PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در باره تک کلود؟

ZarinServer
March 19th, 2012, 16:01
دوستان نظره شما در باره takcloud.com چیه به نظرتون تایید میشه امنیت کیفیت سرعت؟

patomat
September 16th, 2013, 23:40
سرعتش خوبه ولی پشتیبانی صفر اگه پشتیبانی براتون مهمه به درد نمیخوره هیچ اعصابتونم هم خورد میشه

RayanDade
September 17th, 2013, 07:23
سلام

ما یک مشتری داشتیم چون سایتشون رو داشتیم به سرور جدید منتقل میکردیم حدود 1 ساعت سایتشون داون بود.البته بسته نبود روی سرور قبلی باز میشد فقط 1 ساعت

از اینجا هاست گرفتن و منتقل کردن به تک کلود بعد از 1 روز سایتشون 24 ساعت داون بود و مجددا برگشتن پیش ما و دوباره سرویس رو از ما خریداری کردند.
یک تاپیک هم اینجا هست ببینید :

http://www.webhostingtalk.ir/f161/91168/

metal75
January 3rd, 2014, 18:20
سلام دوستان یه کم تحقیق کنید بعد تاپیک بزنید بنده روز تعطیل سرویس خریدم تحویل دادن تیکت هم به فاصله ی 15 دقیقه جواب میدن

زود قضاوت نکنید

Ramin
January 3rd, 2014, 18:21
لطفا در بخش مناسب تاپیک ایجاد کنید

patomat
January 4th, 2014, 10:16
سلام دوستان یه کم تحقیق کنید بعد تاپیک بزنید بنده روز تعطیل سرویس خریدم تحویل دادن تیکت هم به فاصله ی 15 دقیقه جواب میدن

زود قضاوت نکنید

عزیز زود قضاوت نکردیم 1 ماه پول سرورمون رفته که استفادشو نکردیم - این چندمین بارشونه که اسم عوض کردن و دارن فعالیت میکنن !!!

downloaddl
January 4th, 2014, 10:19
تاپیک قدیمیه
اما افتضاحه
دو بار 3 سال پیش باهاشون کار کردم
مثله .... پشیمونم
اول سرور مجازی گرفتم 2 هفته بعد بهم ددادن 2 هفته بعد هم ساسپند کردن
یک بار دیگه هم در واسسه گانفیک دادم که نکردن و به مت گفتن کانفیگ کردیم :)
کاربر رو خر فرض می کنن
بهتره سمتش نرید

pouyajabbarisani
January 6th, 2014, 16:32
ببین چی اند که وقتی میگی سرور هاتون تو کدوم دیتا سنتر است میگه کانا دیگه خب شما چیکار دارید کدوم دیتا سنتره !!!

metal75
January 6th, 2014, 17:59
سلام لطفا یک راه ارتباطی میگید چند تا سوال دارم

namesis R
January 6th, 2014, 22:14
باهاشون کار کردم.
در صورت تهیه سرویس قید پشتیبانی رو باید بزنید.
تایید میشه ، پشتیبانی خوبی اصلآ ندارند !
کیفیت سرویس هاشون هم متوسط هست.

ali0000
January 6th, 2014, 22:27
حدوداً یکسال میشه ازشون سرور مجازی ( لینوکس ) کانادا دارم ، البته چند ماهی سرور مجازی ویندوز ایران و باز هم کانادا داشتم ، ضعفی در کیفیت و پشتیبانی دیده نشده فقط یه موضوع هست که نتنها در takcloud بلکه در بیشتر هاستینگها بنده رو آزار میده ( در زمان تعمیرات و تغییرات اعم از ریبوت ، ریستارت و ... ) اطلاع رسانی نمیکنن حداقل مواردی که قابل پیش بینی هست از قبل باید اطلاع بدن.

alborzgostar
January 6th, 2014, 23:26
جالبه برای من که 360 درجه فرق میکنه پشتیباتی عالی دارند !

Maysam.M
January 7th, 2014, 01:41
تک کلود همون وست دیتای جدیده!
یه جستجو درباره vastdata.net کنید همه چیز میاد دستتون!

sorin
May 10th, 2017, 13:04
با سلام شرکت تک کلود اصلا vastdata.net نبود بلکه از اول تک کلود بود است یکسری مشکلات براشون پیش اومده بود که گاهها پشتیبانی رو عیف نشان میداد بنده الان 4 ساله باهاشون کار میکنم نزدیک 5 سرور دارم کیفیت در ارائه سرور ها عالی آپ تایم عالی و جدیدا هم پشتیبانی در عرض 15 دقیقه پاسخ می دهند.