی نمیتونه نسبت به چیزی که گرفته اعتراض کنه پس کلا قانون مشکل داره ...

شما اگر مشکلی دارید میتونید خیلی راحت از مراجع قضایی پیگیری کنید!
موفق باشید

sat2they
March 27th, 2012, 18:36
کار داره به جاهای حساس میکشه
خدا بخیر کنه !!

Gazmali
March 27th, 2012, 18:38
اصلا شما حقیقت محض , اصلا شما حق تمام , اصلا شما خدا ! اصلا هر چی شما بگی ! فقط بگید پست دادن ما تو انجمن چرا شما رو اذیت می کنه تا دیگه پست ندیم و پیگیر نشیم ؟

s.w.a.t
March 27th, 2012, 18:43
اصلا شما حقیقت محض , اصلا شما حق تمام , اصلا شما خدا ! اصلا هر چی شما بگی ! فقط بگید پست دادن ما تو انجمن چرا شما رو اذیت می کنه تا دیگه پست ندیم و پیگیر نشیم ؟

دوتا مسئله بازهم یادآوری میکنم به دوستان!
پستهای خلاف قوانین سریعا حذف و با کاربر خاطی برخورد میشه!
شما هم اگر میخوایید پیگیری بشید اینجا محل پیگیر شدن نیست! یا از دادگاه پیگیری کنید! یا تماس یا ... . این لطفی هست که اینجا این امکان رو به شما میده که بتونید کارتون رو پیگیری کنید. پَس دُرست پیگیری کنید و طبق قانون این انجمن!!

شاد باشید

aph
March 27th, 2012, 18:44
آقای خسروی ازتون خواهش می کنم یک جوابی بدید. سکوت کردن که خوب نیست. سکوت کردن کاری رو حل نمیکنه.
اینجا که میز گرد یا مناظره نیست که همه دارن نظر می دن شما فقط نگاه می کنید. اگه یک کلمه جواب بدید فکر نکنم این صحبت ها پیش بیاد.

با تشکر.

nekooee
March 27th, 2012, 18:46
اکثر مشتریهام آشنا هستن. یکی یکی دارن زنگ میزنن که از جای دیگه اکانت خریدن ! خیلی ضرر دیدم. حتی از بعضی هنوز پول نگرفته بودم که دیگه روم نمیشه پول بگیرم ازشون پولم پرید

saeed_m27
March 27th, 2012, 18:48
دوتا مسئله بازهم یادآوری میکنم به دوستان!
پستهای خلاف قوانین سریعا حذف و با کاربر خاطی برخورد میشه!
شما هم اگر میخوایید پیگیری بشید اینجا محل پیگیر شدن نیست! یا از دادگاه پیگیری کنید! یا تماس یا ... . این لطفی هست که اینجا این امکان رو به شما میده که بتونید کارتون رو پیگیری کنید. پَس دُرست پیگیری کنید و طبق قانون این انجمن!!

شاد باشید

من تا جایی که دیدم داریم پیگیری میکنیم و در ضمن شما اگر تو فکر شادیه ملتی بذار نظراتشون رو بنویسند این دموکراسی نیست که شما بگین هر چی من میگم و قانون من !! میگه باید اینجا نوشته بشه و گرنه حذف میشه

قبول کن که اگر این انجمن رنگ و لعابی گرفته و شما دارین نونش رو میخورین از لطف و محبت این کاربران هستش نه چیزه دیگه خودتون خوب میدونین اگر کاربران اینجا نباشند اصلا انجمن معنی خودش رو از دست میده !!

sr.majid
March 27th, 2012, 18:52
سلام خدمت دوستان
من فقط یه سئوال دارم این بنده خدا این همه سرور از اونها داره اونوقت بدون هیچ خبر و اطلاع قبلی میزنن این همه سرور رو ییهو دان میکنن
واقعاً عجیبه ، خدا کنه این هاست دل سرور اختصاصی و مجازی هم بفروشه ملت رو راحت کنه هیشکی تو ایران مثل این آدما وظیفه شناس نیستن با اوج اون مشکلاتشون سری قبل بازم جواب ملت رو میدادن در حالی سرورهاشون هم دان نشده بود و از قبل اطلاع دادن انتقال بدین و معذرت خواهی کردن من که اینجا تنها کاری که میشد بکنن یعنی عذر خواهی رو ندیدم
ولی هنوز موندم چطور بدون اینکه اطلاع بدن و وقت به این بنده خدا بدن چطور اینکارو کردن آخه این همه سرور داره یا این دیتا سنتر واقعاً مزخرفه یا یه مسئله دیگه ائی هست
به هر حال ایشالا زودتر حل بشه تا مشکل همه برطرف بشه
موفق باشید

nekooee
March 27th, 2012, 18:54
چیزی که من فکر میکنم قائدتا بخواد دیتا سنتر اصلی سرورها رو ببنده از قبلش اخطار میده. حداقل چند روز زودتر اخطار میده . من فکر نمیکنم مشکل فقط همین باشه که به ما میگن

s.w.a.t
March 27th, 2012, 18:58
من تا جایی که دیدم داریم پیگیری میکنیم و در ضمن شما اگر تو فکر شادیه ملتی بذار نظراتشون رو بنویسند این دموکراسی نیست که شما بگین هر چی من میگم و قانون من !! میگه باید اینجا نوشته بشه و گرنه حذف میشه

قبول کن که اگر این انجمن رنگ و لعابی گرفته و شما دارین نونش رو میخورین از لطف و محبت این کاربران هستش نه چیزه دیگه خودتون خوب میدونین اگر کاربران اینجا نباشند اصلا انجمن معنی خودش رو از دست میده !!

اولا قانون رو بنده ننوشتم که بخوام بگم قانون خودم!
دوما برای بار چندم هر حَرکتی خلاف قوانین این انجمن باهاش برخورد خواهد شد!

در مورد رنگ و لعاب هم درسته کاربرانی فَهیمی داریم که ازشون همینجا تشکر میکنم!
ما (بنده به شخصه) به قول شما نون از این انجمن نمگییریم و به قولی باز هم به قول شما دارم زمان خودم رو به عنوان نون به این انجمن و کاربرانی مثل شما میدم!
موفق باشید

saeed_m27
March 27th, 2012, 19:13
اولا قانون رو بنده ننوشتم که بخوام بگم قانون خودم!
دوما برای بار چندم هر حَرکتی خلاف قوانین این انجمن باهاش برخورد خواهد شد!

در مورد رنگ و لعاب هم درسته کاربرانی فَهیمی داریم که ازشون همینجا تشکر میکنم!
ما (بنده به شخصه) به قول شما نون از این انجمن نمگییریم و به قولی باز هم به قول شما دارم زمان خودم رو به عنوان نون به این انجمن و کاربرانی مثل شما میدم!
موفق باشید

شما بهتر نیست لحن گفتارتون محترمانه باشه !!! شما به بنده نون میدین ؟!! من نمیدونم شما به چه صورت دارین نون میرسونین که ما خبر نداریم ؟!! بهتره محترمانه و شفاف رفتار کنید جای اینکه توهین کنید
شما مدیر انجمن هستید انتظار میره رفتارتون مدیرانه و محترمانه باشه و الگو باشید نه اینکه مثل...!! برای شما مدیریت متاسفم که سلیقه ای عمل میکنین و درضمن این به من توهین نکردین به خودتون توهین کردید!!

موفق باشید

AmirHosein
March 27th, 2012, 19:16
سلام، اول لازم میدونم یکی از قوانین انجمن رو که دست و همکار عزیزم یادآوری کرده بود رو دوباره یاد آوردی کنم کنم:

مسئولیت خرید و فروش های انجام شده در سایت به عهده طرفین میباشد و انجمن وب هاستینگ تالک هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد.

انجمن فروش جايي براي نوشتن ابراز احساسات نسبت به قيمت ,طراحي سايت, و ...... نيست .
دوست و همکار عزیز مَن جناب تاجدینی گفتن شما اینجا 1000000 تا پست هم بزارید اگر 1% هم امکان نداره مشکلتون برطرف بشه! انجمن تخصصی وب هاستینگ تالک ایران جای این نیست شما مشکلات شخصی خودتون رو برطرف کنید :) هدف اصلی ما اینجا یادگیری و اموزش هست :) در مورد اینکه فرمودید انجمن یه نفر رو بزرگ کرده هم باید بگم این خودتون هستید که شخض رو بزرگ میکنید وقتی یه آفر برمیدارید میگید خیلی راضیم یه دونه باشن پشتیبانیشون عالی و.... خودتون دارید بزرگ میکنید شخص رو!! ربطی به وب هاستینگ تالک نداره!

نون؟ :)) والا داریم ماهیانه چندگیگ پهنای باند میسوزونیم + اعصابمون رو خرابتر میکنیم! یه جوری میگید انگار من خرج زندگیم رو از اینجا درمیارم! خود شما چی؟ توی این انجمن دلیل حضورتون چیه؟! دارید بیزینس میکنید دیگه! پس مِنتی روی سر ما نیست و نخواهد بود!
در پایان دوست هرچه سریعتر مشکل دوستان برطرف بشه و سرورهاشون دوباره آپ بشه موفق باشید.
تاپیک به دلیل انحراف بحث قفل میشه.

s.w.a.t
March 27th, 2012, 19:18
شما بهتر نیست لحن گفتارتون محترمانه باشه !!! شما به بنده نون میدین ؟!! من نمیدونم شما به چه صورت دارین نون میرسونین که ما خبر نداریم ؟!! بهتره محترمانه و شفاف رفتار کنید جای اینکه توهین کنید
شما مدیر انجمن هستید انتظار میره رفتارتون مدیرانه و محترمانه باشه و الگو باشید نه اینکه مثل...!! برای شما مدیریت متاسفم که سلیقه ای عمل میکنین و درضمن این به من توهین نکردین به خودتون توهین کردید!!

موفق باشید

والا لحنی نبود! یاد گرفتیم با هر شخص جوری صبحت کنیم که متوجه بشه!
در مورد بقیه موارد هم یک نمونه که شاید شما اصلا بهش فکر نمیکنید!(البته این یک مسئله ساده هستش) مولتی یوزرهای عزیز! کسانی که تایپیک میزنن میان از خودشون تعریف میکنند تا شما نوعی برید خرید کنید و سر یک هفته نشده نه دیگه خبری ازشون هست و ... . ما از زمان خودمون میزاریم که این اتفاق به ظاهر ساده برای شما اتفاق نیوفته!
من توهین نکردم به شخصی فقط جوری که متوجه بشید صبحت کردم! چون قبلش دیدم هرچی با دلیل بهتون جواب میدم باز متوجه نمیشید گفتم مثل خودتون با خودتون صبحت کنم که گویا این دفعه متوجه شدید خدا رو شکر!

موفق باشید

AmirHosein
March 27th, 2012, 19:19
قفل شد.