PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالاتی در مورد name.com

yekmobile.com
March 18th, 2012, 02:16
سلام
من یک دامنه برروی نیم .کام دارم
چند روز پیش ایمیل اومدم واسم که اطلاعاتتون و درست کنید یعنی ادرس و اینا رو متن ایمیل این بود :

Per The Internet Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN) Board resolution 03.41, Name.com is required to contact the registrant of domain names registered with us. At least once a year we are asked to remind you to keep your Whois information accurate and up to date.

You are required to have accurate contact information whether your Whois data is public, or privatized. If any of the Whois information for your domain names is inaccurate, ICANN policy requires that you correct it. Please know that under the terms of your registration agreement in certain cases the provision of false Whois information can be grounds for cancellation of your domain name registration. We would hate to see that happen.

ایا این موضوع برای بنده دردسر میشه چون ادرس و مشخصاتم درست نیست و ادرس در امریکا رو زدم و چرت نوشتم

yekmobile.com
March 18th, 2012, 18:53
کسی از دوستان نمیدونه این موضوع رو ؟؟؟؟؟؟؟:-b

ParsWebIT
March 20th, 2012, 01:27
ی وقتا برا من هم از این ایمیلها اومده کاری نکردم و مشکلی هم نبوده تا الان

cartman10mpi
March 20th, 2012, 04:03
مشکلی‌ نیست . "ICANN" قانونی‌ داره که تمامی ثبت کنند‌ها حد عقل سالی‌ یک بار باید با صاحب دامنه در ارتباط باشند تا مطمئن بشن که اطلاعات "Whois" درست هست و قابل دسترسی هست . این فقط یک ایمیل اطلاع رسانی و انجام وظیفه توسط ثبت کننده هست