PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه بدست اوردن کوپن گوگل؟؟

rezachess
March 27th, 2012, 11:07
سلام دوستان کسی هست بدونه چی شکلی بعضی ها این همه ووچر گوگل دارند و ووچر 75 دلاری را مثلا می آیند 20 تومان می فروشند این ها چی شکلی این همه ووچر بدست می آورند

talebi1372
March 27th, 2012, 12:27
بهشون میدن.
یا خود گوگل میده یا اینکه بعضی هاستینگ های خارجی با خرید هاست بهت میدن.

areff
March 27th, 2012, 12:38
یک جور اشانتیون هست که میدن بهشون میفروشن

kianesfahan
March 27th, 2012, 13:14
خوب خود گوگل چه طوری بهشون میده ؟؟؟

talebi1372
March 27th, 2012, 13:43
بعضی اوقات بعد از ساختن اکانت گوگل ادوردز بهشون میده برن کیف بکنند.

Mr_Parham
March 27th, 2012, 14:09
در چند تا مورد هست
1- وقتی اکانت جدیدی ایجاد میشه به مدت زیادی ولی شارژ نمیشه !
2- بعضی وقت ها وقتی با ایپی خارج از ایران وارد سایت هایی که میشید که تبلیغات گوگل رو داره توش گوگل ممکنه تبلیغی نشون بده مبنی بر این که بیزینس خودتون رو Advertise کنید و ما مثلا بهتون 50$ Voucher میدیم !
3- افرادی که مدرک مدیریت اکانت های تبلیغاتی گوگل رو دارن، می تونن برای مشتری هاشون از گوگل Voucher بگیرند !

kianesfahan
March 27th, 2012, 15:05
خوب ما اگر بخواهیم خودمون به صورت مستقیم اکانت گوگل ادوردز ثبت کنیم باید چیکار کنیم ؟

این گزینه 3 که دوست عزیزمان Mr_Parham (http://www.webhostingtalk.ir/member/34786/) فرمودند چی هست ؟

Mr_Parham
March 27th, 2012, 15:35
خوب ما اگر بخواهیم خودمون به صورت مستقیم اکانت گوگل ادوردز ثبت کنیم باید چیکار کنیم ؟

این گزینه 3 که دوست عزیزمان Mr_Parham (http://www.webhostingtalk.ir/member/34786/) فرمودند چی هست ؟

سه تا امتحان هست که باید انجام بدید و قبول بشید، بعد می تونید به عنوان Partner گوگل Voucher برای کاربر هاتون ارسال کنید و اکانت اون هارو از بالا مدیریت کنید (من شخصیش رو مطمئن نیستم، ولی شرکتیش اینجوریه)

kianesfahan
March 27th, 2012, 18:39
درود .

اگر در مورد امتحان کمی بیشتر توضیح دهید ممنون میشوم .

Mr_Parham
March 27th, 2012, 20:56
درود .

اگر در مورد امتحان کمی بیشتر توضیح دهید ممنون میشوم .

این عکس رو نگاه کنید
Viewing image S7kUJ.jpg - ShareYourImage - Upload & Share Your Picture (http://www.shareyourimage.com/?v=S7kUJ.jpg)
شما بعد از ثبت نام به صورت انلاین برای امتحان می خونین و بعد امتحان میدید انلاین، من شخصی رو مطمئن نیستم که چند تا Voucher می تونین بدین و یا اصلا میتونین بدید یا نه، ولی شرکتی ما داریم کار می کنیم و مشکلی هم نداریم، این عکس الان شخصی هست که هنوز وقت نکردم شروع کنم خوندن، انشالا بعد از امتحان ها B-) اگر می خواستید ثبت نام کنین اطلاعات اکانت گوگلتون رو باید بدید، ما براتون ثبت نام رو انجام میدیم و 50 هزار تومان هم هزینه دریافت می کنیم

rezachess
March 27th, 2012, 21:01
دوستان من الان یک ووچر خریدم ولی از یکی شنیدم که این اگر در تبلیغات این ووچر ها ، هاست بزنیم ساسپند می شیم!!!؟؟ آیا این حقیقت داره ؟؟

Mr_Parham
March 27th, 2012, 21:04
دوستان من الان یک ووچر خریدم ولی از یکی شنیدم که این اگر در تبلیغات این ووچر ها ، هاست بزنیم ساسپند می شیم!!!؟؟ آیا این حقیقت داره ؟؟
دروغ هست ! دلیل ساسپند شدن ممکنه این باشه که تشخیص میدن ایرانی هستید و از توی ایران، من برای چند تا شرکت دارم تبلیغات انجام میدم و می دونن هم ایرانی هستم و مشکلی ندارند (چون خارج از ایران زندگی می کنم)

kianesfahan
March 27th, 2012, 23:57
درود .

این ووچر چی هست ؟؟؟