PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست نامحدود حقیقت دارد یا دروغ

bepad
October 24th, 2009, 20:51
سلام

با اجازه دوستان یه بحث مهم رو میخوام مطرح کنم ایا هاست نامحدود واقعا درسته خیلی ها میان با پسوند نامحدود هاست میدن اما هاست که به فضای بالا رسید برخوزد میکنن

فکر کنم این موضوع در رابطه با همه این شرکت ها درسته چرا؟
پاسخ:چطور یکی که امکان انلیمت(نامحدود)رو داره میاد میگه نامحدود چطور میتونه به مشتری امکان اینو بده که طرف تا صد ها تریبایت یا معادل های بالاتر اطلاعات ذخیره کند

یه سوال هم از اونایی که روی این پسوند نامحدود مانور میدن

-آیا شما که یک هاست نامحدود را مثلا بین 10 تا 20 هزار ماهانه میدید اجازه میدید یک مشتری یا صد ها میلیون تریبایت روی هاستش اطلاعات وارد کنه؟

bepad
October 24th, 2009, 20:53
لــــــــــــــــــــــــ طفا در نظرسنــــــــــــــــــــ ــــــتجـــــــــتی هم شرکت کنید...

iranihost
October 24th, 2009, 20:57
خیلی راحت شما میتونید به سوال خودتون پاسخ بدید !

آیا هارد نا محدود وجود داره ؟؟

Domain
شما بگو چند گیگ! ترابایت کجا بود؟! :-b
به 10 20 گیگ نرسیده هاست مشتری مورد عنایت قرار میگیره! :109:

Arashdn
من خودم یه عمر هاست نامحدود میدادم
اصلا نمیتونی فضای بالا استفاده کنی

NovinServer
October 24th, 2009, 21:39
همه و همه تبلیغی بیش نیست !
پایان !

MelatHOST
October 24th, 2009, 21:49
امکانش هست ، ولی کسی این کار را نمیکند
برای مثال youtube , parsaspace.com , persiangig.com و سایتهای مشابه هر سرورشان حداقل 3 ترابایت هارد دارد و با پر شدن هارد از تکنیک clustering استفاده میکنند
پس بالواقع هارد هم نامحدود میشود !

Sepahrad
October 24th, 2009, 21:56
دوست عزیز نا محدود دادند شما , تا میتونی استفاده کن اگه گیر دادن اون موقع ... :) 100% کار اشتباه هست و این ها بر مبنای اینکه مشتری خیلی مصرف کنه تا یک حدی مصرف میکنه کار میکنند و بیشتر بر پایه حدس میباشد و در این هاستینگ هر جایی که باشه رو باید گل + ... گرفت .

موفق باشید :53:

IFACO.Net
October 24th, 2009, 22:13
این هم ادعایی هست که صرفا نوعی شیوه تبلیغاتی و جذب مشتری محسوب میشه و به محض اینکه مشتری به سرور فشار وارد کنه، سایتش رو می بندند و یا برای ادامه سرویس دهی، پول بیشتری از مشتری میگیرند و ...

AmirHosein
October 24th, 2009, 22:47
خالی بندی هست بابا گوش ندید :d

bepad
October 24th, 2009, 22:56
متون گرم منم منظورم همینه حالا یه نگاه کنید به امضای بیشتر دوستان در انجمن هاست نامحدود واقعا دروغ تا این حد ارزشش رو داره؟اینطور ادمها هستن که ابروی دو تا هاستینگ درستو میبرن

نظرسنجی هم جواب داد

bijans
October 25th, 2009, 11:48
دوستان خیلی ممنون، ما رو مورد عنایت قرار دادین! من فقط چند نکته عرض کنم:

1. ما هاست نامحدود می دهیم.
2. هاست نامحدود یک ترم تبلیغاتی است، چون اصولاً امکان ندارد چیزی نامحدود باشد.
3. اصل نامحدود بر محدودیت هایی استوار است که قانون هر شرکت هاستینگ آنها را می گذارد، بنابراین می توان به تعبیری گفت نامحدود محدود! مثلاً کاربران سرویسهای نامحدود ما نمی توانند در یک ساعت بیش از 5 درصد از منابع سرور استفاده کنند.
4. چرا این قدر فرافکنی می کنید دوستان. همه ما می دانیم که مثلاً بلوهاست فقط به دلیل همین سیستم میزبانی نامحدودش این قدر معروف شد و واقعاً سرویس خوبی ارائه می داد. تا این که ایرانی جماعت از راه رسید و با وارز و سایت دانلود و عکس های *** و ... کل سیاست اینترنت رو می خواست عوض کنه و اینجوری شد که بلوهاست با ایران مشکل پیدا کرده. اما هنوز شرکت هایی هستند که دقیقاً همین سرویس رو ارائه می دن و کمتر اسم در کرده ن. ما هم یکی از اون شرکت ها هستیم.
5. بنابراین هر کس با توجه به خواسته ی خودش و توجه به قوانین میزبانی شرکت سرویس دهنده ی نامحدود، می تونه یک هاست محدود یا نامحدود رو انتظار داشته باشه. مهم اینه که چی کاربر رو محدود می کنه.

مخلص.

tak407
October 25th, 2009, 12:13
من تجربه 600 گیگ و 1.5tb پهنای باند داشتم البته خارجی با توجه به قیمتی که میدن بله نامحدوده دیگه مثلا سالی 30 40 تومن

bepad
October 25th, 2009, 19:32
پاسخ این موضوع در امار نظرسنجی اشکاره

bijans
October 25th, 2009, 19:53
نظرسنجی خیلی جالب طراحی شده است. مثل این است:

نظرسنجی: شما قورمه سبزی دوست دارید؟
1. نه
2. آری
3. حالم به هم می خورد.
4. خورده ام حالم را به هم زده
5. هر کسی خورده حالش به هم خورده

کاری به محتوایش ندارم، ولی خیلی جالب و خنده دار بود!!!

bepad
October 25th, 2009, 19:59

1. نه
2. آری
3. حالم به هم می خورد.

نظر لطفا شماست......... اما واقعا خودتون که میگید هاست نامحدود من ازتون بگیرم اجازه دارم 10000000000000000000000 تریبیایت روش بریزم؟

nilkooh
October 25th, 2009, 20:00

1. نه
2. آری
3. حالم به هم می خورد.

لابد شما هم سرویساتون نامحدوده که حالتون داره بهم میخوره !

bepad
October 25th, 2009, 20:03
تعریف نامحدود:
یعنی اینکه همه چی نامحدود و مشتری بتونه تا دلش بخواد استفاده کنه هر چی دلش بخواد پس گفتن نامحدود و ندادن اون یک.....:-&....... آشکاره

Sepahrad
October 25th, 2009, 20:12
نا محدود غلط هست اصلا . البته برای دیتابیس این حرف ها نا محدود مینویسیم که خوب اونم بازم غلط هست اما نه در این حد !

شما میاید میگید نا محدود و بعدش باسش مرز تعیین میکنید که مثلا 5 درصد از منابع سرور رو استفاده کنه ! این که میشه محدود !!! چون من که هاست میگیرم میخوام اطلاعات نا محدود آپلود کنم ! حالا منابع سروری مصرف میشه به من مربوط نیست . یک سرور قوی بخرید که نا محدود میدید منابعش کم مصرف شه :d

bijans
October 25th, 2009, 20:13
ممنون.

من قبلاً هم توضیح دادم که «نامحدود یک ترم تبلیغانی است!»

در ثانی من 1000000000000000000000000000 مگابایت هاست به شما می دهم به شرطی که قوانین ما را رعایت کنید. این محدودیت ما و بقیه سرویس دهندگان نامحدود است.

والسلام.

به جای این که دیگران را تخریب کنید فکری به حال سرویس های خودتان بکنید!

bepad
October 25th, 2009, 20:24
نا محدود غلط هست اصلا . البته برای دیتابیس این حرف ها نا محدود مینویسیم که خوب اونم بازم غلط هست اما نه در این حد !

شما میاید میگید نا محدود و بعدش باسش مرز تعیین میکنید که مثلا 5 درصد از منابع سرور رو استفاده کنه ! این که میشه محدود !!! چون من که هاست میگیرم میخوام اطلاعات نا محدود آپلود کنم ! حالا منابع سروری مصرف میشه به من مربوط نیست . یک سرور قوی بخرید که نا محدود میدید منابعش کم مصرف شه :d

کاملا حق با شماست

دوستمون هم که گفت یک جمله تبلیغاتی
جمله تبلیغاتی بهتره روشن باشه من و شما میدونیم نامحدود وجود نداره یه عادم ساده که میاد میبینه و میخره این کار درسته؟

در ضمن ما قصد تخریب کسی رو نداریم شما خودتون.خودتون رو مطرح کردید:77:

هدف ما اشکار کردن این نوع ترم های تبلیغاتی

Sepahrad
October 25th, 2009, 20:26
ممنون.

در ثانی من 1000000000000000000000000000 مگابایت هاست به شما می دهم به شرطی که قوانین ما را رعایت کنید. این محدودیت ما و بقیه سرویس دهندگان نامحدود است.

والسلام.

پس دوست عزیز جلود امضا و در سایتتون بنویسید که : این یک ترم تبلیغاتی است و هرکی خواست بخره قبلش بهش بگید :)

منظور تایپیک کلی بود که شما شخصی کردینش :)

دوما وقتی شما در قوانین محدود میکنید طرف رو دیگه نمیشه گفت نا محدود :)

فکر نکنم کسی رو تخریب کرده باشیم و سرویس های ما مشکلی نداره که فکری به حالش بکنیم :67: ;)

nilkooh
October 25th, 2009, 20:30
ممنون.

والسلام.

بهتره بگین یک حقه تبلیغاتی تا یک ترم تبلیغاتی!

bepad
October 25th, 2009, 20:35
iranhyperhost کاملا موافقم

bijans عزیز ما هدفمون نقد شما نیست ما کلی داریم میگیم همینطور این انجمن برای کمک به افراد مبتدی هست وگرنه منو و دیگران که حرفه ای هستیم تقریبا نیازی به بحث نداریم هدف ما روشن کردن کاربران مبتدی هست و نه شما بلکه همه دوستانی که در زیر مجموعه این نوع کلمات منحرف کننده فعالیت میکنند میبایست خدمات رو اشکار بدن تا وضعیت و قدرت انتخاب به مشتری داده بشه.اگر شرکتی بگه من نامحدود میدم بعد توی ذهن خودش یک نوع محدودیت های رو اعمال کنه این یک نوع .......... اشکاره پس درست نیست

دوباره هم میگم نامحدود یعنی مشتری عزیز بیا هر چی دلت میخواد استفاده کن حالا چه بهتره که نامحدود را در تبلیغات شرکت های محترم اینطور بزنن

ارائه هاست با امکانات زیاد(یا با شرایط عالی)
اگر من مبتدی باشم خب میگم طرف هاست میده نامحدود فلان قیمت اون یکی هم میده یک پان خاصو همین قیمت و کدوم خوبه اولی خب این مشکلاته که باعث نارضایتی مشتری میشه

bepad
October 25th, 2009, 20:36
بهتره بگین یک حقه تبلیغاتی تا یک ترم تبلیغاتی!

تخریب ممنوع(لطفا تاپیک رو منحرف نکنید)

bijans
October 25th, 2009, 20:37
دوستان من یه حقه باز هستم.

اگه bluehost هم تو این تاپیک چیز می نوشت اینجوری بنده خدا رو له می کردید؟ نکنه bluehost هم حقه بازه؟ تازه bluehost فقط یکیشونه. n تا شرکت دیگه هستن که کاملاً ترجیح می دن حتی یک مشتری هم تو ایران نداشته باشن.

چرا؟

به خاطر همین حرف ها!

به هر حال از همه به خاطر تنویر افکاری که کردند تشکر می کنم.

bijans
October 25th, 2009, 20:39
فقط یه توضیح رو لازم می دونم بگم. من به تک تک مشتری های هاست نامحدودم «دونه به دونه» شرایط رو پای تلفن هم توضیح می دم. حالا هر چی دوست دارین بگین! ما مشتری های خودمون رو داریم عزیزان! مشتری هایی که این سرویس واقعاً به دردشون می خوره.

مخلص عموم!

Sepahrad
October 25th, 2009, 20:41

اگه bluehost هم تو این تاپیک چیز می نوشت اینجوری بنده خدا رو له می کردید؟ نکنه bluehost هم حقه بازه؟ تازه bluehost فقط یکیشونه. n تا شرکت دیگه هستن که کاملاً ترجیح می دن حتی یک مشتری هم تو ایران نداشته باشن.

چرا؟

به خاطر همین حرف ها!

عزیزم هر کی که میخواد باشه ! BlueHost باشه یا هر جای دیگه . خوب این فرض غلط هست یکم خودتون فکر کنید :)

اون ها هم حتما توی قوانین اومدن محدود کردند .

یک سوالی . آیا VPS نا محدود میدند ؟؟ لطفا جواب بدید :)

bepad
October 25th, 2009, 20:41

اگه bluehost هم تو این تاپیک چیز می نوشت اینجوری بنده خدا رو له می کردید؟ نکنه bluehost هم حقه بازه؟ تازه bluehost فقط یکیشونه. N تا شرکت دیگه هستن که کاملاً ترجیح می دن حتی یک مشتری هم تو ایران نداشته باشن.

چرا؟

به خاطر همین حرف ها!

بنده چند بار ذکر دادم که ما هدفمون شخص شما نیست کلی عرض کردیم
*****بنده هم از اون شرکت ها سرویس نداشتم که نظر بدم******

اما در هر صورت به نظر من نامحدود بی معناست.بلاخره هر چیزی پایانی دارد

nilkooh
October 25th, 2009, 21:47

اگه bluehost هم تو این تاپیک چیز می نوشت اینجوری بنده خدا رو له می کردید؟ نکنه bluehost هم حقه بازه؟ تازه bluehost فقط یکیشونه. N تا شرکت دیگه هستن که کاملاً ترجیح می دن حتی یک مشتری هم تو ایران نداشته باشن.

چرا؟

به خاطر همین حرف ها!

نه دوست عزیز، علت اینکه بلوهاست با ایران کار نمیکنه چیز دیگه است. وگرنه فکر کردین کسی میتونه تو آمریکا حرفی بزنه، پولی بگیره و بهد بزنه زیرش؟ مطمئن باشید که اونجا ایران نیست و اون شخص یا شرکتو سو میکنن و تا قرون آخر خسارتو میگیرن.
اگه اون شرکتها چیزی رو ادعا میکنن پاش وای میستن. مثلا همین یاهو که ایمیل نامحدود میده، شده که شما ایمیل باکستون از یک حجمی بیشتر بشه و بزنه زیر قرارش. نه دوست عزیز، تنها توی کشورایی مثل کشور ماست که میشه هر حرفیو زد و بعد هم بهش عمل نکرد، کسی هم نتونه بگه که بالای چشمت ابروست !
ضمنا من منظورم از صحبتام شخص شما نبود، کلی عرض میکنم دوست عزیز.