PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اضافه کردن هاست دانلود به دو سایت مختلف

m2n
March 23rd, 2012, 19:10
با سلام دوستان عزیز بنده یک هاست دارم که می خوام فایلهای دو هاست رو به یک هاست دانلود انتقال بدم مشکل اینجاست که همه فایل های هر دو هاست در پوشه ای با نام dl ذخیره شدن حالا چطوری میشه از یک هاست برای دو سایت استفاده کرد البته اینم باید بگم هر دو سایت پوشه های هم نام دارن و با این آدرس فایلها دانلود میشه site.com/dl/test.zip تعداد فایلها بالاست و هیچ امکانی برای تغییر دستی آدرس وجود نداره #-o

ممنون میشم راهنمایی کنین

sebastian
March 23rd, 2012, 19:15
یه راه من پیشنهاد میکنم و اون هم این هستش که فایل های هاست دانلود اول رو انتقال بدی در پوشه ی dl (مثل قبل)
فایل های هاست دانلود دوم رو به پوشه ی dl2 انتقال بدی
بعد با تغییراتی در table های دیتابیس سایت دوم
به این صورت
site.com/dl/
تبدیل به
site.com/dl2/
مشکل حل میشه
منظور بنده همون find and replace هستش

m2n
March 23rd, 2012, 19:26
منظور بنده همون find and replace هستش

ممنون از توجه شما دوست عزیز فقط یه سئوال سیستم وردپرس هست و لطفا این روش رو یکم بیشتر توضیح بدین ممنون میشم

sebastian
March 23rd, 2012, 19:32
فرقی نمیکنه
شما برو تو phpmyadmin بعد از کل دیتابیس وردپرس خروجی بگیر بعد با یه ادیتور فرآبند find replace رو انجام بده طبق همون مثالی که تو پست قبلی زدم
بعد موقع save کردن دیتابیس یادت باشه که با همون فرمت ذخیره کنی که تو import کردن دیتابیس رو سایتت دچار ارور تو phpmyadmin نشی
بعد از همون phpmyadmin دیتاییس جدید رو import میکنی و همه ی لینک هایی که با پوشه ی dl اینک داده شدنه بودند به dl2 تغییر داده شدند