PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای انتقال به سرور مجازی

30tGame
March 22nd, 2012, 17:42
سلام
الان یک هاست دانلود دارم از یک جایی که فقط بهش دسترسی اف تی پی دارم نه کنترل پنل داره نه چیزی
و الان یک سرور مجازی خریدم چجوری باید فایل ها رو به سرور مجازی انتقال بدم ؟
میشه کاری کرد که همه ی public_html به سرور جدید با ssh منتقل بشه ؟

areff
March 22nd, 2012, 17:48
سرچ کنید

امکان انتقال فایل‌ها از طریق اف‌تی‌پی (فقط اف‌تی‌پی) [بایگانی] - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/archive/index.php/t-41610.html)

30tGame
March 22nd, 2012, 17:57
سرچ کنید

امکان انتقال فایل‌ها از طریق اف‌تی‌پی (فقط اف‌تی‌پی) [بایگانی] - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/archive/index.php/t-41610.html)

ممنون ولی زیاد به درد بخور نبود
منتظر راهنمایی سایر کاربران هستم :x

Mehdi_Enter
March 22nd, 2012, 18:08
خوب به سرور مجازی برنامه FTP نصب کن وصل شو به FTP و پوشه public_html را کپی کن به سرور مجازی
یه اصلان همه فایل ها را یک جا کن و دانلود کن توی سرور مجازی :d

30tGame
March 22nd, 2012, 18:17
حدود 100 گیگ فایل هست دوست عزیز و تعداد فایل ها بالای 600 تا
اگر بخوام دونه دونه یک جا دانلود کنم و بعد روی سرور مجازی آپلود کنم
هم خیلی طول میکشه هم باید یک سرور مجازی ویندوز با 100 گیگ هارد بخرم که هم گرون در میاد و من نیازی به سرور مجازی ویندوز ندارم

ParsWebIT
March 22nd, 2012, 18:34
حجم فایلها زیاد هست درست اما بلاخره باید انتقال بدین
به مدیر هاست قبلی بگین امکان داره براش فایلهای شما رو zip کنه؟ اینطوری خیلی راحت در قالب یک فایل زیپ انتقال میدین

30tGame
March 22nd, 2012, 19:14
حجم فایلها زیاد هست درست اما بلاخره باید انتقال بدین
به مدیر هاست قبلی بگین امکان داره براش فایلهای شما رو zip کنه؟ اینطوری خیلی راحت در قالب یک فایل زیپ انتقال میدین

نه همچین امکانی وجود نداره

AvalinHost
March 22nd, 2012, 19:20
100 گیگ فایل رو هم میتونید با همون سرور لینوکس دانلود کنید.
و فکر میکنم حدود 12 الی 24 ساعت طول بکشه.
زیپ هم معمولا نمیکنن. چون حجم فایل زیاد هست.
شما در سرور از ssh کانکت شو به ftp بعد از دستور زیر در ssh استفاده کن برای دانلود دایرکتوری اصلی:
mget backup*

backup= اسم دایرکتوری اصلی

اگر نشد راحت ترین راه اینه که در سرور لینوکست KDE نصب کنی و با vnc رموت کنی بهش و filezilla نصب کنی و کانکت بشی به یوزر ftp و خیلی راحت دانلود کنی رو سرور خودت.
البته قبلش به سرور قبلی بگو ip سرورت رو در فایروال سرورش allow کنه که موقع دانلود با سرعت بالا در ftp بلوکه نکنه شمارو

30tGame
March 22nd, 2012, 20:58
ممنون از دوستان
از همون جایی که سرور مجازی خریدم بهم یک سرور مجازی ویندوز رایگان برای چند ساعت دادن که انتقال بدم
ممنون