PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست برای Rapidleech

ehsanonlineco
October 23rd, 2009, 17:02
با سلام خدمت تمامی عزیزان فعال در وب هاستینگ تاک :

بنده یک هاست 5 یا 10 گیگ برای نصب و استفاده از Rapidleech نیاز دارم. پهنای باند هاست مذکور، باید حداقل 15 برابر فضای هاست باشد.

دوستانی که قیمت هاشون بالا هست قیمت ندهند چون قصد ندارم مبلغ زیادی برای این کار اختصاص بدم

نوع پرداخت مورد نظر هم ماهیانه است

اگر هاست، امکاناتی مثل دیتابیس رو هم نداشت مشکلی نیست فقط قیمت پایین و کیفیت مطلوب، مد نظر است

با تشکر از همگی دوستان :)

Domain
October 23rd, 2009, 17:06
فروش نمایندگی هاست دانلود (MelatHOST) (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=4348)

Mostafa
October 23rd, 2009, 19:26
سرور VPS بايت هاست ( به سرعت Transload فکر کن!) (http://gigfa.com/premium-services/vps-dedicated-servers)
Demo خواستید روی VPS بهتون بدم.

iMIZBAN
October 23rd, 2009, 20:32
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
اگر فقط خودتون قصد استفاده از هاست رو دارین و روزانه خیلی ازش کار نمی کشید با آی دی من تماس بگیرید تا باهاتون صحبت کنم .
اینم آی دی : amirreza.nejati@yahoo.com
موفق باشید .

pishtazweb
October 23rd, 2009, 21:32
با سلام خدمت تمامی عزیزان فعال در وب هاستینگ تاک :

بنده یک هاست 5 یا 10 گیگ برای نصب و استفاده از rapidleech نیاز دارم. پهنای باند هاست مذکور، باید حداقل 15 برابر فضای هاست باشد.

دوستانی که قیمت هاشون بالا هست قیمت ندهند چون قصد ندارم مبلغ زیادی برای این کار اختصاص بدم

نوع پرداخت مورد نظر هم ماهیانه است

اگر هاست، امکاناتی مثل دیتابیس رو هم نداشت مشکلی نیست فقط قیمت پایین و کیفیت مطلوب، مد نظر است

با تشکر از همگی دوستان :)
5 گیگ با 300 گیگ پهنا باند ماهانه 10 تومان
با تشکر

kingoftehran
October 23rd, 2009, 23:32
پارمیس هاست روی تمامی پلن های امکان استفاده از رپید لیچ را به شما می دهد.
البته به اندازه مصرف شخصی نه برای سو استفاده و موارد دیگر...

ehsanonlineco
October 23rd, 2009, 23:40
پارمیس هاست روی تمامی پلن های امکان استفاده از رپید لیچ را به شما می دهد.
البته به اندازه مصرف شخصی نه برای سو استفاده و موارد دیگر...

البته استفاده بنده درسته که ممکنه شخصی باشه ولی خیلی زیاده و الا اینجا پست نمیدادم

فکر نمیکنم استفاده زیاد از این اسکریپت، سو استفاده باشد . بنده دنبال هاستی هستم که رپیدلیچ ساپورت واقعی باشه.

مرسی از همه دوستانی که پاسخ دادند. بازم منتظر نظرات سایر دوستان هستم

iMIZBAN
October 24th, 2009, 00:02
سلام .
با من تماس بگیر .
با همون آی دی که دادم .
موفق باشید .

arameshsoft
October 24th, 2009, 03:04
با سلام و ودرود.
من 10 گیگ هاست با 100 گیگ پهنای باند رو میدم ماهانه 7 هزار تومان اما با مصرف روزانه زیر 100 مگ از رپید لیچ.
اما اگه می خوای نا محدود لیچ کنی (حتی روزانه 1 گیگ و بیشتر) ماهانه 10 هزار تومان میدم 10 گیگ رو.
به سایت مراجعه کن یا پیام بده:

www.parsehosting.ir

id: parsehosting
info@parsehosting.ir
parsehosting@gmail.com
09366372360

arameshsoft
October 24th, 2009, 03:04
با سلام و ودرود.
من 10 گیگ هاست با 100 گیگ پهنای باند رو میدم ماهانه 7 هزار تومان اما با مصرف روزانه زیر 100 مگ از رپید لیچ.
اما اگه می خوای نا محدود لیچ کنی (حتی روزانه 1 گیگ و بیشتر) ماهانه 10 هزار تومان میدم 10 گیگ رو.
به سایت مراجعه کن یا پیام بده:

www.parsehosting.ir

id: parsehosting
info@parsehosting.ir
parsehosting@gmail.com
09366372360

w-server
October 24th, 2009, 10:50
پهنای باند نامحدود و ...اطلاعات بیشتر

west-server.com

alborzhost
October 24th, 2009, 13:03
10گیگ هاست+400گیگ پهنای باند ماهانه 15 هزار تومان
15 گیگ هاست+500 گیگ پهنای باند ماهانه 18 هزار تومان

ehsanonlineco
October 26th, 2009, 20:46
پهنای باند نامحدود و ...اطلاعات بیشتر

west-server.com

سلام

توی سایتتون قیمت های سالیانه زده بودید و من همونطور که عرض کردم ماهیانه میخوام . 5 گیگ ماهانه چقدر میشه ؟

smartieuser
October 26th, 2009, 21:15
سلام

اگه برای استفاده شخصی میخواین من خودم از هاست شیر JustHost استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم. یک سال بیشتر هست که من از این هاست استفاده میکنم. قیمتش هم فکر کنم ماهیانه 3.5 دلار باشه

به نظرم ارزش تست یک ماه رو داره ! البته واسه یک ماه قیمتش 5 دلار باید باشه ! که نسبت به قیمت همه دوستان خیلی ازون تره بازم !

همه چیزش نامحدوده [البته سعی کن بیجنبه بازی در نیاری که ساسپند میکنه ! اما خوب با یک صحبت با ساپورتش باز میکنه]

تا حالا واسه استفاده از RapidLeech چیزی نگفتن و ساسپند هم نشدم. چون استفاده ام شخصی بوده !
اگه سوال بیشتری داشتی آی دی من اینه : smartieuser
اگرم خواستی Email بزن ! smartieuser@gmail.com

موفق باشی