PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی کنید لطفا" مهم!

ahwaziha
March 27th, 2012, 13:42
سلام دوستان

میخواستم بدونم برای راه اندازی سیستم همکاری در فروش در whmcs با مشخصات زیر باید چکار کنم؟؟

× من اصن از راه اندازی سیستم همکاری در فروش سر رشته ندارم پس لطفا" با ریز نکات راهنمایی بفرمایید.

شرایطی که میخوام داشته باشه.

سقف پرداخت به همکار 20٪ باشه زمانی که فروشش به 100.000 تومن رسید. ینی تا قبل 100.000 تومن فروش درصدی نگیره و وقتی اینقدر فروخت 20.000 تومن به اشتراکش افزوده بشه بعنوان بستانکاریش.
حساب مشتری عادی رو با همکار فروش چطور میشه جدا کرد؟ ینی کسی که ثبت نام میکنه در سایت بتونه مشخص کنه که خریدار هاست و دامینه یا اینکه نه میخواد همکار باشه و اگر همکاری رو انتخاب کرد این تنظیم ها براش اعمال بشه؟ (اصنن میشه؟؟)
چطور میشه مشخص کرد که فلان خریدار از طرف این فروشنده بوده؟؟ این مهمه واسم؟

دوستان خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید. ی جورایی واجبه برام.

Mr_Parham
March 27th, 2012, 14:11
برید به http://yourdomain.com/whmcs/admin/configgeneral.php، از اونجا می توین توی تب affiliate تنظیمات مورد نظرتون رو انجام بدید

ahwaziha
March 27th, 2012, 14:22
خب همین دیگه نمیدونم این گزینه ها چی به چی هستن؟!!

ahwaziha
March 27th, 2012, 19:57
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟؟

ahwaziha
March 28th, 2012, 03:45
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟؟

Mehdi_Enter
March 28th, 2012, 03:52
به نظر من برای سیستم همکاری در فروش از سیستم whmcs استفاده نکنید ..
و اگه میخواهید کارتون دقیق و محکم باشه .. به جای اینکه به سیستم whmcs پول بدی یک سیستم مخصوص برای کار خود تهیه کن
جستجو کنی به نتیجه خواهی رسید

ahwaziha
March 28th, 2012, 04:10
دوست عزیز من سیستمی برای اینکار نمشناسم شما سیستمی سراغ دارید که قابل استفاده باشه و بشه به whmcs مرتبطش کرد؟

مرتبط کردنش رو از این جهت میگم که بشه مشخص کرد چه کاربری از طریق لینک نماینده آمده و خرید کرده؟ بهرحال باید فقط به خریدهای انجام شده پورسانت داد نه ورودی به سایت و اینکه بشه درصدش اتوماتیک محاسبه و ب حساب نماینده درج بشه.

ممنون میشم اگر شما سیستمی رو میشناسید یا اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید بفرمایید؟؟

saharhost.ir
March 30th, 2012, 12:30
دوست گلم همونطور که اقا مهدی ذکر کرد بهتره برای خودت یه سیستم اختصاصی با امنیت بالا بسازی این کار رو میتونی بدی به یه برنامه نویس که برات انجام بده چون در این صورت هم امنیت بالایی داری هم امکاناتی که دوست داری داشته باشی رو داری