PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت در مورد تاسیس یک سایت با ایده نسبتا جدید

mesut
March 18th, 2012, 02:39
سلام به وبهاستینگ تاکی های گل

من یه ایده ای دارم میخوام با شماها مشورت کنم ببینم میتونه ایده خوبی باشه و جواب بده یا نه
:
یه سایت قراره داشته باشیم با وردپرس ، حوملا یا هر چی . . .
از هاستینگهای مختلف بنر ، لینک و . . میزاریم با لینک معرف ـی که ازشون گرفتیم ( همون سیستم بازاریابی )
مثلا گلچین آفرهای 30-40 هاستینگ برتر ایران رو داخلش قرار میدیم .
بعد هرطور شده ( :d ) بازدیدکننده جذب سایت میکنیم و از طریق لینک ما برن سفارش بدن و یه نونی هم به ما برسه آخرش :d

همین
--------------------
میخوام نظر مدیران هاستینگ رو بدونم ببینم طرح خوبی هست یا خیر .
پیشاپیش ممنون از دوستانی که پاسخ میدن .

shivahost
March 18th, 2012, 02:43
خب البته ایده جدیدی نیست و نمونه خارجی که زیاد داره.... اینم نمونه ایرانیش: Host Ratings - صفحه نخست (http://hostratings.ir/)

mhy
March 18th, 2012, 02:54
دوست عزیز باید روش فکر بشه و نیز اینکه سرمایه ی اولیه خوب برای تبلیغات (این مورد تقریبا بسیار مهم هست)
و نیز قدرت تعامل مناسب و بازاریابی قدرتمند برای جذب اشتراک از هاستینگهای مختلف

sarwhost
March 18th, 2012, 02:58
اره اتفاقا خوبه این کارو کردید خبر بدیداتفاقا ایت سایتم این کارو کرده Host Ratings - صفحه نخست (http://hostratings.ir/) داره خوب جواب میده ولی انصافا زحمت میکشن

tizparvaz
March 18th, 2012, 03:06
کار بی دردسر و خوبیه که میتونه درآمد خوبی داشته باشه به نظر من اگر تبلیغات خوبی انجام بدین میتونه سود خوبی داشته باشه اما از طرفی باید بازاریابی خوبی هم داشته باشید که بتونید باشرکتهای هاستینگ سر درصدهایی که براتون بصرفه کنار بیاید

والا من که نمونه ایرانی ندیده بودم اگرم هست انقدر کم رنگه که دیده نمیشه

amin7x
March 18th, 2012, 03:11
به نظر من طرح خوبی است. اما باید سرمایه کافی داشته باشید وسه تبلیغات

allbert
March 18th, 2012, 08:24
همچین چیزی هست که ؟

شما بهتر هست مشتری های هاست ها رو در یک سایت جمع اوری کنی :69:

که معلوم بشه کدو هاستینگ معتبر تر هست

البته کلا این کارها خوب نیست چون یکی اگه تازهکار باشه حتی اگه خوب هم باشه پیشرفتش با مشکل مواجه میشه

mesut
March 18th, 2012, 10:59
ممنون از همه دوستان :53:

خب البته ایده جدیدی نیست و نمونه خارجی که زیاد داره.... اینم نمونه ایرانیش: Host Ratings - صفحه نخست (http://hostratings.ir/)

اره اتفاقا خوبه این کارو کردید خبر بدیداتفاقا ایت سایتم این کارو کرده Host Ratings - صفحه نخست (http://hostratings.ir/) داره خوب جواب میده ولی انصافا زحمت میکشن
این سایتی که دادید ، به نظر من کار اصلیش همون رتبه بندی هست . و کاری به بازاریابی نداره . حداقل اینکه من اینطوری دیدم

اما هدف من این هست که بعنوان مثال شرکت x بمدت 10 روز ( فرقی نمیکنه ) 1آفر ارائه میده و ما با لینک معرف خودمون میزاریمش توی سایت .

دوست عزیز باید روش فکر بشه و نیز اینکه سرمایه ی اولیه خوب برای تبلیغات (این مورد تقریبا بسیار مهم هست)
و نیز قدرت تعامل مناسب و بازاریابی قدرتمند برای جذب اشتراک از هاستینگهای مختلف

کار بی دردسر و خوبیه که میتونه درآمد خوبی داشته باشه به نظر من اگر تبلیغات خوبی انجام بدین میتونه سود خوبی داشته باشه اما از طرفی باید بازاریابی خوبی هم داشته باشید که بتونید باشرکتهای هاستینگ سر درصدهایی که براتون بصرفه کنار بیاید

والا من که نمونه ایرانی ندیده بودم اگرم هست انقدر کم رنگه که دیده نمیشه

به نظر من طرح خوبی است. اما باید سرمایه کافی داشته باشید وسه تبلیغات
بله تبلیغات مهمترین بخش کار ما هم هست !
به نظر شما چقد سرمایه اولیه مناسب هست برای شروع ؟

همچین چیزی هست که ؟

شما بهتر هست مشتری های هاست ها رو در یک سایت جمع اوری کنی :69:

که معلوم بشه کدو هاستینگ معتبر تر هست

البته کلا این کارها خوب نیست چون یکی اگه تازهکار باشه حتی اگه خوب هم باشه پیشرفتش با مشکل مواجه میشه
انشالله اگر به نتیجه رسیدم که خوب میتونه جواب بده ، حتما با افراد کارشناس و باتجربه ای کار رو شروع خواهم کرد .

در ضمن ممنون میشم اگه نمونه ای از اینجور سایتها ( چه ایرانی چه خارجی ) وجود داره ، بهم معرفی کنید تا یه مقایسه ای انجام بشه !

با تشکر از همه دوستان

H.G.N
March 18th, 2012, 12:11
با سلام

دوست عزیز در صورت درخواست دامین هم برای اینکار داریم WebHostingClub.ir به معنای باشگاه میزبانی وب ایران می توان گفت .

در صورت تمایل برای همکاری پیام بدید - قالب وردپرس هم برای این سیستم طراح و آماده سازی شده است و فقط پشتکار میخواد.

hamtermi
March 18th, 2012, 12:15
بله به نظر من هم ایده خوبی هست ولی نیاز به مشورت با شرکت های بزرگ هاستینگ نیز دارید.

shivahost
March 18th, 2012, 12:19
ممنون از همه دوستان :53:

این سایتی که دادید ، به نظر من کار اصلیش همون رتبه بندی هست . و کاری به بازاریابی نداره . حداقل اینکه من اینطوری دیدم

اما هدف من این هست که بعنوان مثال شرکت x بمدت 10 روز ( فرقی نمیکنه ) 1آفر ارائه میده و ما با لینک معرف خودمون میزاریمش توی سایت .

این سایت دقیقا هدفش بازاریابی و کسب درآمد آن است. تا جایی که شده و سرویس دهنگان قسمت بازاریابی whmcs را فعال گذاشته بودند لینک های ورود به سایت آنها همان لیتنک بازاریابی می باشد.

همچنین قسمتی برای ثبت آفر های همه شرکت های عضو بصورت رایگان در ستون سمت راست سایت دارد.

موضوع سایت هم که رتبه بندی سرویس دهنده هاست چیزیست که شما گفتید : بعد هرطور شده ( :d ) بازدیدکننده جذب سایت میکنیم

ToooPDL
March 18th, 2012, 12:46
بنده یوزر mesut هستم
دیشب یوزر اصلیم یعنی همین ToooPDL مشکل داشت و لاگین نمیشد ؛ بخاطر همین با یه یوزر دیگه تاپیک زدم.
الان حل شده دیگه !

با سلام

دوست عزیز در صورت درخواست دامین هم برای اینکار داریم WebHostingClub.ir به معنای باشگاه میزبانی وب ایران می توان گفت .

در صورت تمایل برای همکاری پیام بدید - قالب وردپرس هم برای این سیستم طراح و آماده سازی شده است و فقط پشتکار میخواد.
سلام . دامین برای این کار یکی زیرنظر دارم و 99 همون رو ثبت میکنم .
درمورد قالب ؛ آی دی شما رو دارم ، لطفا بیاید یاهو

بله به نظر من هم ایده خوبی هست ولی نیاز به مشورت با شرکت های بزرگ هاستینگ نیز دارید.
ممنونم از شما . انشالله این کار رو خواهیم کرد .

این سایت دقیقا هدفش بازاریابی و کسب درآمد آن است. تا جایی که شده و سرویس دهنگان قسمت بازاریابی whmcs را فعال گذاشته بودند لینک های ورود به سایت آنها همان لیتنک بازاریابی می باشد.

همچنین قسمتی برای ثبت آفر های همه شرکت های عضو بصورت رایگان در ستون سمت راست سایت دارد.

موضوع سایت هم که رتبه بندی سرویس دهنده هاست چیزیست که شما گفتید : بعد هرطور شده ( :d ) بازدیدکننده جذب سایت میکنیم
حالا ما به هدف این سایت یا سایتهای دیگه کاری نداریم . هرچند بازم کار ما متفاوت هست ، فقط و فقط آفر میزاریم با لینک خودمون. بررسی و . . نداریم ما .

amin7x
March 18th, 2012, 14:07
به نظر من بهتره که از آپ تایم برای رده بندی هاستینگ ها استفاده کنی.

مثلا هاستینگ x آپتایمش 99 درصد که مغلومه در رده های بالاتری قرار میگیره.

ولی باید در این مورد هزینه کنید که واستون برنامش رو بدید بنویسن.

iranian-portal
March 18th, 2012, 14:17
ایده خوبیه همه دوستان همه چیز رو گفتند
اما یک چیز مهمی که هیچ کس بهش اشاره نکرد
این که مشابه و رقیب بی همتا برای این کار شما
همین وب هاستینگ تاک خودمون هست
شما خودت حساب کن دیگه ابر فروشنده ها و سرویس دهنده ها اینجا میان سر میزنن تاپیک میدن با هم رقابت می کنن
مشتری های تازه کار یا حرفه ای میان اینجا در مورد فروشنده ها نظر میدن چونه میزنند و با یک ارتباط و صمیمیت سرویس تهیه می کنند
در کل که وب هاستینگ تاک اومده این خرید و فروش رو با ارتباط و امکان تعامل بالا فراهم کرده
حالا کاری که شما می خواهید انجام بدید مثل این که برید مستقیم توی گوگل سرچ کنید هاستینگ خوب با تخفیف یا ......
مسلما بنده سخصا ترجیح میدم توی وب هاستینگ تاک با فروشنده سر و کله بزنم بعد خرید کنم تا این که بیام توی چنین سایتی
حالا باز هم این فقط نظر شخصی بنده است

ToooPDL
March 18th, 2012, 14:35
ایده خوبیه همه دوستان همه چیز رو گفتند
اما یک چیز مهمی که هیچ کس بهش اشاره نکرد
این که مشابه و رقیب بی همتا برای این کار شما
همین وب هاستینگ تاک خودمون هست
شما خودت حساب کن دیگه ابر فروشنده ها و سرویس دهنده ها اینجا میان سر میزنن تاپیک میدن با هم رقابت می کنن
مشتری های تازه کار یا حرفه ای میان اینجا در مورد فروشنده ها نظر میدن چونه میزنند و با یک ارتباط و صمیمیت سرویس تهیه می کنند
در کل که وب هاستینگ تاک اومده این خرید و فروش رو با ارتباط و امکان تعامل بالا فراهم کرده
حالا کاری که شما می خواهید انجام بدید مثل این که برید مستقیم توی گوگل سرچ کنید هاستینگ خوب با تخفیف یا ......
مسلما بنده سخصا ترجیح میدم توی وب هاستینگ تاک با فروشنده سر و کله بزنم بعد خرید کنم تا این که بیام توی چنین سایتی
حالا باز هم این فقط نظر شخصی بنده است

ممنون از نظر شما
قرار نیست سایت مختص " بنر گذاشتن محض" باشه .
100% در مورد هرمطلب ویا آفری که قرار داده میشه ، توضیحات خود هاستینگ و نظرات برخی مشتریانش رو هم قرار میدیم .
ضمن اینکه هستن خیلی از سرویس دهنده هایی که سابقه فراوان دارن و اصلا 1بار هم نیومدن وبهاستینگ تاک . .

انشالله با پیشنهادات و راهنمایی های دوستان ، 1 سایت کامل رو راه اندازی کنیم .