PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مالیات سرورهای hetzner

hamed.gemini
March 24th, 2012, 20:18
سلام
توو سایت hetzner قیمت ها رو که نوشته، یه Prices incl. 19 % VAT هم کنارش نوشته.
منظورش اینه که این قیمتی که نوشته با احتساب مالیات هست یا نه، 19% هم به قیمتی که نوشته اضافه میشه؟
مثلا سرور EX 4S (http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/ex4s)، این سرور 59 یورو هست یا 59 یورو + 19% ؟

payam_shzbax
March 24th, 2012, 20:34
نه فکر می کنم هزینه کلیش انقدر باشه

amiry
March 24th, 2012, 21:49
include VAT
با مالیات هست اون قیمت (19 درصد رو حساب کردن اون قیمت شده)

hamed.gemini
March 24th, 2012, 21:55
include VAT
با مالیات هست اون قیمت (19 درصد رو حساب کردن اون قیمت شده)

ممنونم
ترجمه ی انگلیسیش هم همین میشه. ولی یه بنده ی خدایی گفت که اینجوری نیست.
در هر صورت ممنون

DDC
March 24th, 2012, 22:25
ایرانی ها هم باید این مالیات را بدهند؟

hamed.gemini
March 24th, 2012, 22:29
ایرانی ها هم باید این مالیات را بدهند؟

این سوال خود من هم هست. یه جا شنیدم این مالیات فقط واسه اروپایی ها هست. دوستانی که مستقیما از خود هتزنر خرید کردند لطفا جواب بدند.

smartieuser
March 24th, 2012, 22:58
خیر ! ایرانی ها شامل مالیات نمیشند اما پیشنهاد هم نمیکنم با مشخصات ایرانی ثبت کنید.

در اصل بعضی از دیتاسنترهای اروپایی میگن شما باید مالیات رو پرداخت کنید مگه اینکه فرم معافیت مالیاتی داشته باشید و مهم نیست کجایی هم باشید

hamed.gemini
March 24th, 2012, 23:02
خیر ! ایرانی ها شامل مالیات نمیشند اما پیشنهاد هم نمیکنم با مشخصات ایرانی ثبت کنید.

در اصل بعضی از دیتاسنترهای اروپایی میگن شما باید مالیات رو پرداخت کنید مگه اینکه فرم معافیت مالیاتی داشته باشید و مهم نیست کجایی هم باشید

شما که بیش از 220 سرور داری روی این دیتاسنتر با مشخصات ایرانی ثبت نام نکردید؟ من از طریق ایمیل باهاشون مکاتبه داشتم و گفتم که ایرانی هستم و مشکلی نداشتند. مطمئنم اگه با ایرانی ها مشکل داشتند به من می گفتن.

_omid_
March 24th, 2012, 23:11
شما که بیش از 220 سرور داری روی این دیتاسنتر با مشخصات ایرانی ثبت نام نکردید؟ من از طریق ایمیل باهاشون مکاتبه داشتم و گفتم که ایرانی هستم و مشکلی نداشتند. مطمئنم اگه با ایرانی ها مشکل داشتند به من می گفتن.

با درود
دوست گرامی دیتاسنتر المان با ایرانی ها مشکلی نداره در حال حاضر
برای امنیت بالاتر بهتره که مشخصات ایرانی ندید. 1 وقت(شاید) در اینده با ایرانی ها به مشکل برخورد کنن یا مسایل دیگه
با احترام

smartieuser
March 24th, 2012, 23:15
خیر. با مشخصات ایران کار نکردیم

پیشنهاد هم نمیکنم با مشخصات ایرانی ثبت نام کنید ;)

گاهی وقت ها نهادها و موسسات مالی با ایران به مشکل پیدا میکنند نه خود دیتاسنتر ! چون هتزنر از لحاظ روش کارکرد مالی کمی تفاوت داره ممکن هست بعدا دچار مشکلاتی بشید

hamed.gemini
March 24th, 2012, 23:19
با درود
دوست گرامی دیتاسنتر المان با ایرانی ها مشکلی نداره در حال حاضر
برای امنیت بالاتر بهتره که مشخصات ایرانی ندید. 1 وقت(شاید) در اینده با ایرانی ها به مشکل برخورد کنن یا مسایل دیگه
با احترام

فکر نمی کنم اگر هم مشکلی پیش بیاد ما بتونیم کاملا ایرانی بودنمون رو مخفی کنیم!:52:
و مطمئنا در اون شرایط خاص هم نمیان یهویی سرویس رو قطع کنند. یه فرصتی، اخطاری،...

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

گاهی وقت ها نهادها و موسسات مالی با ایران به مشکل پیدا میکنند نه خود دیتاسنتر ! چون هتزنر از لحاظ روش کارکرد مالی کمی تفاوت داره ممکن هست بعدا دچار مشکلاتی بشید

روی تجربه ی شما نمیشه حرف زد
ممنون از راهنماییتون

payot
March 25th, 2012, 01:36
من قبلاً از eukhost سرویس داشتم و و دقت نکرده بودم که مالیات رو هم پرداخت می کنم
بعد از اینکه متوجه شدم به فروششون گفتم که من ایرانیم و نباید مالیات بدم، بدون هیچ مشکلی مبلغ اضافی رو به عنوان کردیت به حسابم اضافه کردند.
شما هم بگید و باید اضافه پرداختیتون رو به حسابتون بریزند

ParsWebIT
March 25th, 2012, 04:22

دقیقا همچین مشکلی داشتیم ما از طریق خرید مستقیم برخی سرورها از امریکا یا خرید سرویسهای جانبی از اروپا که خود دیتاسنتر مشکلی نداشته اما موسسه مالی که طرف قراردادش بوده مشکل جدی ایجاد کرده
الان که اکثر بانکها دارن تحریم میکنند و هر روز هم بدتر میشه با مشخصات غیر ایرانی در آینده خیالتون راحتتره

hamed.gemini
March 25th, 2012, 10:17
من قبلاً از eukhost سرویس داشتم و و دقت نکرده بودم که مالیات رو هم پرداخت می کنم
بعد از اینکه متوجه شدم به فروششون گفتم که من ایرانیم و نباید مالیات بدم، بدون هیچ مشکلی مبلغ اضافی رو به عنوان کردیت به حسابم اضافه کردند.
شما هم بگید و باید اضافه پرداختیتون رو به حسابتون بریزند

با توجه به تجربه های دوستان، به ریسکش نمی ارزه....

alireza9549
March 27th, 2012, 18:02
بله میگن با ایران مشکل نداریم . ولی برای پرداخت هزینه ایران نه ویزا دارد نه مستر نه حسابی که یشه پرداخت کرد . باید به ویزا کارت کشور دیگه پرداخت کرد که بعد برای حساب شما مشکل پیش میاد .

تمامی سرور ها به مالیات میباشد
موفق و پیروز باشید

info_dlsong
March 31st, 2012, 09:01

شما که با مشخصات غیر ایرانی هم با موسسه های مالی طرف قرار داد هتزنر مشکل پیدا کردید !
فکر نمیکنم در حال حاضر دلیلی برای خرید با اطلاعات غیر ایرانی وجود داشته باشه

Talahost.Com
March 31st, 2012, 20:08
مثلا سرور EX 4S (http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/ex4s)، این سرور 59 یورو هست یا 59 یورو + 19% ؟

قیمت با مالیات را تقسیم بر 1.19 کنید، بدون مالیات بدست میاد.59 / 1.19 = 49.6