PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آزاد شدن استفاده ایرانی ها از سرویس های امریکایی ( شایعه یا واقعیت )

talebi1372
March 21st, 2012, 00:48
مثل اینکه امریکا بعضی از تحریم ها رو در مورد ایرانی ها حذف کرده ؟ درسته ؟
یعنی واقعا از این به بعد میتونیم تو گوگل مثل بچه آدم تبلیغ کنیم ؟
می تونیم از گوگل پول در بیاریم؟
می تونیم تو آمریکا سرور کرایه و کولو کنیم ؟؟؟؟؟
می تونیم مسنجر و اینا رو مثل آدم دانلود کنیم ؟
شامل پیپال و اینا هم میشه ؟
نظر شما چیه ؟؟ ایران به لیست سرویس دهنده های هاستینگ امریکایی اظافه شده ؟

mhy
March 21st, 2012, 01:01
منبع ؟

talebi1372
March 21st, 2012, 01:04
http://www.treasury.gov/resource-center/sanctions/Programs/Documents/internet_freedom.pdf

fara_server
March 21st, 2012, 01:04
چند وقت پیش مباحثی مطرح شده بود که گویا میخوان برخی از تحریمهای اینترنتی رو لغو کنند.
سود گوگل از لغو تحریم‌های اینترنتی ایران - Gerdab.ir (http://www.gerdab.ir/fa/news/3916/%D8%B3%D9%88%D8%AF-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D9%84%D8%BA%D9%88-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%85%E2%80%8C%D9%87%D8%A 7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)
امروز هم که گویا اعلام کردند که این کار رو انجام میدند.

talebi1372
March 21st, 2012, 01:08
چند وقت پیش مباحثی مطرح شده بود که گویا میخوان برخی از تحریمهای اینترنتی رو لغو کنند.
سود گوگل از لغو تحریم‌های اینترنتی ایران - Gerdab.ir (http://www.gerdab.ir/fa/news/3916/%D8%B3%D9%88%D8%AF-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D9%84%D8%BA%D9%88-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%85%E2%80%8C%D9%87%D8%A 7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)
امروز هم که گویا اعلام کردند که این کار رو انجام میدند.
یک فرصت خوب برا وبلاگ نویس ها ایجاد میشه - اگه بشه !
همه میریم به سمت ادسنس .
سرور های با کیفیت و ارزان در اختیارمون قرار خواهد گرفت .
خدا کنه فقط شل کن سفت کن نشه یک هفته تحریم بشه هفته بعد دوباره رفع تحریم .

stchost
March 21st, 2012, 01:13
بنده صحبت باراک اوباما را برای تبریک سال نو شنیدم که در مورد اینترنت چنین چیزی گفت ، ولی paypal شاملش نمیشه (اینطور که معلومه)
ولی زمینه آزاد سازی دسترسی را مشخص نکرد

talebi1372
March 21st, 2012, 01:16
بنده صحبت باراک اوباما را برای تبریک سال نو شنیدم که در مورد اینترنت چنین چیزی گفت ، ولی paypal شاملش نمیشه (اینطور که معلومه)
ولی زمینه آزاد سازی دسترسی را مشخص نکرد

تغییر قوانین تحریم آمریکا در جهت گسترش آزادی اینترنت در ایران (http://www.radiofarda.com/content/f5_us_treasury_on_internet_promotion_freedom_iran/24522071.html)

لینک صحبت اوباما رو هم مجددا پیدا کنم قرار میدم واسه دوستان

من دیدم . همون جایی که گفت قوانین رو تغیر دادن و فرستادن برا اجرا یهو گفتم اشتباه شنیدم . رفتم یک سرچی کردم یک چیزایی پیدا کردم . این فایل پی دی اف رو هم که معلومه از کجا کش رفتم.
یعنی میشه ؟

stchost
March 21st, 2012, 01:29
من دیدم . همون جایی که گفت قوانین رو تغیر دادن و فرستادن برا اجرا یهو گفتم اشتباه شنیدم . رفتم یک سرچی کردم یک چیزایی پیدا کردم . این فایل پی دی اف رو هم که معلومه از کجا کش رفتم.
یعنی میشه ؟
اگر تصویب بشه ، بله حتما میشه

sarwhost
March 21st, 2012, 01:33
خدا کنه ایطوری باشه حتی اگه یکی از تحریمهاروهم لغو کنن خیلی مشکلات ما حل میشه واقعا بچه ها به نظر من هیچکس از این تحریمها مثل ما ها که تو کار سرور اینا هستیم رنج نمیبره اگه متمعن شدید درسته زود بریم یه سرور کرایه کنیم خبر بدید واقعا درسته یا هنوز درس معلوم نیس

AmirHosein
March 21st, 2012, 01:46
اگر چنین بشه که آرزوی یه سری از وب مستر های جهان سومی برآورده میشه!

talebi1372
March 21st, 2012, 01:55
پدر ما وب مستر ها در میاد و الا این تحریم ها اصلا فرقی به حال دولت نداره که . بیچارگیش مال ماست . ای کاش رفع بشه . بابا مردیم از بس با مشخصات جعلی تو سایت های امریکایی ثبت نام کردیم !

ParsWebIT
March 21st, 2012, 03:16
اکثر دیتاسنترها مشکلی با ایرانیان ندارند با ساپورت که صحبت می کنید میگن که خودشون مشکلی ندارن دولتشون ممنوع کرده

art
March 21st, 2012, 03:26
اکثر دیتاسنترها مشکلی با ایرانیان ندارند با ساپورت که صحبت می کنید میگن که خودشون مشکلی ندارن دولتشون ممنوع کرده

خب بعد قوانین دولتشون رو اجرا میکنن دیگه نه!؟
چه فرقی میکنه اونوخ خودشون دوس داشته باشن یا نداشته باشن

ParsWebIT
March 21st, 2012, 04:56
اکثرا میگن که با هویت غیر ایرانی ثبت نام کنید اگر هم مشکلی پیش بیاد بعضی جاها بدونن ایرانی هم هستید بازم آنچنان گیری نمیدن

abolfazlgoodarzi
March 21st, 2012, 06:48
من از پشتیبانی آی وب پرسیدم گفت من خبر ندارم یا شامل حال ما(آی وب) نمیشه!

talebi1372
March 21st, 2012, 09:55

منم وقتی با نیم چیپ صحبت می کردم میگفتن مشکلی نیست ولی باید با مشخصات غیر ایرانی ثبت نام کنی . یک ماه بعد همین موضوع ثبت نام با مشخصات جعلی رو بهشون گفتم ، در واقع می خواستم اجازه بگیرم ، جواب اومد که تیم fraud چوب تو آستینت میکنه !

delta
March 21st, 2012, 10:53
بزک نمیر بهار میاد........... الان چندین سال و چندین سالهاست که همش حرف میخوان تحریم رو بردارند هستش و خواهد بود.فکر کنم موقعی که نوه بنده به دنیا بیاد یکی از تحریمها رو بردارند.(:|

hamtermi
March 21st, 2012, 11:04
من که با آی وب صحبت کردم گفتند هنوز خبری ندارند.
البته تا الان هم با آی وب مشکلی نداشتم.

talebi1372
March 21st, 2012, 11:08
بزک نمیر بهار میاد........... الان چندین سال و چندین سالهاست که همش حرف میخوان تحریم رو بردارند هستش و خواهد بود.فکر کنم موقعی که نوه بنده به دنیا بیاد یکی از تحریمها رو بردارند.(:|

این بار مثل اینکه بزک خودش با بهار اومده !

---------- Post added at 11:08 AM ---------- Previous post was at 11:06 AM ----------

من که با آی وب صحبت کردم گفتند هنوز خبری ندارند.
البته تا الان هم با آی وب مشکلی نداشتم.

ای وب که مال کانادا هست . مشکلی نباید داشته باشه . بحث ما در مورد ایالات متحده است.

ParsWebIT
March 21st, 2012, 11:19
معمولا در این شرایط اگه با مشخصات دوستی کسی اون ور آب بگیرین مشکلی نست حتی اگه بدونن کلا ایرانی استفاده میکنه
من همیشه این کارو کردم و مشکلی نبوده

hamtermi
March 21st, 2012, 11:28
بازم بستگی به خیلی چیزای دیگه داره که ممکنه ما هیچ وقت سر در نیاریم.

aalireza439
March 21st, 2012, 11:30
شایعه ای بیش نیست!

hamtermi
March 21st, 2012, 11:44
شایعه که نیست واقعیت داره اما این که عملی بشه یا نه این مسئله داره....

Ashkankamangar.ir
March 21st, 2012, 12:07
ایشالا عملی میشه
حالا تا چه حدی قراره آزاد بشه؟
سیپنل آزاد میشه؟ مهم اینه باقیشو بیخیال

talebi1372
March 21st, 2012, 14:06
ایشالا عملی میشه
حالا تا چه حدی قراره آزاد بشه؟
سیپنل آزاد میشه؟ مهم اینه باقیشو بیخیال

اره دیگه واسه هر کس یک چیزی مهمه . واسه منه وبلاگ نویس هم ادسنس :do:-)

---------- Post added at 02:06 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

سر کاریم . فقط سرویس های رایگان قراره به روی ایرانی ها باز بشه

اوباما: اپ استور و اندروید مارکت به روی کاربران ایرانی باز نمی شود! | وب شهر (http://webshahr.org/?p=10060)

okey
March 21st, 2012, 14:09
من نمی دونم چرا باید از یه سوراخ بارها و بارها گزیده بشیم ؟ !

روابط ایران و آمریکا سر مسئله اسرائیل حل شدنی نیست ! پس بهتره حتی اگه همه دنیا اومد گفت بابا لغو کردیم تحریم ها رو بازم با شناسه ایرانی خرید نکنید .
خود آمریکاییه بهتر منو تو می دونه که ایرانی ها راحت اراده کنن سرور حتی تو خود اسرائیل می گیرن !

talebi1372
March 21st, 2012, 15:27
من نمی دونم چرا باید از یه سوراخ بارها و بارها گزیده بشیم ؟ !

روابط ایران و آمریکا سر مسئله اسرائیل حل شدنی نیست ! پس بهتره حتی اگه همه دنیا اومد گفت بابا لغو کردیم تحریم ها رو بازم با شناسه ایرانی خرید نکنید .
خود آمریکاییه بهتر منو تو می دونه که ایرانی ها راحت اراده کنن سرور حتی تو خود اسرائیل می گیرن !

هر جا شما اراده کنی سرور میگیریم ! :d

shivahost
March 21st, 2012, 16:04
خزانه داری راهنما و بیانیه تفسیری سیاست صدور مجوز در مورد آزادی اینترنت در ایران را صادر کرد

وزارت خزانه داری ایالات متحده

دفتر روابط عمومی

۲٠ مارس ۲٠۱۲

برگه اطلاعات: خزانه داری راهنما و بیانیه تفسیری سیاست صدور مجوز در مورد آزادی اینترنت در ایران را صادر کرد

واشنگتن – دفتر کنترل داراییهای خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده (اوفک) امروز راهنما و اطلاعات صدور مجوز برای گسترش حمایت از جریان آزاد اطلاعات به شهروندان ایرانی را ، آزادی ای که رژیم ایران مردمش را به طورمداوم از آنها محروم کرده است، صادر کرد. اینکه مردم آزادی پیگیری، دریافت و انتقال اطلاعات از طریق رسانه های مختلف، نظیر اینترنت، را داشته باشند ضروری است. این آزادیها افراد را قادر می کند تصمیماتی آگاهانه را در مورد دنیای اطرافشان اتخاذ کنند، نگرانهیا و آرمانهایشان را بیان کنند و دولت خود را در قبال اعمالش پاسخگو قرار دهند. به همین منظور، ایالات متحده همواره از حقوق مردم سراسر دنیا در استفاده از آزادیهای اساسی نظیر؛ آزادی بیان، اجتماع و گردهمآیی هم آنلاین و هم آفلاین، دفاع کرده است. رژیم ایران با ایجاد اختلال در ماهواره ها و سانسور کردن اینترنت پرده ای الکترونیکی برافراشته است که مانع از برقراری ارتباط مردم ایران با دنیای خارج و یکدیگر می شود. اوفک در مارس ۲٠۱٠ به منظور تقویت و حمایت از جریان آزاد اطلاعات به شهروندان ایرانی، متممی به بند ۵۶٠ (ITR) ٣۱ C.F.R. قوانین معاملات ایرانی اضافه کرد تا صدور برخی خدمات خاص و نرم افزار مربوط به تبادل ارتباطات شخصی در اینترنت را اجازه دهد. به طور خاص بند ۵۴٠.۵۶٠ ITR صدور خدمات مربوط به تبادل ارتباطات شخصی در اینترنت را نظیر پیام فوری، گفتگو و پست الکترونیکی، شبکه های اجتماعی، اشتراک گذاری عکسها و ویدیوها، وب براوزینگ، و وبلاگ نویسی، در صورتی که این سرویسها به طور رایگان و عمومی در اختیار کاربر باشند، از ایالات متحده و یا توسط یک شخص آمریکایی در هر جایی به شخصی در ایران اجازه می دهد. بند ۵۴٠.۵۶٠ ITR همچنین صدور نرم افزار ضروری برای ممکن ساختن چنین خدماتی را در صورتی که نرم افزار در رتبه " EAR99" "ضوابط ناظر بر صادرات" (EAR) قرار داشته باشد، مشمول EAR نشود، یا توسط وزارت بازرگانی به عنوان نرم افزار بازار انبوه تحت رتبه بندی کنترل صادرات شماره ۵دی۹۹۲ شناخته شده است و به طور رایگان در دسترس عموم برای استفاده باشد، اجازه می دهد. "اوفک" امروز راهنمایی تفسیری را برای تعیین محدوده این مجوز صادر کرد. "اوفک" تصمیم گرفته است گروههای خدمات و نرم افزارهای آمده در فهرست زیر در محدوده خدمات مربوط به تبادل ارتباطات شخصی در اینترنت یا نرم افزار ضروری برای فعال سازی چنین خدماتی ، چنان که در بند ۵۴٠.۵۶٠ ITR آمده است، قرار می گیرند.

ارتباطات شخصی(مانند یاهو مسنجر، گوگل تالک، مایکروسافت لایو، اسکایپ (non-feed based)
به روز رسانی های نرم افار های ارتباطات شخصی
مخازن اطلاعات شخصی (مانند دراپ باکس)
به روز رسانی براوزرها(مانند گوگل کروم، فایر فاکس، اینترنت اکسپلورر)
پلاگ اینز(مانند فلش پلیر، شاک ویو، جاوا)
سند خوانها( مانند اکروبات ریدرز)
برنامه های رایگان تلفن موبایل (اپلیکیشن) مربوط به ارتباطات شخصی
آر اس اس فید خوان و خبرخوان ها (مانند گوگل فید برنر)

"اوفک" علاوه بر این بیانیه خط مشی سیاستهای (SLP ) موجود خود را که سیاست مجوزی مشوقانه ای را در پیش می گیرد که از آن طریق یک شخص آمریکایی می تواند موافقت اوفک را برای صدور خدمات و نرم افزارهای هایی که زیر پوشش بخش 560.540 آی تی آر نبودند و مستقیما موجب سود و استفاده مردم ایران می شود دریافت کند. این (SLP ) همچنان درمورد خدمات و نرم افزار مانند وب هوستینگ، تبلیغات آنلاین، برنامه های رایگان موبایل و خدمات ارتباطات رایگان اینترنتی را شامل می شود.

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

چندی پیش برای کی در فیسبوک پیامی داده بودم که فکر کنم اثر کرد: Log In | Facebook (http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10150636377492028&id=761727027)

Sir.DarKNesS
March 21st, 2012, 17:52
مرگ بر امربکا :71: این پولیم که از ادسنس در میاد حرامه :d

قزوین هاست
March 21st, 2012, 18:30
اولش خوش حال شدم ولی نوشته هایی که علیه دولت نوشته نظرم رو 100%به میزان 180درجه عوض کرد؛زیرا که با نوع و لحن نوشته و صحبت کردنشون طور دیگری یا بهتر بگم به روش دیگری میخواهند مردم ایران را علیه دولت ایران تحریک کنند؛باز هم روش دیگری برای بدنام کردن دولت ایران!

p30speed
March 21st, 2012, 18:44
ر اساس قانون جدید تمام سرویسهای خدماتی که مربوط به ارتباطات بین فردی بر روی اینترنت باشند می‌توانند خدمات خود را به ایران عرضه کنند. همچنین در این دستورالعمل تصریح شده است که در موارد سرویس‌های Web Hosting، سرویس‌های تبلیغات مانند ،AdSense and AdWords اپلیکیشن‌های رایگان موبایل و سرویس‌های ارتباط اینترنتی افراد می‌توانند با کسب اجازه از اداره خزانه‌داری مجوزهای لازم را به صورت موردی برای هر سرویس کسب نمایند. بر اساس این دستورالعمل تمام سرویسهای خدماتی که مربوط به ارتباطات بین فردی بر روی اینترنت باشند مانند سرویسهای چت، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی، اشتراک‌گذاری عکس و فیلم، براوزرهای اینترنت و بلاگینگ می‌توانند خدمات خود را به ایرانیان عرضه نمیاند. در این دستورالعمل به طور مشخص سرویسهای زیر نامبرده شده است: نرم‌افزارهای ارتباطی نظیر یاهو مسنجر گوگل تاک، سکایپ و مایکروسافت لایو. به روز رسانی نرم‌افزارهای ارتباط شخصی مانند Dropbox به روزرسانی براوزرها Google Chrome, Firefox, Intemet Explorer و پلاگ‌این‌ها Flashplayer, Shockwave, Java) نرم‌افزارهای ریدر Acrobat Reade اپلیکیشن‌های رایگان موبایل که مربوط به ارتباطات شخصی است و تمام RSS Feed Readers.

s.w.a.t
March 21st, 2012, 18:47
ارتباطات شخصی(مانند یاهو مسنجر، گوگل تالک، مایکروسافت لایو، اسکایپ (non-feed based)
به روز رسانی های نرم افار های ارتباطات شخصی
مخازن اطلاعات شخصی (مانند دراپ باکس)
به روز رسانی براوزرها(مانند گوگل کروم، فایر فاکس، اینترنت اکسپلورر)
پلاگ اینز(مانند فلش پلیر، شاک ویو، جاوا)
سند خوانها( مانند اکروبات ریدرز)
برنامه های رایگان تلفن موبایل (اپلیکیشن) مربوط به ارتباطات شخصی
آر اس اس فید خوان و خبرخوان ها (مانند گوگل فید برنر)

این حرکت از حرف ناسزا هم برای ایران و ایرانی بدتر بود ... .
کاش دوستان دوستان قبل از اینکه تعریف و تمجید کنند یکم بیشتر تعمل میکردند... .
و به قول لینکی که دادید از وب شهر

در واقع وعده وعید اوباما چیزی بیشتر از دسترسی به دانلود فلش پلیر و جاوا و برنامه های مشابه نمی تواند باشد. پس خیالتان راحت، هرگز اپ استور و اندروید مارکت به روی کاربران ایرانی گشوده نخواهد شد! الکی دلتان را به این حرفهای اوباما خوش نکنید. او طبق معمول یکی به میخ زد یکی به نعل!
با این حرکت عملا میخواست بگه که آره ما با مردم ایران کاری نداریم که برعکس هدف اصلی مَردم هستند و ... (بقیش میشه بحث سیاسی ... )
موفق باشید

0060
March 21st, 2012, 18:49
اولش خوش حال شدم ولی نوشته هایی که علیه دولت نوشته نظرم رو 100%به میزان 180درجه عوض کرد؛زیرا که با نوع و لحن نوشته و صحبت کردنشون طور دیگری یا بهتر بگم به روش دیگری میخواهند مردم ایران را علیه دولت ایران تحریک کنند؛باز هم روش دیگری برای بدنام کردن دولت ایران!
o:-) متاسفانه این فروم جای مناسبی برای این بحث نیست و گرنه خوشحال میشدم جوابتون رو بدم و در این مورد یکم صحبت کنیم

shivahost
March 21st, 2012, 18:53

تا حالا شده الاف دانلود یک flashplayer ساده و آپدیت اون برای فایرفاکس بشی؟ مثلا بری خانه کسی که کار واجبی برات پیش بیاد و مجبور بشی همچین چیزی رو آپدیت کنی و ***** شکن درست و حسابی هم نداشته باشی....!؟

okey
March 21st, 2012, 18:55

موافقم ... فعلا یه عده علت تحریم ها رو دولت می دونن و دیوار کوتاه تر دولت پیدا نکردن !
تحریم چه کلمه جالبی شده تو ایران !!! و البته تو اینترنت الان که ما شاء الله اکثر دوستان با حضرت چیز پی ان می یان داخل نت و بعد حرف از تحریم می زنن !!!

s.w.a.t
March 21st, 2012, 19:00
تا حالا شده الاف دانلود یک flashplayer ساده و آپدیت اون برای فایرفاکس بشی؟ مثلا بری خانه کسی که کار واجبی برات پیش بیاد و مجبور بشی همچین چیزی رو آپدیت کنی و ***** شکن درست و حسابی هم نداشته باشی....!؟

بله شده و همین آقایون سیاست مداران غربی رو کلی مورد عنایت قرار دادم که چرا اگر تحریمی برای دولت هست داره مَردم رو خورد میکنه ... .
الان همین چیزی که شما میفرمایید در اکثر خانه هایی که به اینترنت متصل هستند مثل نقل و نبات موجود میباشد اون هم از بهترین نوع ... .
با این حرف یعنی هرچی که ما بگیم! یعنی ما بگیم شما(دور از جون) سرتون رو بزارید زمین باید بزارید! ما هستیم که تعیین میکنیم شما چقدر میتونید آزادی داشته باشید! ما هستیم که تعیین میکنیم که شما چی داشته باشید! و ... (سیاسی میشه ) ایرانی جماعت هم که تابع حرف زور نیست ... و ...(سیاسی میشه )

موفق باشید

Ahmad110
March 21st, 2012, 19:54
بله شده و همین آقایون سیاست مداران غربی رو کلی مورد عنایت قرار دادم که چرا اگر تحریمی برای دولت هست داره مَردم رو خورد میکنه ... .
الان همین چیزی که شما میفرمایید در اکثر خانه هایی که به اینترنت متصل هستند مثل نقل و نبات موجود میباشد اون هم از بهترین نوع ... .
با این حرف یعنی هرچی که ما بگیم! یعنی ما بگیم شما(دور از جون) سرتون رو بزارید زمین باید بزارید! ما هستیم که تعیین میکنیم شما چقدر میتونید آزادی داشته باشید! ما هستیم که تعیین میکنیم که شما چی داشته باشید! و ... (سیاسی میشه ) ایرانی جماعت هم که تابع حرف زور نیست ... و ...(سیاسی میشه )

موفق باشید

اصلا هم همچين حرفي نيست . شما مطمئن باش كه اگه اين قضيه 180 درجه فرق داشت يعني قدرت و تكنولوژي دست دولت بود وضع بدتر از اين بود .
مگه ميشه مگه حتي براي خوردن و آشاميدن مردم دولت تصميم بگيره و قانون وضع كنه . حالا اين قوانين براي مردم خود كشور وضع شده ، ديگه واي به حال مردم دنيا .

shivahost
March 21st, 2012, 21:24
به هر حال دستشون درد نکنه، لطف کردند و ممنونم ازشون!

plastic
March 21st, 2012, 22:24
ببخشید این پست اصلا سیاسی نیست ولی یه مطلب کوچیکی هست که در راستای مطالب دوستان عرض کنم
دولت که ازش صحبت میکنید مگه از مریخ اومده؟!
گاها طوری در مورد دولت حرف زده میشه که انگار دولت از آسمون افتاده ایران.
دولت مردمی!
خبر خوبی هست که محدودیت هایی که گفته شده حذف بشن !

iranistar
March 21st, 2012, 22:49
یک سوال
سی پنل هم یعنی از تحریم در میاد؟

vps-baran.ir
March 21st, 2012, 23:49
مدیران گرامی لطفا تاپیک رو قفل کنید

فکر می کنم استاتر به جواب خودشون رسیدن

اگه تاپیک باز بمونه به بحث سیاسی میرسه

که البته تا الان رسیده :71:

طبق قوانین سایت:

این سایت فقط یه تالار گفتمان تخصصی هست نه سایت سیاسی :39:

ايجاد هرگونه بحث مغاير با موضوع اصلي سايت نظير بحث هاي سياسي، تفريحي و ... به هر طريقي نيز ممنوع است.

--------

در جواب دوستان هم بگم که دلتون رو برای این آزادی ها خوش نکنید . کار روزانتون رو انجام بدید

talebi1372
March 22nd, 2012, 01:47
چرا سیاسیش کردید اخه !!! :71::d
لینک وبشهر رو هم خودم گذاشته بودم !:d
منم چشم آب نمیخوره ! اصلا ایرانی جماعت کلا باید در عذاب باشن(تکلیف الهی شده):d. هم از داخل و هم از خارج و .. به قول دوستمون سیاسی میشه.......... ! :d
مثل اینکه ایرانی جماعت شانس نداره ... بابا ول کنید .... سیاسی میشه ......:d!!!
ای کاش تا قبل قفل شدن تاپیک تکلیف این قضیه رو روشن کنند ببینیم میتونیم دلمونو به یک آب باریکه ای خوش کنیم؟

---------- Post added at 01:46 AM ---------- Previous post was at 01:44 AM ----------

با این حرکت عملا میخواست بگه که آره ما با مردم ایران کاری نداریم که برعکس هدف اصلی مَردم هستند و ... (بقیش میشه بحث سیاسی ... )
موفق باشید

اینو میگفتم !! :d

---------- Post added at 01:47 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

تو رو خدا سر کارمون نزار . می خوای ازاد کنی یک بار درست و حسابی تحریم ها رو بردار راحت بشیم !
امر دیگه ای ندارم قربانت خداحافظ . :d:d:d:d:d:d:d