PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل مكث در هنگام باز كردن بيش از 20 سايت در فاير فاكس

m245
March 26th, 2012, 16:44
با سلام

يه مشكل بزرگ دارم كه اميدوارم اساتيد كمكم كنند

من توي فاير فاكس وقتي تعداد بيشتر از 20 سايت را باز ميكنم كه روي هر كدوم كاري انجام بدم ( سايت هاي تبليغاتي )

بعد از تقريبا نيم ساعت كار كردن فاير فاكس سنگين ميشه و هر كاري با مكث انجام ميشه

مثلا براي يه راست كليك ساده بايد 3 تا 4 ثانيه مكث را تحمل كني

سرعت كار روي سايت ها برام خيلي مهمه مثلا اگر اين مكث نباشه سرعت كارم دو برابر ميشه و ميتونم توي يك ساعت تبليغات بيشتري را انجام بدم.

اساتيد لطفا كمك كنيد بايد از چه مرورگري استفاده كنم كه اين مشكل رو نداشته باشم .

روي نسخه هاي مختلف فارفاكس و سيستم هاي مختلف هم تست كردم اما همينجوري بود

سيستم من ال جي اي 3 با رم 2 گيگه

روي مرورگر گوگل كروم هم تست كردم همينجوري بود

لطفا كمك كنيد.

با تشكر

fara_server
March 26th, 2012, 16:56
من در ورژن های قبلی فایرفاکس این مشکل رو نداشتم اما در نسخه جدید بیشتر با این مشکل رو به رو میشم!
فکر نمیکنم مرورگرهای دیگه ای جز فایرفاکس و کروم این سرعت - امکانات و کارایی رو داشته باشند پس توصیه میکنم سراغ مرورگرهای دیگه نروید.:57::53:

0060
March 26th, 2012, 16:59
از Google Chrome یا Opera استفاده کنید

m245
March 26th, 2012, 18:16
از Google Chrome یا Opera استفاده کنید

ممنون از كمكتون . با كروم تست كردم همينجوري بود.

با اپرا الان دارم تست ميكنم . توي تست اوليه كه خيلي خوب جواب داد . نميدونم توي كار هم خو جواب ميده يا نه .

تست ميكنم و جوابشو اينجا ميذارم .

با تشكر از دوستاني كه پاسخ دادند .

areff
March 26th, 2012, 18:32
ممنون از كمكتون . با كروم تست كردم همينجوري بود.

با اپرا الان دارم تست ميكنم . توي تست اوليه كه خيلي خوب جواب داد . نميدونم توي كار هم خو جواب ميده يا نه .

تست ميكنم و جوابشو اينجا ميذارم .

با تشكر از دوستاني كه پاسخ دادند .

جوابش رو بدید چون منم همین مشکل رو با Firefox دارم

hoka
March 26th, 2012, 18:33
من که با یک سایت هم یه موقع هایی هنگ میکنه ولی اپرا این مشکل رو نداره . این موضوع هم چند وقتی هست ایجاد شده . کسی راه حلی نداره در این مورد ؟

m2n
March 26th, 2012, 19:08
آنتی ویروش شما چیه؟

hoka
March 26th, 2012, 19:39
nod 32

m245
March 26th, 2012, 19:40
آنتی ویروش شما چیه؟

من بدون آنتي ويروس هم چك كردم همين مشكل پابرجا بود

با اپرا آخرين نشخه الان 100 تا سايت رو باز كردم اونقدر با سرعت باز كرد و كار ميكنه كه انگار يك سايت رو باز كرده . واقعا اين اپرا عجوبست در اين مورد.

فردا قصد دارم بصورت كاملا عملي از اپرا استفاده كنم ببينم چجوريه . اگه واقعا خوب باشه فايرفاكس رو ميذارم نار و ديگه ازش استفاده نميكنم

m245
March 27th, 2012, 19:26
باسلام

تا اينجا كه تست كردم به اين نتيجه رسيدم :

سرعت لود و باز كردن صفحات در فايرفاكس از اپرا خيلي بهتر است .

اگر با صفحات باز شده زيادي سر و كار نداشته باشيم . فاير فاكس بهترين مرورگر ميباشد.

اما وقتي كه با تعداد صفحات بالا مثلا 50 سايت همزمان بخواهيد كار كنيد و هنگ و افت سرعت در نمايش صفحات و كار روي آنها نداشته باشيد . اپرا بهترين مرورگر ميباشد.

من تصميم گرفتم فقط زماني كه با تعداد بالاي سايت كار ميكنم از اپرا استفاده كنم و در باقي موارد از فايرفاكس استفاده نمايم . اميدوارم در نسخه هاي بعدي فايرفاكس اين مشكل بر طرف شود.

m245
March 29th, 2012, 19:20
با عرض سلام خدمت همه دوستان

متاسفانه با اپرا به مشكلات زيادي برخوردم كه از خير كار كردن باهاش گذشتم
1. صفحات را با سرعت كمي لود ميكند
2. قادر به خواندن و نمايش برخي از سايت ها و اسكريپت ها نيست
3. سيستم ذخيره پسوردش خيلي ضعيف عمل ميكنه
4. انعطاف پذيري فيرفاكس را ندارد