PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : netbook و یا notbook

افرادیتا
March 22nd, 2012, 23:25
با سلام و احترام

بنده نیاز به کامپیوتر همراه دارم نمی دونم دقیقا نت بوک بگیرم یا لپتاب

کارهای من عموما برنامه نویسی ساده با notpad یا adobe dw هستش با ریموت کردن به سرور rdc یا ssh و فتوشاپ برای کارای ساده و ضروری و filezilla ftp

برای پشتیبانی در جاهایی که سیستم و اینترنت نیست می خوام استفاده کنم با اتصال gprs که برای اون هم مودمش رو میگیرم

می خوام سبک باشه واسه حمل مخصوصا تو مترو شلوغ تهران

و اینکه زیاد اذیت نکنه

من بیشتر مشخصات این نت بوک مد نظرم هستش msi U270 - 4

سی پی یو : AMD Dual Core-E300 1.3 Ghz 1M 1600Mhz
رم: 4GB DDR3 up to 8
گرافیک :512 MB DDR3
جوانب : WiFi+GLAN+BT
Card Reader:SD/SDHC/MMC/MS
LAN:10/100/1000
Wireless LAN:802.11 b/g/n
D-Sub (VGA): 1
HDMI: 1
USB 2.0 port: 2
USB 3.0 port: 1
Mic-in/Headphone-out: 1/1
Line-in: N/A
Express Card: N/A
Modem port: N/A
eSATA: N/A
eSATA/USB Combo: N/A

هارد: 320 GB
باطری: 6 Cells
ابعاد: 297 x 190 x 31 mm
وزن: 1.3 Kg

گارانتی ماتریس حدود 800 هزار تومان

خواستم یه مشورتی بکنم نظر شما رو بدونم با توجه به نیاز من به عنوان پشتیبان هاست این نت بوک مفید هستش یا نه بهتر گزینه دیگه ای رو انتخاب کنم
سپاسگذارم

Hostpolis
March 22nd, 2012, 23:39
netbook رو از همین الان فراموش کنید.

من تو شبکه ای که کار میکنم 120 تا نوت بوک و نت بوک داریم. نت بوک سر درده کلا.

یک لپ تاپ 13 اینچ Lenovo با یک Sheet Battery بگیرید که تا 14 ساعت باطری بهتون بده و وزنشم زیر 2.8 کیلو هست. نمیدونم تو ایران این دستگاه هست یا نه ولی نت بوک پول تو جوب ریختنه.

talebi1372
March 22nd, 2012, 23:41
یکم مشخصات سی پی یوش پایین هست .
اگه واقعا به یک لپ تاپ سبک احتیاج داری مکبوک ایر بگیر.
کلا باید بگم به مکبوک به چشم یک جنسی که کلاس داره نگاه نکن . کیفیت خیلی بالایی داره .کار کردن باهاش لذت بخشه . هاردش رو حتما اس اس دی بردار. صفحه نمایش رو اصلا زیر 15 بر ندار.

افرادیتا
March 23rd, 2012, 00:27
سلام

شما که لطف می کنید تجربیاتتون رو می گید لطفا مدل دستگاه و حدود قیمت رو هم بگید تا بتونم تحقیق کنم و تصمیم بگیرم

Hostpolis
March 23rd, 2012, 00:44
این دستگاهی هست که ما برای کارمندامون میگیریم الان:

Lenovo - Laptops - ThinkPad - X Series- X1 (US) (http://www.lenovo.com/products/us/laptop/thinkpad/x-series/x1/)

arman_gts
March 23rd, 2012, 01:36
این دستگاهی هست که ما برای کارمندامون میگیریم الان:

Lenovo - Laptops - ThinkPad - X Series- X1 (US) (http://www.lenovo.com/products/us/laptop/thinkpad/x-series/x1/)
من مدل lenovo SL510 دارم ، 2 3 سال میشه دارم خیلی راضی هستم ، کلا تو ایران خیلی کم پیدا میشه لپتاپ ازین شرکت و کمتر کسی حاضر میشه براش پول بده ! مدلی که من دارم اصلا طراحی مناسبی نداره اما کیفیت قطعاتش فوق العادست .
در یک جمله ، سگ جون و خرکار ! :دی

talebi1372
March 23rd, 2012, 11:08
خودت یکیش رو از اینجا انتخاب کن .
MacBook Air - Buy MacBook Air notebook computers - Apple Store (U.S.) (http://store.apple.com/us/browse/home/shop_mac/family/macbook_air/select)

Esi.Online
March 23rd, 2012, 12:21
من یه Eeepc 1015 PEM فروشی دارم خواستید بخبرید

ramtin140
April 5th, 2012, 12:38
چقدر میخوای هزینه کنی؟
از من میشنوی msi نخر
مینی ایسوز و ایسر خیلی خوبه اگر هم هزینه مهم نیست برات یه دونه mac book air بگیر واست سالها کار میکنه