PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل قطعی اینترنت مودم در یک ساعت خاص

pouria
March 25th, 2012, 14:56
سلام

از حدود 3 ماه پیش این مشکل ایجاد شد :
دقیقا راس ساعت 1 بامداد اینترنت مودم قطع میشد و باید مودم رو خاموش روشن میکردم تا وصل بشه

زیاد اهمیتی نداشت برام این مشکل چون لحظه ای بود.

ولی از روز 1 فروردین این مشکل حاد شده به این صورت که 1 بامداد قطع میشه و دقیقا تا 3 بامداد وصل نمیشه ، این داستان هر شب تکرار میشه

این مشکله عجیب از کجاست؟

اینترنت من 512 هست و از مخابرات شهر ساری گرفتم

به دلیل اینکه پشتیبانی خاصی ندارن مجبورم خودم دنبال مشکل بگردم

مودم: Dlink DSL-2640U

pars-2011
March 25th, 2012, 15:53
سلام
این مشکل میتونه از طرف آی اس پی شما باشه و ربطی به مودم نداشته باشه.(وقتی اینطوری شد با یک مودم دیگه تست کنید و ببینید درست میشه یا نه)
موفق باشید

mehrshad.ho
March 25th, 2012, 16:25
مودم که خودش تنظیم نمیشه قطع کنه
به نظرم از طرف سرویس دهنده اینترنت بپرس شاید اشکال از اونجا باشه
البته گاهی مشاهده شده که سرویس دهنده ها نیمه های شب اینترنت رو قطع می کنند

ParsWebIT
March 25th, 2012, 17:19
کلا مخابرات رو ول کنید واقعا هیچ ساپورتی نداره و اگه احیانا بعد 2.000.000 باز تماس کسی گوشی رو برداره اطلاعات فنی نداره با الکی جواب میده از سر باز کنه
نه پورتالی نه تمدید انلاینی نه هیچی

pouria
March 25th, 2012, 18:47
ممنون از همه دوستان به مخابرات مراجعه میکنم

کلا مخابرات رو ول کنید واقعا هیچ ساپورتی نداره و اگه احیانا بعد 2.000.000 باز تماس کسی گوشی رو برداره اطلاعات فنی نداره با الکی جواب میده از سر باز کنه
نه پورتالی نه تمدید انلاینی نه هیچی

اتفاقا کنترل پنل و تمدید آنلاین داره :

http://85.185.107.198 (http://85.185.107.198/)

rezahd
March 25th, 2012, 19:24
سلام وقت بخیر دوست عزیز باید عرض کنم که isp این محدودیت به احتمال 99 /
گذاشته و اینکه شما به کنترل پنل تحت وب کاری نداشته باش و اینی که من دیدم احتمالا nttac plus مدیریت میشه چون اسکریبت asp داره و در کل سیستم های که با ویندوز مدیریت میشون در سه سال تجربه کار با isp و راه اندازی شرکت های isp اکثرا اعلام مشکل میکنند یا یوز 691 بیخود میده یا دیتا رد بدل نمیشه یا یوز دیس نشده ولی خود یوز متصل نیست از این جور موارد سوال کنید ببیند چی هست جریانش