PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعرفه استاندارد و مصوب طراحی سایت چقدر است ؟

coloop
March 20th, 2012, 23:55
سلام دوستان

میخواستم بدونم تعرفه استاندارد طراحی سایت چقدره ؟

منظورم از طراحی سایت طراحی قالب cms های آماده ی موجود نظیر وردپرسو جوملا و ... است ؟

چون هرجا رفتم هر کی یه قیمت گفت !!!

البته من مشتری نیستم و خودم طراحی میخوام انجام بدم ولی روی قیمت گذاریش مشکل دارم !

ممنون

hamtermi
March 21st, 2012, 00:05
بسته به بزرگی کار داره.
یه سری کار ها رو می شه با cms ها پیاده سازی کرد.
ولی خوب بسته به مشتریت هم داره.
باید بگین چه نوع سایتی تا شاید بتونم کمکتون کنم...

coloop
March 21st, 2012, 00:07
من بیشتر تمرکزم روی طراحی قالب برای وردپرس و جوملاست

برای یک شرکت یا موسسه !

hamtermi
March 21st, 2012, 00:15
بازم بستگی به بزرگی طراحی داره.
خودم حداقل قیمت طراحی قالب بر پایه وردپرس رو 100 تومان قیمت می دهم. اما تا 500 هم مشتری داشتم.

coloop
March 21st, 2012, 00:17
من منظورم یه سایت شرکتی و چند خط توضیح و 4 تا عکس داخلشه !

منظورمو که میگیری ؟

lordmhn
March 21st, 2012, 00:17
اگه برای شرکت و موسسه هست بالای 200 بدین اگه هم شخصی هست بالای 120 بدین ! البته این پیشنهاد منه !

camelian77
March 21st, 2012, 00:27
ما این کار رو برای شرکت ها ۱ تومن می‌گیریم (البته به نظرم خودم سرویسی که می‌دیم هم خاص هست!)

mhy
March 21st, 2012, 00:27
بنظرم با این کاری که شما میگین 4 تا عکس و چند خط توضیح داره، خب 100 هم کافیشه، اما برای دفعات تغییراتش یه محدودیتی قائل بشید که هی دم به دقیقه ازتون ویرایش نخواد

hamtermi
March 21st, 2012, 00:28
میگم بسته به نظر خودتون داره.
50 تومنم می تونین پیشنهاد بدین ولی ارزش کارتون رو پایین میاره.

lordmhn
March 21st, 2012, 00:30
ما این کار رو برای شرکت ها ۱ تومن می‌گیریم (البته به نظرم خودم سرویسی که می‌دیم هم خاص هست!)

البته اگه شرکتی باشید میشه 1 تومن گرفت ولی اگه شرکت نداشته باشید باید همون تعرفه من رو بگیرید !:39:

coloop
March 21st, 2012, 00:35
ممنون
ولی من یه دیزاینر میشناسم که خیلی هم حرفه ای نیست
اما توی لیست تعرفه هاش برای سایت های شرکتی با جوملا یا وردپرس زده 500 -700 هزار تومان !

خیلی بده که یه مرجع برای قیمت گذاری نیست !!!

lordmhn
March 21st, 2012, 00:39
ممنون
ولی من یه دیزاینر میشناسم که خیلی هم حرفه ای نیست
اما توی لیست تعرفه هاش برای سایت های شرکتی با جوملا یا وردپرس زده 500 -700 هزار تومان !

خیلی بده که یه مرجع برای قیمت گذاری نیست !!!

خب این به این خاطر هست که هر شرکت یک جور طراحی میکنن ! سرویس ثابتی نیست که تعرفه مشخص داشته باشه
ولی هرکس هر چقدر تونست بگیره قیمت میده ولی باید انصاف هم رعایت کنیم تعرفه های فضایی ندیم :d

coloop
March 21st, 2012, 00:54
طبق پست های دوستان در این تاپیک

فکر کنم هرکی کم بگیره ضرر کرده :d

من خواستم پول بگیرم زیر 500 تومن نمیدم.
یه هاست و دومین خوب هم براش ردیف میکنم !

mhy
March 21st, 2012, 00:55
آخه با cms دیگه 100 و 200 واقعا یه جورایی کافیه، چون دیگه هممون میدونیم نهایتا چهار تا قالب رو تغییر میدیم میشه قالب جدید و کم پیش میاد از صفر کسی بنویسه

coloop
March 21st, 2012, 01:15
آخه با cms دیگه 100 و 200 واقعا یه جورایی کافیه، چون دیگه هممون میدونیم نهایتا چهار تا قالب رو تغییر میدیم میشه قالب جدید و کم پیش میاد از صفر کسی بنویسه

درسته
ولی من از چندتا از آشناهامون که شرکت دارند پرسیدم
گفتند حدود 400 تومن پول دادند و سالی هم 100 تومن بابت هاست و دامین میدند !!!

اگه کم بگیریم در مقابل اینها ضرر کردیم
اگه هم زیاد بگیریم شاید منصفانه نباشه !

به نظرم بهتره به جیب طرف نگاه کرد اگه دیدیم میتونه پول خوب بده چرا نگیریم ؟!

بعدش هم منو شما میدونیم که این قالب بیشتر از مثلا 100 تومان نمی ارزه
اون بابایی که مثلا شرکت تاسیساتی داره از کجا سر در میاره ؟!

Rk-press
March 21st, 2012, 01:28
به نظرم بهتره به جیب طرف نگاه کرد اگه دیدیم میتونه پول خوب بده چرا نگیریم ؟!

بعدش هم منو شما میدونیم که این قالب بیشتر از مثلا 100 تومان نمی ارزه
اون بابایی که مثلا شرکت تاسیساتی داره از کجا سر در میاره ؟!

به وجدان خودمون قبل جيب طرف بايد نگاه كرد.

اما قبول دارم كه عقل بعضيا به چششون هست.(تعرفه بالا مساوي با كيفيت!)

parsianweb
March 21st, 2012, 01:37
وجدان جای خودش ولی به نظرم ارزش کارو نباید پایین بیاریم!

shivahost
March 21st, 2012, 01:42
طراحی بغیر از دانش نوعی هنر هست. باید ببینی چقدر می ارزه و .... قیمت مصوب نمی تونه داشته باشه!

---------- Post added at 01:42 AM ---------- Previous post was at 01:40 AM ----------

ببین عزیر مسئله فقط قالب و جای بلوک ها نیست! شما وقتی میگی طراحی خیلی چیزا درگیرش میشه! مثلا طراحی لوگو و هدر و .....

psfa
March 21st, 2012, 01:57
خوب بستگي داره كدوم روشي كه اين دوستان گفتن بخوايد طراحي انجام بديد اگه مي خواين از اولش بنويسيد و طراحي كنيد خب بايد طرحي كه طرف مي خواد رو ازش بگيريد و ببينيد چي مي خواد و خودتن زمان براي پروژه پيشبيني كنيد ببينيد چه قدر وقت مي گيره بعد روش قيمت بزاريد به نظر من كه توي طراحي قالب اينا مثلا قيمت پايه اينا معني نداره بايد ببينيد طرف چي مي خواد بعد قيمت بدين (شانسي قيمت ندين :d)

lordmhn
March 21st, 2012, 02:08
خوب بستگي داره كدوم روشي كه اين دوستان گفتن بخوايد طراحي انجام بديد اگه مي خواين از اولش بنويسيد و طراحي كنيد خب بايد طرحي كه طرف مي خواد رو ازش بگيريد و ببينيد چي مي خواد و خودتن زمان براي پروژه پيشبيني كنيد ببينيد چه قدر وقت مي گيره بعد روش قيمت بزاريد به نظر من كه توي طراحي قالب اينا مثلا قيمت پايه اينا معني نداره بايد ببينيد طرف چي مي خواد بعد قيمت بدين (شانسي قيمت ندين :d)

به نظر من کسی نمیاد رو هوا قیمت بده ! اول سوالی چیزی میپرسن از طرف که چی میخواهد !
اون قیمت پایه که میگید میشه برای طراحی خالی قالب استفاده کرد و برای بقیه امکانات و سرویس ها هزینه رو بالا ببریم
الان خود من به نسبت طرح هر صفحه قیمت میدم ! برای مثال صفحه اول یک طرح ، صفحه پست ها یک طرح دیگه ، صفحه برگه های یک طرح دیگه یا نه همش مثل هم چون به نظر من کار اصلی همین طرح های مختلف هست ! حالا میتونید در کنار تعرفه هاتون یک امکانات دیگه بذارید به عنوان هاست رایگان ولی پولشو توی طراحی میگیرد . این کارا میشه انجام داد برای قرار دادن قیمت پایه که نسبت به اون و نیاز مشتری کم یا زیاد کنیم

ParsWebIT
March 21st, 2012, 03:07
هر کسی بستگی به کارش قیمتی میده
اگر سایتی رو که طراحی کردین میدادین می شد دوستان نظر بهتری بدن

hamtermi
March 21st, 2012, 10:59
ولی خوب بازم قیمت این کار بستگی به خوتون داره....

camelian77
March 21st, 2012, 11:57
هر کسی بستگی به کارش قیمتی میده
اگر سایتی رو که طراحی کردین میدادین می شد دوستان نظر بهتری بدن

بفرمایید این یک نمونه:

GalaxyStudio | استودیو کهکشونیه (http://galaxystudio.org/)

قیمت گذاری بفرمایید.

shivahost
March 21st, 2012, 12:54
بفرمایید این یک نمونه:

GalaxyStudio | استودیو کهکشونیه (http://galaxystudio.org/)

قیمت گذاری بفرمایید.

ای سایت با 5 هزار تومان! چون اصلا طراحی نشده! فقط نصب وردپرس و قالبش هست که خیلی از هاستینگ ها رایگان هم انجام می دهند:

Envisioned Theme Preview (http://www.elegantthemes.com/demo/?theme=Envisioned)

camelian77
March 22nd, 2012, 12:16
سلام،

این تم خیلی تغییر کرده و بخش هایی به ورد پرس اضافه شده. مثلا دانلودر عکس ها یا ....

نکته دقیقا همینه. من وقتی این سایت رو زدم، پول مشاوره رو گرفتم، که از مشتری (عکاس) بپرسم و تحقیق کنم ببینم دقیقا چی لازم داره. What suits his needs . ​متوجه شدید؟

hamtermi
March 22nd, 2012, 13:27
دوست عزیز راست میگه شاید 5 هزار تومن. اما خوب مشتری نباید به همین فکر پول بده.
به نظر من هرچه قیمت ها منطقی تر باشه برای آینده وب بهتر است.
الان قیمت بدیم 5 تومان طرف واسه 10 نفر دیگه هم تعریف میکنه و اون 10 نفر هم به همین فکر هر قیمتی بدین میگن زیاده.
یه مبلغی بگیرین که ارزش کار خودتون رو بالا ببرین.
در هر صورت در صورت تمایل قیمتی که بهش میدین رو اعلام بفرمایید....

camelian77
March 22nd, 2012, 14:00
این رو من با حدود ۴۰۰ طراحی کردم. و ۲ ماه زمان برده.

چون اصلا طراحی نشده! فقط نصب وردپرس و قالبش هست که خیلی از هاستینگ ها رایگان هم انجام می دهند:

نه هرکه چهره بر افروخت دلبری داند نه هرکه آینه سازد سکندری داند
نه هر که کله کج نهاد و تند نشست کلاهداری و آئین سروری داند
هزار نکته باریکتر ز مو اینجاست نه هر که سر بتراشد قلندری داند

sazsaz
March 22nd, 2012, 14:10
این رو من با حدود ۴۰۰ طراحی کردم. و ۲ ماه زمان برده.

نه هرکه چهره بر افروخت دلبری داند نه هرکه آینه سازد سکندری داند
نه هر که کله کج نهاد و تند نشست کلاهداری و آئین سروری داند
هزار نکته باریکتر ز مو اینجاست نه هر که سر بتراشد قلندری داند

من همینو در دو قالب فارسی وانگلیسی کار می کنم 72 ساعته هم تحویل می دم 200 تومن خوبه
با همون امکانات
خدایی اگه طرف شما آدم ناواردی هست شما انصاف داشته باشید
شاید بعدش هزار حرف بزنی
نه توی دنیای وب تازه واردم نه چیز دیگه ولی خدایی این کاری که من دیدم 80 می ارزه

camelian77
March 22nd, 2012, 14:15
ببینید نکته رو عرض کردم: وقتی که من صرف می‌کنم برای مشاوره هست نه css , js زدن. اینکه مشتری بتونه در حین پروژه ۳ بار حالت گرد یا صاف بودن منو ها رو عوض کنه.

sazsaz
March 22nd, 2012, 14:23
ببینید نکته رو عرض کردم: وقتی که من صرف می‌کنم برای مشاوره هست نه css , js زدن. اینکه مشتری بتونه در حین پروژه ۳ بار حالت گرد یا صاف بودن منو ها رو عوض کنه.

ببینید اگر مشاوره داده بودین باید همه را یاداشت می کردین بعد وردپس مشاوره نداره
چه مشاوره ای
این سایت را ببینید قالبش را من طراحی کردم وردپرسه (بگذریم که شرکت تاریانا ) کمی دستکاری و خرابش کرده
کارلاک (http://www.carlac.ir/)
این سایت را من با نظر مشتری زدم و فقط یک بار هم بیشتر حدود نیم ساعت باهشون صحبت نکردم
دیگه چرا سه جلسه؟؟؟؟؟

camelian77
March 22nd, 2012, 15:32
برای اینکه آبی روشن روی زمینه‌ی سیاه نشینه : دی

بی خیال

stchost
March 22nd, 2012, 15:37
استارتر درخواست کمک برای قیمت کردند نه اینکه بخوان شما سر طراحی های خودتون بحث کنید

پاسخ به دوستان :
متاسفانه بسیاری از دوستان کپی برداری می کنن ، ولی زمانی انصاف نیست هزینه بالایی گرفته بشه که قالب آماده برای مشتری تهیه بشه و یا کپی برداری بشه
شرکت ما طراحی های بسیاری انجام داده که شاید خیلی شکایت کنند چرا هزینه بسیار بلاست ولی کاربرانی که با ما کار کردند تفاوت کار را متوجه شدند ، در حدی که تمام سایت های طراحی شده پس از اتمام توسط دوستان طراح دیگه مورد کپی قرار میگیره
به دوستان پیشنهاد می کنم اگر میخوان کارشون بهتر بشه ، هرگز کپی نکنند

پاسخ به استارتر :
شما باید به توجه به تجره و سابقه و نوع کارتون هزینه دریافت کنید ، زمانی فکر می کنید با 100 تومان خوب کار کردید و زمانی با توجه به زمانی که میذارید میبینید 1 تومان هم کمه ، پس دنبال هزینه ثابت نگردید و به خودتون و نوع کارتون قیمت بدید

موفق باشید

camelian77
March 22nd, 2012, 15:52
شرکت ما طراحی های بسیاری انجام داده که شاید خیلی شکایت کنند چرا هزینه بسیار بلاست ولی کاربرانی که با ما کار کردند تفاوت کار را متوجه شدند ، در حدی که تمام سایت های طراحی شده پس از اتمام توسط دوستان طراح دیگه مورد کپی قرار میگیره

مرسی