PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نصب لینوکس رو ÷ی سی همراه ویندوز و انتی ویروس

sniper000man
March 18th, 2012, 14:31
دوستان عزیز من میخوام رو ÷ی سی خودم همراه ویندوزم لینوکسم داشته اشم لطفا راهنمیی کنید که باید به چه صورتی عمل کنم و آیا رای لینوکس آنتی ویروس میخواد یا نه ؟ مثل مکافی برای ویندوز یا نود 32 یا اوست آویر با تشر از اساتید مترم و دوستان

fara_server
March 18th, 2012, 14:44
شما ابتدا باید مقداری از هاردت رو unallocated کنی یعنی حذف کنی (بهتر هست که با آخرین پارتیشن این کار رو انجام بدی) و بعد از اون در هنگام نصب لینوکس بهتر هست که 3 تا پارتیشن ایجاد کنی یکی swap ، root و home که پارتیشن swap معمولا باید 2 برابر رم موجودت در نظر گرفته بشه چون همونطور که از اسمش مشخصه برای swap مورد استفاده قرار میگیره....
آموزش جامع هم با جزییات بیشتر فراوون هست که کمی در انجمن و یا گوگل جستجو کنی پیدا میکنی.
درمورد آنتی ویروس هم باید بگم که لینوکس ویروسی نمیشه ولی آنتی ویروس براش موجود هست مثل panda و avg و... که وجودش خالی از لطف نیست

sniper000man
March 19th, 2012, 12:38
شما ابتدا باید مقداری از هاردت رو unallocated کنی یعنی حذف کنی (بهتر هست که با آخرین پارتیشن این کار رو انجام بدی) و بعد از اون در هنگام نصب لینوکس بهتر هست که 3 تا پارتیشن ایجاد کنی یکی swap ، root و home که پارتیشن swap معمولا باید 2 برابر رم موجودت در نظر گرفته بشه چون همونطور که از اسمش مشخصه برای swap مورد استفاده قرار میگیره....
آموزش جامع هم با جزییات بیشتر فراوون هست که کمی در انجمن و یا گوگل جستجو کنی پیدا میکنی.
درمورد آنتی ویروس هم باید بگم که لینوکس ویروسی نمیشه ولی آنتی ویروس براش موجود هست مثل panda و avg و... که وجودش خالی از لطف نیست
دوست عزيز گشتم چيزي پيدا نكردم اگه ممكنه كمي بيشتر و به صورت كامل توضيح بدين اگه انتي ويروس نياز نيست پس چرا انتي ويروس داره حالا ممكنه از فلش به پي سيتون ويروس وارد شه يعنيلينوكس خودش انتي ويروسه :d شما كه زحمت توضيح دادنو ميكشين به صورت كامل توضيح بدين نه مختر ممنون ميشم منتظر جوابتونم با تشكر بهصورت كامل و شرح بدين با تشكر