PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاربران عزیز لطفا دقت کنید

s.w.a.t
March 16th, 2012, 17:17
باسلام
دیده شده جدیدا تعداد تایپیک هایی از قبیل " بهترین هاستینگ ایران " و یا امثالَهُم در انجمن زیاد ارسال میشود.
و یا مثلا نظر شما راجع بر هاستینگ a و b و c چی هست و کدوم بهتره! که تو این مقایسه یک هاستینگی که یک هفته هم نمیشود پاگرفته با یک شرکت قدیمی مقایسه میکنند!! چرا معلوم نیست...!!

از پس از این قبیل از تایپیک پاک خواهند شد و درصورت تکرار با فرد خاطی برخورد خواهد شد...

موفق باشید

bepad
March 16th, 2012, 17:20
موافقم همچنین دوست عزیز لطفا روی تاپیک های انتقاد بیش از پیش دقت کنید چون خیلی ها حق باهاشون نیست و تاپیک ایجاد میکنن

پیشنهاد میکنم یک بخش انتقادات بزارید هر تاپیکی قبل منتشر شدن تایید بشه که اعتبار یک شرکت معتیر با یک تاپیک نامعلوم زیر سوال نره

s.w.a.t
March 16th, 2012, 17:27
موافقم همچنین دوست عزیز لطفا روی تاپیک های انتقاد بیش از پیش دقت کنید چون خیلی ها حق باهاشون نیست و تاپیک ایجاد میکنن

پیشنهاد میکنم یک بخش انتقادات بزارید هر تاپیکی قبل منتشر شدن تایید بشه که اعتبار یک شرکت معتیر با یک تاپیک نامعلوم زیر سوال نره

درحال حاضر در بخش انتقادات تایپیک + پست بعد از تایید شدن در دسترس عموم قرار میگیرند.

موفق باشید

sebastian
March 16th, 2012, 21:39
درحال حاضر در بخش انتقادات تایپیک + پست بعد از تایید شدن در دسترس عموم قرار میگیرند.

موفق باشید
خوب انجمن همینه دیگه
حالا من که اصلا زیاد تاپیک ایجاد نمیکنم ولی کسی که واقعا بین چند هاستینگ تردید داره مجبور هستش از تجربیات کاربران این انجمن استفاده کنه
ولی محدودیت تایید این ارسال ها فکر خوبی میتونه باشه
بهتر هم هستش به این آفر های هاستینگ های معمول که بیشتر به بک تبلیغ شبیه تا آفر ویژه رسیدگی بشه که همه با پاسخ 0 رد میشن

mhy
March 16th, 2012, 22:13
100 پسته بودن و نیز تأیید مدیریت اقدامات مناسبی هست

amin7x
March 18th, 2012, 02:47
سلام

به نظر من هم محدودیت پستی خیلی خوبه.