PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی یک برنامه نویس امانتدار،باوجدان،منصف،خوش قول و مسلط برای طراحی یک سایت نیازمندیها

nakhoda
March 24th, 2012, 14:48
سلام دوستان
باور می کنین اگه بگم از تابستون سال گذشته دنبال برنامه نویس برای طراحی سایتم هستم...ولی هرکس پیدا شده یه مشکلی داشته...
اولی صفحه اول سایت رو آورد بالا و غیبش زد...هرچی زنگ می زدم جواب نمی داد...
دومی اینقد امروز فردا کرد که خسته شدم...
سومی که یکی از کارام الان دستشه باید تا حالا تحویل میداد ولی هنوز نداده...الان هم به ایمیل و تلفنام جواب نمیده...
جالب اینجاست که در مورد همشون هرچی که هزینه خواستند گفتم چشم و به موقع بشون پرداخت کردم...
خواهش می کنم اگه یه برنامه نویس با خصوصیات ذکر شده سراغ دارید معرفی کنید...
یک نفر که باخیال راحت ایدمو بش بدم...مطمئن باشم امانتداره...
البته شرکتهای معتبری هم هستند که میدونم کارمو خوب انجام می دن...ولی متاسفانه قیمتاشون اونقد نجومی بود که از عهدش بر نمیومدم...
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید...البته اگه با نمونه کار باشه که خیلی بهتره...:)

sales data
March 24th, 2012, 14:52
زبان برنامه نویسی ؟

areff
March 24th, 2012, 14:54
php اگر خواستید در خدمتیم..

0060
March 24th, 2012, 14:58
سلام

پیشنهاد میکنم به ParsCoders.com پارس کدرز بهترین محل برای انجام پروژه ها (http://www.parscoders.com/) مراجعه کنید برنامه نویس و طراحهای حرفه ای اونجا هستن و با خیال راحت و قیمت مناسب کارتون رو انجام بدید موفق باشید

nakhoda
March 24th, 2012, 15:13
زبان برنامه نویسی ؟

ممنون از پاسخاتون
البته من تخصص ندارم...ولی پرس و جو کردم گفتن php بهتر از همست...

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

سلام

پیشنهاد میکنم به ParsCoders.com پارس کدرز بهترین محل برای انجام پروژه ها (http://www.parscoders.com/) مراجعه کنید برنامه نویس و طراحهای حرفه ای اونجا هستن و با خیال راحت و قیمت مناسب کارتون رو انجام بدید موفق باشید

سپاس...
نمونه کار تو سایتشون ندارن ؟

milade
March 24th, 2012, 15:22
Asp.Net در خدمتتون هستیم .

برنامه نویسی چند لایه .تحت EF .

نمونه کار پ.خ شد .

AriyaDownload
March 24th, 2012, 15:28
سلام دوستان
باور می کنین اگه بگم از تابستون سال گذشته دنبال برنامه نویس برای طراحی سایتم هستم...ولی هرکس پیدا شده یه مشکلی داشته...
سومی که یکی از کارام الان دستشه باید تا حالا تحویل میداد ولی هنوز نداده...الان هم به ایمیل و تلفنام جواب نمیده...
جالب اینجاست که در مورد همشون هرچی که هزینه خواستند گفتم چشم و به موقع بشون پرداخت کردم...
البته شرکتهای معتبری هم هستند که میدونم کارمو خوب انجام می دن...ولی متاسفانه قیمتاشون اونقد نجومی بود که از عهدش بر نمیومدم...

اون افرادی رو که تا الان باهاشون کار کردید و به نتیجه نرسیدید رو می شه معرفی کنید یا به من پ خ بدید
چون ما اردیبهشت می خواییم یک پرژه رو استارت بزنیم و نیاز به یک برنامه نویس حرفه ای php دارم
می خوام ببینم اون افراد کی هستن تا در مورد اونا دریگه تحقیق نکنیم
ممنون می شم راهنمایی کنید
با سپاس

0060
March 24th, 2012, 15:33
سپاس...
نمونه کار تو سایتشون ندارن ؟

این سایت جهت آشنا کردن برنامه نویس و کسی که درخواست انجام پروژه داره هست

شما یک حساب میسازید درخواستی رو که دارید کامل مینویسید و برنامه نویسها یا همون مجری میان به شما قیمت میدن شما از بین مجریا که بهتون قیمت دادن با توجه به رتبه ای که دارن یکی رو انتخاب میکنید و هزینه رو به حساب سایت میریزید وقتی 100% پروژه شما انجام شد و شما تایید کردید پول به برنامه نویس یا همون مجری داده میشه

جای مطمئنی هست هم برای شما که کارتون درست انجام بشه هم برای برنامه نویس که بعد از انجام پروژه پولشو میگیره

قوانین سایتشون رو بخونید http://www.parscoders.com/tos.php

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

اون افرادی رو که تا الان باهاشون کار کردید و به نتیجه نرسیدید رو می شه معرفی کنید یا به من پ خ بدید
چون ما اردیبهشت می خواییم یک پرژه رو استارت بزنیم و نیاز به یک برنامه نویس حرفه ای php دارم
با سپاس

تو خواستی استارت بزنی بگو من میام :d

vps-baran.ir
March 24th, 2012, 15:38
من یه نفر رو بهتون پیشنهاد می دم
که وجدان کاری دارند و به مشتریان خود متهد هستن
و حدود 2 ساله میشناسمش
و تا حالا نشده طراحی وب چیزی ازش بخوام نتونه انجام بده

آقای علی کریم آبادی

سازنده آمار سرويس نمايش افراد آنلاين و بازديد - سازنده ليست سرويس وب دايرکتوري ايراني (http://www.maker.ir)

info@maker.ir

کارشون بنده به شخصه تایید می کنم

و آدم معتمدی هستن و هزینه ی بالا نمی گیرن

citykala
March 24th, 2012, 15:40
این سایت جهت آشنا کردن برنامه نویس و کسی که درخواست انجام پروژه داره هست

شما یک حساب میسازید درخواستی رو که دارید کامل مینویسید و برنامه نویسها یا همون مجری میان به شما قیمت میدن شما از بین مجریا که بهتون قیمت دادن با توجه به رتبه ای که دارن یکی رو انتخاب میکنید و هزینه رو به حساب سایت میریزید وقتی 100% پروژه شما انجام شد و شما تایید کردید پول به برنامه نویس یا همون مجری داده میشه

جای مطمئنی هست هم برای شما که کارتون درست انجام بشه هم برای برنامه نویس که بعد از انجام پروژه پولشو میگیره

قوانین سایتشون رو بخونید ParsCoders.com (http://www.parscoders.com/tos.php)

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

تو خواستی استارت بزنی بگو من میام :d

دوست عزیز هر برنامه ای رو نمیشه به طور کامل در معرض دید عموم گذاشت

این دوستمون میگن ایده دارن و می خوان مخفیانه توسط یه ادم امانت دار کارشون رو انجام بدن

مشکلشون اینه

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:39 PM ----------

با سپاس

درخواست منم هست . لطفا اسم یا ادرس وبسایتشون رو بزارین

itjavani
March 24th, 2012, 16:08
برنامه نویس خوش قول ؟ :)) محاله ! من که ندیدم شما دیدی منم خبر کن :دی

amirlord
March 24th, 2012, 16:13
حقیقت ! :d
متاسفانه این به یک بیماری تبدیل شده برای برنامه نویس ها ! سر و کله زدن با کد ها خیلی مخ آدمو درگیر میکنه و نمیتونه به خوبی روی مسائل دیگه فکر کنه .
دست خودشون هم نیست و فکر میکنن میتونن کار رو اون موقع تحویل بدن ولی خیلی موقع ها همچین اتفاقی نمیوفته !

ppro
March 24th, 2012, 16:49
و حدود 2 ساله میشناسمش

آقای علی کریم آبادی

سازنده آمار سرويس نمايش افراد آنلاين و بازديد - سازنده ليست سرويس وب دايرکتوري ايراني (http://www.maker.ir)

info@maker.ir

09123953712 اس ام اس بدید جواب میده

ایشون نمونه کار دارن که همین خوبه . قیمت هم متوسط هست . سرعت هم بالاست .

سایت نیازمندی بودجه تبلیغات میلیونی نیاز داره برو دنبال یک ایده جدید ... برای نیاز مندی 10 سال دیر تصمیم گرفتید !

vahidmom
March 24th, 2012, 17:19
و حدود 2 ساله میشناسمش

آقای علی کریم آبادی

info@maker.ir

09123953712 اس ام اس بدید جواب میده

بنده هم به شخصه تاییدشون میکنم
پروژه ای رو برای ما انجام دادند که 4 تا جا قیمت گرفتیم حدودا رو 1 میلیون قیمت دادند اما ایشون زیر 300 انجام دادند با تمامی جزئیات
آدم خوش قول ، خوش اخلاق و ... هم هستند
در ضمن نمونه کار ایشون میشه گفت بالای 100 تا سایت فروش کارت شارژ و وی پی هستش که الان دارن کار میکنند

iraniandata
March 24th, 2012, 18:53
بِسمِ اللّه‏ِ الرَّحمنِ الرَّحیمِ

با عرض سلام و درود و صلوات

من ادعای برنامه نویس بودن ندارم

اما قیمت ها بدلایل خاص فرق داره یکی امنیت ویکی امکانات و یکی زیبایی و یکی سرعت یکی تخصص

البته نمی گم بی انصاف تو برنامه نویسا نیستش نه هستند

اما با انصافاشون بیشترن

درمورد خوش قولی به نظر من کار شدید برنامه نویساست
{
پروژه ی سنگین و زیاد همینه
}

درمورد برنامه نویسی شرکت مطمئن خواستید بهم بگید معرفی کنم (بنده شرکت ندارم و تبلیغ از خودم نیست)

فقط یادتون باشه محکم کار کنید یعنی قرارداد ببندید و فاکتور بگیرید و ... معمولا برای پروژه های بزرگ

درپناه حق

خدانگهدار

seotools
March 25th, 2012, 03:31
سلام
php-.net-python
اگر خواستید در خدمت شما هستیم سناریوی کارتون رو به 5174 ارسال کنید ، هزینه و زمان بگیرید ، اگر مورد تائید شما بود همکاری می کنیم.همچنین اگر اپلیکیشن برای دیوایس های پرتابل و دسکتاپی تحت همین اسکریپت نیاز داشته باشید ، در هر محیطی که در ذهن شماست هم پوشش میدیم.
در مورد ترس از ایده هم حق دارید ، اما تیم ما به شکل کامل از اطلاعات و مشخصات شما محافظت می کند و در رزومه ی کاری اسکریپت های اختصاصی معرفی نمیشود.هنگام تحویل یا مدت پشتیبانی سیستم کد فاقد کامنت می باشد و خود سیستم فاقد کپی رایت تیم ماست.
در مورد هزینه بسته به ابزاری که شما نیاز دارید و تکنولوژی که برای ساخت وب سایت بایستی استفاده بشود یک هزینه به شما اعلام میشود.
در مورد زمان هم طبق ترافیک کاری که داریم طبقه بندی می کنیم و به شما زمان تست و باگ گیری هم اعلام می کنیم که روی سرور خودتان یا یکی از سرورهای لابروتواری ما درخواستتان را مشاهده کنید و در جریان باشید.پراگرس پروژه هم از خود سایت می توانید پیگیر باشید.
موفق باشید.

mahsol
March 25th, 2012, 10:24
با عرض سلام و احترام .

دوست عزیز می توانید از سایت ما دیدن فرماید : گروه طراحی ایکس سایت ساز (http://www.xsitesaz.com)

اگر برنامه اختصاصی مد نظرتون هست می توانیم سابق درخشان برنامه نویسمان را برای شما ایمیل کنیم که مشاهده فرماید در چه پروژه های کشوری شرکت داشته اند تا این اطمینان را به شما بدهیم که بهترین کار را تحویل خواهیم داد .

در هر صورت ما در خدمتیم .

3d-max
March 26th, 2012, 11:59
پیشنهاد من آقای وحید حلاجی
اینم سایتش
Vahid Hallaji — The Official Site (http://www.hallaji.com/)

کاراش نیاز به تعریف نداره .. میتونی نمونه کاراش رو تو سایتش ببینی

php.source
March 26th, 2012, 12:13
دلیل اینکه برنامه نویس خوش قول نیست اینه که مشتبری موقع تحویل کار اصرار داره 3-4 روزه یا مثلا پروژه 3-4 ماهه رو 1 ماه تحویل بگیره ، برنامه نویسم برای اینکه نپره از دستش میگیره. بخاطر این همه بد قولن.
وگرنه کدوم مشتری اومده به من گفته عجله ندارم و من بعد تاریخی که گفتم تحویل دادم. (همیشه چند روزم جلوتر میدم :دی)

mhy
March 26th, 2012, 12:45
توی mybbiran.com دو سه تا از مدیراش برنامه نویس حرفه ای ان:
محمدرضا زنگنه با نام کاربری mohammad_za
محمود خوشنویس با نام کاربری baxe rapper (سایت شخصیش yektahost.net)
مصطفی شیرالی با نام کاربری anti-zionism (سایت شخصیش mybbplugin.ir و kingofpersia.ir) برای من دو سه تا کار انجام داد هم هزینه پایین بود هم بسیار سریع کار کرد
مهدی نمکی با نام کاربری AR@KST@R (سایت شخصیش bracket.ir)
البته توی همون mybbiran راحت تر پیداشون میکنی

itjavani
March 26th, 2012, 13:02
دلیل اینکه برنامه نویس خوش قول نیست اینه که مشتبری موقع تحویل کار اصرار داره 3-4 روزه یا مثلا پروژه 3-4 ماهه رو 1 ماه تحویل بگیره ، برنامه نویسم برای اینکه نپره از دستش میگیره. بخاطر این همه بد قولن.
وگرنه کدوم مشتری اومده به من گفته عجله ندارم و من بعد تاریخی که گفتم تحویل دادم. (همیشه چند روزم جلوتر میدم :دی)

یعنی مشتری بگه عجله ندارم فوری کارش رو انجام میدید؟ محاله ;))
کارش رو میندازید حداقل 15 الی یک ماه دیگه استارت میزنید تو این میان سه تا پروژه دیگه هم قبول میکنید.

php.source
March 26th, 2012, 13:08
یعنی مشتری بگه عجله ندارم فوری کارش رو انجام میدید؟ محاله ;))
کارش رو میندازید حداقل 15 الی یک ماه دیگه استارت میزنید تو این میان سه تا پروژه دیگه هم قبول میکنید.
iهمکارای دیگه رو نمیدونم. اما از کسایی با من کار کردن بپورسید میگن. مثلا طرف میاد میگه فردا میخوام. میگم فردا سعی میکنم بدم اما قول نمیدم اما 3 روز دیگه 100% میدم.
روز دوم میدم.
متناسب با کارز هم یک وقتی رو اضافخه می کنم که یک کاری پیش امد شرمنده نشم

nakhoda
March 27th, 2012, 16:22
دوستان از راهنمایی و پاسختون ممنونم...خوشحالم که این بحث باعث شد هم مشکلات مشتریا و هم مشکلات برنامه نویس ها مطرح بشه...البته من هنوز مشغول تحقیق و بررسی در مورد برنامه نویس هستم...!!!

ahmad.m3710
March 27th, 2012, 16:39
دوستانی که لطف خودشون رو نسبت به برنامه نویس ها ابراز داشتند (!!) محبت کنند بفرمایند آیا در ازای این همه بدقولی که دیده اند چه چیز در اختیار برنامه نویس گذاشته اند ؟؟ مستندات خوب ؟؟ طرح خوب ؟؟ پول خوب ؟؟ فراموش نکنید هر چقدر هزینه کنید همانقدر باید انتظار پشتیبانی و تحویل به موقع کار داشته باشید! :)

nakhoda
March 31st, 2012, 03:40
دوستانی که لطف خودشون رو نسبت به برنامه نویس ها ابراز داشتند (!!) محبت کنند بفرمایند آیا در ازای این همه بدقولی که دیده اند چه چیز در اختیار برنامه نویس گذاشته اند ؟؟ مستندات خوب ؟؟ طرح خوب ؟؟ پول خوب ؟؟ فراموش نکنید هر چقدر هزینه کنید همانقدر باید انتظار پشتیبانی و تحویل به موقع کار داشته باشید! :)

من همه اینهایی رو که میگین تمام و کمال در اختیار برنامه نویس گذاشتم...توضیحات با جزئیات کامل-طرح گرافیکی دقیق از تمام صفحات سایت-پرداخت به موقع هزینه...باز هم بدقولی کردند متاسفانه...

php.source
March 31st, 2012, 18:53
من همه اینهایی رو که میگین تمام و کمال در اختیار برنامه نویس گذاشتم...توضیحات با جزئیات کامل-طرح گرافیکی دقیق از تمام صفحات سایت-پرداخت به موقع هزینه...باز هم بدقولی کردند متاسفانه...

اون از بدشانسی بوده :دی

sr.majid
March 31st, 2012, 19:44
دوست عزیز شما قبل از اینکه کاری رو به کسی بسپاری و پولش رو پرداخت کنی یه تحقیق کوچیک راجع بهش بکن اگر دیدی راه های تحقیق برای اون شخص بسته هست مطمئن باش بی دلیل نیست و قیدش رو بزن
نمونه کار و صحبت کردن با مشتری های شخص مورد نظر بهترین پیشنهاد به شماس

قالباً افرادی که سابقه خوبی ندارن وقتی باهاشون مذاکره میکنید مثلاً مبلغ یه کاری 400 تومن باشه میگن شما اول باید کل پول یا هفتاد درصدش رو به حساب بریزید تا کار رو شروع کنیم و بعد از اون ...
اما افرادی که به کار خودشون اطمینان دارن همون کار 400 تومنی رو میگن شما مقداری از مبلغ رو واریز کنید مثلاً 50 یا 100 تومنش رو تا کار شما شروع بشه قاعدتاً کسی 50 هزار تومن پول پرداخت میکنه نمیخواد کسی رو اذیت کنه و بعد بگه نمیخوام و برنامه نویسی که قبول میکنه طرف 50 تومن به عنوان پیش پرداخت ،پرداخت کنه اینقدر به کار خودش اطمینان داره که مطمئن هست مشتریش رو از هر نظر راضی خواهد کرد

php.source
March 31st, 2012, 20:14
دوست عزیز شما قبل از اینکه کاری رو به کسی بسپاری و پولش رو پرداخت کنی یه تحقیق کوچیک راجع بهش بکن اگر دیدی راه های تحقیق برای اون شخص بسته هست مطمئن باش بی دلیل نیست و قیدش رو بزن
نمونه کار و صحبت کردن با مشتری های شخص مورد نظر بهترین پیشنهاد به شماس

قالباً افرادی که سابقه خوبی ندارن وقتی باهاشون مذاکره میکنید مثلاً مبلغ یه کاری 400 تومن باشه میگن شما اول باید کل پول یا هفتاد درصدش رو به حساب بریزید تا کار رو شروع کنیم و بعد از اون ...
اما افرادی که به کار خودشون اطمینان دارن همون کار 400 تومنی رو میگن شما مقداری از مبلغ رو واریز کنید مثلاً 50 یا 100 تومنش رو تا کار شما شروع بشه قاعدتاً کسی 50 هزار تومن پول پرداخت میکنه نمیخواد کسی رو اذیت کنه و بعد بگه نمیخوام و برنامه نویسی که قبول میکنه طرف 50 تومن به عنوان پیش پرداخت ،پرداخت کنه اینقدر به کار خودش اطمینان داره که مطمئن هست مشتریش رو از هر نظر راضی خواهد کرد

دوست عزیز عرفش اینه که اگه پروژه ارزون قیمت باشه مثلا زیر 500 ، هزینه 100% یا 70 % به بالا بازم متناسب با مشتری هست
اما اگه پروژه سنگین باشه و قیمت 1 -2 میلیونی داشته باشه اون وقت قرارداد بسته میشه و 50% هزینه پیشپرداخت دریافت میشه

sr.majid
March 31st, 2012, 21:02
دوست عزیز عرفش اینه که اگه پروژه ارزون قیمت باشه مثلا زیر 500 ، هزینه 100% یا 70 % به بالا بازم متناسب با مشتری هست
اما اگه پروژه سنگین باشه و قیمت 1 -2 میلیونی داشته باشه اون وقت قرارداد بسته میشه و 50% هزینه پیشپرداخت دریافت میشه

این عرفی که شما میفرمائید برای شرکت هائی هست که ثبت شده هستن و کارمند دارن اون هم بخاطر حسابداریشون هست و مشتری دستش به جائی بند هست که بتونه شکایت کنه اما چیزائی که من به شخصه این روزها به وفور میبینم اینه که یه نفر تا یه حدودی چند زبان رو یاد گرفته و یه سایت زده و 50 دپارتمان براش تعریف کرده و کل دپارتمان هارو خودش اداره میکنه (...) نه ثبت شده هست نه مشتری دستش به جائی بند و همین مشکلات رو برای مشتری ها بوجود میارن که استارتر بهش اشاره کرده
بله اگر شرکت ثبت شده باشه و قرارداد بسته بشه تمام موارد داخلش ذکر شده باشه و اسگچ دستی هم ضمیمش همراه با مهر شماره ثبت دار اصلاً مشتری کل مبلغ رو واریز کنه هیچ مشکلی هم براش پیش نمیاد

بنده فقط ایشون رو راهنمائی کردم انتخاب و تصمیم با خود مشتری هاس با هیچ کس هیچ بحثی هم ندارم

php.source
March 31st, 2012, 21:53
این عرفی که شما میفرمائید برای شرکت هائی هست که ثبت شده هستن و کارمند دارن اون هم بخاطر حسابداریشون هست و مشتری دستش به جائی بند هست که بتونه شکایت کنه اما چیزائی که من به شخصه این روزها به وفور میبینم اینه که یه نفر تا یه حدودی چند زبان رو یاد گرفته و یه سایت زده و 50 دپارتمان براش تعریف کرده و کل دپارتمان هارو خودش اداره میکنه (...) نه ثبت شده هست نه مشتری دستش به جائی بند و همین مشکلات رو برای مشتری ها بوجود میارن که استارتر بهش اشاره کرده
بله اگر شرکت ثبت شده باشه و قرارداد بسته بشه تمام موارد داخلش ذکر شده باشه و اسگچ دستی هم ضمیمش همراه با مهر شماره ثبت دار اصلاً مشتری کل مبلغ رو واریز کنه هیچ مشکلی هم براش پیش نمیاد

بنده فقط ایشون رو راهنمائی کردم انتخاب و تصمیم با خود مشتری هاس با هیچ کس هیچ بحثی هم ندارم
ما هم ثبت شده ایم که این رو گفتم. Afagh Group (http://afagh.info)
بنده هم فقط قصد همایت داشتم از دوستان برنامه نویس. و اما از این که باز یکی از مشکلات رو گفتید ممنون

camelian77
March 31st, 2012, 23:53
همانطور که بار ها گفته شده:

کارهای بزرگ را به یک تیم بسپارید نه یک برنامه نویس.

ما شرکت ثبت شده هستیم و ۴ ساله که کار برنامه نویسی می‌کنیم. توی تیم ما هم برنامه ساز های php هستند و هم زبون های کمتر شناخته شده (در ایران البته) مثل python. اگر مایل بودید تماس بگیرید.

ضمنا کار ما توسعه اپلیکیشن های مبتنی بر وب هست، و عموما سایت وردپرسی کار نمی‌کنیم!

ppro
April 1st, 2012, 02:21
سلام دوستان

برای سایت تون یک نمونه میارم که خواسته بودید

با سایت کاروتجارت اشنایی دارید ؟ http://www.karotejarat.com

این سایت حدود 2 سال پیش راه اندازی شد و هر کسی که می دید مفهمید که واقعا روش حرفه ای کار شده از همه نظر . هزینه بالایی هم براش انجام شد و یک شرکت it ایرانی هم پشتش بود

این سایت تا رتبه 200 ایران و کمتر از 3000 دنیا هم صعود کرد و بیش از 11 میلیون صفحه ایندکس شده در گوگل داره هنوز .

از همه نظر بهترین بود به نظر ما اما الان برید ببینید کجاست ؟

چرا ؟

nakhoda
April 1st, 2012, 22:00
برای سایت تون یک نمونه میارم که خواسته بودید

با سایت کاروتجارت اشنایی دارید ؟ http://www.karotejarat.com

این سایت حدود 2 سال پیش راه اندازی شد و هر کسی که می دید مفهمید که واقعا روش حرفه ای کار شده از همه نظر . هزینه بالایی هم براش انجام شد و یک شرکت it ایرانی هم پشتش بود

این سایت تا رتبه 200 ایران و کمتر از 3000 دنیا هم صعود کرد و بیش از 11 میلیون صفحه ایندکس شده در گوگل داره هنوز .

از همه نظر بهترین بود به نظر ما اما الان برید ببینید کجاست ؟

چرا ؟

خوب چراشو شما بگید ؟البته من خاطرم نیست که این کاروتجارت سایت "شبه ایستگاه" بوده یا طراحی جدید داشته...حتما یه مشکلی بوده...وگرنه سایتهای نیازمندی هستن که درآمد خوبی دارن...