PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آی‌پی usa فوری

sdsp
March 17th, 2012, 22:23
درخواست آی‌پی usa فوری

arazit
March 17th, 2012, 22:52
آی پی یا vps آمریکا؟

sdsp
March 17th, 2012, 23:53
سلام
سرور دارم فقط به آی‌پی به صورت ماهیانه احتیاج دارم

sdsp
March 18th, 2012, 15:18
up

amirizadi
March 18th, 2012, 15:26
از مکانی که سرور تهیه کردید باید ای پی هم تهیه کنید

sdsp
March 18th, 2012, 15:40
از مکانی که سرور تهیه کردید باید ای پی هم تهیه کنید

متوجه‌ام دوست گرامی‌ ، اما متاسفانه ایشون از آمریکا سرویس ندارند و بنده مجبور شدم اینجا پست بزنم .

m3hdi
March 18th, 2012, 17:20
متوجه‌ام دوست گرامی‌ ، اما متاسفانه ایشون از آمریکا سرویس ندارند و بنده مجبور شدم اینجا پست بزنم .

توصیه می کنم کمی مطالعه کنید بعد ....

موفق باشید (واقعا!)

taghikhani
March 18th, 2012, 17:22
برای داشتن آی پی آمریکا شما باید از یک سرویس دهنده، سرور مجازی یا اختصاصی آمریکا تهیه کنید. شما نمیتونید آی پی آمریکا رو از کس دیگه بگیرید و روی سرویس فعلیتون ست کنید.

sdsp
March 18th, 2012, 17:52
برای داشتن آی پی آمریکا شما باید از یک سرویس دهنده، سرور مجازی یا اختصاصی آمریکا تهیه کنید. شما نمیتونید آی پی آمریکا رو از کس دیگه بگیرید و روی سرویس فعلیتون ست کنید.

مرسی‌ عزیزم از پاسختون ، بله درست هست اما اگر آی‌پی از leasweb باشد من می‌تونم انجام دهم من یک سرور از هلند دارم که آی‌پی آلمان هم بر روی اون ‌ست هست و کاربرام هم میتونند آی‌پی آلمان داشته باشند هم هلند اما درحال حاضر به آمریکا نیاز دارم .

taghikhani
March 18th, 2012, 18:00
مرسی‌ عزیزم از پاسختون ، بله درست هست اما اگر آی‌پی از leasweb باشد من می‌تونم انجام دهم من یک سرور از هلند دارم که آی‌پی آلمان هم بر روی اون ‌ست هست و کاربرام هم میتونند آی‌پی آلمان داشته باشند هم هلند اما درحال حاضر به آمریکا نیاز دارم .

این به این خاطر هست که لیزوب هم در آلمان و هم در هلند دیتاسنتر دارد. شما فقط میتونید از سرویس دهندتون آی پی بگیرید. آمریکا رو تا جایی که یادمه لیزوب داشت. باید بپرسید ازشون