PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vps برای وردپرس

MR Cracker
March 17th, 2012, 18:28
سلام من می خوام یه وبلاگ با وردپرس راه بندازم + یه سوریس دیگه حالا می خوام ببینم بهتره از کجا هاست بگیرم؟ و این چیزایی که می خوام برای یه vps لینوکس حداکثر چه قدر رم نیاز داره؟ در ضمن قیمتش هم مناسب باشه. ممنون

AlmaHost
March 17th, 2012, 18:35
باسلام

آفر زیر به همراه لایسنس رایگان سی پنل میتونیم بهتون ارائه بدیم.
CPU: 1Core
RAM: 1GB
H.D.D: 50GB
Bandwidth: 200GB
IP: 2
Server Prot: 1Gb
Special offer: FREE cPanel Licence
Note: Licences work only with our IPs

قیمت : 45هزارتومان + 5هزارتومان هزینه راه اندازی

https://secure.almahost.co.uk/cart.php?gid=40

پیروز باشید

masoudgolchin
March 17th, 2012, 19:03
سلام،
اگه وبلاگ‌تون رو تازه می‌خواهید راه بندازید و هنوز بازدید آنچنانی نداره !!! پیشنهاد می‌کنم از هاست‌های اشتراکی استفاده کنید.
این رو گفتم چون از نظر هزینه می‌تونه خیلی براتون به صرفه‌تر باشه

MR Cracker
March 17th, 2012, 19:16
هاست اشتراکی به vps چه فرقی داره؟
تو هاست اشتراکی هم می تونم از ssh استفاده کنم؟
در ضمن من می خوام یه سرویس دیگه حداکثر برای ده نفر داشته باشم.

farzadho
March 17th, 2012, 23:44
سلام
از کشور آلمان
رم 1 گیگ
60 گیگ هارد
ماهیانه 30 تومان.

overv
March 17th, 2012, 23:47
سلام شما نیاز به هاست دارید خیلی کم هزینه تر هستش برای شما

اگر vps هم خواستید با 50% تخفیف ماه اول در خدمتیم

taghikhani
March 17th, 2012, 23:51
با توجه به اینکه کانفیگ وی پی اس برای شما احتمالا دردسر زیادی داره بنده هاست رو پیشنهاد میکنم. البته ما هردو رو داریم پس فکر نکنید هاستمون رو دستمون باد کرده :دی

camelian77
March 17th, 2012, 23:56
هاست بهتر هست، ولی اصولا دسترسی ssh ندارید.

برای یک سایت ورد پرس یک سرور مجازی با ۲۵۶ مگ رم +‌کلوکسو هم کفایت می‌کنه. که قیمتش حدود ۱۳ تومن هست ماهیانه.

MR Cracker
March 18th, 2012, 01:03
سلام
از کشور آلمان
رم 1 گیگ
60 گیگ هارد
ماهیانه 30 تومان.
یه گیگ رم زیاد نیست؟
من فکر می کردم همون 256 کافی باشه

با توجه به اینکه کانفیگ وی پی اس برای شما احتمالا دردسر زیادی داره بنده هاست رو پیشنهاد میکنم. البته ما هردو رو داریم پس فکر نکنید هاستمون رو دستمون باد کرده :دی
اتفاقا من به خاطر دردسرش می خوام این کار رو بکنم.

هاست بهتر هست، ولی اصولا دسترسی ssh ندارید.

برای یک سایت ورد پرس یک سرور مجازی با ۲۵۶ مگ رم +‌کلوکسو هم کفایت می‌کنه. که قیمتش حدود ۱۳ تومن هست ماهیانه.
راستش من به غیر از وردپرس می خوام از اون سرویس که خلاف قوانین سایت هست هم استفاده کنم اونم برای حداکثر ده نفر بنابراین فکر کنم vps برام مناسب‌تر باشه.

reeza
March 18th, 2012, 01:04
جشنواره نوروزی وب پویان - 30% تخفیف در تمامی محصولات (http://www.webhostingtalk.ir/f160/43233)

porya_spy
March 18th, 2012, 01:54
به امضای من مراجعه کنید

overv
March 18th, 2012, 10:56
سلام من می خوام یه وبلاگ با وردپرس راه بندازم + یه سوریس دیگه حالا می خوام ببینم بهتره از کجا هاست بگیرم؟ و این چیزایی که می خوام برای یه vps لینوکس حداکثر چه قدر رم نیاز داره؟ در ضمن قیمتش هم مناسب باشه. ممنون

Ram : 1gig
Port : 2 gig
Bw : Unlimit

ماه اول با تخفیف 50%
13 تومان

camelian77
March 18th, 2012, 13:28
راستش من به غیر از وردپرس می خوام از اون سرویس که خلاف قوانین سایت هست هم استفاده کنم اونم برای حداکثر ده نفر بنابراین فکر کنم vps برام مناسب‌تر باشه.

مشکلی نداره، فوقش کمی رم رو بیشتر کنید. مثلا ۳۸۴ یا ۵۱۲. بلدید روی لینوکس کانفیگ کنید؟

MR Cracker
March 18th, 2012, 14:00
یعنی 256 برای هر دو اونها جواب گو نیست؟
خودم دارم از لینوکس استفاده می کنم، یکی از دلایلم هم برای این کار اینه که کانفیگ کردن رو یاد بگیرم.
تو vps می شه کرنل رو کامپایل کنم و با اون سیستم رو بالا بیارم؟

camelian77
March 18th, 2012, 14:16
یعنی 256 برای هر دو اونها جواب گو نیست؟
خودم دارم از لینوکس استفاده می کنم، یکی از دلایلم هم برای این کار اینه که کانفیگ کردن رو یاد بگیرم.
تو vps می شه کرنل رو کامپایل کنم و با اون سیستم رو بالا بیارم؟

بله شدنی هست، البته توصیه نمی‌کنم. به هر حال فقط کامپایل کرنل نیست باید بلد باشید boot image و initd و .... رو هم بسازید. (البته یه رابط نیم چه گرافیکی روی ncurses داره به نظرم ، یادم نیست ).

موضوع اینه: شما یه وی پی اس سالم و در حال کار (working out of the box) می گیرید. ssh می کنید داخل، و لایبرری ها رو نصب می‌کنید ( مثلا glibc مورد نظر ! با ورژن مورد نیاز و gcc و ... ) سپس کرنل رو برای build آماده می‌کنید (اسم اون کاری که شما می‌خواید بکنید build هست نه compile)

بعد تنظیماتتون رو انجام می‌دید. بعد gcc رو روی سورس کرنل ران می‌کنید و سپس بین ۲ تا ۶ ساعت صبر می‌کنید (!!) تا کرنل آماده شه. سپس boot image رو تولید می‌کنید یا اگر خیلی زورتون زیاد هست به grub حالی می‌کنید که از روی kernel به تنهایی بوت کنه و بی نیاز از init بشه.

این جا تازه خان اول قضیه بود :دی

---------- Post added at 01:16 PM ---------- Previous post was at 01:13 PM ----------

کامپایل هسته لینوکس (http://forum.codecorona.com/showthread.php?tid=867)

MR Cracker
March 18th, 2012, 14:35
اگه منظورتون از boot image همون vmlinuz هست که خودش موقع کامپایل ساخته می شه. ساختن initd هم کاری نداره و لازم نیست حتما باشه.

سپس بین ۲ تا ۶ ساعت صبر می‌کنید
درسته این یکی رو در نظر نگرفته بودم. رو vps زیاد طول می کشه. رو سیستم که نیم ساعت طول می کشه.
به خاطر این چند ساعت کار کشیدن از cpu بهم گیر نمی دن؟

اگر خیلی زورتون زیاد هست به grub حالی می‌کنید که از روی kernel به تنهایی بوت کنه و بی نیاز از init بشه.
اتفاقا راحت‌ترین قسمت کار همینه.

این جا تازه خان اول قضیه بود :دی
به نظرم این قضیه اصلا خان نداره. کافیه که php و mysql و apache نصب بشه. بعد کمی تنظیماتشون رو دستکاری کرد و تمام.

camelian77
March 18th, 2012, 14:42
اگه منظورتون از boot image همون vmlinuz هست که خودش موقع کامپایل ساخته می شه. ساختن initd هم کاری نداره و لازم نیست حتما باشه.

در صورتی که بهش بگید، خودش ساخته نمی‌شه!

به خاطر این چند ساعت کار کشیدن از cpu بهم گیر نمی دن؟
بستگی به مدیر سرور مربوطه داره.

به نظرم این قضیه اصلا خان نداره. کافیه که php و mysql و apache نصب بشه. بعد کمی تنظیماتشون رو دستکاری کرد و تمام.

bind , sendmail, dovecot, qmail, firewall, quota, اینا چی؟ ftp ssh؟

MR Cracker
March 18th, 2012, 15:31
ایمیل و ftp لازم نیست. فایروال هم زیاد مطمئن نیستم چون اگه پورت‌ها بسته باشه زیاد نیازی بهش نیست، البته به یاد گرفتنش می ارزه.
ssh که خودش نصبه، quota رو هم نمی دونم چرا لازمه. bind مگه کار dns نیست؟ پس من چرا باید اون رو تنظیم کنم؟

camelian77
March 18th, 2012, 15:45
bind, named, djbdns لازم هستند که سرور شما برای ریکوئست های DNS که بهش میاد بتونه خودش رو معرفی کنه.

پورت ها با چی بسته می‌شن؟ iptables ! The RHEL Firewall :D