PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماژوال nic.ir برای whmcs

znhost
March 18th, 2012, 19:49
با سلام
ماژوال رجیسترر NIC.IR آمده شد.
دوستان اول قصد داشتیم این ماژوال رو به صورت رایگان و اوپن سورس در اختیار همه قرار بدیم.اما دیدیم هنوز ناقص هست و باید امدی باشه تا تکمیل شه.
قیمت چندانی نداره. 12500 تومان به صورت مادام العمر و با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان.
برای نصب به سایت زیر برید و در اونجا سفارش خودتون رو تکمیل کنید.
http://clients.afagh.info/cart.php?a=add&pid=38
بعد از سفارش به قسمت سرویس های من در داخل سایت برید و فایل رو دانلود کنید و در مسیر whmcs بریزید و Extract کنید.
این نسخه فقط قابلیت تغییر و نمایش DNS دامنه هایی که توسط شما در نیک ثبت شده رو داره.
انشالاه هرچه سریعتر نسخه 2 رو هم به صورت کامل و با کلییه امکانات نیک (ثبت ، کد انتقال، ساخت DNS، تغییر رابطه ها و نمایش و بروز رسانی وضعیت در پنل) بیرون میدیم.
اسکریپت هم توسط دوست خوبم php.source نوشته شد که به دلیل محبت مدیران در اسارت به سر می بره :دی
سوالی و یا انتقادی چیزی بود در خدمتیم.

hamidjan
March 18th, 2012, 19:55
دامنه ها از طریق کدوم نماینده ثبت میشه؟

znhost
March 18th, 2012, 19:58
مهم نیست. ماژوال به صورت مستقیم با سایت نیک در ارتباط هست

---------- Post added at 06:58 PM ---------- Previous post was at 06:57 PM ----------

در نسخه 2 قرار هست با استفاده از موجودی شما در حساب nic.ir (یونیت ها) دامنه به صورت اتوماتیک ثبت بشه

php.source
March 18th, 2012, 22:51
بله
دوستان یک رای گیری کنید. ببنیم اوپن سورس و به همین صورت بدیم یا 12500 مادام العمر اما با بروزرسانی و پشتیبانی؟

samansystems
March 18th, 2012, 23:26
يونيت nic حدود 9 ماهی هستش که جمع شده و ديگه کسی يونيتی داخل پنل خودش نميتونه داشته باشه :دی
شما الان درخواست ها رو به epp با چه آدرسی ميزنيد ؟

hamidjan
March 18th, 2012, 23:29
در نسخه 2 قرار هست با استفاده از موجودی شما در حساب nic.ir (یونیت ها) دامنه به صورت اتوماتیک ثبت بشه

مگه سیستم یونیتی هنوزم هست؟؟؟

php.source
March 18th, 2012, 23:32
راستش من به روش ****** عمل می کنم. در حقیقت یک روبوت ساختم و از api نیک استفاده نمیکنم.
در مورد یونیت میگم 2 تا یونیتم چرا نمیشه استفاده کرد . نگو :دی
بجای یونیت میشه وصل شه سایت یکی از نماینده ها. و اونجا ثبت کنه. اما اگه شکایت نکنن خوبه :دی

samansystems
March 19th, 2012, 01:22
سامان سيستم نماينده رسمی nic هستش و من به عنوان نماينده اين شرکت اعلام ميکنم که سيستم يونيتی که قبلا وجود داشت و ميشد نماينده به زير نماينده يونيت انتقال بده کلا جمع شده.
الان هر دامينی بخواد ثبت بشه يا بايد هزينه 7 هزار تومانی برای هر يونيت به طور مستقيم به Nic پرداخت بشه يا بايد از طريق epp که نماينده ها بهش وصل ميشن اينکار انجام بشه.

ليست نمايندگان nic: فهرست نمایندگان – ایرنیک (http://www.nic.ir/List_of_Resellers)
آدرس سايت شرکت: اس ای شانزده صفر يک - ثبت آنلاين دامين ملی (http://www.sa1601.ir/)
وبسايت نمايندگان شرکت: Redreseller - شبکه نمايندگی سرخ (http://www.redreseller.com)

php.source
March 19th, 2012, 02:02
من که منکر نشدم.
برای epp که شما میگید از سایت نماینده میشه رفت توش . (قاچاقی)

samansystems
March 19th, 2012, 11:23
چه قاچاقی :دی ؟ نياز به رمز داره. آی پی سرورتون بايد روی سرور nic باز باشه.
شما حتما داريد به api يکی از نماينده ها وصل ميشيد ؟

php.source
March 19th, 2012, 13:54
چه قاچاقی :دی ؟ نياز به رمز داره. آی پی سرورتون بايد روی سرور nic باز باشه.
شما حتما داريد به api يکی از نماينده ها وصل ميشيد ؟
نه برادر مستقیم میره تو سایت نیک. بدون واسطه از هر سروری که بخوای حتی لوکال(فقط تایم php رو بکنید 999)
یرید سفارش بدید تایید میکنم براتون که تست کنید. حوصله هم داشتید میتونید decode کنید. کاری نداره حوصله میخواد:دی

samansystems
March 19th, 2012, 14:24
پس شما با epp و api کار نميکنيد.
روبات نوشتيد برای اينکار!

php.source
March 19th, 2012, 14:31
:-$ صداشو در نیار. :دی
جماعت که کلا ضد حال زدن. بگردیم دنبال یک عیده نو :105:

keywan
March 31st, 2012, 04:06
:-b دوستانی که استفاده می کنن با ثبت مشکلی ندارند؟

amirlord
March 31st, 2012, 04:17
من که اصلا نفهمیدم :d اعتباری که دومین باهاش ثبت میشه از کجا شارژ میشه اصلا ؟! به خود nic.ir وصل میشه که فکر نمی کنم !!!
این بحث روبات نوشته شده رو باز کنید :دی

rn4j1m1
March 31st, 2012, 10:13
این بحث روبات نوشته شده رو باز کنید :دی

Curl

amirlord
March 31st, 2012, 17:42
Curl
خوب cURL که بله رضا جان . بحثم سر این بود که خیلی باز باید کردش :دی که اصلا به کجا درخواست میفرسته و ... به نظرم اپن سورس منتشر کن ببینیم چیه داخلش :دی

it-net
March 31st, 2012, 17:57
واسه منم جالب اومد اپن سورس بدین تا ببینیم چطوری نوشته شده :دی @-)

php.source
March 31st, 2012, 18:51
دوستان هنوز دامنه ثبت نمیکنه به صورت اتوماتیک.(کلا قضیه شارژ منتفی شده برای nic.ir و اگه قرار باشه اتوماتیک ثبت کنه باید از نماینده ها استفاده کنیم:دی(قاچاقی))
الان در حال حاضر فقط و فقط میتونه DNS دامنه نمایش و تغییر بده. ما خواستیم ببنیم استقبال میشه گسترشش بدیم. اما نشد:دی