PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ( vps ) سرور مجازی برای آپلود کردن فایل ها روی خود وی پی اس

mhsking
March 20th, 2012, 19:58
سلام
من یه وی پی اس میخواستم که هاردش بالا باشه و بتونم فایل ها رو از خودش آپلود بکنم که لینک های مستقیم رو تو سایت قرار بدم . چون سایت من سایت بازی هست و هر روز داره بازدیدش میره بالاتر برای همین نمیتونم از آپلود باز فایل ها رو بذارم چون غیر مستقیم هست لینکش تقریبا و درخواست های بازدید کننده ها اینه که فایل ها رو با لینک مستقیم بذارم. و من هم با وی پی اس میخوام این کارو انجام بدم که فایلام هم اختصاصی باشن هم این که با لینک مستقیم باشن و از اونجایی که بازی ها حجمشون زیاده و مثلا یه بازی ممکنه 15 گیگ هم بشه ، برای همین یه وی پی اس با هارد120 گیگ به بالا میخواستم حدود 150 گیگ و بیشتر که لینک ها رو مستقیم از خودش بذارم . و همچنین باید سرعتش خوب باشه و رم خوبی هم داشته باشه . رم 512 یا 1 گیگ کافیه .
ممنون میشم قیمت هاتون رو بگید و یه توضیحی هم در مورد وی پی استون بدید چون همین 3-4 روزه باید یکی بخرم .
باتشکر
سایتمم اینه : gamedl.ir
آی دی یاهومم اینه : game_dl

overv
March 20th, 2012, 20:07
سلام در خدمتیم با پورت 2 گیگ مخصوص دانلود و آپلود

CPU : COR i 7
Ram : 1 DDR3
Port : 2gig
BW : unlimit
HDD : 200 SATA3

ماه اول با تخفیف 50% فقط 15 تومان

و هر نوع کانفیگی رایگان انجام میشه

astro.alireza
March 20th, 2012, 20:37
سلام
عید شما مبارک
http://www.webhostingtalk.ir/f15/43886/
تخفیف هم داره واسه هارد

mhsking
March 20th, 2012, 20:41
سلام در خدمتیم با پورت 2 گیگ مخصوص دانلود و آپلود

CPU : COR i 7
Ram : 1 DDR3
Port : 2gig
BW : unlimit
HDD : 200 SATA3

ماه اول با تخفیف 50% فقط 15 تومان

و هر نوع کانفیگی رایگان انجام میشه

سلام
در کل که سیستمتون خیلی خوبه و دقیقا همونی هست که من میخواستم . فقط یه چیزی اینکه نمیشه از ماه های بعد هم یه آفر بدید و من بنرتون رو تو سایتم بذارم؟؟ یعنی مثلا با همین 50 درصد باشه . چون سرویستون خیلی خوبه یعنی 200 گیگ واقعا مناسب کار منه و بازدیدم وقتی لینکام مستقیم باشن خیلی بیشتر از این حرفا میره بالا. اگه میشه برای ماه های بعد هم تخفیف بدید .
بعد یه چیز دیگه نمیشه یه آی دی یاهو از خودتون بدید یا آی دی منو ادد کنید با هم حرف بزنیم؟؟ آخه من میخوام بخرم ولی قبلش باهاتون باید حرف بزنم و یه چند تا سوال بپرسم .
ممنون میشم

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

سلام
عید شما مبارک
http://www.webhostingtalk.ir/f15/43886/
تخفیف هم داره واسه هارد
سلام عید شما هم مبارک!
ولی فکر کنم تایپیک منو نخوندید اصلا آخه همه سرویس های شما 20 گیگ و 40 گیگ هست و من حدود 150-200 گیگ میخوام!! که خیلی اونوقت گرون میشه و به شما باید ماهی مثلا 60-70 تومن بدم.!!!!

overv
March 20th, 2012, 20:46
سلام
در کل که سیستمتون خیلی خوبه و دقیقا همونی هست که من میخواستم . فقط یه چیزی اینکه نمیشه از ماه های بعد هم یه آفر بدید و من بنرتون رو تو سایتم بذارم؟؟ یعنی مثلا با همین 50 درصد باشه . چون سرویستون خیلی خوبه یعنی 200 گیگ واقعا مناسب کار منه و بازدیدم وقتی لینکام مستقیم باشن خیلی بیشتر از این حرفا میره بالا. اگه میشه برای ماه های بعد هم تخفیف بدید .
بعد یه چیز دیگه نمیشه یه آی دی یاهو از خودتون بدید یا آی دی منو ادد کنید با هم حرف بزنیم؟؟ آخه من میخوام بخرم ولی قبلش باهاتون باید حرف بزنم و یه چند تا سوال بپرسم .
ممنون میشم

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

اگر سایت شما پر بازدید باشه امکانش هست هارد بالا تر هم خواستسد تا 2 ترابایت قابل ارائه هستش

mehrshad.ho
March 20th, 2012, 21:06
در خدمتیم

overv
March 20th, 2012, 21:07
دوستان کار این دوستمون انجام شد :113:

mhsking
March 20th, 2012, 22:18
دوستان کار این دوستمون انجام شد :113:
بله کارم انجام شد ممنون از شما
واقعا خوب پشتیبانی کردید