PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سرور - پیشنهاد برای شرکت های هاستینگ ایرانی

Aria
October 24th, 2009, 13:07
سلام.

پیشنهاد من خیلی ساده هست این بار.

همه شما کم و بیش با نوع سرویس ها و دیتاسنتر ما آشنا هستید.

با توجه به صحبت هایی که با همکارانم در دیتاسنتر داشتم، تصمیم گرفتیم سرورهای همکارانی رو که از شرکت های مختلف آمریکایی و اروپایی سرور دارند، با روش زیر به دیتاسنتر خودمون انتقال بدیم:

شما سرور خودتون رو به من معرفی می کنید و عکسی از تصویر سرور و Invoice ای که پرداخت کرده اید رو برای من ارسال می کنید و من هم سرور مشابه یا مساوی رو برای شما، در صورت امکان، با قیمت بهتر از شرکت فعلی و امکاناتی که همه ازش خبر دارند، به شما پیشنهاد میدم.

موارد مورد نیاز:

1. نام و مشخصات دقیق سرور.
2. نوع سیستم عامل و تعداد هاست ها و کاربران (برای تایین ظرفیت مصرفی)
3. کپی/اسکن/مدرک 3 ماه از پرداخت های سرور اثبات قیمت.

درضمن، امکانات اضافه جالبی رو هم برای این سرور ها در نظر دارم که به مراطب اعلام می کنم.

در صورتی که اینجا دوست ندارید Invoice رو قرار بدید، میتونید برای من از طریق ایمیل ارسال کنید:

aria@ariaservers.com

با تشکر.

goldstar
October 24th, 2009, 18:04
سلام
امیدوارم از بحث قبلی من ناراحت نباشین که قیمتهاتون بالاست
اما این پیشنهادتون واقعا خیلی خوبه و نشون میده علاوه بر بیزینس فکر ایرانی ها هم هستین
موفق باشین.

Mohsen
October 24th, 2009, 21:08
با سپاس از پیشنهاد خوب شما
یه مشکل کوچولو تو این پیشنهاد هست! که امیدوارم تو پیشنهاد بعدی تون اون رو بر طرف کنید!
اونم این هست که با این پیشنهاد فقط اونایی می‌تونند از شما سرور بگیرند که قبلا از دیگری سرویس گرفته باشند، پس تکلیف اونایی که مثلا قبلا وی‌پی اس داشتن یا نمایندگی ، یا اصلا هیچی! و الان میخوان سرور بگیرن چی میشه؟!؟ یه فکری هم برای این دسته بکنید، خیلی خوب میشه
با سپاس مجدد

Aria
October 25th, 2009, 00:30
با سپاس از پیشنهاد خوب شما
یه مشکل کوچولو تو این پیشنهاد هست! که امیدوارم تو پیشنهاد بعدی تون اون رو بر طرف کنید!
اونم این هست که با این پیشنهاد فقط اونایی می‌تونند از شما سرور بگیرند که قبلا از دیگری سرویس گرفته باشند، پس تکلیف اونایی که مثلا قبلا وی‌پی اس داشتن یا نمایندگی ، یا اصلا هیچی! و الان میخوان سرور بگیرن چی میشه؟!؟ یه فکری هم برای این دسته بکنید، خیلی خوب میشه
با سپاس مجدد

سلام.

در واقع این کار من هدف های زیادی داره.

مهمترین هدف من از این کار، جلب مدیران سرور هست که با خرید سرور از ما، با نوع خدمات ما بیشتر آشنا بشن و دلیلش هم اینه که تنها روش موفقیت ما تا به امروز، تبلیغاتی بوده که مشتریان ما برای ما کرده اند.

چگونه ؟

همه ما میدونیم که شما همکاران، به دنبال شرکتی مطمعاً و سرویس خوب و امکانات بالا هستید.

پس وقتی همه ی اینها در یک جا جمع بشه، طبیعی هست که شرکت مذکور رو به دیگران و همکاران خودتون معرفی می کنید تا اونا هم بتونند از امکانات و کیفیت این شرکت بهره مند بشند.

در واقع این روش بهترین روش تبلیغات هست و در صورت موفق شدن به انجام چنین کاری، دیگه نیازی به هزینه کردن برای تبلیغات نیست و در نتیجه، تمام مخارج ما مختص میشه به بالا بردن کیفیت و سطح سرویس هامون.

در ضمن، یکی از مواردی رو که گفتم جزو "پیشنهادات و امکانات جالب" برای این سرور ها هست، ip های رایگان و نا محدود هست که تنها هزینش، توضیح نوع مصرف ip هست و بعدش دریافت ip ها بدون هیچ هزینه ای :113:

چطوره ؟

در مورد دوستان دیگر هم انشالاه فکر هایی داریم و موارد در دست بررسی هست تا بتونیم به دیگر عزیزان هم که شما از دسته اونها یاد کردید، سرویس های ویژه ای رو ارائه کنیم که به مراطب اعلام خواهد شد.

با تشکر.

Aria
October 25th, 2009, 00:33
سلام
امیدوارم از بحث قبلی من ناراحت نباشین که قیمتهاتون بالاست
اما این پیشنهادتون واقعا خیلی خوبه و نشون میده علاوه بر بیزینس فکر ایرانی ها هم هستین
موفق باشین.

سلام.

پیشنهادات سازنده، هیچ وقت ناراحت کننده نیستند و ما ازشون استقبال می کنیم.

منتظر شنیدن نظرات بعدی شما هستم ;)

با تشکر.

goldstar
October 25th, 2009, 01:01
سلام
خب من یک پیشنهاد جالب بهتون میدم
اینکه هاستینگ های ایرانی رو با گرفتن هزینه ماهیانه مالک سرور (سخت افزار کنید) کاری که دیتاسنترها بعضا انجام میدن
منظورم lease to own هست
هر موقع که مثلا بعد از یک سال قطع همکاری بکنند سرور براشون ارسال بشه. البته صرفا پیشنهاده

Aria
October 25th, 2009, 01:43
سلام
خب من یک پیشنهاد جالب بهتون میدم
اینکه هاستینگ های ایرانی رو با گرفتن هزینه ماهیانه مالک سرور (سخت افزار کنید) کاری که دیتاسنترها بعضا انجام میدن
منظورم lease to own هست
هر موقع که مثلا بعد از یک سال قطع همکاری بکنند سرور براشون ارسال بشه. البته صرفا پیشنهاده

سلام.

نظر شما جالب هست ولی این کار، یه جورایی طرح جالبی نیست.

شرکت ما تحت پرداخت مستقیم بنیاد گزاشته شده (cash debit) و به حالت اعتباری نیست (credit) که اکثر شرکت ها از این روش استفاده می کنند و پیشنهاد شما براشون صرف داره چون در واقع خودشون هم مالک اصلی سرور ها نیستند و شرکت طرف قرارداد تامین سخت افزارشون (Dell - HP - SuperMicro) مالک تجهیزاتشون هست.

ولی باز هم پیشنهاد شما رو به همکارانم و همینطور مدیران دیتاسنتر منتقل می کنم و جواب دقیقتر رو بهتون خواهم گفت.

با تشکر.

Aria
October 29th, 2009, 11:21
سلام.

لازم به ذکر است، این پیشنهاد تنها تا تاریخ اول November اعتبار دارد.

با تشکر.