PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به نویسنه فعال و نسبتا حرفه ای

mhsking
March 22nd, 2012, 20:15
سلام
قبلا یه تایپیک زده بودم . الان یکمی تغییر توش دادم
ما یک نویسنده فعال که بتونه توی یک روز حداقل 2-3 تا مطلب ارسال کنه نیاز داریم . نویسنده میتونه تو یک روز تا بینهایت مطلب ارسال کنه و هیچ محدودیتی نداره.
مشخصات نویسنده : با vps و وردپرس اشنا باشه و کار با لیچر رو هم بلد باشه . آموزش لیچر رو خودمون میدیم و توضیحات مختصری هم از vps بهش میدیم .
منابع کامل از معتبر ترین سایت ها در اختیارش قرار میگیره . تو ی اون سایتا در مورد اینکه مثلا با چه آپدیتی بازی کار میکنه و .... نوشته شده و عکس بازی موجوده.
نویسنده 3-2خط برای مطلب بنویسه و برچسب هم به اندازه کافی بزنه .مطالب کپی نباید باشن.
vps و لیچر در اختیارش قرار میگیره . وی پی اسمون سرعتش خوبه . پورتش 2 گیگ هست و رمش 1 گیگ و در اکثر مواقع باسرعت بالای 10 مگ بر ثانیه دانلود میکنه.
آدرس سایت اینه : کنسول ها . سایت تخصصی دانلود بازی - گیم دانلود (http://www.gamedl.ir) - gamedl.ir
آی دی من اینه : game_dl
ایمیل من اینه : game_dl@yahoo.com
هر کی خواست pm بده یا پیام خصوصی بده یا ایمیل بده
مرسی

vahab00
March 22nd, 2012, 21:38
با سلام
مبلغ مورد نظرتون چقدر هست ؟
حقوق ماهيانه ميديد يا با هر پست مبلغي ميديد ؟ اگر مورد اول بله هست حقوق مد نظرتون چند هست و اگر گزينه دوم براي هر پست چقدر اختصاص ميديد ؟
يا حق

extern
March 22nd, 2012, 21:50
سلام.پ.خ شد.

mehran00
March 22nd, 2012, 21:59
شرایط حقوق برای منم بفرستید