PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه شیرین WanSecurity

Domain
October 25th, 2009, 02:00
من قدیما یه سرور از WanSecurity گرفته بودم و hypervm هم تازه داشت جون میگرفت. به خاطر پیکربندی شبکه شون، سرور و کارت شبکه با کانفیگ شبکه مشکل داشت و قاط میزد.
شاید باورتون نشه ولی CTO که خیلی پیگیر کارم بود، سرور رو شب برده بود خونه شون! 8-} و داشت روش هایپروایزور نصب می کرد! :d
متنش رو از آرشیو ایمیلم پیدا کردم :113:

I am still reinstalling. I reinstalled it last night, and downloaded the hypervm master installer, and ran the installer.

I went to bed, and it was still downloading operating systems this morning when I woke up.

I brought the system home with me. HyperVM is very cool.

Hey, it just completed.

goldstar
October 25th, 2009, 02:09
سلام
خیلی کار اینها خوبه.
یعنی من سابقه کار داشتم راضی بودم
یک نفر توی تیمشون بود به اسم رابرت که خیلی با حوصله و مهربون بود!!
خاطره جالبی بود ممنون

Domain
October 25th, 2009, 02:18
سلام
خیلی کار اینها خوبه.
یعنی من سابقه کار داشتم راضی بودم
یک نفر توی تیمشون بود به اسم رابرت که خیلی با حوصله و مهربون بود!!
خاطره جالبی بود ممنون
سلام :)
دقیقاً! cto همون رابرت اسمیت هست! >:D<
قابلی نداشت <):)

MelatHOST
October 25th, 2009, 10:42
ایندیگه واقعاً جالب بود ، دستش درد نکنه

Domain
October 25th, 2009, 15:13
ایندیگه واقعاً جالب بود ، دستش درد نکنه
آره، کار راه اندازترین خارجی بود که تا حالا دیده بودم! :)

Mozafary
October 26th, 2009, 22:09
سلام
دوست گرامی امیدوارم از نوشته‌ی من ناراحت نشید و برداشت بد نداشته باشید.
باید بگم این مورد که شما ارسال کردید اصلا شیرین نیست بلکه بسیار ناپسند هم هست. یک شرکت معتبر همیشه پرسنلی رو برای پاسخگویی در محل داره.
یک شرکت معتبر تنها به افراد خاصی امکان دسترسی فیزیکی به محل نگهداری سرورها رو میده.
من نمیدونم چرا فکر کردید اینکه کسی سرور شمارو بزنه زیر بغلش و ببره تو تخت خوابش خیلی کارِ زیبایی هست!شما در نظر بگیرید این سرور مشکل داشت و در داخل اون هم اطلاعات مهمی بود،در حین جابجایی تا منزل ایشون، یک تصادف باعث میشد اطلاعات شما برای همیشه از دست بره.
چرا فکر کردید جایی که پشتیبان اون میخوابه خوبه؟(منظورم این نیست که ۱نفر نخوابه منظورم اینه که شیفتی نیست که همیشه یکی بیدار باشه!)
بهتر نیست دیدگاهتون رو اصلاح کنید؟

Domain
October 26th, 2009, 23:12
سلام
دوست گرامی امیدوارم از نوشته‌ی من ناراحت نشید و برداشت بد نداشته باشید.
باید بگم این مورد که شما ارسال کردید اصلا شیرین نیست بلکه بسیار ناپسند هم هست. یک شرکت معتبر همیشه پرسنلی رو برای پاسخگویی در محل داره.
یک شرکت معتبر تنها به افراد خاصی امکان دسترسی فیزیکی به محل نگهداری سرورها رو میده.
من نمیدونم چرا فکر کردید اینکه کسی سرور شمارو بزنه زیر بغلش و ببره تو تخت خوابش خیلی کارِ زیبایی هست!شما در نظر بگیرید این سرور مشکل داشت و در داخل اون هم اطلاعات مهمی بود،در حین جابجایی تا منزل ایشون، یک تصادف باعث میشد اطلاعات شما برای همیشه از دست بره.
چرا فکر کردید جایی که پشتیبان اون میخوابه خوبه؟(منظورم این نیست که ۱نفر نخوابه منظورم اینه که شیفتی نیست که همیشه یکی بیدار باشه!)
بهتر نیست دیدگاهتون رو اصلاح کنید؟
سلام
نه این چه حرفیه :67:
نکته اینجاست که:
1- در ابتدای کار بود و هیچ داده ای روی سرور نبود.
2- این جریان بعد از 3-4 روزی بود که در داخل دیتاسنتر به علت پیچیدگی، بخش فنی کاری از پیش نبرده بود.
3- جالبتر اینکه Robert Smith (http://www.wansecurity.com/about) موسس و فاندر WanSecurity هست و نه یک پشتیبان معمولی!
در غیر اینصورت مطمئن باشید دیدگاهم مثل شما می بود! :113:

parsbin
October 27th, 2009, 00:32
شیرین ترین خاطره من از یو کی هاست انگلستان هستش.
ددیکیت مال یکی از دوستان بود.روزی پنح تا کار از پشتیبانیشون میخواستیم.یک سری دوستم ازشون خواسته بود براش وردپرس نصب کنن اونها هم بدون چون و چرا انجام داده بودن!

IFACO.Net
October 27th, 2009, 01:01
از ساپورتر های ای یوکاهاست هرکار شدنی و معقولی بخوای برای سرورت فوری انجام میدن هرکاری ... ولی حیف یه مقدار سرورهاشو گرون میده که اونهم با این ساپورت عالی 24 ساعته و رکمونت بودن و با برند Dell بودن و از همه مهمتر اینکه سرورهاشون در بهترین دیتاسنتر انگلستان یعنی بلو اسکار دیتا قرار داره، طبیعی هست !

Domain
October 27th, 2009, 01:11
شیرین ترین خاطره من از یو کی هاست انگلستان هستش.
ددیکیت مال یکی از دوستان بود.روزی پنح تا کار از پشتیبانیشون میخواستیم.یک سری دوستم ازشون خواسته بود براش وردپرس نصب کنن اونها هم بدون چون و چرا انجام داده بودن!

از ساپورتر های ای یوکاهاست هرکار شدنی و معقولی بخوای برای سرورت فوری انجام میدن هرکاری ... ولی حیف یه مقدار سرورهاشو گرون میده که اونهم با این ساپورت عالی 24 ساعته و رکمونت بودن و با برند dell بودن و از همه مهمتر اینکه سرورهاشون در بهترین دیتاسنتر انگلستان یعنی بلو اسکار دیتا قرار داره، طبیعی هست !
با اینکه ازشون سرور نداشتم ولی با تعریف هایی که ازشون شنیدم مطمئن هستم جزو "مشتری مدارترین ها" هستن :)

parsbin
October 27th, 2009, 01:25
جالب بود کار باهاشون.
وقتی هزینه رو پرداخت نمیکردی تا یکماه کاری نداشتن با اطلاعات
آخرش هم با ایمیل و حتی تلفنی پیدات میکردن و اطلاع میدادن که بیا هزینه رو بده!
حالا سرویس دهنده دیگه باشه دو روز قبل تموم شدن مهلت ترمینیت میکنه همه چی رو!

از پشتیبانی اونها بهتر bodhost بود.
یکبار یک سوالی کردم ازشون ولم نمیکردن!
نظرم رو راجع به پشتیبانی و سایتشون و هزار تا چیز دیگه پرسیدن حتی راجع به قیمت ها.
یک ساعت طرف داشت حرف میزد.سوال کرد برای چی سرور میخوای بهم مشاوره میداد!
کم مونده بود برام تبلیغات هاستینگ کنه! :D

hadi
November 6th, 2009, 13:02
الانم ا این جور سرویس ها میدن؟

NovinServer
November 6th, 2009, 14:24
ادرس سایتش چی هست ! >:)

goldstar
November 6th, 2009, 14:48
www.wansecurity.com

parsbin
November 6th, 2009, 14:48