PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی اطلاعات تماس آقای اکبری(ایرانی سرور) را داره ؟

pc30
March 26th, 2012, 20:36
سلام

چند روزه خبری از ایشون نیست.

بنده چند روزه کار واجب داشتم و تیکت زدم که پاسخ ندادند !

حالا هم امروز سرور ایشون کلا" قطع شده است !
دوستان عزیز کسی شماره تماس ایشون رو داره ؟

چون خیلی واجبه حداقل اگه میخواین شمارشو ندین بهش بگین یه سری زود بیاد نت و به کار ما رسیدگی کنه.

با تشکر

ehsanfotoo
March 26th, 2012, 20:50
سلام

چند روزه خبری از ایشون نیست.

بنده چند روزه کار واجب داشتم و تیکت زدم که پاسخ ندادند !

حالا هم امروز سرور ایشون کلا" قطع شده است !
دوستان عزیز کسی شماره تماس ایشون رو داره ؟

چون خیلی واجبه حداقل اگه میخواین شمارشو ندین بهش بگین یه سری زود بیاد نت و به کار ما رسیدگی کنه.

با تشکر

اگر ازش اطلاع پیدا کردید سلام منو هم بهش برسونید! هر وقع سرور آپ هست خیلی زود جوابت میدن ولی هر وقت سرور مشکل داره جوابتو نمیدن!

pc30
March 26th, 2012, 20:59
احیانا" ایشون در حال مسافرت هستند .

باید منتظر باشیم ببینیم چی میشه

iraniserver
March 26th, 2012, 21:20
سلام دوست عزیز
نیازی به تاپیک نبود ! ایمیل میزدید بنده و دوستان در خدمتتون بودیم

سرورها از امروز دچار مشکل شدند
در حال پیگیری هستیم
اگر دقت کنید ، بیشتر از 100 سرور دیگر هم در هاستینگ های مختلف down شدند ( مشکل مرکزی هستش )
نگران نباشید ، ان شالله زودتر حل میشه

ضمنن ما در هیچ مسافرتی قرار نداریم . کاملا داریم ساپورت میکنیم ، منتهی با نیروی کمتری ( در ایام تعطیل )

در پناه حق

ehsanfotoo
March 26th, 2012, 21:27
سلام دوست عزیز

در حال پیگیری هستیم
اگر دقت کنید ، بیشتر از 100 سرور دیگر هم در هاستینگ های مختلف down شدند ( مشکل مرکزی هستش )

ضمنن ما در هیچ مسافرتی قرار نداریم . کاملا داریم ساپورت میکنیم ، منتهی با نیروی کمتری ( در ایام تعطیل )

در پناه حق

دمت گرم جواب دادی خیلمون راحت شد. مشکل از کجا هست؟ من چندین سایت سرور دیگه هم دیدم down شدند.

pc30
March 26th, 2012, 21:31
سلام دوست عزیز

در حال پیگیری هستیم

در پناه حق

امیدوارم ناراحت نشده باشید

من فکر کردم شاید شما مسافرتی رفته باشید واسه همین خواستم بهتون اطلاع بدم فقط همین !

اخه تیکت من تقریبا دو روزه بدون جوااب هست واسه همین فکر کردم :دی

امیدواریم هر چه زودتر سرورها درست بشن

mohammad.mzhr
March 27th, 2012, 11:20
بنده هم از آقای اکبری سرویس دارم
خداییش کیفیتشون و پشتیبانیشون خوبه
ولی از دیروز سرورم داون شده
:((

pc30
March 27th, 2012, 12:02
سرورها هنوز داون هستند و خبري نيست ...

البته چندتا سايت ديگه كه به اين مشكل مواجه شده بودند درست شدند ...

موفق باشيد

mohammad.mzhr
March 27th, 2012, 12:08
اگه کسی به آقای اکبری دسترسی داره بهشون اطلاع بده الان 24 ساعت بشتر هست که سرورها قطع هستند
من موندم چیکار کنم

CityKala.net
March 27th, 2012, 12:17
باید صبر کنید یک سری سرور داون شده
چون برای منم یک سری سرور بالا نمیاد دیگه همه داونن مشکل آقای اکبری نیست

mohammad.mzhr
March 27th, 2012, 14:15
آره بنده هم این طور که متوجه شدم هر کی از hetzner سرور داره بلوک شده

ahmad.m3710
March 27th, 2012, 14:31
خیر عزیزان! مشکل از hetzner نیست ... ما که بلاک نشدیم

mohammad.mzhr
March 27th, 2012, 14:34
من الان موندم چیکار کنم تمام مشتریها ریختند سرم
جواب ضرر من رو کی میده؟

pc30
March 27th, 2012, 16:09
فكر كنم بايد يكي دوماه تخفيف خوب بدهند تا ما هم بتونيم كاربران روي سرورمون رو راضي كنيم ...

و فعلا كه ايشون پاسخگو نيستند خدا عاقبت ما رو به خيركنه ...

ahmad.m3710
March 27th, 2012, 16:32
انشالله مشکلشون حل میشه... دوستان این مشکلات در صورتی که از طرف دیتاسنتر و یا سرور باشه طبیعی است ... کمی صبور باشید...

mohammad.mzhr
March 27th, 2012, 16:34
خدا کنه زودتر درست بشه
بنده خدا آقای اکبری خودشون هم تقصیر ندارند
ولی ما موندیم و این مشتری ها که دارند دیوونمون میکنند

pc30
March 27th, 2012, 19:03
من هتزنر رو نمیشناسم ! فقط آقای اکبری رو میشناسم !

به مشکلات من باید ایشون پاسخگو باشند که نیستند !

حداقل بگن مشکل چیه ؟ کی حل میشه ؟

اگه سرور درست نشه هم واسه ما بد میشه هم واسه ایشون ...

parsvia
March 27th, 2012, 19:42
من هم مین مشکل رو دارم
اما خیلی وخیم تر!
حدود 2-3 روزه که قطع هست. و تمام مشتری هام شاکی شدن
اینجوری پیش بره خیلی واسه ما بد میشه
توی عید بهترین زمان برای خدمات دهی و فروشه که کار ما چند روزیه بخاطر این موضوع تعطیل شده
اومیدوارم زودتر این مشکل حل شه

قزوین هاست
March 27th, 2012, 20:22
متأسفانه سرور ما هم قطع شده و هر چی ناسزا بود خوردیم؛تمام شرکت هایی که سرویس داشتند+مشتریان همه ریختن سرمونو ...خودتون بهتر میدونید!

sarwhost
March 27th, 2012, 21:01
حالا دوستان به این فک کنید که بکاب رو سرور جدا دارید اگه نداریک که.....
من بکاب داشتم عرض 5 دقیقه منتقل کردم رو سرور فرانسه سایتام 5دقیقه بیشتر نخوابید حالا بعضی ها شاکی بودن که چرا منتقل کردم لینک اینجارو دادم اومدن تشکر کردن

eh334n
March 27th, 2012, 21:54
متاسفانه ما از mizbansite سرویس گرفتیم هر روزی داریم ضرر میدیم نمی دونم چطوری این هاستینگ ها میخوام جواب بدن ! حالا ما بگیم اینقدر ضرر دادیم طرف میاد میگه بفرما .......... حالمون خرابه (:|

کسی نمی دونه میزبان سایت بک از سایت ها داره یا نه ؟؟

mehrshad.ho
March 27th, 2012, 22:18
همه هاستینگ ها بک آپ میگیرند ان شا الله این مشکل هم بر طرف میشه

pc30
March 27th, 2012, 23:16
آميدوارم اكبري هر چه زودتر پداش بشه و بگه بك آپ داره يا نه تا ما كارمون رو انجام بديم

mmzhr90
March 27th, 2012, 23:48
به این عکس توجه کنید
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/5211-%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DA%A9%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%9F-sssssss-png
یکمی مشکوکه!!!!!!!!

ehsanfotoo
March 28th, 2012, 22:54
دوستانم که از آقای اکبری هاست گرفتند گفتند بالاخره سرورهاشون درست شد! کاربران آقای اکبری خوشحال باشید!

sarwhost
March 28th, 2012, 23:41
امروز اگاه شدیم برخی از سرور های هترنر استارت خورد و مثل اینکه خدارو شکر همه چی سر جاشه اطلاعات پاک نشده
اما دوستان این داون شدن سرورا مشکوک میزنه کسی خبر داره که چرا داون شده بودن اخه از اون ورم سایت اشیانه هک شد طبقه گفته های مسئولان اشیانه رو سرورشون از طریق دیتا سنتر شل ریخته بودن
منظورم اینه اونایی که سروراشون بالا اومده حتما یه برسی اساسی بکنن

smartieuser
March 28th, 2012, 23:47
امروز اگاه شدیم برخی از سرور های هترنر استارت خورد و مثل اینکه خدارو شکر همه چی سر جاشه اطلاعات پاک نشده
اما دوستان این داون شدن سرورا مشکوک میزنه کسی خبر داره که چرا داون شده بودن اخه از اون ورم سایت اشیانه هک شد طبقه گفته های مسئولان اشیانه رو سرورشون از طریق دیتا سنتر شل ریخته بودن
منظورم اینه اونایی که سروراشون بالا اومده حتما یه برسی اساسی بکنن

سلام

زیاد با اون جریان مرتبط نیست. تعداد خیلی زیادی از دوستان سرورهای هتزنر خودشون رو از طریق ما تهیه میکردن که متاسفانه توی این چند بعضی از پرداخت های قدیمی ما دچار مشکل شدند.
برای حل این مشکل توی این دو سه روز نزدیک به 8 حواله ارسال کردیم تا الان. خدا رو شکر میکنم که مشکل خاصی پیش نیومد و همه چیز به حالت نرمال برگشت.

در مورد آشیانه هم راستش از نظر من اینکه از طریق دیتاسنتر شل ریخته باشن تقریبا بی معنی و بی پایه و اساس هست.
اما هک شدن هم اتفاق عجیب و بزرگی نیست. توی یکی از کنفرانس های مربوط به ted هم روی این موضوع یادم میاد یکی حرف قشنگی زده بود.

"سه شرکت وظیفه تامین امنیت سرویس های ناسا رو بر عهده دارند و خود این سه شرکت تا الان بار ها و بارها هک شدند"

با احترام
محمد خسروی

sarwhost
March 29th, 2012, 00:05
سلام

زیاد با اون جریان مرتبط نیست. تعداد خیلی زیادی از دوستان سرورهای هتزنر خودشون رو از طریق ما تهیه میکردن که متاسفانه توی این چند بعضی از پرداخت های قدیمی ما دچار مشکل شدند.
برای حل این مشکل توی این دو سه روز نزدیک به 8 حواله ارسال کردیم تا الان. خدا رو شکر میکنم که مشکل خاصی پیش نیومد و همه چیز به حالت نرمال برگشت.

در مورد آشیانه هم راستش از نظر من اینکه از طریق دیتاسنتر شل ریخته باشن تقریبا بی معنی و بی پایه و اساس هست.
اما هک شدن هم اتفاق عجیب و بزرگی نیست. توی یکی از کنفرانس های مربوط به ted هم روی این موضوع یادم میاد یکی حرف قشنگی زده بود.

"سه شرکت وظیفه تامین امنیت سرویس های ناسا رو بر عهده دارند و خود این سه شرکت تا الان بار ها و بارها هک شدند"

با احترام
محمد خسروی

ممنون از توضیح بجا و قشنگتون// البته درباره اشیانه من یه جایی خوندم