PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال نکردن فاکتور پرداخت پس از اتمام سرویس برای مشتری

eh3@n
March 16th, 2012, 23:27
سلام مشکل بالا رو دارم وقتی مشتری وقتش تموم میشه براش فاکتور پرداخت رو ایمیل نمی کنه لطفا راه نمایی کنید

bepad
March 16th, 2012, 23:37
سلام

نسخه whmcs نال شما مشکل دارد.از یک نسخه دیگر استفاده کنید(چندین بار این مورد در نسخه های نال مشاهده شده که قابل حل نبوده)
البته یک نکته رو اضافه کنم شما اتوماتیک میخواهید ارسال کند یا با زدن دکمه ارسال فاکتور روز؟اگر مورد دوم خراب است whmcs مشکل دارد

موفق باشید.

Mehdi92
March 16th, 2012, 23:37
به احتمال بالا Cronjob رو تو کنترل پنلتون ادد نکردین.

vps-baran.ir
March 17th, 2012, 00:22
سلام

نسخه whmcs نال شما مشکل دارد.از یک نسخه دیگر استفاده کنید(چندین بار این مورد در نسخه های نال مشاهده شده که قابل حل نبوده)
البته یک نکته رو اضافه کنم شما اتوماتیک میخواهید ارسال کند یا با زدن دکمه ارسال فاکتور روز؟اگر مورد دوم خراب است whmcs مشکل دارد

موفق باشید.

چه ربطی به نال شده نداره

اصلا هم ربطی نداره

شما Cronjob رو فعال نکردید

eh3@n
March 17th, 2012, 00:48
نه می خوام خودش اتوماتیک ارسال کنه

Cronjob در موردش میتونین توضیح بدین لطفا

bepad
March 17th, 2012, 00:52
چه ربطی به نال شده نداره

اصلا هم ربطی نداره

شما Cronjob رو فعال نکردید
سلام
ربطش اینه که چند نسخه نال این سیستم مشکلات زیادی داره که یکیش هم بحث فاکتور :113:

موفق باشید

vahab00
March 17th, 2012, 00:55
تو همين انجمن در مورد كرون توضيح داده شده
اما يه كوچولو ميگم
به اين ادرس بريد :
YOUadminWHMCSadress.com/admin/configauto.php
بعد تو قسمت Create the following Cron Job using PHP: هر كدي نوشته كپي كن و وارد سي پنل شو تو قسمت كرون اين كد رو پيست كن و از منوي كشويي گزينه 6 رو انتخاب كن (روزي يك بار)
مشكلتون حل ميشه
سعي كردم راحترين حالت توضيح بدم
يا حق

eh3@n
March 17th, 2012, 00:58
whm من به whmcs متصل نیست یعنی برای اینکه سر ماه یک فاکترو بفرسته برای مشتری هر روز باید این کار رو بکنم ؟

bepad
March 17th, 2012, 01:02
whm من به whmcs متصل نیست یعنی برای اینکه سر ماه یک فاکترو بفرسته برای مشتری هر روز باید این کار رو بکنم ؟

دوست من ربطی به اتصال نداره باید روی اکانت هاست باشه.ضمنن کرون جاب اینکارو اتوماتیک میکنه یعنی جای اینکه هر روز اینکارو کنید اتوماتیک خودش اینکارو میکنه

vahab00
March 17th, 2012, 01:03
من كه نگفتم whm
گفتم وارد هاستتون بشيد و اين كرون رو ادد كنيد
خير . گزينه 6 كه گفتم معنيش ميشه روزي يك بار (يعني روزي يكبار فعال بشه)
شما بايد تو هاستي كه روش whmcs نصبه اين كرون رو بزنيد نه تو whm
يا حق

eh3@n
March 17th, 2012, 01:16
اینجا فیلد های دیگه رو باید چجوری کامل کنم با این گزینه 6 مشکل دارم متوجه نشدم کدوم قسمت رو میگین لطفا مبتدی تر آموزش بدین

5078

vahab00
March 17th, 2012, 01:20
گفتم تو قسمت common settings گزينه 6 رو انتخاب كن
حله
يا حق
شب بخير

eh3@n
March 17th, 2012, 01:32
آقا وهاب ممنون از لطفتون انجام دادم

یعنی الان دیگه خودش فاکتور میکنه نیاز به تنظیم دیگه ای نیست ؟

vahab00
March 17th, 2012, 12:02
آقا وهاب ممنون از لطفتون انجام دادم
یعنی الان دیگه خودش فاکتور میکنه نیاز به تنظیم دیگه ای نیست ؟
ببخشيد دير شد
خواهش ميكنم
در ساعت 0.01 هر روز چك ميكنه رو سايتتون كه اگه براي امروز سفارشي وقت تمديدش هست فاكتورش ايجاد بشه و براي كاربر ارسال شه
و...
البته ساعت كرون ها در هر سروري متفاوت هست اما معمولا آخر هر شب يا اول ساعت هر روز هست
براتون آرزوي موفقيت و سربلندي دارم
يا حق

arman_gts
March 17th, 2012, 14:52
مشکل مشابه داریم ، کرون فعال هست اما فاکتوری صادر نمیشه ، دستی هم نمی تونیم اینکار رو انجام بدیم مبلغ فاکتور 0 زده میشه !

vahab00
March 17th, 2012, 16:35
مشکل مشابه داریم ، کرون فعال هست اما فاکتوری صادر نمیشه ، دستی هم نمی تونیم اینکار رو انجام بدیم مبلغ فاکتور 0 زده میشه !
با سلام
با توجه به گفته شما مشكلتون از دو بخش ايجاد شده
1 : کرون فعال هست اما فاکتوری صادر نمیشه
2 : دستی هم نمی تونیم اینکار رو انجام بدیم مبلغ فاکتور 0 زده میشه
و اما در جواب شما
مورد اولتون :
چك كنيد ببينيد كرون هاستتون سالم هست يا خير با قرار دادن يك فايل در كرون و چك كردن ارسال آن به ايميل شما
و بعد چك كنيد كرون whmcs شما سالم بوده و كار ميكنه (با وارد كردن آدرسي كه تو بخش اتوماسيون در قسمت دوم خدمت شما قرار ميگيره) چك كنيد پس از زدن اون آدرس در مرورگرتون آدرس اجرا ميكنه كرون رو يا خير
و مشكل دوم شما :
هنگام ساخت فاكتور حتما بايد توضيحاتي ارسال كنيد
مبلغ رو بايد به صورت 4000.00 اگه اين عدد رو بزنيد و واحد پول شما ريال باشه 400 تومن حساب ميشه و اگه تومان باشه 4000 تومان
در صورت تمايل مي تونيد با چت آنلاين موجود در سايت در امضام با من به صورت مستقيم در ارتباط باشيد
يا حق