PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال سرور مجازی ایران

mei3am
March 21st, 2012, 23:34
سلام من میخواستم سرور مجازی ایران بگیرم یه نفر بهم گفت که پارس آنلاین وارز نیست درسته ؟ من واسه نصب اسکریپت نال شده میخوام.
در ضمن از بین افرانت و پارس آنلاین کدوم رو بهتر میدونید ؟

the_coder
March 21st, 2012, 23:42
سلام من میخواستم سرور مجازی ایران بگیرم یه نفر بهم گفت که پارس آنلاین وارز نیست درسته ؟ من واسه نصب اسکریپت نال شده میخوام.
در ضمن از بین افرانت و پارس آنلاین کدوم رو بهتر میدونید ؟
سلام
بعید می دونم دیتاسنتری توی ایران به وارز گیر بده .
من از خدمات پارس انلاین اطلاعات دقیق ندارم اما من از افرانت سرویس ارائه میدم و تا به حال من و مشتری ها از این دیتاسنتر راضی بودن
جز دیتاسنتر به مسائلی مثل : مجازی ساز و اشتراکی و اختصاصی بودن منابع هم باید دقت کنیدکه خیلی توی کیفیت اثر داره

mei3am
March 22nd, 2012, 12:06
دوستان کسی نظر دیگه ای نداره ؟

aminreza
March 22nd, 2012, 13:07
دوست عزیز تو ایران کپی رایت معنایی نداره.
پس براحتی از اسکریپت های نال شده استفاده کنید.
موفق باشید

ironman2
March 23rd, 2012, 00:16
سلام یک سوال سرور مجازی ایران ***** هم داره یا بدون ***** هست.

افرادیتا
March 23rd, 2012, 00:38
با سلام و احترام

اگر از شرکتهایی که از سروش یا تبیان سرویس میدن بگیرین بهتره

پارس انلاین هم خوبه

متاسفانه از افرانت خوشم نیومده پشتیبانی ضعیفی دارن واسه دادن kvm هم به سرور پوست ادمو می کنن . سطح سوادشون هم پایینه مگر اینکه دوستانی که اونجا کلو می کنن کارشون درست باشه

the_coder
March 23rd, 2012, 00:41
سلام یک سوال سرور مجازی ایران ***** هم داره یا بدون ***** هست.

مسائل (محدودیت) هایی که اینترنت های خانگی ایران دارن ، اینترنت دیتاسنترهای ایران هم دارن

با سلام و احترام

اگر از شرکتهایی که از سروش یا تبیان سرویس میدن بگیرین بهتره

پارس انلاین هم خوبه

متاسفانه از افرانت خوشم نیومده پشتیبانی ضعیفی دارن واسه دادن kvm هم به سرور پوست ادمو می کنن . سطح سوادشون هم پایینه مگر اینکه دوستانی که اونجا کلو می کنن کارشون درست باشه
ما از افرانت سرویس داریم (کلوکیشن) و مشکلی نبوده و فقط برای هر سرور بار اول kvm نیاز شد که بلافاصله بهمون دادن و مشکلی نبود

افرادیتا
March 23rd, 2012, 01:04
مسائل (محدودیت) هایی که اینترنت های خانگی ایران دارن ، اینترنت دیتاسنترهای ایران هم دارن

ما از افرانت سرویس داریم (کلوکیشن) و مشکلی نبوده و فقط برای هر سرور بار اول kvm نیاز شد که بلافاصله بهمون دادن و مشکلی نبود

والله خواستن به ما kvm بدن داشتن موشک هوا میکردن

یکی از مشکلاتشون هم اینه gateway رو به صورت share می دن که از نظر امنیتی اصلا جالب نیست

فن آوا با اینکه هنوز تو دیتاسنتر ها حساب نمیاد gateway اختصاصی میده

the_coder
March 23rd, 2012, 01:06
والله خواستن به ما kvm بدن داشتن موشک هوا میکردن

یکی از مشکلاتشون هم اینه gateway رو به صورت share می دن که از نظر امنیتی اصلا جالب نیست

فن آوا با اینکه هنوز تو دیتاسنتر ها حساب نمیاد gateway اختصاصی میده
شاید چون ازشون سرور اجاره کردید و ای پی و موارد دیگه واسه خودشونه اینجوری کردن باهاتون ، ماکه سرویس داریم کاملا هم راضی هستیم